Skip hop Zoo deštník - Sovička 3+
399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Krásný deštník s motivem sovičky ve stylu Skip Hop. Rozměr rukojeti je přizpůsoben malé ručičce dítěte. Průhledné okýnko pro lepší orientaci. 3D detaily v designu deštníku. Skip Hop Zoo deštník pro děti od 3 let.

Skip hop Zoo deštník - Beruška 3+
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Krásný deštník s motivem berušky ve stylu Skip Hop. Rozměr rukojeti je přizpůsoben malé ručičce dítěte. Průhledné okýnko pro lepší orientaci. 3D detaily v designu deštníku. Skip Hop Zoo deštník pro děti od 3 let.

Rappa Deštník Krtek

Rappa Deštník Krtek

Hodnocení: 4,8
159 Kč 149 Kč

Veselý deštník s obrázky legendárního Krtka a automatickým otevíráním. Prší, parší jen se leje – proč se naše dítě směje? Protože může s úsměvem čelit kapkám deště s barevným deštníkem s oblíbeným motivem.

BAAGL Pláštěnka pončo Supergirl Original
199 Kč 189 Kč

Pláštěnkové pončo do větru a deště z kvalitního materiálu. Spínání širokých rukávů na druky. Reflexní prvky pro zvýšenou bezpečnost.

Lamps Deštník Princezny manuální průhledný
199 Kč

S tímto stylovým deštníkem už děti nemusejí mít z deště žádné obavy. Deštník o celkové délce 60 cm je vyroben z kvalitního materiálu s oblíbenými postavičkami Disney princezen.

Djeco Deštník Mořský svět
239 Kč

S tímto deštníkem žádná malé dítě už nezmokne. Deštník má krásné francouzské ilustrace s motivem mořského světa. Deštník má módní pastelové barvy.

Djeco Deštník Savana
259 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

S tímto deštníkem žádná malé dítě už nezmokne. Deštník má krásné francouzské ilustrace s motivem zvířátek. Deštník má módní pastelové barvy.

Bino Deštník modrý

Bino Deštník modrý

Hodnocení: 5
259 Kč 179 Kč

Deštník modrý s dřevěnou rukojetí ve tvaru kočičky. Prší, prší jen se leje – proč se naše dítě směje? Protože může s úsměvem čelit kapkám deště s barevným deštníkem.

BAAGL Pláštěnka pončo Cars 3
279 Kč 269 Kč

Pláštěnkové pončo se závoďákem Bleskem McQueenem do větru a deště je vyrobeno z kvalitního materiálu. Na pláštěnce lze nalézt i reflexní prvky pro zvýšenou bezpečnost dítěte.

Djeco Deštník Tropická jungle
239 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

S tímto deštníkem žádná malé dítě už nezmokne. Deštník má krásné francouzské ilustrace s motivem zvířátek a stromů. Deštník má módní pastelové barvy.

BAAGL Pláštěnka pončo Batman Original
199 Kč 189 Kč

Pláštěnkové pončo do větru a deště z kvalitního materiálu. Spínání širokých rukávů na druky. Reflexní prvky pro zvýšenou bezpečnost.

Bino Deštník zelený

Bino Deštník zelený

Hodnocení: 5
259 Kč 39 Kč

Deštník zelený s dřevěnou rukojetí ve tvaru žabky. Prší, prší jen se leje – proč se naše dítě směje? Protože může s úsměvem čelit kapkám deště s barevným deštníkem.

Bino Deštník růžový

Bino Deštník růžový

Hodnocení: 5
259 Kč 179 Kč

Deštník růžový s dřevěnou rukojetí ve tvaru veselé housenky. Prší, prší jen se leje – proč se naše dítě směje? Protože může s úsměvem čelit kapkám deště s barevným deštníkem.

Lamps Deštník Mimoni vystřelovací
139 Kč

S tímto stylovým deštníkem už děti nemusejí mít z deště žádné obavy. Deštník o celkové délce 65 cm je vyroben z kvalitního materiálu s oblíbenými postavičkami Mimoňů.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Deštníky pro školáky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Deštníky pro školáky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Deštníky pro školáky akce.