Dickie Hasičské auto s mikrofonem 43 cm
899 Kč

710 Kč
+ doprava zdarma

Hasičské auto s mikrofonem je krásná a oblíbená dětská hračka. Který kluk by netoužil stát se alespoň na chvíli hasičem hrdinou a zachránit dům před požárem. Hasiči mají vybavené auto přesně podle potřeb k rychlé záchraně. Auto je vybaveno světelnými a zvukovými efekty.


Dickie Action Series Záchranářský vrtulník 41 cm
799 Kč

663 Kč
+ doprava zdarma

Záchranářský vrtulník se zvukovými a světelnými efekty zaujme všechny děti, které mají rádi záchranáře. Vrtule se točí, lehátko lze ovládat tlačítkem nahoru/dolů. Nechybí otevírací dveře.


Dickie Hasičské auto 31 cm, na setrvačník
549 Kč

429 Kč
+ doprava zdarma

Hasičské auto na setrvačník je snem každého chlapce. Hasiči mají vybavené auto přesně podle potřeb k rychlé záchraně. Auto je vybaveno světelnými a zvukovými efekty a výsuvnými bočními nosníky.


Dickie Policejní auto Lightstreak
449 Kč

320 Kč
+ doprava zdarma

Staň se strážcem zákona s tímhle jedinečným Policejním autíčkem na setrvačník. Díky světelné funkci a měnícím se barvám si ho ihned oblíbíš. Užij si spoustu zábavy.


Dickie Loď policejní 23 cm
249 Kč
241 Kč
+ doprava zdarma

Policejní člun na baterie. Polož ho na vodní hladinu a představ si sám sebe jako člena pobřežní hlídky. Čeká tě spousta zábavy.


Dickie AS Policie Auto SUV 30cm
499 Kč

426 Kč
+ doprava zdarma

Auto policie SUV na volnoběh se světelnými a zvukovými efekty. Postarej se o pořádek mezi hračkami ve svém pokojíčku a braň zákon. Zapni maják a buď i ty tím správným policistou.


Dickie AS Ambulance Auto 30cm
499 Kč
479 Kč
+ doprava zdarma

Auto ambulance na volnoběh se zvukovými a světelnými efekty zaujme všechny děti, které mají rádi záchranáře. Auto má otevírací zadní dveře. Součástí jsou i nosítka na pacienty.


Dickie Auto Happy popelářské 25 cm
649 Kč

495 Kč
+ doprava zdarma

Popelářské auto z řady Happy s motorizovanou jízdou vpřed a vzad, možnost i volného pohybu. Krásný kousek od značky Dickie, který zabaví každého malého řidiče. Díky Zvukovým a světelným efektů si užijí spustu zábavy.


Dickie Action Series Ambulance 33cm
799 Kč

614 Kč
+ doprava zdarma

Auto ambulance na volnoběh se zvukovými a světelnými efekty zaujme všechny děti, které mají rádi záchranáře. Otevírací zadní dveře. Součástí jsou i nosítka na pacienty.


Dickie AS Popelářské auto 15 cm
249 Kč

192 Kč
+ doprava zdarma

Popelářské auto na volnoběh se světelným a zvukovým efektem. Udělej si pořádek ve svém pokojíčku pomocí auta, které nelze přehlédnout.


Dickie AS Hasičské auto 15 cm
249 Kč

179 Kč
+ doprava zdarma

Požární auto, se kterým se budeš cítit jako opravdový hasič. Napusť nádrž s vodou a začni hasit. Cestou zapni maják a sirénu, aby tě nikdo nemohl přehlédnout.


Dickie Traktor CLAAS s přívěsem 36 cm
349 Kč

240 Kč
+ doprava zdarma

Traktor CLAAS s přívěsem je jako stvořený pro začínající farmáře a zemědělce. Díky přívěsu se s ním dá vozit prakticky cokoliv. Vhodné nejen jako dárek i pro ty nejmenší.


Dickie Auto Happy transportér 42 cm
949 Kč

760 Kč
+ doprava zdarma

Kamion pro přepravu aut z řady Happy, na volnoběh. Skvělý dárek pro každého malého kluka, který si přeje vlastní kolekci autíček. Jednoduché ovládání doplněno o zvukové a světelné efekty. Zábava může začít.


Dickie AS Ambulance 15 cm
249 Kč

224 Kč
+ doprava zdarma

Auto ambulance na volnoběh se světelným a zvukovým efektem. Přidej si do sbírky záchranářských vozidel jedno z nejdůležitějších. Zapni sirénu i maják a vydej se na pomoc.


Dickie Nákladní auto MAN air pump 1:24
549 Kč

389 Kč
+ doprava zdarma

Perfektní sklápěčka MAN, která díky vzduchovému čerpadlu ovládá korbu, se hodí pro každého malého stavitele. Po stisknutí červeného tlačítka na střeše auta se díky vzduchovému čerpadlu vyklopí korba a tím vysypeme náklad. Dalším stisknutím na boku vozidla se korba sklopí zpět. Malí stavitelé tak bez námahy mohou přemisťovat náklad nebo odvážet sutiny ze stavby.


Dickie Auto Truck Heavy City 22 cm, oranžová
299 Kč

269 Kč
+ doprava zdarma

Nákladní auto MAN na setrvačník pro přepravu popelnic. Realistický design potěší každého malého kluka! Postarej se o odpad v celé své ulici a pomáhej udržovat pořádek.


Dickie Action Series Vojenské zásahové vozidlo, 33cm
799 Kč

549 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vojenské zásahové vozidlo na volnoběh potěší všechny kluky, kteří mají rádi army. Zvukové a světelné efekty, otevírací zadní dveře a funkční stříkačka. Po nalití vody na příslušné místo a zmáčknutí tlačítka, stříkačka stříká vodu.


Dickie Závodní auto Lightstreak
449 Kč

399 Kč
+ doprava zdarma

Je čas si zazávodit! Pěkné závodní auto Lightstreak, které nadchne každého malého kluka. Vytvoř si okruh a zajeď ho v nejrychleším čase. Tvůj pokoj je teď Tvou tratí.


Dickie Auto Tuner Lightstreak
449 Kč

352 Kč
+ doprava zdarma

Díky tomuto vytuněnému závoďákovi budeš šampionem všech srazů. Auto Tuner Lightstreak se stane ozdobou tvého pokojíčku. Užij si spoustu zábavy a utvoř si přehlídku všech modelů.


Dickie Transformers Mission Racer Bumblebee
329 Kč

249 Kč
+ doprava zdarma

Unikátní vystřelovací autíčko v designu oblíbeného transformera Bumblebee. Jednoduchý mechanizmus, pomocí gumového pásku autíčko vystřelíte z rampy, která je součástí balení. Autíčko je vyrobeno z kvalitních materiálů a je 11 cm dlouhé.


Dickie Auto Midnight Racer
269 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Autíčko na zpětné natažení se zvukem a hudbou. Pěkný závoďák, který nadchne každého malého kluka. Pořiď si i ty toho svého a jezdi jako o závod.


Dickie Požárník Sam Hasičská základna 2019
1 099 Kč

Úžasná základna Požárníka Sama ideální pro angličáky velikosti 1:64 je tady. Zde se dějí všechny operace v Pontypandy. Základna má dvě podlaží, různé vchody a východy, spouštěč aut a další. Sada obsahuje auto Jupiter. Rozměr základny: 39×43×23 cm Není vhodné pro děti mladší 3 let.


Dickie Autobus City Express 46 cm - červený
469 Kč

359 Kč
+ doprava zdarma

Staň se řidičem městské hromadné dopravy a voz cestující. Tento velký 46 cm kloubový autobus je na setrvačník. Je vyroben z kvalitního plastu. Dveře u autobusu se dají otevřít, to aby tví cestující mohli pohodlně nastoupit a vystoupit.


Dickie Autobus City Express 46 cm - bílý
469 Kč

355 Kč
+ doprava zdarma

Staň se řidičem městské hromadné dopravy a voz cestující. Tento velký 46 cm kloubový autobus je na setrvačník. Je vyroben z kvalitního plastu. Dveře u autobusu se dají otevřít, to aby tví cestující mohli pohodlně nastoupit a vystoupit.


Dickie Požárník Sam dárková sada s vrtulníkem
549 Kč

459 Kč
+ doprava zdarma

Požárník Sam je již připraven k dalšímu záchranářskému zásahu ve svém vrtulníku s otočnou vrtulí. Sada obsahuje ještě další 3 dopravní prostředky, se kterými zažiješ spoustu dobrodružství.


Dickie Bagr Liebherr 18 cm, R936
279 Kč
+ doprava zdarma

Stavební bagr R936 na volnoběh. Originální design v realistických barvách firmy Liebherr. Je čas bagrovat. Nasaď helmu, oblékni reflexní vestu a pust se do tvorby svého projektu.


Dickie Auto Truck Heavy City 22 cm, zelená
299 Kč

269 Kč
+ doprava zdarma

Nákladní auto MAN na setrvačník pro přepravu dřeva. Realistický design potěší každého malého kluka! Zabav se na celý den a hraj si se svými kamarády. Pozor ať cestou náklad nevyklopíš.


Dickie Bagr Liebherr 18 cm, L586
279 Kč
+ doprava zdarma

Stavební bagr Liebherr L586 na setrvačník. Originální design v realistických barvách firmy Liebherr. Je čas bagrovat. Nasaď helmu, oblékni reflexní vestu a pust se do tvorby svého projektu.


Dickie Auto Truck Heavy City 22 cm, červená
299 Kč

269 Kč
+ doprava zdarma

Nákladní auto MAN na setrvačník pro přepravu kontejnerů na tříděný odpad. Realistický design potěší každého malého kluka! Postarej se o odpad v celé své ulici a pomáhej udržovat pořádek.


Auta pro děti

Páni, kluci! Vzpomenete si na ten nejúžasnější dárek, který jste dostali pod stromeček, k narozeninám, nebo jenom proto, že jste výjimečně nezlobili? Dáme ruku na to, že to bylo autíčko. Malé jen tak na ježdění na koberci, nebo legendární oranžová Tatrovka, do které se ti méně otylí z nás i celí vešli. To bylo poškrábaných kolen! Dopřejte i svému prckovi tu radost z aut a autíček pro děti.

Na MALL.CZ pro vás máme přichystány nejenom Tatrovky, ale i osobáky, autobusy, bagry, jeřáby, sanitky nakladače nebo popelářská auta. Rolba, kombajn, vrtulník, letadlo, motorka, teréňák nebo dokonce tramvaj - no to za našich mladých let nebylo. Máme i garáže, kam autíčka a vozítka pro děti můžete zaparkovat a další příslušenství, aby si vaše děti mohly vytvořit motosvět podle vlastní fantazie.

Á váš mladý si potrpí na značky? Máte pro něj i licenční modely známých značek, jako je Alfa Romeo, CAT, Chevrolet, Ferrari, John Deere nebo Mercedes-Benz.

Pokud si nejste jistí, zda je to či ono autíčko pro děti vhodné úměrně věku vašeho caparta, můžete filtrovat podle doporučeného věku. Auta máme rozdělená i podle pohlaví na klučičí, holčičí nebo unisex. Sběratelé modelů zase ocení možnost filtrovat podle měřítka autíčka.

Které dětské auto vykouzlí úsměv na tváři malého motoristy?

_____

^ Zpátky nahoru