Wow Harvey kombajn
969 Kč

Kombajn WOW Toys na setrvačník s automatickým balíkovačem Hrajte si s tímto roztomilým kombajnem jako na farmě. Silný kombajn na setrvačník má vepředu rotující mlátičky, ve kterých chrastí nově sklizené zrno.


Wow Riley válec
449 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Seznam se s úžasným válcem silnic Rileym a silničářem Kevem od WOW Toys při pokládání asfaltu.


Wow Letadlo Johny
419 Kč

WOW Toys letadlo na setrvačník s tajným nákladem Držte se, jsme připraveni ke startu! Johnny je skvělé letadélko na setrvačník s rotující vrtulí a nákladovým prostorem se třemi tajnými komorami. Tuto senzační sadu doplňuje panáček pilot dobrodruh a jeho kamarád tygr.


Wow Sanitka Robin
969 Kč

Sanitka na setrvačník s tlačítkem pro spuštění rampy pro vozíčkáře Robin jede zachraňovat! Robin je sanitka, která je vždy připravena přijet k jakékoliv mimořádné události. Kliknutím na boční dveře autíčka je otevřete a dostanete se tak k nosítkům pro zraněné pacienty.


Wow Casey karavan
889 Kč

S tímto obytným karavanem prázdniny nikdy nekončí! Casey je obytný automobil, který v sobě ukrývá překvapení. Otevři střechu a najdeš kamarády na palandě, vyndej piknikový stůl a připrav občerstvení i pejskovi, který také cestuje karavanem.


Wow Frankie autíčko
319 Kč

Sportovní autíčko na setrvačník od WOW Toys Připoutejte se – Frankie je tak rychlý jako blesk a vždy připravený na trať! Tato sada zahrnuje panáčka řidiče a autíčko na setrvačník vydávající zvuky jako by mělo opravdový motor!


Wow Farmáři
1 129 Kč

Výhodná sada dvou hraček WOW z oblasti zemědělství. Obsahuje čtyřkolku Buddy Benny a kombajn Harvey s veškerým příslušenstvím.


Wow Fred popelářské auto
969 Kč

Popelářské autíčko na setrvačník od WOW Toys Recyklace nebyla ještě nikdy tak zábavná! Fred je roztomilé popelářské autíčko, které nakládá odpad pomocí svého předního naběráku, třídí popelnice a hází je pak dozadu. Autíčko na setrvačník vydává zvuky jako kdyby mělo opravdový motor!


Wow Harry veterinářská helikoptéra
659 Kč

Vrtulník s magnetickým zvedákem WOW Toys Nahoru, nahoru a pryč. Vrtulník Harry na záchranu! Uchopte jeho velkou rukojeť a stiskněte „spoušť“, která aktivuje jeho hlavní rotor na setrvačník, pak pomocí zvedáku na magnetku vyzvedněte zraněná zvířata a otočením reflektoru je bezpečně spusťte na zem.


Wow Mike míchačka
794 Kč

Míchačka od WOW Toys na setrvačník s automatickým otáčením bubnu míchačky Míchačka Mike je novým pomocníkem mezi autíčky WOW určenými na stavbu.Je zodpovědný za velmi důležitý úkol – míchání cementu.


Wow Oskar policejní helikoptéra
659 Kč

Vrtulník s magnetickým zvedákem WOW Toys Nahoru, nahoru a pryč. Vrtulník Oskar na záchranu! Uchopte jeho velkou rukojeť a stiskněte „spoušť“, která aktivuje jeho hlavní rotor na setrvačník, pak pomocí zvedáku na magnetku vyzvedněte např. zloděje a otočením reflektoru je bezpečně spusťte na zem.


Wow Záchranáři
1 717 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Výhodná sada třech hraček WOW z oblasti zachraného sboru. Obsahuje policejní auto Charlie, hasičské auto Ernie a sanitku Robin s veškerým příslušenstvím.


Wow Bertie hasičská čtyřkolka
319 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Já jsem čtyřkolka Bertie od WOW Toys, ale můžete mi říkat Bert. Vyrážím do terénu, jakmile ve měste vypukne požár. Spolu se svým odvážným dalmatinem Russellem a hasičem Kurtem pomůžeme lidem a uhasíme každý oheň. Přidej se k nám!


Wow Charlie policejní autíčko
419 Kč

Policejní autíčko na setrvačník od WOW Toys Toto rychlé policejní auto na setrvačník je vždy na blízku, aby vám pomohlo. Pomocí tlačítka může policista otevřít střechu autíčka. Tuto pohotovostní záchranářskou sadu doplňuje věrný policejní pejsek.


Wow Daisy květinové autíčko
319 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Autíčko na setrvačník od WOW Toys Super cool zábava pro holky na cestách! Tato sada zahrnuje postavičku stylové řidičky a růžové autíčko na setrvačník vydávající zvuky jako kdyby mělo skutečný motor. Daisy má vzadu magnetický háček, takže může být použito s dalšími výrobky řady WOW.


Wow Ernie hasičské auto
659 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

WOW Toys Hasičské autíčko na setrvačník Hoří! Hoří! Ernie se svou posádkou hasičů přijíždí na záchranu. Prstem stiskněte tlačítko se zvonkem a sledujte maják autíčka, proti jakémukoliv imaginárnímu požáru použijte otočný žebřík.


Wow Mario pizzeria
559 Kč

Vítejte v pizzérii u Maria – nejlepší restauraci ve městě! Spolu s šéfkuřem Máriem nyní můžete připravit skvělou italskou pizzu. Vložte postavičku kuchaře do otvoru komína na pizzérii a otočte s ním, aby si vybral přísady na pizzu a vytvořte pizzu margharitu, salámovou nebo vegetariana.


Wow Pete policejní letadlo
419 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pomáhejte spolu s policejním letadýlkem Petem od WOW Toys udržovat pořádek ve městě a chránit všechny WOW přátelé. Pete policejní letadlo je skvělá hračka pro děti, která funguje na setrvačník a nevyžaduje žádné baterie.


Wow Stanley čistící autíčko
559 Kč

Pokud jde o udržování čistoty na silních, Stanley je ten nejlepší! Jeho velké kartáče nevynechají žádné smítko. Řidič Jason mu dělá společnost zatímco Stanley vesele uklízí hlavní ulice. Rozhýbejte ho, abyste viděli, jak se jeho kartáče otáčejí a 3 panely třídí odpadky.


Wow Amy motorka s bočním přívěsem
439 Kč

Přidej se k Amy a vydej se s ní na skvělou dámskou jízdu na motorce. Moji nejlepší přátelé, medvídek Ted, koťátko Tiddles a řidička Annabelle mi dělají při jizdách na motorce společnost. Na vyjížďky se vydávám spolu s dalšími WOW kamarády – motorkou Maxem a Chloe.


Wow Archie sněžný skútr
319 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zahraj si i ty s milovníky sněhu Archiem – sněžným skútrem a jeho kamarády eskymákem Scottym a tučňákem Penelope s mláďátkem od WOW Toys. Aby se všichni dostali v bezpečí domů, pomož jim se ještě před sněhovou bouřkou dostat do jejich iglu.


Wow Bernie traktůrek
559 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Traktor od WOW Toys na setrvačník s přívěsem Bernie je zábavný traktůrek, který se opravdu kodrcá a jeho komín společně s ním! Tato 7-dílná sada obsahuje panáčka zemědělce, ovečku, ovčáka a dva ploty, které se dají naložit na traktor a přívěs s magnetkem.


Wow Buddy Benny farmářská čtyřkolka
319 Kč

Poznej s WOW Toys život na farmě spolu s kamarádem Bennym a jeho přáteli. Benny je pestrobarevná čtyřkolka, která funguje na setrvačník a nevyžaduje žádné baterie.


Wow Chloe a její cukrárna
449 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vítejte v cukrárně u Chloe od WOW Toys – nejlelepší cukrárně ve městě WOW. Spolu s milou cukrářskou Chloe nyní můžeš připravit chutné koláčky. Umístěte jeden z velkých zákusků do otvoru na vrchní části cukrárny a otoč s ním, abyste si vybrali přísady na přípravu koláčků.


Wow Cody policejní závoďák
319 Kč

Policejní závoďák Cody je předurčen k nemilosrdnému lapání zločinců ať už ujíždějí v čemkoli. Policejní serežant šlápne na plyn a zločinci nemají šanci. Auto na setrvačník s možností zapojení přívěsu.


Wow Jimmy z Jurského parku
659 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vydej se s WOW Toys na cestu zpět časem do období pravěku spolu s autíčkem Jimmy, pračlověkem Stigglem a dvěma dinosaury Brontym a Tricksym. Při poznávání světa v pravěku můžeš pozorovat jak se z obrovského vajíčka vylíhne malý dinosaurus.


Wow Marko s moto týmem
659 Kč

Marko je závodník na motorce, který se snaží vyhrávat. Proto jezdí se svým autem a přívěsem na motorku po závodech a dělá vše proto, aby vyhrál. Když se mu nedaří kontroluje motorku na stojanu, který vozí stále sebou.


Wow Misty koník a jezdkyně Molly
319 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Malá jezdkyně Molly a její koník Misty od WOW Toys jsou nejlepšími přáteli. S touto milou hračkou si děti užijí plno zábavy při hře spolu s pěknou růžovou stodolou. Otoč kohoutka sedícího na střeše stodoly a vysunu se žlábek s dobrým a oblíbeným pokrmem pro koníka Misty.


Wow Multipack sada - Na stavbě
789 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Díky tomuto úžasnému setu od WOW Toys si nyní děti mohou užít dlouhé hodiny zábavy s kamarády ze stavby.


Wow Multipack sada - Policie
789 Kč

Díky tomuto úžasnému setu od WOW Toys si odteď děti můžou užít dlouhé hodiny zábavy s kamarády z policie.


Wow Penny autíčko pro pejska
419 Kč

WOW Toys autíčko s pejskem na setrvačník Připojte se k Penny a užijte si s ní a jejím pejskem jménem Roxy zábavný den. Vyrazíme do obchodů nebo na pláž! Autíčko Penny jezdí na setrvačník a to znamená, že se nikdy nezpozdí.


Wow Rory hasičská helikoptéra
659 Kč

Rory je hasičská helikoptéra od WOW Toys, která je vždy připravená vzlétnout, když hrozí jakékoli nebezpečí. Vyzkoušej si, jak jednoduše Rory vyzvedne lehátko se zraněným Jonnym. Po převezení na bezpečné místo Rory spustí zraněného opět na zem díky otočnému světlu na boční straně helikoptéry.


Wow Sammy probřežní hlídka
559 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vyjeďte se mnou na moře a nechte se unášet na vlnách. Když je potřeba, vytáhnu záchranářský kruh a zachráním plavce, kteří volají o pomoc.


Auta pro děti

Páni, kluci! Vzpomenete si na ten nejúžasnější dárek, který jste dostali pod stromeček, k narozeninám, nebo jenom proto, že jste výjimečně nezlobili? Dáme ruku na to, že to bylo autíčko. Malé jen tak na ježdění na koberci, nebo legendární oranžová Tatrovka, do které se ti méně otylí z nás i celí vešli. To bylo poškrábaných kolen! Dopřejte i svému prckovi tu radost z aut a autíček pro děti.

Na MALL.CZ pro vás máme přichystány nejenom Tatrovky, ale i osobáky, autobusy, bagry, jeřáby, sanitky nakladače nebo popelářská auta. Rolba, kombajn, vrtulník, letadlo, motorka, teréňák nebo dokonce tramvaj - no to za našich mladých let nebylo. Máme i garáže, kam autíčka a vozítka pro děti můžete zaparkovat a další příslušenství, aby si vaše děti mohly vytvořit motosvět podle vlastní fantazie.

Á váš mladý si potrpí na značky? Máte pro něj i licenční modely známých značek, jako je Alfa Romeo, CAT, Chevrolet, Ferrari, John Deere nebo Mercedes-Benz.

Pokud si nejste jistí, zda je to či ono autíčko pro děti vhodné úměrně věku vašeho caparta, můžete filtrovat podle doporučeného věku. Auta máme rozdělená i podle pohlaví na klučičí, holčičí nebo unisex. Sběratelé modelů zase ocení možnost filtrovat podle měřítka autíčka.

Které dětské auto vykouzlí úsměv na tváři malého motoristy?

_____

^ Zpátky nahoru