Dickie AS Popelářské auto 15 cm
259 Kč

Popelářské auto na volnoběh se světelným a zvukovým efektem. Udělej si pořádek ve svém pokojíčku pomocí auta, které nelze přehlédnout.

Dickie Auto Truck Heavy City 22 cm, oranžová
299 Kč 269 Kč

Nákladní auto MAN na setrvačník pro přepravu popelnic. Realistický design potěší každého malého kluka! Postarej se o odpad v celé své ulici a pomáhej udržovat pořádek.

Dickie Auto Truck Heavy City 22 cm, zelená
299 Kč 269 Kč

Nákladní auto MAN na setrvačník pro přepravu dřeva. Realistický design potěší každého malého kluka! Zabav se na celý den a hraj si se svými kamarády. Pozor ať cestou náklad nevyklopíš.

Dickie AS Ambulance 15 cm
249 Kč 224 Kč

Auto ambulance na volnoběh se světelným a zvukovým efektem. Přidej si do sbírky záchranářských vozidel jedno z nejdůležitějších. Zapni sirénu i maják a vydej se na pomoc.

Dickie AS Hasičské auto 15 cm
249 Kč 179 Kč

Požární auto, se kterým se budeš cítit jako opravdový hasič. Napusť nádrž s vodou a začni hasit. Cestou zapni maják a sirénu, aby tě nikdo nemohl přehlédnout.

Dickie Auto Truck Heavy City 22 cm, červená
299 Kč 269 Kč

Nákladní auto MAN na setrvačník pro přepravu kontejnerů na tříděný odpad. Realistický design potěší každého malého kluka! Postarej se o odpad v celé své ulici a pomáhej udržovat pořádek.

Dickie Auto Truck Heavy City 22 cm, modrá
299 Kč 269 Kč

Nákladní auto MAN na setrvačník pro přepravu mobilních toalet. Realistický design potěší každého malého kluka! Zabav se na celý den a hraj si se svými kamarády.

Auta pro děti

Páni, kluci! Vzpomenete si na ten nejúžasnější dárek, který jste dostali pod stromeček, k narozeninám, nebo jenom proto, že jste výjimečně nezlobili? Dáme ruku na to, že to bylo autíčko. Malé jen tak na ježdění na koberci, nebo legendární oranžová Tatrovka, do které se ti méně otylí z nás i celí vešli. To bylo poškrábaných kolen! Dopřejte i svému prckovi tu radost z aut a autíček pro děti.

Na MALL.CZ pro vás máme přichystány nejenom Tatrovky, ale i osobáky, autobusy, bagry, jeřáby, sanitky nakladače nebo popelářská auta. Rolba, kombajn, vrtulník, letadlo, motorka, teréňák nebo dokonce tramvaj - no to za našich mladých let nebylo. Máme i garáže, kam autíčka a vozítka pro děti můžete zaparkovat a další příslušenství, aby si vaše děti mohly vytvořit motosvět podle vlastní fantazie.

Á váš mladý si potrpí na značky? Máte pro něj i licenční modely známých značek, jako je Alfa Romeo, CAT, Chevrolet, Ferrari, John Deere nebo Mercedes-Benz.

Pokud si nejste jistí, zda je to či ono autíčko pro děti vhodné úměrně věku vašeho caparta, můžete filtrovat podle doporučeného věku. Auta máme rozdělená i podle pohlaví na klučičí, holčičí nebo unisex. Sběratelé modelů zase ocení možnost filtrovat podle měřítka autíčka.

Které dětské auto vykouzlí úsměv na tváři malého motoristy?

_____

^ Zpátky nahoru