Mikro hračky Policejní auto 13cm s přívěsem+2 vozíky
499 Kč 339 Kč
- 32 %

Akce

Sada policejního auta s lodí, vozíkem na koně a vozíkem se svítící šipkou promění děti ve strážce zákona. Součástí je i přívěs s lodí, přepravník pro koně a dopravní vozík se značením.

Lamps Auto odtahovka baterie
259 Kč

Novinka

Plastové odtahové auto se světlem a zvukem potěší každého kluka. Odvez špatně zaparkované auto, aby nepřekáželo jiným řidičům. Pomocí výsuvného ramene připevni auto a odtáhni ho tam, kde má své místo.

Mikro hračky Auto hasiči na setrvačník 28 cm
399 Kč 329 Kč

Novinka

Hasičské auto o velikosti 28 cm s výsuvným žebříkem jezdí na setrvačník. Každého malého hasiče jistě zaujme světelnými a zvukovými efekty, které se aktivují po stisknutí tlačítka. Vydej se s ním hrdinně k požáru a uhas ho!

Lamps Auto míchačka baterie
309 Kč

Novinka

Auto míchačka nesmí chybět na žádné stavbě. A proto hurá na stavbu! Hračka podporuje rozvoj dětské fantazie a představivosti. Po stisknutí tlačítek vydává zvuky a svítí.

Lamps Auto popelářské baterie
239 Kč 189 Kč

Novinka

Oblíbený popelářský vůz potěší každého malého kluka, který touží stát se jednou popelářem. Naučte děti třídit odpad již od útlého věku. Auto svítí a vydává zvuk.

Lamps Auto policie baterie
239 Kč 169 Kč

Novinka

Zahoukej sirénou a vydej se zachránit město od zločinců. S tímto policejním autem, které vydává zvuky a svítí, tě čeká spousta legrace a zábavy. Policejní auto je na baterie.

Lamps Taxi baterie
239 Kč 189 Kč

Novinka

Zahraj si na taxikáře. Tento plastový taxík je na baterie. Nech nastoupit cestující a jízda může začít. Auto po stisknutí tlačítek na střeše svítí a vydává zvuky.

Wiky The Corps Vrtulník

Wiky The Corps Vrtulník

Hodnocení: 5
429 Kč

Novinka

Rain, vůdce The Corps, je vybaven špionážním zařízením. Ale pozor! Plague, předák proklatců nezůstává pozadu. Ve svém arzenálu má skvělý vrtulník s vysokorychlostní motorkou, která zvládne projet i ten nejhorší terén.

Lamps Auto policie s doplňky na baterie
439 Kč 409 Kč

Novinka

Staň se strážcem zákona s touto policejní sadou. Balení obsahuje auto, které vydává zvuky, pouta, pistoli, odznak a další doplňky. Teď už žádný zločinec nemá šanci utéci.

Lamps Doktorská sada na baterie v autě
439 Kč 399 Kč

Novinka

Tato doktorská sada potěší malého řidiče i lékaře. Doktorská sada je v kufříku, které je naloženo na autě. Tato sada obsahuje stetoskop, stříkačku, teploměr a další doplňky.

Lamps Sada požární na baterie
549 Kč 459 Kč

Novinka

S touto sadou se budeš cítit jako pravý záchranář. Hasičská sada obsahuje helikoptéru, sanitku, člun, hasiče a hasičské auto, které je na baterie.

Lamps Policejní sada baterie
509 Kč 429 Kč

Novinka

S touto sadou se budeš cítit jako opravdový strážce zákona. Policejní sada obsahuje helikoptéru, terénní policejní auto, člun, policistu a policejní auto, které je na baterie.

Lamps Helikoptéra na baterie
299 Kč 239 Kč

Pořiďte svým malým strážcům zákona tuto policejní helikoptéru, která po stisknutí tlačítka vydává zvuky a svítí. S tímto vrtulníkem budou všechny zásahy nezapomenutelné.

Lamps Auto nářadí s doplňky na baterie
479 Kč 349 Kč

Novinka

S touto opravárenskou sadou potěšíte všechny malé automechaniky. Sada obsahuje: auto, které vydává zvuky, kleště, hasák, kladivo, šroubovák a další doplňky.

Mikro hračky Auto transportér policejní 32 cm
399 Kč 329 Kč

Novinka

Plastový policejní transportér o velikosti 32 cm jezdí na setrvačník. Auto je vybaveno světelnými a zvukovými efekty, a proto zaujme každého kluka na první pohled. Po stisknutí příslušného tlačítka mu začne blikat policejní maják.

Lamps Auto požární s doplňky na baterie
439 Kč 329 Kč

Novinka

S touto hasičskou sadou potěšíte všechny malé automechaniky a hasiče. Hasičská sada obsahuje auto, které vydává zvuky, sekeru, palici, hasičák a další doplňky. Všechny tyto věci budete mít na jednom místě.

Lamps Sklápěčka se zvuky
389 Kč 319 Kč

Novinka

Tato sklápěčka je ideální pro všechny stavby. Nebude již žádný problém něco těžkého převést. Tak hurá na stavbu. Hračka je vyrobena z plastu. Plastová sklápěčka vydává zvuky a svítí.

Wiky The Corps Stíhačka
429 Kč

Novinka

Rain, vůdce The Corps, je vybaven špionážním zařízením a tou nejmodernější stíhačkou s raketami. Ale pozor! Plague, předák proklatců nezůstává pozadu. Ve svém arzenálu má skvělý vrtulník s vysokorychlostní motorkou, která zvládne projet i ten nejhorší terén.

Auta pro děti

Páni, kluci! Vzpomenete si na ten nejúžasnější dárek, který jste dostali pod stromeček, k narozeninám, nebo jenom proto, že jste výjimečně nezlobili? Dáme ruku na to, že to bylo autíčko. Malé jen tak na ježdění na koberci, nebo legendární oranžová Tatrovka, do které se ti méně otylí z nás i celí vešli. To bylo poškrábaných kolen! Dopřejte i svému prckovi tu radost z aut a autíček pro děti.

Na MALL.CZ pro vás máme přichystány nejenom Tatrovky, ale i osobáky, autobusy, bagry, jeřáby, sanitky nakladače nebo popelářská auta. Rolba, kombajn, vrtulník, letadlo, motorka, teréňák nebo dokonce tramvaj - no to za našich mladých let nebylo. Máme i garáže, kam autíčka a vozítka pro děti můžete zaparkovat a další příslušenství, aby si vaše děti mohly vytvořit motosvět podle vlastní fantazie.

Á váš mladý si potrpí na značky? Máte pro něj i licenční modely známých značek, jako je Alfa Romeo, CAT, Chevrolet, Ferrari, John Deere nebo Mercedes-Benz.

Pokud si nejste jistí, zda je to či ono autíčko pro děti vhodné úměrně věku vašeho caparta, můžete filtrovat podle doporučeného věku. Auta máme rozdělená i podle pohlaví na klučičí, holčičí nebo unisex. Sběratelé modelů zase ocení možnost filtrovat podle měřítka autíčka.

Které dětské auto vykouzlí úsměv na tváři malého motoristy?

_____

^ Zpátky nahoru