Bruder JCB MIDI CX nakladač 1:16
593 Kč 429 Kč
- 27 %

Akce

JCB MIDI CX nakladač 1:16. Tento model se vyznačuje především svou multifunkčností a všestranností. Spojuje takřka tři stroje v jeden: traktor, minibagr a čelní nakladač. Mezi jeho hlavní funkce a vybavení patří zejména přední lžíce a bagrovací rameno.

Bruder JCB 4CX nakladač 1:16
826 Kč 569 Kč
- 31 %

Akce

JCB 4CX nakladač s naklápěcí lžící od značky Bruder. Nakladač má za zadními koly stabilizátory pro práci v těžkém terénu. Rypadlo je plně pohyblivé nahoru a dolů a ze strany na stranu.

LENA Eco aktivní nakladač

LENA Eco aktivní nakladač

Hodnocení: 4,5
179 Kč 169 Kč

Aktivní nakladač je vyrobený z recyklovaného plastu s příměsí dřevěných pilin. Jeho velmi pevná konstrukce voní po dřevě. Nakladač je plně mechanicky funkční, a proto se hodí se na každý písek ale i do interiéru.

Lamps Auto odtahovka baterie
259 Kč

Novinka

Plastové odtahové auto se světlem a zvukem potěší každého kluka. Odvez špatně zaparkované auto, aby nepřekáželo jiným řidičům. Pomocí výsuvného ramene připevni auto a odtáhni ho tam, kde má své místo.

Bruder Manitou MLT 633 nakladač s teleskopickým ramenem 1:16
812 Kč 669 Kč

Manitou MLT 633 nakladač s teleskopickým ramenem 1:16. Největší předností tohoto nakladače je jeho ovladatelnost a snadná řiditelnost. Prostřednictvím bočních ovladačů lze řídit lžícový drapák, vrchní ovládání slouží pak k manipulaci s teleskopickým ramenem.

LENA Nakladač žluto-černý
599 Kč 379 Kč

S tímto nakladačem už nebudeš mít problém s nákladem na písku. Stav si a navoz co nejvíce materiálu.

LENA Nakladač s plastovými koly
399 Kč 349 Kč

Velký dětský nakladač s plastovými koly, který můžete mít doma, na písku nebo ho děti mohou použít jako odrážedlo. Nakladač je velký 69 cm, nosnost má 100kg a je vhodný pro děti již od 3 let. Velmi kvalitní provedení populární značky LENA.

Teamsterz Náklaďák s kontejnerem se zvukem a světlem
799 Kč 509 Kč

Teamsterz nákladní automobil s kontejnerem se zvukem a světlem. Pro každý druh odpadu jsou uzpůsobeny speciální popelářské vozy. Přesně tento náklaďák se dokáže postarat o to, aby skončily všechny odpadky tam, kde mají.

LENA Nakladač Liebherr L538, okrasný kartón
559 Kč 457 Kč

Nakladač Liebherr L538 o velikosti 49 cm si oblíbí každý malý stavitel. Samostatně pohyblivá přední kola zaručí snadnější ovládání při pohybu na jakémkoli povrchu. Nasaď přilbu a pusť se do stavby něčeho skvělého.

Polesie Mammoet vysokozdvižný vozík + stavebnice 15 dílů
619 Kč 539 Kč

S tímto vysokozdvižným vozíkem Mammoet a komponenty může vaše dítě bezpečně přepravovat palety se stavebními bloky na staveniště. Tento vysokozdvižný vozík je vyroben z pevného plastu a má jasně červenou barvu a černé pneumatiky.

Bruder Konstrukční vozy - CAT kolový nakladač 1:16
524 Kč 389 Kč
- 25 %

Akce

Konstrukční vůz CAT kolový nakladač 1:16. Nakladač je vyroben na bázi originálního modelu nakladače CATERPILLAR se všemi detaily. Model se vyznačuje vysokou odolností. Je vyroben z kvalitního plastu, určený pro hraní v interiéru i venku.

Bruder 20102 Traktor s radlicí
631 Kč 459 Kč

Tento traktor s radlicí je plně funkční hračka, který může nakládat a přemisťovat předměty se svojí lžící. Traktor má výklopnou kabinu a lze u něj otevřít i okna a za volant posadit svého oblíbeného řidiče od Lega nebo jiného panáčka. Auto má měkká kola a šetří nábytek i podlahu. Hračka je vhodná pro použití jak uvnitř tak i venku, například do písku Jedná se o robustní a odolnou hračku, která je určena především pro menší děti, pro které je i bezpečnější.

Bruder Nakladač FR130 s přední radlicí
576 Kč 509 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zemědělský nakladač s přední radlicí FR130 od značky Bruder. Nakladač má naklápěcí lžíci a plně funkční rameno, které lze uzamknout v určité poloze.

Bruder 20105 Traktor nakladač
759 Kč 529 Kč

Bagr s přední nakládací lžící a zadní lžící je plně funkční hračka s možností otáčení a nakládání. U auta lze otevřít i kabinu a za volant posadit třeba svého oblíbeného řidiče od Lega, má vzadu pohyblivé rameno s lžící. Auto má měkká kola a šetří nábytek i podlahu. Hračka je vhodná pro použití jak uvnitř tak i venku, například do písku Jedná se o robustní a odolnou hračku, která je určena především pro menší děti, pro které je i bezpečnější.

Polesie Mammoet auto lesnické
539 Kč 469 Kč

Velké lesnické auto je určeno pro přepravu polen pomocí pohyblivého ramene. Součástí je 5 polen. Toto auto je skvělý dárek pro každého malého lesnického pomocníka.

Little Tikes Nakladač
619 Kč

Tento velký bílý nakladač se hodí na každou stavbu! Je vhodný na písek, na hřiště i do pokojíku. Je vyroben z mimořádně odolného materiálu, takže vydrží dětský hrací zápal bez úhony.

Sklápěcí vůz se zvukovými a světelnými efekty
1 469 Kč 1 369 Kč

Novinka

DRIVEN Sklápěč s mnoha zábavnými funkcemi. Při vyklápění nákladu se korba nakloní dozadu a otevře se poklop v zadní části auta. Dveře u kabiny jsou otevírací. Otevřete kapotu a zkontrolujte motor. Tlačítky na volantu zatroubíte nebo zablikáte světlomety. Po stisknutím tlačítka na střeše auta uslyšíte motor a kontrolky se rozblikají.

Auta pro děti

Páni, kluci! Vzpomenete si na ten nejúžasnější dárek, který jste dostali pod stromeček, k narozeninám, nebo jenom proto, že jste výjimečně nezlobili? Dáme ruku na to, že to bylo autíčko. Malé jen tak na ježdění na koberci, nebo legendární oranžová Tatrovka, do které se ti méně otylí z nás i celí vešli. To bylo poškrábaných kolen! Dopřejte i svému prckovi tu radost z aut a autíček pro děti.

Na MALL.CZ pro vás máme přichystány nejenom Tatrovky, ale i osobáky, autobusy, bagry, jeřáby, sanitky nakladače nebo popelářská auta. Rolba, kombajn, vrtulník, letadlo, motorka, teréňák nebo dokonce tramvaj - no to za našich mladých let nebylo. Máme i garáže, kam autíčka a vozítka pro děti můžete zaparkovat a další příslušenství, aby si vaše děti mohly vytvořit motosvět podle vlastní fantazie.

Á váš mladý si potrpí na značky? Máte pro něj i licenční modely známých značek, jako je Alfa Romeo, CAT, Chevrolet, Ferrari, John Deere nebo Mercedes-Benz.

Pokud si nejste jistí, zda je to či ono autíčko pro děti vhodné úměrně věku vašeho caparta, můžete filtrovat podle doporučeného věku. Auta máme rozdělená i podle pohlaví na klučičí, holčičí nebo unisex. Sběratelé modelů zase ocení možnost filtrovat podle měřítka autíčka.

Které dětské auto vykouzlí úsměv na tváři malého motoristy?

_____

^ Zpátky nahoru