MaDe Policejní auto s českým hlasem na setrvačník 24 cm
279 Kč

Novinka

Otevři dveře, zahoukej sirénou a vydej se zachránit město od zločinců. S policejním autem, které vydává zvuky a světelné signály, tě čeká spousta legrace a zábavy. Autíčko obsahuje i české hlasy posádky a dispečinku.

Spin Master Paw Patrol Velký policejní vůz s efekty a motorkou
1 599 Kč 1 189 Kč

Velké policejní auto s jedinečnou motorkou hrdiny Chase ze seriálu Tlapková Patrola. Má funkční naviják a má zvukové a světelné efekty. Pojme všech 6 štěňátek ze seriálu. Užijte si tu pravou zábavu s kamarády oblíbeného dětského seriálu!

SIKU česká verze - set mix policie, hasiči, ambulance
299 Kč

Třídílná sada vozidel integrovaného záchranného sytému v české verzi. Baleno v blistru. Sada obsahuje policejní vůz, sanitku a velký požární vůz. Kovový model s plastovými částmi.

MaDe Policejní dodávka se zvuky a světly
299 Kč

Novinka

Reálný design Policejní dodávky pro malého policistu. Auto jezdí na setrvačník a vydává zvukové a světelné efekty. Auto také říká česky různé fráze. Dveře se snadno otevírají.

Mikro hračky Policejní auto 13cm s přívěsem+2 vozíky
499 Kč 359 Kč

Sada policejního auta s lodí, vozíkem na koně a vozíkem se svítící šipkou promění děti ve strážce zákona. Součástí je i přívěs s lodí, přepravník pro koně a dopravní vozík se značením.

Dickie AS Policie Auto SUV 30cm
499 Kč 426 Kč

Auto policie SUV na volnoběh se světelnými a zvukovými efekty. Postarej se o pořádek mezi hračkami ve svém pokojíčku a braň zákon. Zapni maják a buď i ty tím správným policistou.

Vtech Tut Tut - Policie

Vtech Tut Tut - Policie

Hodnocení: 5
299 Kč 279 Kč

Mluvící autíčko od Vtech z oblíbené série Tut Tut, které komunikuje s dětmi. Můžete se rozhodnout, zda chcete Policejní auto používat na drahách Tut Tut a komunikovat se Smartpointy nebo samostatně.

SIKU Sada 3 policejní auta - česká verze
299 Kč 269 Kč

Třídílná sada policejních vozů v české verzi. Baleno v blistru. Sada obsahuje policejní dodávku, policejní motorku a policejní vůz. Kovový model s plastovými částmi.

Lamps Robot policejní auto na baterie
249 Kč

Novinka

Policejní auto, které se samo transformuje na robota. S tímto policejním autem, které jezdí, svítí a hraje, tě čeká spousta legrace a zábavy.

Dickie Auto SOS česká verze, policie
299 Kč

Auto složek záchranných sborů na setrvačník se světelným a zvukovým efektem. Vydej se k případu, zapni maják a sirénu, ať tě cestou nikdo nepřehlédne. Buď připraven!

Lamps Auto policie s doplňky na baterie
489 Kč

Novinka

Staň se strážcem zákona s touto policejní sadou. Balení obsahuje auto, které vydává zvuky, pouta, pistoli, odznak a další doplňky. Teď už žádný zločinec nemá šanci utéci.

Lamps Autíčko Policie 15 cm
239 Kč 199 Kč

Plastové autíčko policie vyrobený z pěkného plastu pro nejmenší. Autíčko je veliké 15cm a děti zaujme zvukovými a světelnými efekty. Děti se pomocí hraní s Autíčky učí zlepšovat motoriku. Vhodné pro děti od 12 měsíců.

Lamps Auto policie baterie
239 Kč 169 Kč

Novinka

Zahoukej sirénou a vydej se zachránit město od zločinců. S tímto policejním autem, které vydává zvuky a svítí, tě čeká spousta legrace a zábavy. Policejní auto je na baterie.

SIKU Super - Dárková sada 3 policejní auta
611 Kč 529 Kč

Třídílná sada sportovních policejních aut. Sada obsahuje 3 vozy různých policejních aut. Díky tomuto setu policejních aut zaručeně dostihnete každého zločince. Kvalitní zpracování z kovu s plastovými doplňky.

Ecoiffier Abrick Velká policejní stanice
769 Kč 549 Kč

Novinka

V této velké policejní sadě najdete 2 policejní auta, vrtulník, figurky a příslušenství. Sada je ideální k dětským hrám, při kterých se rozvíjí jemná motorika a představivost.

Maisto Nissan GT-R 2009 1:24 černé
599 Kč 509 Kč

Model sportovního auta značky Nissan v policejním provedení, měřítko 1:24. Model má velmi dokonalé, detailní provedení jednotlivých částí a kvalitní barevné provedení. Auto má otevíratelné dveře. Délka modelu cca 20 cm.

Alltoys Teamsterz policejní auto se zvukem a světlem
599 Kč 399 Kč

Novinka

Dej se k policii a vydej se s tímto policejním autem na hlídku. Auto svítí a vydává zvuky, tak bude na lovu zločinců k nepřehlédnutí. Mezi padouchy vzbudí zaslouženě rozruch, když se ukáže.

Mattel Matchbox 5ks angličák policie
299 Kč 249 Kč

Novinka

Pětičlenná policejní hlídka je skvělým dárkem pro všechny malé milovníky aut! V balení je pět detailně propracovaných policejních vozidel. Ať už se jedná o nárazník nebo blatník, vše je vyvedeno v realistických detailech.

SIKU Policejní minibus Mercedes, 1:50-32%
489 Kč 329 Kč

Akce

Nový Mercedes Sprinter je vzorem tohoto modelu s kovovou karosérií. Vyznačuje se i otevíracími dveřmi, jak u kabiny řidiče, tak i bočními a oběma zadními. Model má diky z lehké slitiny a dvojité pneumatiky na zadní nápravě.

Maisto Lamborghini Huracán Police
599 Kč 559 Kč

Model sportovního auta značky Lamborghini v designu policie, měřítko 1:24. Model má velmi dokonalé, detailní provedení jednotlivých částí a kvalitní barevné provedení. Auto má otevíratelné dveře.

Maisto Lamborghini Huracán Polizia 1:24
459 Kč 399 Kč

Model sportovního auta značky Lamborghini v měřítku 1:24. Model má velmi dokonalé, detailní provedení jednotlivých částí a kvalitní barevné provedení. Auto má otevíratelné dveře. Délka modelu cca 20 cm.

Mikro hračky Auto transportér policejní 32 cm
399 Kč 329 Kč

Novinka

Plastový policejní transportér o velikosti 32 cm jezdí na setrvačník. Auto je vybaveno světelnými a zvukovými efekty, a proto zaujme každého kluka na první pohled. Po stisknutí příslušného tlačítka mu začne blikat policejní maják.

Maisto Corvette Z06 1:24
599 Kč 519 Kč

Akce

Model sportovního auta značky Chevrolet v policejním provedení, měřítko 1:24. Model má velmi dokonalé, detailní provedení jednotlivých částí a kvalitní barevné provedení. Auto má otevíratelné dveře. Délka modelu cca 20 cm.

Dickie Policejní auto VW Tiguan R-Line, česká verze
399 Kč 349 Kč

Novinka

Policejní auto VW Tiguan R-Line zaujme každého malého snílka o policejní kariéře na první pohled. Nápisy na autě jsou totiž v českém jazyce. Splňte tak sen každému malému zájemci o toto povolání s tímto úžasným autem, které má také zvukové a světelné efekty!

Lamps Policejní auto baterie
249 Kč

Otevři dveře, zahoukej sirénou a vydej se zachránit město od zločinců. S policejním autem, které vydává zvuky a světelné signály, tě čeká spousta legrace a zábavy.

Auta pro děti

Páni, kluci! Vzpomenete si na ten nejúžasnější dárek, který jste dostali pod stromeček, k narozeninám, nebo jenom proto, že jste výjimečně nezlobili? Dáme ruku na to, že to bylo autíčko. Malé jen tak na ježdění na koberci, nebo legendární oranžová Tatrovka, do které se ti méně otylí z nás i celí vešli. To bylo poškrábaných kolen! Dopřejte i svému prckovi tu radost z aut a autíček pro děti.

Na MALL.CZ pro vás máme přichystány nejenom Tatrovky, ale i osobáky, autobusy, bagry, jeřáby, sanitky nakladače nebo popelářská auta. Rolba, kombajn, vrtulník, letadlo, motorka, teréňák nebo dokonce tramvaj - no to za našich mladých let nebylo. Máme i garáže, kam autíčka a vozítka pro děti můžete zaparkovat a další příslušenství, aby si vaše děti mohly vytvořit motosvět podle vlastní fantazie.

Á váš mladý si potrpí na značky? Máte pro něj i licenční modely známých značek, jako je Alfa Romeo, CAT, Chevrolet, Ferrari, John Deere nebo Mercedes-Benz.

Pokud si nejste jistí, zda je to či ono autíčko pro děti vhodné úměrně věku vašeho caparta, můžete filtrovat podle doporučeného věku. Auta máme rozdělená i podle pohlaví na klučičí, holčičí nebo unisex. Sběratelé modelů zase ocení možnost filtrovat podle měřítka autíčka.

Které dětské auto vykouzlí úsměv na tváři malého motoristy?

_____

^ Zpátky nahoru