KOVAP Vlek s nástavbou

KOVAP Vlek s nástavbou

Hodnocení: 5
469 Kč 419 Kč

Vlek jednoosý s nástavbou od značky Kovap. Pohyb zajišťuje unikátní pérový strojek natahovaný klíčkem. U vleku lze otvírat zadní čelo. Korbu vleku je možné pomocí páčky zvednout a v horní poloze zajistit.

KOVAP Pohrabovadlo

KOVAP Pohrabovadlo

Hodnocení: 5
389 Kč 309 Kč

Detailní model zemědělského nástroje. Lze připojit za všechny traktory značky Kovap. Pohrabovadlo je baleno v krabičce.

KOVAP Secí stroj
509 Kč 419 Kč

Detailní model zemědělského secího stroje. Tuto hračku je možné připojit ke všem traktorům značky Kovap. Má otevírací víka násypek a sklopná ramena s kotouči.

LENA Eco aktivní přívěs
199 Kč

Novinka

Zelený vozík udělá radost každému malému řidiči. Může ho připojit za své autíčko, naložit do něj věci a vyjet za dobrodružstvím. Nemusí se bát, že by mu z něj něco vypadlo, protože se dá zajistit proti vyklopení. Je vyráběn ekologickou formou výroby za pomocí recyklovaných materiálů a příměsi dřeva.

Bruder Farmer - Jumbo Profiline přívěs pro přepravu krmiva 1:16
1 069 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Farmer – Jumbo Profiline přívěs pro přepravu krmiva 1:16. Tento přívěs pro přepravu krmiva se pyšní nejen skvěle barevným designem, ale především svými funkcemi. Je vybaven sklápěcí opěrnou nohou, která slouží pro dokonalou stabilitu celého vozu. Boční stěny je možné otevřít, navíc je zde umístěn žebřík.

Bruder Farmer - Lemken pluh 1:16
419 Kč

Farmer – Lemken pluh 1:16 je skvělý doplněk k zemědělskému stroji vašeho malého statkáře. Nasaďte pluh na traktor a vyražte obdělávat pole! Pluh je plně funkční. Vysoká kvalita zpracování značky BRUDER.

KOVAP Valník zelený kov

KOVAP Valník zelený kov

Hodnocení: 4,6
449 Kč

Model valníku zelené barvy kovový. Tuto hračku je možné připojit ke všem Kovap traktorům. Zezadu valníku je také možnost připojení dalšího zařízení. Valník je nepostradatelný v každém hospodářství.

KOVAP Obytný přívěs
339 Kč 269 Kč

Tento model obytného přívěsu lze zapojit za všechny modely malých aut. Po otevření dvířek můžete vidět i interiér. Poslouží jako hračka do dětského pokoje nebo jako model do sbírky.

Bruder 2031 Pásový dopravník
596 Kč 449 Kč

Tento dopravníkový pás má skutečně širokou škálu využití. Ulehčuje lidskou práci nejen ve stavebnictví, ale také v zemědělství. Pomocí něj je možné transportovat různé materiály. Dopravník má rozkládací táhlo, výškově nastavitelný podvozek a ručně poháněný pohyb pásu.

Bruder Farmer - Krone rotační ramena
509 Kč

Farmer – Krone rotační ramena. Potřebujete rychle zasýt a máte veliké pole? Nevadí, poslouží model funkčního secího stroje Krone. Skvělý doplněk pro vašeho malého hospodáře.

Bruder Farmer - balíkovačka John Deere
673 Kč 629 Kč

Farmer – balíkovačka John Deere. Tento lis na balíky se pyšní klasickým zelenožlutým designem značky John Deere. Je vyroben z vysoce kvalitního a odolného plastu. Sklápěcí noha zajišťuje celému vozu dokonalou stabilitu a držení.

Bruder Farmer - Vyklápěcí přívěs zelený se sundavací horní částí 1:16
782 Kč 629 Kč

Farmer – Vyklápěcí přívěs zelený se sundavací horní částí 1:16. Tento sklápěcí vůz je výjimečný tím,že lze snadno sklopit do všech tří stran. Přední část přívěsu má posuvné ovládání pro inovativní sklápěcí jednotku. Máte-li ovládací páčku posunutu do leva, lze vyklápět vlevo, je-li napravo vyklápíte vpravo.

Auta pro děti

Páni, kluci! Vzpomenete si na ten nejúžasnější dárek, který jste dostali pod stromeček, k narozeninám, nebo jenom proto, že jste výjimečně nezlobili? Dáme ruku na to, že to bylo autíčko. Malé jen tak na ježdění na koberci, nebo legendární oranžová Tatrovka, do které se ti méně otylí z nás i celí vešli. To bylo poškrábaných kolen! Dopřejte i svému prckovi tu radost z aut a autíček pro děti.

Na MALL.CZ pro vás máme přichystány nejenom Tatrovky, ale i osobáky, autobusy, bagry, jeřáby, sanitky nakladače nebo popelářská auta. Rolba, kombajn, vrtulník, letadlo, motorka, teréňák nebo dokonce tramvaj - no to za našich mladých let nebylo. Máme i garáže, kam autíčka a vozítka pro děti můžete zaparkovat a další příslušenství, aby si vaše děti mohly vytvořit motosvět podle vlastní fantazie.

Á váš mladý si potrpí na značky? Máte pro něj i licenční modely známých značek, jako je Alfa Romeo, CAT, Chevrolet, Ferrari, John Deere nebo Mercedes-Benz.

Pokud si nejste jistí, zda je to či ono autíčko pro děti vhodné úměrně věku vašeho caparta, můžete filtrovat podle doporučeného věku. Auta máme rozdělená i podle pohlaví na klučičí, holčičí nebo unisex. Sběratelé modelů zase ocení možnost filtrovat podle měřítka autíčka.

Které dětské auto vykouzlí úsměv na tváři malého motoristy?