Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně

Dětská piána, klávesy a klavíry pro děti

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Hape Zatloukačka s xylofonem Hape Baby Einstein Hračka dřevěná hudební klavír Magic Touch
Hape Zatloukačka s xylofonem

Zatloukačka s xylofonem v poutavém barevném provedení nadchne každého malého muzikanta! Na klávesy lze hrát i samostatně. Balení obsahuje zatloukačku se třemi koulemi, paličku, klávesy.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Hape Baby Einstein Hračka dřevěná hudební klavír Magic Touch Hape Baby Einstein Hračka dřevěná hudební klavír Magic Touch
Hape Baby Einstein Hračka dřevěná hudební klavír Magic Touch

S jemným dotykem malých prstíků se spustí největší hudební koncert. Inovativní dřevěné klavírní klávesy nefungují klasickým způsobem, ale dotekem teplých prstů samotných. Už žádná tlačítka! Můžete nastavit i hlasitost, kde je zaručena kvalita zvuku reproduktorem vyšší kvality.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Teddies Piánko Klávesy 37 kláves Hape Baby Einstein Hračka dřevěná hudební klavír Magic Touch
Teddies Piánko Klávesy 37 kláves

Užijte si spoustu zábavy s tímto piánkem s mnoha funkcemi. Na 37 klávesách si zahrajete mnoho skladeb, které můžete ozvláštnit třeba bicími nebo svým vlastním zpěvem. Hraní rozvíjí hudební sluch a rytmické cítění.

můžete mít ZÍTRA

MALL
HMStudio Elektronické klávesy 54 kláves 5405 HMStudio Elektronické klávesy 54 kláves 5405
HMStudio Elektronické klávesy 54 kláves 5405

Elektronické dětské pianko nemusí být pouze učební nástroj pro hraní. Klávesy se zábavnými funkcemi pro snadné učení pro holky i kluky. Díky svým funkcím rozvíjí kreativitu vašeho malého umělce. Keyboard je vybaven 54 klávesami, mikrofonem včetně audio výstupu.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Aga Interaktivní klavír zvuky zvířat HMStudio Elektronické klávesy 54 kláves 5405
Aga Interaktivní klavír zvuky zvířat

Výukový klavír se zvuky hospodářských zvířat.Klavír z plastu. Živé barvy a světelné a zvukové efekty upoutají pozornost vašeho batolete. K dispozici ve dvou barvách (žlutá, červená).Napájení pomocí 3 baterií AA1,5 V – nejsou součástí dodávky.Rozměry 18×16×35cm

můžete mít 3.4. - 4.4.

Simba Piáno, 32 kláves HMStudio Elektronické klávesy 54 kláves 5405
Simba Piáno, 32 kláves

Dětské pianko nemusí bý pouze učební nástoj pro hraní. Díky svým funkcím rozvíjí kreativitu vašeho malého umělce. Piano má nahraných 15 demo písní, 4 zvuky bubnů nebo 8 melodií. Klávesy se vypínají automaticky.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Simba MMW Funny klávesy - piáno Luxma Varhanní klavír farma záznamů hospodářských zvířat 8843
Simba MMW Funny klávesy - piáno

Dětské funny klávesy mají 32 kláves. Obsahují 8 demo melodií, 6 rytmů a 4 legrační zvuky. Hudba pomáhá ke správnému vývoji již od útlého věku. Hudební hračky podporují sluchové vnímání a cit pro hudbu.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Aga Elektronické klávesy 54 kláves černá ISO 8238 Luxma Varhanní klavír farma záznamů hospodářských zvířat 8843
Aga Elektronické klávesy 54 kláves černá ISO 8238

KLÁVESNICE – ELEKTRONICKÁ TĚLA 54 KLÁVES STOJTE ZA POZNÁMKY – Klávesnice má držák na listy, který se připevňuje západkou, je užitečné, když se dítě začíná učit a notebook používá. Na stojan můžeme dát i tablet s nainstalovanou aplikací, která umožní dítěti se učit. REŽIM SPÁNKU –

můžete mít 13.4. - 17.4.

Lamps Piánko na baterie modré Teddies Piánko/Varhany/Klávesy 37 kláves plast napájení na USB + mikrofon 40cm
Lamps Piánko na baterie modré

Stylové piáno s 31 klávesami a mikrofonem potěší všechny hudebníky a hudebnice od 3 let věku. Piáno umožňuje pouštění vlastní hudby díky konektoru pro připojení mobilu nebo MP3 přehrávače. Pomocí tlačítek si také snadno navolíte zvuky různých hudebních nástrojů nebo přidáte podkresové melodie či rytmy. Součástí balení je také praktická dětská stolička.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Iso Trade 8238 Elektronické klávesy 54 kláves černá Teddies Piánko/Varhany/Klávesy 37 kláves plast napájení na USB + mikrofon 40cm
Iso Trade 8238 Elektronické klávesy 54 kláves černá

Multifunkční elektronické klávesy! Dokonale rozvíjejí fantazii, smysl pro rytmus, hudební dovednosti, jako i sluch.

můžete mít 3.4.

Teddies Piánko/Varhany/Klávesy 37 kláves plast napájení na USB + mikrofon 40cm Teddies Piánko/Varhany/Klávesy 37 kláves plast napájení na USB + mikrofon 40cm
Teddies Piánko/Varhany/Klávesy 37 kláves plast napájení na USB + mikrofon 40cm

Toto elektrické piánko je vhodné jak pro holky, tak i pro kluky, kteří se chtějí naučit hrát na nějaký hudební nástroj. Toto je dobré pro začátek, tento typ hudebního nástroje podporuje u dětí hudební cítění, rytmus a rozvíjí motoriku. Zábavné interaktivní elektronické piánko pro děti.

můžete mít 3.4. - 4.4.