K´s Kids Hudební kostka - listen, clap, sing
599 Kč

469 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Velmi atraktivní hračka hudební kostka pro malé děti od 6 měsíců. Hračku lze využít mnoha způsoby. Kostička hraje a je možné ji nastavit na 3 režimy – poslouchat, tleskat a zpívat.


B.toys Kostky Elemnosqueeze
799 Kč

695 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kostky Elemnosqueeze obsahují 26 kusů tvarů různých barev a velikostí s písmeny a zvířaty. Jsou vyrobeny z měkký plastový materiálů. Tvary po zmáčknutí pískají. Dítě si s kostkami může házet, stavět z nich, učit se písmenka a názvy zvířátek. Dodáváno v dárkové tašce na zip s držadlem do ruky pro snadné uklízení i přenášení.


Lamps Pěnové kostky 32 ks
199 Kč

168 Kč

Stavebnice z měkkých pěnových kostek je vhodná i pro ty nejmenší děti, které s ní mohou již od batolecího věku rozvíjet svou kreativitu, zručnost i prostorovou představivost.


Lamps Pěnové kostky 32 ks strukturované
159 Kč

151 Kč

Stavebnice z měkkých pěnových kostek je vhodná i pro ty nejmenší děti, které s ní mohou již od batolecího věku rozvíjet svou kreativitu, zručnost i prostorovou představivost.


Lamps Pěnové kostky 15 ks
179 Kč

145 Kč

Stavebnice z měkkých pěnových kostek je vhodná i pro ty nejmenší děti, které s ní mohou již od batolecího věku rozvíjet svou kreativitu, zručnost i prostorovou představivost.


Alltoys Pěnové kostky barevné 100 ks
799 Kč

Dětské kostky jsou hračky, které podporují logické uvažování u těch nejmenších dětí. Při jejich stavění si dítě procvičí motoriku, logiku a zjišťuje, jak funguje rovnováha.Kostky jsou různých tvarů a barev.


Teddies BABY Abecední kostky plast 16ks
239 Kč

189 Kč

Abecední kostky plastové může vaše dítě využít nejen k procvičování písmenek. Kostičky mají po stranách také vyobrazená nejrůznější zvířátka.


Teddies BABY Kostky + jiné tvary plast v krabici
439 Kč

296 Kč

Multifunkční kostky slouží také jako puzzle se zvířátky nebo poznávačka tvarů a barev. Kostky mají na jedné ze stran nalepené obrázky, ze kterých lze postavit obrázek. Na další straně josu zastrčené menší tvary s obrázky.


Simba Měkké kostky s obrázky
199 Kč

169 Kč

Měkoučké a pestrobarevné kostky se rychle stanou oblíbenou hračkou každého děťátka. Svým veselým designem a tvarem děti zaujmou a stimulují je ke hraní her, stavění a dalším aktivitám.


Alltoys Pěnové kostky barevné 50 ks
399 Kč

299 Kč

Dětské kostky jsou hračky, které podporují logické uvažování u těch nejmenších dětí. Při jejich stavění si dítě procvičí motoriku, logiku a zjišťuje, jak funguje rovnováha. Kostky jsou různých tvarů a barev.


K´s Kids Zábavné textilní kostky
499 Kč

427 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Děti milují kostky. Staví je na sebe a hrají si s nimi. Můžou se zároveň učitt: tvary, čísla, počítání, spojování a stavět dlouhý vlak. Mohou také sestavit 6 kreslených postaviček a učit se jejich profese: Patrick hasič, Wayne pilot, Mimi sestra, a další.


Fisher-Price Akční kostky

Fisher-Price Akční kostky

Hodnocení: 4,5
599 Kč

433 Kč

S akčními kostkami si vaše děťátko užije spoustu zábavy a legrace. Na straně kostek jsou různé hry jako učení písmenek a čisel nebo hra na jukanou. V modré akční kostce se protáčí malý bubínek, v červené je otáčivá kulička s malými kuličkami uvnitř a žlutá kostka je klikací.


Fisher-Price Fidget kostka s aktivitami
299 Kč

280 Kč

Tato pestrobarevná kostka s aktivitami rozvíjí dětské smysly. Děti budou zaujaty barevnými cvakátky, otáčivými kuličkami, páčkovým spínačem a spoustou dalších zajímavých věcí, které pomohou rozvíjet jemnou motoriku.


Niny Textilní kostky
399 Kč
390 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Úžasné textilní kostky s různými hracími komponenty. Kostky mají integrovaná chrastítka, pískátka a zrcátko z bezpečnostní fólie. Kostky stimulují dětské smysly a jemnou motoriku. Balení obsahuje 4 kostky.


Simba Veselé aktivní kostky stohovací
259 Kč

199 Kč

S touto sadou tří pestrobarevných aktivních kostiček s obrázky, čísly i písmenky si děti užijí spoustu zábavy. Každá kostka má různé funkce a při hraní stimuluje různé smysly.


Fisher-Price Naučné měkké kostky
499 Kč

399 Kč

Měkké kostky mění s každým otočením svůj motiv. Některé jsou naučné, jiné zase rozvíjí smyslové vnímání. Vaše děťátko se díky nim seznámí s tvary, čísly, barvami a zvířátky a zároveň bude moci zkoumat různé typy látek, které pomohou rozvoji hmatu.


Alltoys Hrací skládací kostka
600 Kč

449 Kč

Interaktivní hrací kostka, přináší malým dětem spoustu možností ke hraní. Na každé stěně nabízí jiný interaktivní prvek. Kostka se dá navíc rozložit na hrací plochu, vydává světelné a zvukové efekty. Děti si tak mohou užít spoustu zábavy.


Dino Kostky kubus Krtek a přátelé
249 Kč

181 Kč

Dětské dřevěné kostky 12 kusů mají po stranách kusy krásných obrázků Zdeňka Milera a jeho světoznámého hrdiny, Krtečka. Šest různých obrázků zvědavého hrdiny a jeho přátel jistě zabaví děti od věku 3 let.


Teddies BABY Dětské pískací kostky 6ks
359 Kč

279 Kč

Dětské pískací kostky 6ks mají po stranách plasticky vyobrazeny nejrůznější předměty, se kterými se dítě setkává každý den a také zvířátka. Kostičky jsou z měkkého plasotvého materiálu, po zmáčknutí pískají.


Topa Dřevěné kostky Mašinka 12 ks
199 Kč

171 Kč

Pestrobarevné obrázkové kostky s motivy dopravních prostředků potěší všechny kluky. Je možné z nich sestavit 6 různých obrázků nebo si stavět své vlastní stavby, komíny či věže zcela podle vlastní představivosti.


K´s Kids Zábavné textilní kostky - Zvířátka
449 Kč
432 Kč

Děti milují tyto úžasné nerozbitné kostky! Staví je na sebe a hrají si s nimi. Mohou se zároveň učit různé tvary, čísla, zvuky zvířat, spojovat je a stavět dlouhý vlak. Kostky stimulují dětské smysly.


Teddies Kostky pěnové barevné měkké 60ks
619 Kč

479 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada pěnových barevných kostek v designu imitace dřeva. Dílky mají různé geometrické tvary. Kostky jsou baleny v plastové průhledné tašce. Stavebnice je ideální pro rozvoj dětské fantazie, jemné motoriky a intelektu.


Lamps Dětské kostky

Lamps Dětské kostky

Hodnocení: 5
309 Kč

Dětské kostky v různých tvarech pro vaše malé stavitele a stavitelky. Kostky jsou z měkkého plastu a nemají ostré rohy, takže jsou vhodné i pro menší děti. Kostek je 34 a mají různé tvary pro více možností stavby.


Dino Frozen 20 dřevěných kostek
349 Kč

284 Kč

S touto sadou obsahující 20 dřevěných kostek je možné sestavit 6 různých obrázků s motivy pohádky Frozen nebo si stavět své vlastní stavby, komíny či věže zcela podle vlastní představivosti.


Detoa Kostky stavebnice dřevo 50 ks v krabici 20x19x8 cm
449 Kč

329 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stavebnice je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. Rozvíjí logické myšlení, učí děti trpělivosti a vytrvalosti. Dopřejte jim ten pocit, že něco dokážou!


Topa Kostky kubus Jak dědeček měnil
269 Kč

193 Kč

Dětské dřevěné kostky 12 kusů mají po stranách kusy obrázků z ilustrací známé pohádky Jak dědeček měnil. Šest různých obrázků dohromady s přiloženou pohádkou jistě zabaví děti od věku 3 let.


Dino Kostky kubus Tatra 12 dřevo 12ks v krabičce 22x17x4 cm
459 Kč

195 Kč

Dětské dřevěné kostky (kubusy) s motivem oblíbených českých nákladních automobilů značky Tatra. Obrázkové kostky podporují u nejmenších dětí koordinaci a motoriku při bourání a stavění komínů, napomáhají chápání příčiny a následku. U starších dětí při skládání obrázků rozvíjí fantazii a logické myšlení a motivují k vyprávění příběhů.


Alltoys Pěnové kostky barevné 100 ks
799 Kč

Dětské kostky jsou hračky, které podporují logické uvažování u těch nejmenších dětí. Při jejich stavění si dítě procvičí motoriku, logiku a zjišťuje, jak funguje rovnováha. Pěnové kostkyrůzných tvarů a barev jsou baleny v praktické tašce na suchý zip.


Rappa Kostky naučné Baby 3 ks
259 Kč

Barevné naučné kostky se zvukem pro nejmenší děti. Kostky zaujmou vaše miminko obrázky čísli a písmenky, které a nich objevují. Podporují motorické a zrakové dovednosti dítěte.


Viga Dřevěná stavěcí vež
719 Kč

379 Kč

Dřevěná skládací vež učí děti tvary, barvy, čísla a zvířátka. Snažte se postavit věž co nejstabilněji ať nemá šanci spadnout. Začněte od největší kostky až po tu nejmenší. Učte se a užijte si při tom spoustu legrace.


Dino Na statku - 20 Dřevěných kostek
299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětské dřevěné kostky s motivem zvířat ze statku jsou ideální hračkou pro dlouhá odpoledne. Obrázkové kostky podporují u nejmenších dětí koordinaci a motoriku při bourání a stavění komínů, napomáhají chápání příčiny a následku. U starších dětí při skládání obrázků rozvíjí fantazii, logické myšlení a motivují k vyprávění příběhů.


K´s Kids Zábavné textilní kostky - Autíčka
449 Kč
432 Kč

Děti milují tyto úžasné kostky, které se nedají rozbít! Staví je na sebe a hrají si s nimi. Mohou se zároveň učit různé tvary, čísla, zvuky dopravních prostředků, spojovat je a stavět dlouhý vlak. Kostky stimulují dětské smysly.


Lamps Baby měkké kostky
599 Kč

549 Kč

Tato sada obsahuje 11 barevných kostek z měkkého plyšového materiálu. Kostičky s různými barevnými vzory a čísly jsou ideální pro dětské mačkání, házení a stavění. Rozvíjejí motorické schopnosti a podporují hmatové, zvukové i zrakové vjemy dítěte.


Mochtoys Kostky velké Waffle Blocks
2 499 Kč

2 025 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Velké kostky Waffle Blocks vhodné i na zahradu. Nechte své děti rozvíjet svou představivost postavte s nimi na zahradě něco unikátního.


Teddies BABY Kostky měkké pískací 9 ks
339 Kč

289 Kč

Dětské pískací kostky 9ks mají po stranách plasticky vyobrazeny nejrůznější zvířátka a číslice. Kostičky jsou z měkkého a na omak příjemného plastového materiálu. Po zmáčknutí pískají.


Tiamo Plyšová kostka zajíček pruhy
389 Kč

327 Kč

Plyšová kostka od výrobce Tiamo je vyrobená z jemného a měkkého plyše. Je určená pro nejmenší děti, které si ji zamilují.


Topa Kubíkovy kostičky 6 ks
149 Kč

139 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pestrobarevné obrázkové kostky s motivy dopravních prostředků potěší všechny kluky. Je možné z nich sestavit 6 různých obrázků nebo si stavět své vlastní stavby, komíny či věže zcela podle vlastní představivosti.


Galt Šťastné kostky

Galt Šťastné kostky

Hodnocení: 4,5
399 Kč

Velké skládací kostky, které si vaše dítě doslova zamiluje! Na celkem 8 kostkách se děti naučí poznávat 12 druhů zvířátek, osvojí si základy manipulace s předměty a hlavně se budou při jejich skládání báječně bavit. Kostky jsou k sobě navzájem připevněny z jedné strany.


Galt Pěnové kostky

Galt Pěnové kostky

Hodnocení: 4,5
599 Kč

392 Kč

Galt pěnové kostky obsahují 6 různobarevných kostek se zajímavými obrázky. Kostky jsou vyrobeny z měkkého látkového materiálu a jsou bezpečné – ideální pro mačkání, házení a stavění. Vaše dítě čekají hodiny fantastické zábavy a dobrodružství, při které bude díky obrázkům poznávat nové věci ze všedního života. Jedna z kostek navíc obsahuje rolničku.


Teddies BABY Kostky textilní 4ks v krabici
389 Kč

299 Kč

Pestrobarevné Textilní kostky pro vaše miminko. Kostky mají Množství různých obrázků pro zábavné hraní a zkoumání. Navíc i šustí a to motivuje děti ke hře. Zlepšují dětskou motoriku. Vhodné od narození.