Alltoys Mikroskop 100/200/450X
499 Kč 399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Mikroskop s řadou příslušenství pro každého malého badatele. Zvětšení 100 x, 300 x nebo 450 x. Zrcátko obsahuje lampičku pro snadné pozorování i za horších světelných podmínek. Součástí balení je lupa, pinzeta, sklíčka, pipeta.

Alltoys Mikroskop sada v kufříku
1 800 Kč 1 199 Kč

Tato sada s mikroskopem rozšíří dětem vědomosti a zájem o vědu a zároveň je zabaví na dlouhé hodiny. Se třemi zvětšeními 200×, 600×, 1200× mohou ze svého pokoje zkoumat celý svět.

Quercetti Discovery Car

Quercetti Discovery Car

Hodnocení: 4
999 Kč 769 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Důmyslná hračka, která přímo vybízí děti i jejich rodiče k zjištění, jak takové opravdové auto funguje. Všechny základní mechanické funkce jsou zde přesně reprodukovány. Všechny mechanické části lze snadno připojit k podvozku a stejně tak je lze uvolnit. Určeno dětem od 4 let.

Trefl Science 4 U - Malý chemik
359 Kč 269 Kč

Kreativní sada pro provedení mnoha chemických pokusů. Vaše děti si mohou vyzkoušet několik veselých pokusů, jako vytváření barevné exploze, nebo pěnového sloupu a podpořit tak vlastní kreativní myšlení.

Alltoys Mikroskop a teleskop
1 099 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Skvělá sada pro děti, které rády zkoumají a poznávají nové věci. Pomocí teleskopu mohou sledovat dění na noční obloze. A díky mikroskopu mohou děti nahlédnout do neviditelného světa mikroorganizmů. Hračka jistě nadchne malé průzkumníky ale i jejich rodiče.

Purple Cow Bláznivá vědecká laboratoř - Optické iluze
498 Kč 489 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Když se podíváme na svět kolem nás, naše oči shromažďují informace, které náš mozek interpretuje. Jak brzy uvidíte, někdy náš mozek interpretuje realitu špatným způsobem. Vidět je (ne vždy) věřit! V této sadě prozkoumáte různé typy fascinujících optických iluzí, včetně: dvojitého významu iluzí a dalších. Více než tucet z nich v této vzrušující sadě!

Kosmos Chemie experimenty-25%
799 Kč 599 Kč

Akce

Vydej se pomocí jednoduchých a názorných pokusů po stopách tajemství chemie. Pokud nevíš, co vše se dá prozkoumat právě v chemii, tak tato sada je přímo pro tebe! Ve své malé laboratoři se podíváš za kulisy chemie a vyzkoušíš si 19 pokusů. Nech se překvapit!

Lamps Mikroskop baterie

Lamps Mikroskop baterie

Hodnocení: 2
269 Kč 219 Kč

Udělejte radost svému malému badateli a pořiďte mu tento mikroskop se světlem se třemi integrovanými objektivy. Součástí sady je dále také příslušenství: pinzeta, 2 nádobky na vzorky, podložní sklíčka, krabička na vzorky.

Lamps Úžasné experimenty pro začátečníky
839 Kč 549 Kč

V této sadě jsou ty nejúžasnější experimenty a zajímavosti z oblasti fyziky, chemie a přírody. Sada obsahuje např. formičky, sodu, plastelínu, fazolky, pipety, barvu, lepicí pásku, ubrousky, potravinářské barvivo, Petriho misku, balónky, filtrační papír, pingpongový míček, semínka, ochranné brýle a plno dalšího.

Alltoys Solarní auto
899 Kč 559 Kč

Přeměňte sluneční záření na elektřinu! Sledujte auto poháněné sluncem! Děti získají základní znalosti o získávání energie ze Slunce. Děti budou unešené až zjistí, že funkce každého solárního vědeckého setu závisí na sluneční energii.

Kosmos K3 UV Light Code
349 Kč 299 Kč

Sada pro opravdové špiony! Odhalit padělané bankovky a napsat neviditelné zprávy – to umožňuje UV-Licht code s integrovaným tajným perem. Pod UV světlem lze neviditelné zprávy přečíst.

4M Robot - detektor kovu
619 Kč 519 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sestrojte si svého vlastního pohyblivého robota, který odhalí každý kovový předmět. Řiďte jej pomocí dálkového ovládání a objevte s jeho pomocí skryté poklady.

Kosmos K3 Alarm-System
349 Kč 249 Kč

Sada pro opravdové špiony! Alarm proti gangsterům ochrání každý šuplík nebo skříň. Při každém pokusu zmocnit se tajných dokumentů nebo důkazů se rozezní varovný signál, který gangstera donutí k útěku.

Kosmos K3 Multi Spy
349 Kč

Sada pro opravdové špiony! Multi špion se snadno vejde do kapsy. Místo činu můžete ohledat lupou, pravítkem a pinzetou. Aby zprávy zůstaly v tajnosti, můžete je zašifrovat. Detektivní sada v jednom praktickém zařízení!

Kosmos K3 Listening Spy

Kosmos K3 Listening Spy

Hodnocení: 5
349 Kč 249 Kč

Sada pro opravdové špiony! Při sledování podezřelé osoby je často nutné získat tajné informace. Odposlouchávací zařízení vám pomůže odhalit pachatele. Zesilte šepot a zvuky v okolí!

Purple Cow Bláznivá vědecká laboratoř - Magnetický zázrak
498 Kč 469 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

V této mimořádné sadě se seznámíte s různými typy magnetů, včetně neuvěřitelně silného magnetu, což je nejpodivnější ze všech „magnetických tmelů“. Vyrobíte tak skutečný kompas, vytvoříte elektromagnety a mnohem více. Nechte se vtáhnout do vědeckého světa!

Safari Ltd. Tuba - Hudební nástroje
299 Kč 279 Kč

Tuba Hudební nástroje obsahuje 8 modelů hudebních nástrojů. Při hře s nimi si dítě snadno osvojí slovní zásobu. Společně můžete pojmenovávat nejen jednotlivé nástroje, ale i jejich části například housle – tělo, hmatník, kolíky, šnek, efové výřezy atd.

SES Detektor kovů
499 Kč 419 Kč

Zajímá vás, co je ukryto pod zemí? Pomocí této sady si můžete vytvořit svůj vlastní detektor kovů ve tvaru kosmické lodi. Poté už stačí jen vyrazit ven a najít poklad! Hračka rozvíjí kreativitu a manuální zručnost.

4M Robotický bubeník
499 Kč 159 Kč

Recykluj a bav se zároveň! Sestav z prázdných plechovek svého vlastního robota bubeníka, který pak předvede hudební show. Zkrátka a dobře ekologie, robotika a zábava v jedné sadě!