Mac Toys 2 v 1 Geo věda

Mac Toys 2 v 1 Geo věda

Hodnocení: 5
399 Kč 209 Kč

Geo sada, kde si vyzkoušíš sopečnou aktivitu nebo modelování písku pod vodou. Skvělá sada, s kterou si děti zkusí různé pokusy. Děti se tak hravou formou naučí zajímavé vědecké informace.

Kosmos Chemie experimenty
799 Kč 749 Kč

Vydej se pomocí jednoduchých a názorných pokusů po stopách tajemství chemie. Pokud nevíš, co vše se dá prozkoumat právě v chemii, tak tato sada je přímo pro tebe! Ve své malé laboratoři se podíváš za kulisy chemie a vyzkoušíš si 19 pokusů. Nech se překvapit!

Lamps Mikroskop baterie

Lamps Mikroskop baterie

Hodnocení: 3,4
269 Kč

Udělejte radost svému malému badateli a pořiďte mu tento mikroskop se světlem se třemi integrovanými objektivy. Součástí sady je dále také příslušenství: pinzeta, 2 nádobky na vzorky, podložní sklíčka, krabička na vzorky.

Shaw magnets Magnetické kuličky-
769 Kč

Sada 100 ks magnetických různobarevných kuliček. Děti z nich tvoří různé tvary a rozvíjí při tom svou jemnou motoriku.

Trefl Science4you: Teleskop

Trefl Science4you: Teleskop

Hodnocení: 4,2
889 Kč 799 Kč


S hvězdářským dalekohledem se dozvíš odpovědi na tyto i mnohé další otázky a staneš se mladým astronomem! Zabav se na dlouhé a dlouhé hodiny při zkoumání vzdáleného a tajemného vesmíru.

Clementoni Velká chemická laboratoř
599 Kč

Novinka

Tato vědecká sada Malý chemik z edice Hraj si a poznávej umožní malým vědátorům provádět 150 bezpečných pokusů. A to díky přiloženému ilustrovanému manuálu a bohaté sady vědeckých přístrojů a různých doplňků. Děti mohou vyzkoušet pokusy s věcmi, které každý den používáme, nebo s chemickými látkami, bezpečně!

Albi Vesmír - Objevuj svět
899 Kč 729 Kč

Novinka

Výukový box je krabice nabitá zábavou a vědomostmi. Přečti si knihu plnou zajímavostí a ověř si své znalosti v pracovním sešitě. Sestav si vlastní skvělý model Sluneční soustavy.

Alltoys Mikroskop sada v kufříku
1 800 Kč 1 259 Kč

Tato sada s mikroskopem rozšíří dětem vědomosti a zájem o vědu a zároveň je zabaví na dlouhé hodiny. Se třemi zvětšeními 200×, 600×, 1200× mohou ze svého pokoje zkoumat celý svět.

Clementoni Mechanická laboratoř Farmářský traktor 200 dílků
559 Kč

Novinka

Clementoni Mechanická laboratoř Farmářský traktor je kreativní sada, která učí zábavným způsobem přiblížit se světu zemědělských strojů a funkce převodových mechanismů. Postavte si z více než 200 dílků 10 fantastických a dynamických modelů, například traktor, kombajn nebo žací stroj.

Clementoni Mechanická laboratoř Monster truck 200 dílků
500 Kč 439 Kč

Novinka

Neuvěřitelná Clementoni Mechanická laboratoř Monster truck je kreativní sada, která učí zábavným způsobem přiblížit se světu mechaniky a strojírenství. Postavte si z více než 200 dílků 10 fantastických a dynamických modelů Monster trucků a ponořte se do vědeckého dobrodružství. Sada je včetně diferenciálu, řízení hřebenu a pastorku a kardanového kloubu.

Mac Toys Hvězdářský teleskop
749 Kč 729 Kč

Novinka

Astronomický teleskop se stativem o síle 20/30/40 x. Balení obsahuje promo kód ke stažení aplikace Star Walk 2, díky které pojmenujete všechny planety na noční obloze. Teleskop je z kvalitního plastu.

Albi Malý detektiv
799 Kč

Novinka

Vyzkoušej si metody světových detektivů. Vyřeš neuvěřitelné případy. Udělej otisky prstů a odhal pachatele. Díky speciálnímu inkoustu, který lze vidět jen pod UV světlem, dopadněte zloděje. Naučte se analyzovat vlákna z oblečení a další a další dovednosti skutečných detektivů. Odhalte tajné zprávy.

Clementoni Mechanická laboratoř Letadla a vrtulníky 200 dílků
609 Kč

Novinka

Clementoni Mechanická laboratoř Letadla a vrtulníky je kreativní sada, která učí zábavným a jednoduchým způsobem funkce převodových mechanismů. Postavte si z více než 200 dílků 10 různých modelů helikoptér a vrtulníků a ponořte se do vědeckého dobrodružství.

Science4you Žertovná věda
399 Kč

Novinka

Postavte vlasy na hlavě! Vytvořte zábavný prdící polštářek, jímž překvapíte své přátele! Vytvořte neuvěřitelného hada faraona a nerozbitné vejce. Odměnou za jednoduché vědecké triky vám budou veselé reakce ostatních. A provádějte mnoho dalších experimentů!

Hape Bamboo - Set s kompasem
219 Kč

Novinka

Najděte správnou cestu pomocí této sady s funkčním kompasem. Na zadní straně kompasu je signální zrcátko. Součástí balení je karabina, která unese až 10 kg vybavení potřebného na cesty.

Clementoni Mechanická laboratoř Safari park 200 dílků
500 Kč 409 Kč

Novinka

Clementoni Mechanická laboratoř Safari park je kreativní sada, která učí zábavným způsobem přiblížit se světu mechaniky a funkce převodových mechanismů. Postavte si z více než 200 dílků 10 fantastických a dynamických modelů včetně úžasného Jeepu.

Clementoni Mechanická laboratoř Jachta a člun 130 dílků
270 Kč 249 Kč

Novinka

Clementoni Mechanická laboratoř Jachta a člun je kreativní sada, která učí zábavným a jednoduchým způsobem principy hydrodynamiky a mořského inženýrství. Postavte si z více než 130 dílků 2 modely, jachtu a člun a ponořte se do vědeckého dobrodružství. Díky řemenici můžete třeba pohybovat plachtou.

Kosmos K3 UV Light Code

Kosmos K3 UV Light Code

Hodnocení: 5
349 Kč 299 Kč

Sada pro opravdové špiony! Odhalit padělané bankovky a napsat neviditelné zprávy – to umožňuje UV-Licht code s integrovaným tajným perem. Pod UV světlem lze neviditelné zprávy přečíst.

Science4you Výbušná věda
399 Kč

Novinka

Použijte různé ingredience, které máte doma a vyvolejte vědecké exploze! Sledujte různá činidla, která způsobují různé typy výbuchů! Propíchněte balónek, aniž by vybuchl a vyzkoušejte mnoho dalších experimentů!

Kosmos FS Kouzlo magnetů
549 Kč 479 Kč

Experimentujte s tajuplnou neviditelnou silou, která vytváří ohromující efekty. Tato sada s pokusy obsahuje napínavé a vtipné pokusy s různými druhy magnetů.

Kosmos Technika-EXP
799 Kč 699 Kč

Jak získáš obrovskou sílu? Proč padák brzdí? Proč jsou závodní auta tak rychlá? Technika na zemi, ve vodě, ve vzduchu: mnoho poutavých experimentů, které podněcují chuť objevovat svět!

Learning Resources Solární lampa
799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zkoumejte a pozorujte věci kolem vás s touto lucernou, která skvěle padne do dětské ruky díky své snadno uchopitelné rukojeti. Lucerna se automaticky nabíjí za jasného slunečního světla, a nebo pod lampou. Každá hodina nabíjení poskytuje 30 minut světla v lucerně. Ta si dokáže uložit až 15 hodin světla.

Safari Ltd. Tuba - Hudební nástroje
359 Kč

Tuba Hudební nástroje obsahuje 8 modelů hudebních nástrojů. Při hře s nimi si dítě snadno osvojí slovní zásobu. Společně můžete pojmenovávat nejen jednotlivé nástroje, ale i jejich části například housle – tělo, hmatník, kolíky, šnek, efové výřezy atd.

Kosmos K3 Alarm-System

Kosmos K3 Alarm-System

Hodnocení: 5
349 Kč 269 Kč

Sada pro opravdové špiony! Alarm proti gangsterům ochrání každý šuplík nebo skříň. Při každém pokusu zmocnit se tajných dokumentů nebo důkazů se rozezní varovný signál, který gangstera donutí k útěku.

Clementoni Mechanická laboratoř Hydroplán 130 dílků
269 Kč

Novinka

Clementoni Mechanická laboratoř Hydroplán je kreativní sada, která učí zábavným způsobem principy hydrodynamiky a mořského inženýrství. Postavte si z více než 130 dílků 2 modely, Canadair a Seaplane a ponořte se do dobrodružství. Součástí sady jsou například nastavitelná křídla, rotující lopatky nebo převodový modul.

Kosmos MB Skákající planetky
299 Kč 259 Kč

S granulátem a formou na planety můžete vyrobit vlastní různobarevné míčky. Naplňte formu barevným granulátem, ponořte na chvilku do vody a během okamžiku vzniknou rozpustilé skákající planety!

Alltoys Solarní auto
899 Kč 529 Kč

Přeměňte sluneční záření na elektřinu! Sledujte auto poháněné sluncem! Děti získají základní znalosti o získávání energie ze Slunce. Děti budou unešené až zjistí, že funkce každého solárního vědeckého setu závisí na sluneční energii.

Kosmos K3 Multi Spy
349 Kč 299 Kč

Sada pro opravdové špiony! Multi špion se snadno vejde do kapsy. Místo činu můžete ohledat lupou, pravítkem a pinzetou. Aby zprávy zůstaly v tajnosti, můžete je zašifrovat. Detektivní sada v jednom praktickém zařízení!

Kosmos K3 Listening Spy

Kosmos K3 Listening Spy

Hodnocení: 5
349 Kč 299 Kč

Sada pro opravdové špiony! Při sledování podezřelé osoby je často nutné získat tajné informace. Odposlouchávací zařízení vám pomůže odhalit pachatele. Zesilte šepot a zvuky v okolí!

SES Detektor kovů

SES Detektor kovů

Hodnocení: 1
499 Kč 439 Kč

Zajímá vás, co je ukryto pod zemí? Pomocí této sady si můžete vytvořit svůj vlastní detektor kovů ve tvaru kosmické lodi. Poté už stačí jen vyrazit ven a najít poklad! Hračka rozvíjí kreativitu a manuální zručnost.

4M Čistič-26%
449 Kč 329 Kč

Akce

Sestavte si své vlastního inteligentního čistícího robota a sledujte, jak se pohybuje po hladké ploše a vyhýbá se překážkám. Využijte tuto vychytávku jako nového pomocníka u vás doma.

Kosmos MB Obří molekuly
299 Kč 259 Kč

Kuličky, hadi nebo medúzy – s touto experimentální sadou můžete vytvářet a zkoumat různé obří molekuly. Ovládněte bláznivé molekuly a užijte si zábavné experimenty!

Albi Mise na Mars

Albi Mise na Mars

Hodnocení: 4
799 Kč 599 Kč

Novinka

Mise na Mars není jen hračka. Je to opravdová věda o vesmíru. Poznej fascinující svět vesmírné kolonie. Objevte, jak lze přivést život do pouště. Naučte se, jak vyrobit kyslík z jedovatého plynu. Vyčistěte vodu od znečištění. Poznejte, co obsahuje balíček přežití.

4M Země a měsíc model

4M Země a měsíc model

Hodnocení: 4
319 Kč

Staň se astronomem a sestav si svůj vlastní 3D model Země a měsíce, který svítí ve tmě. Naučte se na této praktické pomůcce například o fázích měsíce, zatmění a dalších astronomických úkazech.