Alltoys Mikroskop a teleskop
999 Kč 959 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Skvělá sada pro děti, které rády zkoumají a poznávají nové věci. Pomocí teleskopu mohou sledovat dění na noční obloze. A díky mikroskopu mohou děti nahlédnout do neviditelného světa mikroorganizmů. Hračka jistě nadchne malé průzkumníky ale i jejich rodiče.

Mac Toys 2 v 1 Geo věda
399 Kč 229 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Geo sada, kde si vyzkoušíš sopečnou aktivitu nebo modelování písku pod vodou. Skvělá sada, s kterou si děti zkusí různé pokusy. Děti se tak hravou formou naučí zajímavé vědecké informace.

Kosmos Chemie experimenty
799 Kč 659 Kč

Vydej se pomocí jednoduchých a názorných pokusů po stopách tajemství chemie. Pokud nevíš, co vše se dá prozkoumat právě v chemii, tak tato sada je přímo pro tebe! Ve své malé laboratoři se podíváš za kulisy chemie a vyzkoušíš si 19 pokusů. Nech se překvapit!

Kosmos Elektronika

Kosmos Elektronika

Hodnocení: 3,7
799 Kč 629 Kč

První kroky do světa elektroniky! Na panelu můžeš zapojit základní elektrické obvody a experimentovat s nimi. Propojení tranzistorů, rezistorů, kondenzátorů a LEDek ti umožní sestrojení časového spínače, alarmu nebo měřiče vlhkosti. Tento napínavý svět teď můžeš začít objevovat.

MEGASLIZOUN SLIZ - sada na výrobu slizu-29%
709 Kč 499 Kč

Akce

SLIZ – Sada obsahuje: lepidlo 500ml, aktivátor slizu 250ml, polystyrenové kuličky, třpytky 3 druhy, misku s uzávěrem pro ukládání slizu, špachtličku na míchání, instrukce jak vyrobit dokonalého Megaslizouna.

Buki France Mikroskop s 30ti experimenty
949 Kč 921 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Mikroskop má kvalitní konstrukci se spodním LED osvětlením pozorovaného vzorku. Obsahuje mnoho příslušenství a 30 popsaných experimentů.

Addo Sada - vytvoř si svůj sliz
199 Kč

Vytvoř si svůj vlastní sliz ve své laboratoři! Smíchej dle návodu jednotlivé ingredience a za 3 minuty je sliz hotový v barvě, kterou si vybereš ( zelený, růžový nebo fialový). Potom už stačí jen natahovat, mačkat a užívat si nekonečnou zábavu!

Rainbow Surprise MakeUp Surprise série 1
429 Kč 419 Kč

Akce

Vytvoř si vlastní duhový sliz pomocí make-upu. Nejprve vyrob bezbarvý sliz, do kterého můžeš přidat oční stíny nebo lesk na rty. Oční stíny i lesk na rty jsou zároveň make-upem pro tebe. V balení inspirovaném podobou rtěnky najdeš i perličky s tajemnou vůní do slizu. Objev, co zrovna tvoje balení za více než 10 překvapení ukrývá!

Poopsie Surprise Jednorožec - modrý nebo fialový
1 619 Kč 1 499 Kč

Jednorožec s kouzelným bříškem. Pokaždé, když ho nakrmíš a posadíš ho na třpytivý nočník, vytvoří překvapení, jednorožčí hovínko (barevný sliz). V balení modrý nebo fialový jednorožec. Barva je překvapení, nelze objednat jednu konkrétní.

Buki France Chemická laboratoř 200 pokusů
1 249 Kč 1 212 Kč

Experimentální sada pro malé nadšence chemických pokusů. V sadě najdete zmenšenou chemickou laboratoř a vše co k ní patří včetně 13 druhů chemikálií pro 200 zajímavých chemických pokusů.

Buki France Dětský detektor kovů
599 Kč 581 Kč

Dětský digitální detektor kovů je ideální hračka pro malé badatele. Díky jednoduché, ale velmi originální kostrukci se zvukovou a obrazovou signalizací mohou děti snadno nalézt ukryté kovové předměty v hloubce až 2cm.

EP Line So Slime 3 pack - svítící ve tmě
349 Kč 299 Kč

Vyrobte si svůj vlastní svítící sliz! Je to tak jednoduché! Kombinujte barvy, přidejte třpytky a užijte si tu pravou zábavu se slizem. Vše, co budete potřebovat pro jeho výrobu, najdete v této sadě.

Insect Lore Motýlí školní sada (33 housenek)
1 999 Kč 1 939 Kč

Experimentální naučná sada, která nabízí praktickou zkušenost s chovem ŽIVÝCH motýlků od housenek až po vylíhnutí a vypuštění zpět do přírody. Sada je určená pro třídní projekt, kdy každý žák pozoruje a popisuje vývoj jedné housenky.

Poopsie Surprise Balíček pro přípravu slizu Happy meal
299 Kč 279 Kč

Akce

Vytvoř originální sliz, který je barevný, voní a ukládá se do přívěsku ve tvaru hovínka! Nabízí různé barvy a vůně. Obsahuje 2× více slizu než ostatní Balíčky. Navíc je vše zabaleno jako známý Happy Meal.

EP Line Slime továrna na sliz pro holky
799 Kč 699 Kč

Bohatá sada na výrobu vlastního slizu. Stačí jen zapojit fantazii a vyrobit si sliz přesně podle tvých představ. V balení naleznete spoustu doplňků a přísad, které lze přidat do připravované směsi.

Mac Toys Kouzelnická sada 75 kouzel
499 Kč 399 Kč

Parádní kouzelnická sada pro pravé kouzelníky s kouzelnickým kloboukem a spoustou příslušenství pro připravení jedinečného kouzelnického představení. Těšte se, bude to magické!

Rainbow Surprise MakeUp Surprise série 2
429 Kč

Novinka

Vytvoř si vlastní duhový sliz pomocí make-upu. Nejprve vyrob bezbarvý sliz, do kterého můžeš přidat oční stíny nebo lesk na rty. Oční stíny i lesk na rty jsou zároveň make-upem pro tebe. V balení inspirovaném podobou rtěnky najdeš i perličky s tajemnou vůní do slizu. Objev, co zrovna tvoje balení za více než 10 překvapení ukrývá!

Albi Chemická laboratoř

Albi Chemická laboratoř

Hodnocení: 4,8
699 Kč 519 Kč

Jestli máte doma malého chemika, tak je tato laboratoř určena právě jemu. S touto sadou si může jednoduše vytvořit klouzavý sliz, raketový hopík nebo třeba zeleného červíka. Dozví se i další nformace z oblasti chemie.

Buki France Výroba hopíků miniLab
299 Kč 290 Kč

Sada pro výrobu oblíbených hopíků, extrémně skákavých kuliček. Sami si zvolíte barvu, tvar a velikost a vyrobíte si několik hopíků pro zábavu s kamarády.

Safari Ltd. Maskovaný dalekohled se světlem a kompasem
539 Kč

Skvělý pomocník pro malé dobrodruhy! Binokulární dalekohled od firmy Safari Ltd. v maskovaném zbarvení je navíc obohacený o světlo, takže ho můžete používat i ve tmě. V horní straně dalekohledu je zasazen kompas, který vám pomůže se lépe orientovat v přírodě. Pro přiblížení zorného pole lze použít k tomuto účelu zabudované kolečko.

Buki France Detektor kovů EXPERT
1 599 Kč 1 551 Kč

Digitální detektor kovů EXPERT je ideální hračka pro zvídavé badatele. Hrajte si jako skuteční hledači pokladů s plně funkčním detektorem kovů, který zvládne vyhledat v zemi ukryté kovové předměty do hloubky řádově 10cm.

Buki France MiniScience Nádoba na brouky s lupou
109 Kč 106 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktická nádobka pro pozorování hmyzu. Zblízka pomocí lupy v horní části můžete sledovat venku nachytaný hmyz. Nádobka má snímatelné dno, kterým broučka pohodlně dostanete dovnitř.

Buki France Čarodějova chemická laboratoř
999 Kč 969 Kč

Čarodějova chemická laboratoř od BUKI je splněným snem každého malého vědátora. Sada je tématicky laděná jako dílna malého „chemického čaroděje“ se všemi potřebnými pomůckami.

Simba Glibbi Slime Sliz zelený DP
149 Kč

Prášek Glibbi přemění vodu do zeleného slizu a zábavné koupání může začít, poté stačí jen doplnit vodu a vytáhnout špunt.

4M Svítící krystaly

4M Svítící krystaly

Hodnocení: 3,9
279 Kč 239 Kč

Akce

Staňte se skutečným alchymistou a vypěstujte si své vlastní krystaly, které svítí ve tmě. Užijte si zábavný světelný chemický experiment a vytvořte si originální dekoraci.

Clementoni Dětská laboratoř - Výroba slizu - mini set
379 Kč

V Clementoni Dětské laboratoři – Výroba slizu mini set naleznete spousty zajímavých pokusů. Hrajte si a provádějte experimenty jako malí vědci. S touto sadou objevíte tajemství chemie, viskózních tekutin a to zajímavým způsobem.

Clementoni Dětská laboratoř - Výroba slizu, velká sada
813 Kč 699 Kč

Sada Clementoni Dětská laboratoř – Výroba slizu obsahuje vše, co potřebujete k výrobě barevného slizu. Pomocí praktického mixéru vytvoříte svůj barevný sliz velmi snadno! Aby byl váš sliz originální přidejte do něj barevné perličky, třpytky nebo speciální složku, která způsobí, že sliz bude zářit ve tmě.

EP Line Slime kufřík pro holky
699 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vyrobte si svůj vlastní sliz! Je to tak jednoduché! Kombinujte barvy, přidejte třpytky a užijte si tu pravou zábavu se slizem. Vše, co budete potřebovat pro jeho výrobu, najdete v této sadě.

EP Line So Slime továrna na sliz kreativní set pro kluky
799 Kč 699 Kč

Akce

Bohatá sada na výrobu vlastního slizu. Stačí jen zapojit fantazii a vyrobit si sliz přesně podle tvých představ. V balení naleznete spoustu doplňků a přísad, které lze přidat do připravované směsi.

Trefl Science4you: Výroba slizu-39%
719 Kč 438 Kč

Akce


S kreativní sadou na výrobu lepivého slizu si Vaše děti užijí spoustu legrace. Navíc v sobě probudí kreativitu a zvídavost. Výroba slizu je bude bavit hodiny a hodiny… Sada obsahuje i 17 pokusů

4M Krystaly experimenty

4M Krystaly experimenty

Hodnocení: 4,6
459 Kč 399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Staňte se skutečným alchymistou a provádějte 7 různých experimentů s růstem krystalů. Vypěstované barevné krystaly se pak dají vystavit ve vitrínkách, které jsou součástí.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Pokusy a experimenty pro děti.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Pokusy a experimenty pro děti výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Pokusy a experimenty pro děti akce.