Purple Cow Bláznivá vědecká laboratoř - Mladí detektivové
498 Kč 419 Kč

Tato vědecká laboratoř umožňuje dětem stát se příležitostně reálným detektivem. Děti se snaží experimentovat s vlastním otiskem a naučí se je extrahovat z neviditelných povrchů pomocí železného prášku, práškového mastence, lepící pásky a kartáče. Stejně jako skuteční vyšetřovatelé. Experiment chce vytvořit vlastní 3D prstovou formu za použití alginátového a sádrového prášku!

Kosmos Krystaly experimenty
799 Kč 699 Kč

Objev mnohotvarost forem i chemické zvláštnosti a pokusy je prozkoumej. Pozoruj, jak ti rostou krystaly! V napínavých a mnohostranných pokusech budeš pěstovat tyto pověstmi opředené zázraky přírody a přijdeš na stopu jejich tajemstvím. Nech se překvapit, co všechno objevíš!

SES Raketa s bublinami

SES Raketa s bublinami

Hodnocení: 3
259 Kč 199 Kč

Nová venkovní zábava: bublinová raketa! Namočte raketu v mýdle a hoďte ji do vzduchu. Huííííí, raketa pomalu padá a za sebou vytváří dlouhou stopu bublin. Kolik bublin napočítáte?

SES Tenis s bublinami

SES Tenis s bublinami

Hodnocení: 1
329 Kč 269 Kč

Zkuste si zahrát tenis s mýdlovou bublinou! Použijte nástroj na vyfukování bublin a udělejte bublinu velikosti tenisového míčku. A teď se snažte udržet bublinu ve vzduchu jak dlouho to jen půjde. Jak dlouho se vám do podaří?

EP Line Slime továrna na sliz pro holky
899 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bohatá sada na výrobu vlastního slizu. Stačí jen zapojit fantazii a vyrobit si sliz přesně podle tvých představ. V balení naleznete spoustu doplňků a přísad, které lze přidat do připravované směsi.

Clementoni Dětská laboratoř - Výroba svítících krystalů
599 Kč 499 Kč

Novinka

S touto kreativní sadou Clementoni Dětská laboratoř – Výroba svítících krystalů se naučíte vyrábět průsvitné, barevné, fluorescenční a zářící krystaly! Laboratoř obsahuje spoustu materiálu k jejich výrobě.

Clementoni Dětská laboratoř - 100 vědeckých experimentů
909 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

S touto sadou Clementoni Dětská laboratoř – 100 vědeckých experimentů se nudit nebudete. Provádějte pokusy kdykoliv a kdekoliv. Objevte tajemství fyziky, chemie, botaniky a optiky.

MEGASLIZOUN - SLIZ - sada na výrobu slizu
624 Kč 499 Kč
- 20 %

Akce

Sada obsahuje: lepidlo 500ml, aktivátor slizu 250ml, polystyrenové kuličky, třpytky 3 druhy, misku s uzávěrem pro ukládání slizu, špachtličku na míchání, instrukce jak vyrobit dokonalého Megaslizouna.

Clementoni Velká sada experimentů 6 v 1
1 099 Kč 999 Kč

Novinka

S Clementoni Velkou sadou experimentů 6v1 se můžeš stát anatomem, botanikem, mineralogem, geologem, paleontologem nebo astronomem. Nauč se rozpoznávat kosti a orgány v lidském těle, vypěstuj si lichořeřišnici, zkoumej barevné krystaly, nasimuluj erupci sopky, najdi kostru piraně nebo sestav Sluneční soustavu.

Albi Mýdlová laboratoř

Albi Mýdlová laboratoř

Hodnocení: 4,5
549 Kč 479 Kč

Mýdlová laboratoř je sada na výrobu skutečných mýdel, která slouží k rozvoji kreativity vašich dětí. Mýdla lze tvořit v mnoha variantách dle vlastní fantazie. Namíchejte si barvy a vůně pro své vlastní, jedinečné mýdlo.

MGA Poopsie Surprise Balíček pro přípravu slizu Happy meal
299 Kč

Novinka

Vytvoř originální sliz, který je barevný, voní a ukládá se do přívěsku ve tvaru hovínka! Nabízí různé barvy a vůně. Obsahuje 2× více slizu než ostatní Balíčky. Navíc je vše zabaleno jako známý Happy Meal.

EP Line So Slime továrna na sliz kreativní set pro kluky
799 Kč 599 Kč
- 25 %

Akce

Bohatá sada na výrobu vlastního slizu. Stačí jen zapojit fantazii a vyrobit si sliz přesně podle tvých představ. V balení naleznete spoustu doplňků a přísad, které lze přidat do připravované směsi.

Clementoni Dětská laboratoř - Sada lidské tělo
769 Kč 699 Kč

Novinka

Díky této úžasné sadě Clementoni Dětská laboratoř – lidské tělo se děti jednoduše a snadno dozví zajímavé informace o lidské anatomii. Učení začíná při sestavování realistického modelu lidského těla – kostry a orgánů. DNA dvojitá spirála a skutečný stetoskop, kterým můžete slyšet tlukot srdce, jsou součástí sady.

EP Line Slime 3 pack pro holky
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bohatá sada na výrobu vlastního slizu. Stačí jen zapojit fantazii a vyrobit si sliz přesně podle tvých představ. V balení naleznete spoustu doplňků a přísad, které lze přidat do připravované směsi.

4M Krystaly sada

4M Krystaly sada

Hodnocení: 5
399 Kč

Proveď řadu chemických pokusů a vypěstuj si vlastní sadu akvamarínových krystalů, ve tmě zářících měsíčních krystalů a krystalových sněhových stromů. Pozoruj, jak vzniká uskupení krystalů z roztoků. Vyrob si celou sbírku a ukaž svým přátelům!

Addo Sada - vytvoř si svůj sliz
189 Kč 139 Kč

Vytvoř si svůj vlastní sliz ve své laboratoři! Smíchej dle návodu jednotlivé ingredience a za 3 minuty je sliz hotový v barvě, kterou si vybereš ( zelený, růžový nebo fialový). Potom už stačí jen natahovat, mačkat a užívat si nekonečnou zábavu!

Buki France Mikroskop s 30ti experimenty
949 Kč 930 Kč

Mikroskop má kvalitní konstrukci se spodním LED osvětlením pozorovaného vzorku. Obsahuje mnoho příslušenství a 30 popsaných experimentů.

Albi Pravěké akvárium
799 Kč 659 Kč
- 17 %

Akce

Vytvořte chov živoucích fosilií! Připravte akvárium a sledujte, jak se z vajíček líhnou prastaří triopsi. Pravěké akvárium je tradiční a populární kreativní sada, která obsahuje skutečné triopsy.

EP Line Slime kufřík pro kluky
699 Kč 559 Kč

Novinka

Vyrobte si svůj vlastní sliz! Je to tak jednoduché! Kombinujte barvy, přidejte třpytky a užijte si tu pravou zábavu se slizem. Vše, co budete potřebovat pro jeho výrobu, najdete v této sadě.

Buki France Mikroskop s 15ti experiment
599 Kč 587 Kč

Mikroskop pro začínající malé vědátory. Jednoduchá konstrukce mikroskopu s otočnou hlavicí čoček a zvětšením 150×, 450× a 900×.

EP Line So Slime 3 pack - svítící ve tmě
349 Kč 259 Kč
- 25 %

Akce

Vyrobte si svůj vlastní svítící sliz! Je to tak jednoduché! Kombinujte barvy, přidejte třpytky a užijte si tu pravou zábavu se slizem. Vše, co budete potřebovat pro jeho výrobu, najdete v této sadě.

Albi Chemická laboratoř
699 Kč 599 Kč

Novinka

Jestli máte doma malého chemika, tak je tato laboratoř určena právě jemu. S touto sadou si může jednoduše vytvořit klouzavý sliz, raketový hopík nebo třeba zeleného červíka. Dozví se i další nformace z oblasti chemie.

HMStudio Horová magie
899 Kč 699 Kč
- 22 %

Akce

Hororová Magie je kouzelnická sada těch nejvulgárnějších a nejodpornějších triků, které vyvolají nečekané reakce a budou jistě úspěšné u tvých kamarádů! S instruktážní knihou a popisem krok za krokem vše snadno zvládneš. Rekvizity ke kouzlení jsou součástí balení.

4M Svítící krystaly
279 Kč 229 Kč

Staňte se skutečným alchymistou a vypěstujte si své vlastní krystaly, které svítí ve tmě. Užijte si zábavný světelný chemický experiment a vytvořte si originální dekoraci.

Albi Moje první experimenty
899 Kč 499 Kč
- 44 %

Akce

Desítky zajímavých experimentů, které děti zábavnou formou seznámí se základy fyziky, chemie nebo třeba optiky. Díky sadě si děti například sestaví opravdické váhy a naučí se tak vážit a odměřovat suroviny. Kromě toho si mohou vyrobit třeba neviditelný inkoust nebo bubliny.

EP Line Slime 3 pack pro kluky
349 Kč 299 Kč

Akce

Bohatá sada na výrobu vlastního slizu. Stačí jen zapojit fantazii a vyrobit si sliz přesně podle tvých představ. V balení naleznete spoustu doplňků a přísad, které lze přidat do připravované směsi.

Alltoys Mikroskop sada v kufříku
1 800 Kč 1 199 Kč

Tato sada s mikroskopem rozšíří dětem vědomosti a zájem o vědu a zároveň je zabaví na dlouhé hodiny. Se třemi zvětšeními 200×, 600×, 1200× mohou ze svého pokoje zkoumat celý svět.

Buki France Dalekohled Jumelles 4x32 zoom
349 Kč 342 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dalekohled je nutností každého cestovatele. S tímto dalekohledem získáte 4-násobné zvětšení s optikou 4×32mm. Ideální na výlety a vycházky do přírody. Sledujte z bezpečné vzdálenosti ptáky skrývající se v korunách stromů nebo pasoucí se zvěř.

Trefl Science 4 U - Slizová fabrika
759 Kč 459 Kč
- 39 %

Akce

Kreativní sada pro přípravu pokusů se slizem. Vaše děti si mohou vyzkoušet výrobu nejrůznějších slizů a lepivých hmot, a podpořit tak vlastní kombinativní a kreativní myšlení.

Buki France Výroba hopíků miniLab
299 Kč 293 Kč

Sada pro výrobu oblíbených hopíků, extrémně skákavých kuliček. Sami si zvolíte barvu, tvar a velikost a vyrobíte si několik hopíků pro zábavu s kamarády.

HMStudio Anatomie člověka - trup
709 Kč

Novinka

Naše tělo je velmi složitý systém s biliony mikroskopických částí, z nichž každá má vlastní identitu. Pracují společně a organizovaně v zájmu celé bytosti. Aby děti poznaly, jak lidské tělo vypadá a jak funguje, je tu tento 4D anatomický model lidského trupu, který obsahuje 60 dílů i se stojánkem.

Trefl Science4you: Výbušná věda
719 Kč 499 Kč

S kreativní sadou plnou pokusů a experimentů si Vaše děti užijí spoustu legrace. Navíc v sobě probudí kreativitu a zvídavost. Kreativní sada je bude bavit hodiny a hodiny… Balení obsahuje 25 pokusů.

Clementoni Dětská laboratoř - Výroba vodních krystalů
599 Kč 369 Kč
- 38 %

Akce

Tato neuvěřitelná vědecká sada Clementoni Dětská laboratoř – Výroba vodních krystalů vám pomůže objevit vědu o obřích krystalech. Pomocí speciální nádoby a speciálních solí budete moci sledovat, jak obří barevné krystaly rostou ve vodě. Ke sledování použijte lupu a nenechte si tak ujít ani ten nejmenší detail tohoto fantastického vědeckého pokusu.

Lamps Magnety Afrika 20 ks
219 Kč

Tyto magnetky s obrázky exotických zvířat z Afriky i dalších kontinentů jistě potěší všechny mladé milovníky přírody. Sada magnetek v praktické dřevěné krabičce obsahuje dvacet obrázků různých zvířat, které můžete použít k výzdobě, nebo k přichycování věcí na kovový povrch.

Trefl Science4you: Výroba parfémů
719 Kč 499 Kč


S kreativní sadou na výrobu voňavých parfémů si Vaše děti užijí spoustu legrace. Navíc v sobě probudí kreativitu a zvídavost. Výroba vůní je bude bavit hodiny a hodiny… Sada obsahuje i 13 pokusů.

Mac Toys Mikroskop 100/200/450x
449 Kč 319 Kč

Krásný mikroskop s řadou příslušenství pro každého malého badatele. Zvětšení 100 x, 300 x nebo 450 x. Zrcátko obsahuje lampičku pro snadné pozorování i za horších světelných podmínek. Součástí balení je lupa, pinzeta, sklíčka, pipeta.

Clementoni FROZEN 2 SPA laboratoř
771 Kč 589 Kč
- 23 %

Akce

Speciální sada SPA laboratoř v licenci Frozen 2. Balení obsahuje přísady a nástroje pro vytvoření vlastní kosmetiky. Děti si mohou vytvořit parfémy, mýdla, šumivé bomby do koupele a spoustu dalších bezpečných kosmetických výrobků. Se sněhovou královnou Elsou je možné vytvořit i zmrzlé výrobky!

Trefl Science4you: Výroba svíček
329 Kč 239 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

S kreativní sadou na výrobu pokusů s vodou si Vaše děti užijí spoustu legrace. Navíc v sobě probudí kreativitu a zvídavost. Výroba vodních kouzel je bude bavit hodiny a hodiny… Sada obsahuje i 8 pokusů.

Clementoni Jurský svět 2 - Sopka + TREX 2v1
599 Kč

Novinka

S touto kreativní sadou Clementoni Jurský svět 2v1 – Sopka a T-Rex vrátíte k životu neuvěřitelné stvoření z Jurského světa! Sestavte kostru T-Rexe. Vytvořte pomocí úžasných vědeckých pokusů sopečné erupce.

Buki France Dětský detektor kovů
599 Kč 587 Kč

Dětský digitální detektor kovů je ideální hračka pro malé badatele. Díky jednoduché, ale velmi originální kostrukci se zvukovou a obrazovou signalizací mohou děti snadno nalézt ukryté kovové předměty v hloubce až 2cm.

Buki France Detektor kovů EXPERT
1 599 Kč 1 567 Kč

Digitální detektor kovů EXPERT je ideální hračka pro zvídavé badatele. Hrajte si jako skuteční hledači pokladů s plně funkčním detektorem kovů, který zvládne vyhledat v zemi ukryté kovové předměty do hloubky řádově 10cm.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem:

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Pokusy a experimenty pro děti.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Pokusy a experimenty pro děti výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Pokusy a experimenty pro děti akce.