Our Generation Pojízdný obchod se zmrzlinou
5 899 Kč

5 099 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Úžasné letní osvěžení ze zmrzlinové dodávky Our Generation. Vyjeď do ulic a dopřej lahodný dezert panenkám Our Generation. Zmrzlinářské auto má funkční tlačítka a nepřeberné množství doplňků a sladkostí.


Our Generation Sada na praní a sušení prádla
2 199 Kč

1 849 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pokud chce tvoje panenka Our Generation vypadat skvěle, musí se starat o svoje oblečení! Tento prádelnový set obsahuje pračku, sušičku, koš na prádlo, sušák, kolíčky, košík na kolíčky, žehlicí prkno, žehličku, sprej, odměrku, krabičku do sušičky a prací prášek.


Our Generation Kabátek s kytičkami
699 Kč

579 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Oblékni svou panenku Our Generation do podzimního oděvu s kytičkami, ať je v bezpečí před sychravým počasím. Tento luxusní set obsahuje kabátek, šaty, punčocháče a pár kozaček.


Our Generation Cestovní kufr s příslušenstvím
1 149 Kč

969 Kč
+ doprava zdarma

Pořádný kufr, který s panenkou Our Generation projel už kus světa, je základ. Tento set obsahuje kufr plný věcí, které jsou na cestách potřeba. Fotoaparát, polštářek za krk, pas nebo tác za krk, vše najdete v tomto setu.


Our Generation Kuchyňka
3 449 Kč

2 999 Kč
+ doprava zdarma

Každé dobré jídlo začíná v pořádné kuchyni. Dopřejte své panence Our Generation špičkový kuchyňský set s chladničkou. Ať už chcete teplou večeři, nebo studené řezy na večírku, v této kuchyni si poradíte se vším.


Our Generation Plnokrevník
1 849 Kč

1 599 Kč
+ doprava zdarma

Ohromný a silný plnokrevník Our Generation, se kterým můžeš vyhrávat závody. Tento koňský set obsahuje kromě koně také sedlo, uzdu s ohlávkou, nebo podložku pod sedlo, takže pro vyjížďku nic nechybí!


Our Generation Česací koník
1 849 Kč

1 599 Kč
+ doprava zdarma

Nádherný česací koník Our Generation, kterého můžeš se svou panenkou česat. Set česacího koníka obsahuje sedlo, uzdu s ledvinkou, deku, barevné příčesky pro hřívu, vlasové stuhy, voňavé květiny do hřívy, srdíčka-sponky do vlasů, kartáč, hřeben a sprej.


Our Generation Cestovní kufřík
849 Kč

719 Kč
+ doprava zdarma

Elegantní kufr, který s panenkou Our Generation projel už kus světa, podle něj se pozná skutečná dáma. Tento set obsahuje kufr plný věcí, které jsou na cestách potřeba. Fotoaparát, pas nebo malý příruční kufřík, to vše najdete v tomto setu.


Our Generation Plavky
569 Kč

469 Kč
+ doprava zdarma

Oblékni svou panenku Our Generation do plaveček a vydej se na pláž, abyste se mohly slunit, nebo si hrát s nafukovacím míčem. Tento roztomilý set obsahuje sluneční brýle, plavky s motivem velryby, ručník, nafukovací míč a pár sandálů.


Our Generation Sada na kempování
849 Kč

719 Kč
+ doprava zdarma

Vezměte svou panenku Our Generation na venkovní dobrodružství se stanem a spacákem. Tento kempingový set obsahuje stan, spacák, marshmallow, klacek k opékání, talíř, párek v rohlíku, džbánek, šálek a funkční lucernu.


Our Generation Stáj pro koně
4 399 Kč

3 499 Kč
+ doprava zdarma

Postarej se o svého Our Generation koníka, umísti ho do této špičkové stáje se širokou výbavou. Díky polohovacím přepážkám můžeš ustájít až tři koně, nebo otevři vrata od stáje a přidej bránu pro výběh!


Our Generation Hříbě
999 Kč

849 Kč
+ doprava zdarma

Nádherné hříbátko Our Generation, o které se můžeš se svou panenkou starat. Hříběcí set obsahuje hříbě, přehoz , ohlávku s olůvkem, kartáč na hřebelcování, vědro, houbu, sprej, láhev se šamponem a rukavici na hřebelcování.


Our Generation Hříbě Lipicána
999 Kč

849 Kč
+ doprava zdarma

Nádherné Lipicánské hříbátko Our Generation, o které se můžeš se svou panenkou starat. Hříběcí set obsahuje hříbě, deku, tašku na věci na hřebelcování, uzdu s ohlávkou, stuhu „1.místo“, sprej, šampon, kondicionér a masážní kartáč.


Our Generation Jezdecký obleček
699 Kč

579 Kč
+ doprava zdarma

Oblékni svou panenku Our Generation do jezdeckého oděvu a vydej se s koníkem na závodiště, nebo na vyjížďku. Tento roztomilý venkovský set obsahuje tričko, kabátek, kalhoty, jezdeckou čepici, bičík a pár vysokých kozaček.


Our Generation Křeslo pro kadeřnický salon
1 249 Kč

1 049 Kč
+ doprava zdarma

Přiveď svou panenku do salonu Our Generation a nech ji užít si špičkovou péči. Tento luxusní set obsahuje luxusní kadeřnické křeslo, lahev s rozprašovačem, hřeben, nůžky, skřipce do vlasů, fén a žehličku na vlasy.


Our Generation Obleček na jógu
549 Kč

469 Kč
+ doprava zdarma

Oblékni svou panenku Our Generation do lehkého oděvu, vhodném zejména pro hodiny jógy v parku i tělocvičně. Tento roztomilý set obsahuje kalhoty na jógu, tílko, mikina, podložka na cvičení, popruh, seznam pozic na jógu.


Our Generation Obleček na tenis
569 Kč

469 Kč
+ doprava zdarma

Oblékni svou panenku Our Generation do sportovního dresu, jaký se od tenistek čeká. Tento roztomilý set obsahuje šaty na tenis, kšilt, pár tenisek, tenisový míček a tenisovou raketu.


Our Generation Sada na nocleh
849 Kč

719 Kč
+ doprava zdarma

Vezměte svou panenku Our Generation na venkovní dobrodružství pod širákem, nebo na přespání ke kamarádce. Tento set obsahuje spacák, chlupatý polštář, tašku, žehličku na vlasy, kulmu, chytrý telefon se sluchátky na uši a další vybavení.


Our Generation Sada na piknik
849 Kč

719 Kč
+ doprava zdarma

Pokud se se svou panenkou Our Generation rozhodnete pro jídlo venku, potřebujete patřičné vybavení. Tento piknikový set obsahuje bohaté vybavení a všechny představitelné potraviny, aby váš piknik působil patřičně svátečním dojmem.


Our Generation Šaty a kabelka
699 Kč

579 Kč
+ doprava zdarma

Páni! Jak efektní volánky! A ta krajka!? Oblékni svou panenku Our Generation do slavnostních a půvabných šatiček. Tento roztomilý set obsahuje šaty, krajkovou vestu, sponu do vlasů, kabelku a baleríny.


Our Generation Zimní kožíšek
699 Kč

579 Kč
+ doprava zdarma

Oblékni svou panenku Our Generation do bílého kožíšku s punčoškami, ať je v bezpečí před ledovým zimním počasím. Tento luxusní set obsahuje tílko, sukni, sněhově bílý kabátek, šátek, pár punčoch a pár botiček.


Our Generation Obleček na venkovní aktivity
549 Kč

469 Kč
+ doprava zdarma

Oblékni svou panenku Our Generation do módního oděvu, který ji udrží v teple při hraní venku. Tento roztomilý set obsahuje košili, měkkou kožešinovou vestu, skládanou sukni, punčochy a boty.


Our Generation Skútr
1 149 Kč

969 Kč
+ doprava zdarma

Pokud panenka Our Generation chce dělat dobré skutky, musí se nějak dopravovat. Existuje víc chic a elegantní způsob, jak se přepravovat, než růžový skůtr v italském střihu? Ale nezapomeň panence nasadit helmu, bezpečnost především!


Our Generation Vana s příslušenstvím
1 149 Kč

969 Kč
+ doprava zdarma

Dopřej své panence Our Generation špičkovou péči s tímto koupelovým setem a vanou. Tento luxusní set obsahuje vanu, tác na vanu, pěnovou koupel, rohožku, ručník s kapucí „sova“ a mnoho dalších doplňků pro relaxační koupel.