Woody Velká hasičská stanice s autíčky
1 599 Kč 1 099 Kč

Tato mobilní rozkládací hasičská stanice obsahuje velké množství příslušenství, které umožňuje dětem hru na hasiče tak, jak má být. Od výjezdu velkého hasičského vozu s požárníky, kteří hasí plameny stříkačkou i hasicími přístroji, přes vrtulník, který je připraven hasit práškem i vodou.

Woody Garáž třípodlažní s příslušenstvím
1 699 Kč 1 099 Kč
- 35 %

Akce

Dřevěná garáž je skvělým doplňkem do každého pokoje. Díky jedinečnému systému lze garáž napojit k vláčkodráze nebo silnici. Součástí jsou závory, autíčko a 6 panáčků. Garáž má funkční výtah na kličku.

Aga4Kids Hrací set HUBERT GARAGE
1 319 Kč
+ doprava zdarma

Tento velký hrací set HUBERT GARAGE od firmy Aga4Kids s bohatým příslušenstvím, je určen pro všechny malé kluky co milují auta a vše kolem nich. Set je nápaditou a interaktivní zábavou, takže vaše dítě se této hře bude věnovat celé hodiny. Set je dostatečně velký na to, aby si s ním mohlo hrát víc

Aga4Kids Hrací dřevěný set PIRATE
2 089 Kč 1 769 Kč
- 15 %
+ doprava zdarma

Akce

Tento pirátský hrací set se skládá ze dvou základních částí, velké pirátské lodě a průzkumné vyhlídkové věže s bohatým příslušenstvím.

Plan Toys Závodník na šikmé ploše
1 259 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dřevěná autodráha se třemi barevnými autíčky. Pošlete autíčka dolů a uvidíte, které bude nejrychlejší. Autíčka můžete znovu spouštět a pozorovat, jak se řítí dráhou.

Aga4Kids Hrací dřevěný set Požární stanice
615 Kč
+ doprava zdarma

Tento velký hrací set FIRE STATION od firmy Aga4Kids s bohatým příslušenstvím, je určen pro všechny malé kluky co milují hasiče a vše kolem nich.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem:

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Dětské dřevěné garáže.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Dětské dřevěné garáže výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Dětské dřevěné garáže akce.