Woody Garáž s výtahem a příslušenstvím - dřevo/plast
999 Kč 799 Kč

Dřevěná garáž s výtahem je skvělá zábava pro malé motoristy. Jednoduše zajeďte se svým autíčkem do výtahu, nechte se vyvézt do nejvyššího patra a zaparkujte nebo si sjeďte o patro níže. Sada obsahuje celkem sedm dílků z toho jsou dvě autíčka.

Woody Garáž s výtahem a SIKU autíčky
1 599 Kč 1 269 Kč

Garáž je skvělým doplňkem k systému vláčkodráh. Má připravené zámky pro zapojení koleje vláčkodráhy a funkční výtah na kličku. Příslušenstvím garáže Woody je nyní sada 5ti kvalitních kovových autíček značky SIKU.

Woody Garáž třípodlažní s příslušenstvím
1 699 Kč 1 269 Kč

Dřevěná garáž je skvělým doplňkem do každého pokoje. Díky jedinečnému systému lze garáž napojit k vláčkodráze nebo silnici. Součástí jsou závory, autíčko a 6 panáčků. Garáž má funkční výtah na kličku.

Aga4Kids Hrací set HUBERT GARAGE
1 319 Kč

Tento velký hrací set HUBERT GARAGE od firmy Aga4Kids s bohatým příslušenstvím, je určen pro všechny malé kluky co milují auta a vše kolem nich. Set je nápaditou a interaktivní zábavou, takže vaše dítě se této hře bude věnovat celé hodiny. Set je dostatečně velký na to, aby si s ním mohlo hrát víc

Viga Dřevěná garáž a čerpací stanice
1 589 Kč 1 249 Kč

Všechna autíčka teď můžeš zaparkovat do této krásné garáže s čerpací stanicí. Součástí balení jsou 3 dřevěná autíčka a dřevěný vrtulník. Ke garáži patří i výtah.

Little Dutch Garáže

Little Dutch Garáže

Hodnocení: 4,2
1 319 Kč

Patrová garáž je ta nejlepší hračka pro všechny malé milovníky aut. Součástí je třípatrová parkovací věž s heliportem, funkční výtah, tankovací stojan, helikoptéra, autíčka a dopravní značky.

Bino Hasičská stanice, 13 dílů
1 899 Kč 1 449 Kč

Krásná hasičská stanice pro malé chlapce. Prožijte si s dětmi hasičské dobrodružství s touto kvalitní dřevěnou sadou, která obsahuje hasičskou stanici, hasičské auto, helikoptéru, panáčky další doplňky.

Bino Parkoviště dřevěné s výtahem
1 149 Kč 659 Kč

Parkoviště dřevěné dvoupodlažní s autíčky. Parkování patří k nejnáročnějším manévrům s autem. Obzvlášť, když řidič musí zaparkovat na vícepodlažním parkovišti. Natrénujte parkování s několika barevnými autíčky.

Viga Dřevěná garáž

Viga Dřevěná garáž

Hodnocení: 3,6
1 399 Kč 629 Kč

Už žádné schovávání autíček do krabice! Všechna je zaparkuj do dřevěné garáže se 3 dřevěnými autíčky, která má čerpací stanici i heliport! 5 parkovacích míst, ke kterým vede výtah, ti pomůže ušetřit spoustu místa.

Aga4Kids Hrací dřevěný set PIRATE
1 989 Kč

Tento pirátský hrací set se skládá ze dvou základních částí, velké pirátské lodě a průzkumné vyhlídkové věže s bohatým příslušenstvím.

Plan Toys Parkovací garáž
2 999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Rychlá jízda s autíčky může začít! Na vícepodlažní parkovací ploše pro auta je také heliport v horním patře. Černé provedení této garáže je ideální pro rozvoj kreativity, stačí použít bílou křídu. Děti mohou domalovávat více parkovacích míst, směrové šipky, rozdělovat jízdní pruhy, očíslovat místa, atd.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Dětské dřevěné garáže.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Dětské dřevěné garáže výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Dětské dřevěné garáže akce.