Woody Garáž třípodlažní s příslušenstvím
1 699 Kč

1 249 Kč

Dřevěná garáž je skvělým doplňkem do každého pokoje. Díky jedinečnému systému lze garáž napojit k vláčkodráze nebo silnici. Součástí jsou závory, autíčko a 6 panáčků. Garáž má funkční výtah na kličku.


Bigjigs Toys Dřevěná garáž pro auta
2 199 Kč
+ doprava zdarma

V tomto dřevěném městském auto centru je možné vše. Umýt auto, natankovat benzín nebo parkovat v krytém parkovišti s vlastním výtahovým systémem. Spousta možností, jak se vaše dítě může opravdu vyhrát.


Bino Parkoviště dřevěné, 2 podlaží
1 999 Kč

1 099 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Parkoviště dřevěné dvou podlažní s autíčky. Parkování patří k nejnáročnějším manévrům s autem. Obzvlášť, když řidič musí zaparkovat na vícepodlažním parkovišti. Natrénujte parkování s několika barevnými autíčky.


Lamps Dřevěná garáž
1 399 Kč

670 Kč

Už žádné schovávání autíček do krabice! Všechna je zaparkuj do dřevěné garáže se 3 dřevěnými autíčky, která má čerpací stanici i heliport! 5 parkovacích míst, ke kterým vede výtah, ti pomůže ušetřit spoustu místa.


Lamps Dřevěný autojeřáb
699 Kč

349 Kč

Dřevěný jeřáb s nákladem a magnetickým zdvižným ramenem. Doplňte svou sérii dřevěných bagrů a jeřábů o další kousek. Vybavte se stroji ať vám jde přesouvání lépe od ruky.


Plan Toys Parkovací garáže včetně příslušenství
2 699 Kč

2 199 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Už žádné schovávání autíček do krabice! Všechna je zaparkuj do dřevěné garáže od značky Plan Toys. Vyjeď nahoru výtahem a dolů z kopce už po kolečkách.


Vilac Závodní dráha s auty v kufříku
809 Kč

729 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Závodní dráha s auty v praktickém kufříku. Závodní dráha a kufřík je vyroben z pevného vrstveného kartonu. Autíčka a příslušenství jsou dřevěná. Dráha se skládá jako puzzle do několika tvarů.


Woody Velká hasičská stanice s autíčky
1 599 Kč

1 138 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tato mobilní rozkládací hasičská stanice obsahuje velké množství příslušenství, které umožňuje dětem hru na hasiče tak, jak má být. Od výjezdu velkého hasičského vozu s požárníky, kteří hasí plameny stříkačkou i hasicími přístroji, přes vrtulník, který je připraven hasit práškem i vodou.


Bino Hasičská stanice, 13 dílů - zánovní-54%
1 899 Kč

873 Kč

Zánovní

""Krásná hasičská stanice pro malé chlapce. Prožijte si s dětmi hasičské dobrodružství s touto kvalitní dřevěnou sadou, která obsahuje hasičskou stanici, hasičské auto, helikoptéru, panáčky další doplňky.""


Bino Parkoviště dřevěné, 2 podlaží - rozbaleno-48%
1 999 Kč

1 022 Kč

Rozbaleno

Parkoviště dřevěné dvou podlažní s autíčky. Parkování patří k nejnáročnějším manévrům s autem. Obzvlášť, když řidič musí zaparkovat na vícepodlažním parkovišti. Natrénujte parkování s několika barevnými autíčky.


Woody Garáž s výtahem a příslušenstvím - dřevo/plast - zánovní-34%
949 Kč

618 Kč

Zánovní

""Dřevěná garáž s výtahem je skvělá zábava pro malé motoristy. Jednoduše zajeďte se svým autíčkem do výtahu, nechte se vyvézt do nejvyššího patra a zaparkujte nebo si sjeďte o patro níže. Sada obsahuje celkem sedm dílků z toho jsou dvě autíčka.""


Woody Garáž s výtahem a příslušenstvím - dřevo/plast
949 Kč

715 Kč

Dřevěná garáž s výtahem je skvělá zábava pro malé motoristy. Jednoduše zajeďte se svým autíčkem do výtahu, nechte se vyvézt do nejvyššího patra a zaparkujte nebo si sjeďte o patro níže. Sada obsahuje celkem sedm dílků z toho jsou dvě autíčka.


Bino Hasičská stanice, 13 dílů
1 899 Kč

1 015 Kč

Krásná hasičská stanice pro malé chlapce. Prožijte si s dětmi hasičské dobrodružství s touto kvalitní dřevěnou sadou, která obsahuje hasičskou stanici, hasičské auto, helikoptéru, panáčky další doplňky.


Bino Parkoviště dřevěné s výtahem
1 099 Kč

650 Kč

Parkoviště dřevěné dvoupodlažní s autíčky. Parkování patří k nejnáročnějším manévrům s autem. Obzvlášť, když řidič musí zaparkovat na vícepodlažním parkovišti. Natrénujte parkování s několika barevnými autíčky.


Hape Garáž vícepatrová s auty a helikoptérou
1 513 Kč

1 406 Kč

Garáž nabízí parkování ve čtyřech úrovních, přistávací plošinu na střeše, výtah a místo pro nabíjení elektromobilů. Hračka rozvíjí jemné motorické dovednosti, podporuje obratnost a koordinaci rukou a očí a dětskou představivost.


Little Dutch Garáže
1 299 Kč

Patrová garáž je ta nejlepší hračka pro všechny malé milovníky aut. Součástí je třípatrová parkovací věž s heliportem, funkční výtah, tankovací stojan, helikoptéra, autíčka a dopravní značky.


Hape Čtyřpatrová vesmírná raketa
2 751 Kč

2 249 Kč
+ doprava zdarma

Cestujte do jiného světa pomocí této rakety s kompletním přistávacím systémem! Můžete provést svou vlastní výpravu do vesmíru a stát se tak kosmonautem. Raketa má kompletní zázemí pro kosmonauty a bohaté příslušenství.