Viga Dřevěná garáž
1 399 Kč 670 Kč

Už žádné schovávání autíček do krabice! Všechna je zaparkuj do dřevěné garáže se 3 dřevěnými autíčky, která má čerpací stanici i heliport! 5 parkovacích míst, ke kterým vede výtah, ti pomůže ušetřit spoustu místa.

Hape Garáž vícepatrová s auty a helikoptérou
1 513 Kč 1 409 Kč
+ doprava zdarma

Garáž nabízí parkování ve čtyřech úrovních, přistávací plošinu na střeše, výtah a místo pro nabíjení elektromobilů. Hračka rozvíjí jemné motorické dovednosti, podporuje obratnost a koordinaci rukou a očí a dětskou představivost.

Woody Garáž třípodlažní s příslušenstvím
1 699 Kč 1 289 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěná garáž je skvělým doplňkem do každého pokoje. Díky jedinečnému systému lze garáž napojit k vláčkodráze nebo silnici. Součástí jsou závory, autíčko a 6 panáčků. Garáž má funkční výtah na kličku.

Woody Garáž s výtahem a příslušenstvím - dřevo/plast
999 Kč 739 Kč

Dřevěná garáž s výtahem je skvělá zábava pro malé motoristy. Jednoduše zajeďte se svým autíčkem do výtahu, nechte se vyvézt do nejvyššího patra a zaparkujte nebo si sjeďte o patro níže. Sada obsahuje celkem sedm dílků z toho jsou dvě autíčka.

Viga Dřevěný autojeřáb
699 Kč 349 Kč

Dřevěný jeřáb s nákladem a magnetickým zdvižným ramenem. Doplňte svou sérii dřevěných bagrů a jeřábů o další kousek. Vybavte se stroji ať vám jde přesouvání lépe od ruky.

Bino Parkoviště dřevěné, 2 podlaží
1 999 Kč 1 099 Kč
+ doprava zdarma

Parkoviště dřevěné dvou podlažní s autíčky. Parkování patří k nejnáročnějším manévrům s autem. Obzvlášť, když řidič musí zaparkovat na vícepodlažním parkovišti. Natrénujte parkování s několika barevnými autíčky.

Woody Velká hasičská stanice s autíčky
1 599 Kč 1 139 Kč
+ doprava zdarma

Tato mobilní rozkládací hasičská stanice obsahuje velké množství příslušenství, které umožňuje dětem hru na hasiče tak, jak má být. Od výjezdu velkého hasičského vozu s požárníky, kteří hasí plameny stříkačkou i hasicími přístroji, přes vrtulník, který je připraven hasit práškem i vodou.

Bino Hasičská stanice, 13 dílů
1 899 Kč 1 015 Kč
+ doprava zdarma

Krásná hasičská stanice pro malé chlapce. Prožijte si s dětmi hasičské dobrodružství s touto kvalitní dřevěnou sadou, která obsahuje hasičskou stanici, hasičské auto, helikoptéru, panáčky další doplňky.

Hape Čtyřpatrová vesmírná raketa
2 751 Kč 2 649 Kč
+ doprava zdarma

Cestujte do jiného světa pomocí této rakety s kompletním přistávacím systémem! Můžete provést svou vlastní výpravu do vesmíru a stát se tak kosmonautem. Raketa má kompletní zázemí pro kosmonauty a bohaté příslušenství.

Plan Toys Parkovací garáž
2 389 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Rychlá jízda s autíčky může začít! Na vícepodlažní parkovací ploše pro auta je také heliport v horním patře. Černé provedení této garáže je ideální pro rozvoj kreativity, stačí použít bílou křídu. Děti mohou domalovávat více parkovacích míst, směrové šipky, rozdělovat jízdní pruhy, očíslovat místa, atd.

Plan Toys Závodník na šikmé ploše
1 259 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěná autodráha se třemi barevnými autíčky. Pošlete autíčka dolů a uvidíte, které bude nejrychlejší. Autíčka můžete znovu spouštět a pozorovat, jak se řítí dráhou.

Bino Parkoviště dřevěné s výtahem
1 099 Kč 589 Kč

Parkoviště dřevěné dvoupodlažní s autíčky. Parkování patří k nejnáročnějším manévrům s autem. Obzvlášť, když řidič musí zaparkovat na vícepodlažním parkovišti. Natrénujte parkování s několika barevnými autíčky.

Little Dutch Garáže
1 299 Kč
+ doprava zdarma

Patrová garáž je ta nejlepší hračka pro všechny malé milovníky aut. Součástí je třípatrová parkovací věž s heliportem, funkční výtah, tankovací stojan, helikoptéra, autíčka a dopravní značky.

Hape Požární stanice
2 643 Kč 1 999 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Tato třípodlažní dřevěná hasičská stanice je připravena na jakoukoliv nouzovou situaci! Naleznete zde kompletně zařízené zázemí, prostor pro stravování a ložnici. Na střeše se nachází heliport, ze kterého můžete kdykoli vzlétnout. V přízemí je zaparkováno hasičské auto. Hasič se může rychle dostat do přízemí pomocí tyče.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: