Počet nalezených produktů: 14

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Woody Garáž třípodlažní s příslušenstvím-37%
1 699 Kč

1 069 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Dřevěná garáž je skvělým doplňkem do každého pokoje. Díky jedinečnému systému lze garáž napojit k vláčkodráze nebo silnici. Součástí jsou závory, autíčko a 6 panáčků. Garáž má funkční výtah na kličku.


Bigjigs Toys Dřevěná garáž pro auta
2 199 Kč
+ doprava zdarma

V tomto dřevěném městském auto centru je možné vše. Umýt auto, natankovat benzín nebo parkovat v krytém parkovišti s vlastním výtahovým systémem. Spousta možností, jak se vaše dítě může opravdu vyhrát.


Lamps Dřevěný autojeřáb
699 Kč

349 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěný jeřáb s nákladem a magnetickým zdvižným ramenem. Doplňte svou sérii dřevěných bagrů a jeřábů o další kousek. Vybavte se stroji ať vám jde přesouvání lépe od ruky.


Hape Čtyřpatrová vesmírná raketa
2 751 Kč

2 249 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Cestujte do jiného světa pomocí této rakety s kompletním přistávacím systémem! Můžete provést svou vlastní výpravu do vesmíru a stát se tak kosmonautem. Raketa má kompletní zázemí pro kosmonauty a bohaté příslušenství.


Bino Hasičská stanice, 13 dílů
1 899 Kč

1 200 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Krásná hasičská stanice pro malé chlapce. Prožijte si s dětmi hasičské dobrodružství s touto kvalitní dřevěnou sadou, která obsahuje hasičskou stanici, hasičské auto, helikoptéru, panáčky další doplňky.


Bino Parkoviště dřevěné, 2 podlaží
1 999 Kč

1 099 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Parkoviště dřevěné dvou podlažní s autíčky. Parkování patří k nejnáročnějším manévrům s autem. Obzvlášť, když řidič musí zaparkovat na vícepodlažním parkovišti. Natrénujte parkování s několika barevnými autíčky.


Bino Parkoviště dřevěné s výtahem
1 099 Kč

630 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Parkoviště dřevěné dvoupodlažní s autíčky. Parkování patří k nejnáročnějším manévrům s autem. Obzvlášť, když řidič musí zaparkovat na vícepodlažním parkovišti. Natrénujte parkování s několika barevnými autíčky.


Hape Garáž vícepatrová s auty a helikoptérou
1 513 Kč

1 332 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Garáž nabízí parkování ve čtyřech úrovních, přistávací plošinu na střeše, výtah a místo pro nabíjení elektromobilů. Hračka rozvíjí jemné motorické dovednosti, podporuje obratnost a koordinaci rukou a očí a dětskou představivost.


Lamps Dřevěná garáž
1 399 Kč

782 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Už žádné schovávání autíček do krabice! Všechna je zaparkuj do dřevěné garáže se 3 dřevěnými autíčky, která má čerpací stanici i heliport! 5 parkovacích míst, ke kterým vede výtah, ti pomůže ušetřit spoustu místa.


Johntoy Závodní rampa s autíčky
699 Kč

599 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Tato rampa se čtyřmi autíčky potěší všechny malé závodníky. Je vybavená čtyřmy autíčky pro větší zábavu při hraní. Dráha je vyrobená z kvalitního nezávadného dřeva, díky čemuž je vhodná i pro děti od 18 měsíců věku.


Little Dutch Garáže
1 299 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Patrová garáž je ta nejlepší hračka pro všechny malé milovníky aut. Součástí je třípatrová parkovací věž s heliportem, funkční výtah, tankovací stojan, helikoptéra, autíčka a dopravní značky.


Woody Garáž s výtahem a příslušenstvím - dřevo/plast
949 Kč

749 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Dřevěná garáž s výtahem je skvělá zábava pro malé motoristy. Jednoduše zajeďte se svým autíčkem do výtahu, nechte se vyvézt do nejvyššího patra a zaparkujte nebo si sjeďte o patro níže. Sada obsahuje celkem sedm dílků z toho jsou dvě autíčka.


Woody Velká hasičská stanice s autíčky
1 599 Kč

1 099 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Tato mobilní rozkládací hasičská stanice obsahuje velké množství příslušenství, které umožňuje dětem hru na hasiče tak, jak má být. Od výjezdu velkého hasičského vozu s požárníky, kteří hasí plameny stříkačkou i hasicími přístroji, přes vrtulník, který je připraven hasit práškem i vodou.