Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Woody Korálky v tubě - oranžová Woody Korálky v tubě - oranžová
Woody Korálky v tubě - oranžová

Tato sada obsahuje v praktické uzavíratelné tubě dřevěné korálky různých tvarů v oranžové, růžové, žluté či červené barvě. Součástí jsou také tenké tkanice s koncovkou k provlékání.

můžete mít DNES

Od MALL
Woody Navlékací korálky - Žabka Woody Korálky v tubě - oranžová
Woody Navlékací korálky - Žabka

Tato sada obsahuje ve veselé krabičce v podobě žabičky dřevěné korálky různých tvarů i barev. Součástí jsou také tenké tkanice s koncovkou k provlékání. Žabičku lze použít rovněž jako rámeček na fotku.

můžete mít DNES

Od MALL
Woody Navlékací korálky - Srdce Woody Korálky v tubě - oranžová
Woody Navlékací korálky - Srdce

Tato sada obsahuje v krásné krabičce v podobě srdíčka dřevěné korálky různých tvarů i barev. Součástí jsou také tenké tkanice s koncovkou k provlékání. Srdíčko lze použít rovněž jako rámeček na fotku.

můžete mít DNES

Od MALL
Woody Korálky ABC v krabičce Teddies Korálky dřevěné barevné s gumičkami cca 900 ks
Woody Korálky ABC v krabičce

Sada různých dřevěných korálků a navlékacích provázků, vhodná pro tvorbu náramků, či náhrdelníků. barevné korálky různých tvarů, korálky s motivem ABC, květin, srdíček, zvířátek a šňůrky k navlékání se zapínáním. Vše umístěno v praktické dřevěné krabičce se zasouvacím víkem z plexiskla.

můžete mít DNES

Od MALL
Teddies Korálky dřevěné barevné s gumičkami cca 900 ks Teddies Korálky dřevěné barevné s gumičkami cca 900 ks
Teddies Korálky dřevěné barevné s gumičkami cca 900 ks

Dětské barevné korálky pro malé parádnice a nejen pro ně. V sadě najdete různé druhy a tvary korálků, které mají pestré a veselé barvy. Součástí jsou gumičky, na které si děti mohou navlékat korálky dle své fantazie, náramky a řetízky a poté jsou roztahovací. Vzniknou tak jedinečné módní doplňky.

můžete mít DNES

Od MALL
Viga Navlékání dřevěných korálků Teddies Korálky dřevěné barevné s gumičkami cca 900 ks
Viga Navlékání dřevěných korálků

Plastová dóza obsahuje velké dřevěné korálky a barevné tkaničky na které lze korálky navlékat. Hračka má pestré nezávadné barevné provedení.

můžete mít DNES

Od MALL
Kraftika 10ks dub lakované dřevěné korálky strip 16mm, přírodn Kraftika 10ks dub lakované dřevěné korálky strip 16mm, přírodn
Kraftika 10ks dub lakované dřevěné korálky strip 16mm, přírodn

Průvlek 3 mm Průměr 16 mm Dřevěné korálky s výraznou kresbou dřeva jsou lakované. [Jsou vyrobené z borovice.] Díky použitému materiálu jsou velmi lehké a příjemné na nošení. Korálky jsou vhodné i pro kombinaci s pedigem, mořskou trávou a jinými.

můžete mít 6.5.

LENA Dřevěné perly v Maxi Dóze Kraftika 10ks dub lakované dřevěné korálky strip 16mm, přírodn
LENA Dřevěné perly v Maxi Dóze

Krásné dřevěné perly a šňůrky ve spoustě různých barvách. Velkém balení, které nadchne všechny, kteří rádi navlékají a vyrábí. Skvělá činnost pro rozvoj vnímání a smyslů.

můžete mít DNES

Od MALL
Woody Navlékací korálky - Malé srdíčko fialové Kraftika 10ks dub lakované dřevěné korálky strip 16mm, přírodn
Woody Navlékací korálky - Malé srdíčko fialové

Tato sada obsahuje dřevěné korálky různých tvarů a barev v praktické dřevěné krabičce v podobě fialového srdíčka. Součástí jsou také tenké tkanice s koncovkou k provlékání.

můžete mít DNES

Od MALL
Bino Náramek duhový srdíčka Detoa Maxiperle dřevěné barevné se šňůrkou 92 ks v plastové dóze 10x14cm
Bino Náramek duhový srdíčka

Rozměry: 7×4×0,5 cm Věk: 3+ Materiál: dřevo Vyjádřete svojí lásku Vašemu drobečkovi tímto náramkem plným srdíček  Hlavní vlastnosti: Dřevěné korálky ve tvaru srdíček hrají všemi barvami duhy.

můžete mít 6.5.

Detoa Maxiperle dřevěné barevné se šňůrkou 92 ks v plastové dóze 10x14cm Detoa Maxiperle dřevěné barevné se šňůrkou 92 ks v plastové dóze 10x14cm
Detoa Maxiperle dřevěné barevné se šňůrkou 92 ks v plastové dóze 10x14cm

Dřevěné maxiperle různých tvarů se šňůrkou na navlékání zabaví děti na dlouhé chvíle. Maxiperle jsou v plastové dóze s víčkem. Děti si procvičí jemnou motoriku a trpělivost.

můžete mít DNES

Od MALL
Kraftika 10g 1 mix dřevěné korálky oliva 5x8mm Detoa Maxiperle dřevěné barevné se šňůrkou 92 ks v plastové dóze 10x14cm
Kraftika 10g 1 mix dřevěné korálky oliva 5x8mm

Průvlek 1 – 1,5 mm Délka 8 mm Průměr 5 mm [Dřevěné korálky k výrobě náramků, náhrdelníků, náušnic a jiných ozdob. K výrobě bižuterie můžete použít ketlovací nýty i ketlovací jehly, afroháčky i kroužky. Díky velkým průvlekům můžete korálky pohodlně.

můžete mít 30.4.