SYMA W1 EXPLORER BRUSHLESS GPS FOLLOW ME
5 890 Kč
+ doprava zdarma

SYMA W1 s GPS a střídavými motory. Funkce autostart, autopřistání, 2× kamera s optickám pozičním systémem, kompas, barometr, návrat. Novinkou je funkce Follow ME dále režim plánování trasy-waypoints, ovládání gesty!

SYMA X5UW-D

SYMA X5UW-D

Hodnocení: 4
1 890 Kč

EXKLUSIVNÍ NOVINKA SYMA X5UW-D s udržováním pozice pomocí kamery ve spodní části a s náklápěním kamery z vysílače!!! Funkce autostart, autopřistání, barometr, HD kamera se záznamem na SD kartu a přenosem videa na smartphone, kompas, plánování trasy

Lark U842 s FPV přenosem 5.8 Ghz
3 990 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lark U842 s HD kamerou a FPV přenosem do FANTASTICKÉHO ovladače se 4,5 palcovým monitorem.

Rayline FUNTOM F-19

Rayline FUNTOM F-19

Hodnocení: 1
590 Kč

Rayline RC dron F-19 bez kamery pro začátečníky s funkcí barometr, kompas a efektním LED osvětlením.

DRAGONFLY 2 WIFI FPV HD KAMERA
3 990 Kč
+ doprava zdarma

DRAGONFLY2 – BAROMETR,  AUTO START A PŘISTÁNÍ, HD WIFI KAMERA DOBA LETU AŽ 15 MIN! AKU 2600 MAH! FPV přenos obrazu na smatphone.

SKY DRONE TK108HW, Wifi FPV
2 190 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

TK108 s Wifi kamerou a FPV přenosem na vaše mobilní zařízení. Funkce udržení kvadrokoptéry v jedné letové výšce pro lepší pořizování leteckých záběrů – vypínatelný barometr.

Brýle FPV - VR4
449 Kč

Užijte si dokonale třetí rozměr obrazu! Nový design, nové čočky pro nejlepší zážitek.

Carrera R/C Dron Carrera 503026 Motion Copter
1 699 Kč 1 509 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tento dron na dálkové ovládání, je ovládán pohybem ruky, na kterou lze připevnit ruční vysílačka. Dron obsahuje protikolizní senzory s pokročilým stabilizačním systémem. Kvadrokoptéra má odolnou konstrukci s krytkami na vrtule, funkci automatického návratu a LED osvětlení pro lepší orientaci. Samozřejmostí jsou přemety.

SkyWatcher GPS FPV Follow ME Waypoints 18 minut
3 790 Kč
+ doprava zdarma

SkyWatcher GPS – další z řady oblíbených modelů SkyWatcher od německé společnosti df-models, tentokrát ve verzi s GPS. Folow ME, Waypoints, POI, Nastavitelná HD kamera FPV.

SYMA X8SW
3 290 Kč
+ doprava zdarma

SYMA X8SW v nádherném designu, s funkcí AUTO start, AUTO přistání, HD kamerou se záznamem na SD kartu a přenosem videa na smartphone, kompasem.