Schleich Stáj s koňmi a příslušenstvím
3 898 Kč 2 889 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stáj s příslušenství je nádherná budova, která je kopií skutečného hřebčína s mnoha hracími variantami. Její variabilita a reálný vzhled zaujme všechny milovníky koní. Pokud jste správný pečovatel potřebujete tento velký hřebčín který má odnímatelnou střechu.

Schleich Adventní kalendář 2019 - Domácí zvířata
892 Kč 699 Kč

Adventní kalendář se špičkovými figurkami a doplňky ze série Farm World, na které už děti netrpělivě čekají. Za 24 okénky se skrývá kompletní hrací scénka. Nové překvapení na vás čeká každý den! Figurky Schleich jsou mimořádně detailně propracované, láskyplně malované a umožňují dětem hrát si a zároveň se učit a poznávat zvířátka žijící na farmě.

Schleich Set domácí zvířátka 42385
601 Kč 499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Set ručně malovaných a detailně zpracovaných figurek domácích zvířat vás přenese do světa života na farmě. Krávy vydávají „múúú“ v každém regionu trochu jinak. Napodobují totiž dialekty zemědělců a to svým vlastním, jedinečným způsobem. V setu je i figurka Osla domácího, Ovce domácí a kohouta.

Schleich Osedlaný kůň s kovbojkou 41417
601 Kč 489 Kč

Vyzkoušejte oblíbené rodeo mezi barely s úžasnou kovbojkou a jejím koněm. Figurky jsou ručně malované a jsou vypracovány do poslednío detailu. Tento set rozvíjí dětskou fantazii a představivost. Vhodné pro děti od 3 let.

Schleich Psí bouda s příslušenstvím 42376
522 Kč 429 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Set ručně malovaných a detailně zpracovaných figurek psa a jeho majitelky. Součástí balení je i bouda a příslušenství. Na žádném statku nemůže chybět psí bouda. Australský ovčák je velmi sportovní a energický pes. Miluje být venku a pást ovce. Nová psí bouda ochraňuje před větrem a deštěm.

Schleich Osedlaný kůň s kovbojem 41416
447 Kč 399 Kč

Osedlaný kůň s kovbojem jsou ručně malované figurky od značky Schleich. Tato hračka rozvíjí dětskou fantazii a představivost. „Saddle Bronc Riding“ je kovbojská show, kterou můžete zažít se svým kovbojem. V balení naleznete kovboje, koně, sedlo a uzdu. Vhodné pro děti od 3 let.

Schleich Traktor s vlekem 42379
1 859 Kč 1 529 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Traktor s vlekem od značky Schleich nesmí chybět na žádné farmě. Čelní nakladač umožňuje naložit balíky na příves. Kola traktoru i vleku jsou plně funkční. Tři bočnice na přívěsu jsou otevírací a přívěs lze naklápět dozadu i do stran. Vhodné pro děti od 3 let.

Schleich Závod v agility pro poníky
589 Kč 489 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Rozšiřte svoji sbírku o tuto velmi krásnou, ručně malovanou a detailně zpracovanou závodní agility sadu. Součástí je figurka koně a jezdce, překážky i pohár. Překážky mohou být kombinované podle vašich představ. Vhodné jak pro velké, tak pro malé koně. Figurky mají pohyblivé končetiny.

Schleich Fena Bernského horského psa 16397
139 Kč 109 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ručně malovaná a detailně zpracovaná figurka psa nadchne nejen malé milovníky zvířátek. Bernský salašnický pes je švýcarské psí plemeno. Je středně velký až velký, dlouhosrstý, tříbarevný, harmonický a vyrovnaný. Původně byl používán jako hlídací, honácký a tažný pes na selských dvorech.

Schleich Anguské černé tele
189 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Rozšiřte svoji sbírku zvířátek o tuto velmi krásnou, ručně malovanou a detailně zpracovanou figurku anguského telátka. Dobytek tohoto plemene velmi rychle roste a tele může v šesti až osmi měsících vážit až 160–180 kg. Tato zvířata pochází ze Skotska, kde je počasí často hodně chladné a vlhké. Proto jsou velmi odolná.

Schleich Svět přírody - parkurové překážky set 42271
578 Kč 469 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ideální doplněk pro ty nejlepší koně. Parkur je velmi náročná disciplína a proto začněte trénovat již nyní s touto sadou, která obsahuje 3 překážky. Můžete je variabilně sestavovat. Ručně malované a vhodné pro děti od 3 let.

Schleich Kráva se zvonečkem 13874
199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitně a do detailu zpracovaná a ručně malovaná figurka. Kráva je domestikovaný sudokopytnatý savec , který je nejpočetnějším druhem chovaného hospodářského zvířete. Na světě existuje asi 450 plemen skotu. V zemědělství se skot domácí chová pro maso, mléko, také jako pracovní síla.

Schleich Narozeninový piknik 42426
355 Kč 299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sarah má dnes narozeniny a připravila si piknik. Už dostala velký, barevný dárek. Malé kotě, ježek a baby ježek čekají na hosty. Budou moci ochutnat dobroty z košíčku? Praktický piknikový koš má dostatek prostoru pro spoustu dobrot a lze otevřít a zavřít.

Schleich Fenka a štěně Shiba Inu
229 Kč

Rozšiřte svoji sbírku zvířátek o tuto velmi krásnou, ručně malovanou a detailně zpracovanou figurku fenky Shiba Inu se štěnětem. Roztomilé štěně se nejradši přitulí k mamince v jejich psím pelíšku.

Schleich Tele holšteinské 13798
149 Kč

Černostrakaté telátko je kvalitně a do detailu zpracovanáa ručně malovaná figurka. Krávy lidem sice nerozumí, ale dokážou rozlišit intonaci hlasu. Pokud krávy někomu olizují hlavu, ramena nebo záda, znamená to, že projevují lásku. Navíc jsou velice inteligentní a dokáží identifikovat až 100 tváří. Kravské „bůůů“ se liší podle regionů, ve kterých se snaží napodobovat dialekty zemědělců, avšak svým vlastní jedinečným způsobem.

Schleich Kráva holšteinská 13797
199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Černostrakatá kráva je krásná kvalitně a do detailu zpracovaná a ručně malovaná figurka. Krávy lidem sice nerozumí, ale dokážou rozlišit intonaci hlasu. Pokud krávy někomu olizují hlavu, ramena nebo záda, znamená to, že projevují lásku. Navíc jsou velice inteligentní a dokáží identifikovat až 100 tváří. Kravské „bůůů“ se liší podle regionů, ve kterých se snaží napodobovat dialekty zemědělců, avšak svým vlastní jedinečným způsobem.

Schleich Zemědělský dopravaník na seno s farmářem 42377
601 Kč 499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Super pomocník na vaši farmu je dopravník sena, který lze nastavit do různých výšek, čímž napomáhá se dostat na hůře dostupná místa. Má nastavitelný podvozek a pohyblivá kola. Dopravník se dá ovládat klikou a lze připojit k jakémukoliv stroji od značky Schleich. Vhodné pro děti od 3 let.

Schleich Veterinární ordinace pro domácí zvířata 42502
1 760 Kč 1 439 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ve veterinární ordinaci jsou všichni zvířecí pacienti láskyplně léčeni a ošetřováni, aby byli brzy zdraví. Veterinář se o to postará. Vždy má připravené správné vybavení. S pomocí rentgenového obrazu visícího na zdi může veterinář léčit své pacienty na vyšetřovacím stole a rychle vytáhne ze svého lékařského kufříku ten správný lék. Pomocí váhy může také zkontrolovat hmotnost králíků.

Schleich Oplocená aréna pro králíky a morčata 42500
423 Kč 359 Kč

S králíky a morčaty z farmy je stále co objevovat. Zvířata se schovávají ve svém kotci, sají z láhve na pití, okusují salát nebo přebíhají přes houpací hračku, která také slouží jako praktická rampa, k lezení nebo přeskakování na střechu svého kotce. Dílky plotů lze libovolně spojovat nebo kombinovat s jinými ploty Schleich®.

Schleich Ohrada na pastvinu
299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ohradník pastviny má praktická vrátka, skrz která můžete zvířata vodit na pastvu. Dveře můžete otevírat a zavírat! Díly plotu lze zkombinovat se všemi ploty Schleich®.

Schleich Dům na dobrodružném stromě 42408
2 199 Kč 1 439 Kč

Dobrodružný dům na stromě je ideální doplněk ze série Život na farmě. Ben a Sarah si mohou v domečku hrát nebo si připravit piknik. Zatímco Ben pozoruje zvířata z rozhledny, Sarah se sklouzne na klouzačce. Štěně už ji čeká. Roztomilé štěňátko Beagle může být snadno vyvezeno do útulného stromového domu pomocí kladky.

Schleich Škrábací kočičí strom s koťaty 42501
423 Kč 359 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ve hře „Hra roztomilých kočiček“ si roztomilé kočky hrají s klubíčkem vlny, poskakují kolem svého škrabacího stromu, nebo se schovávají ve svém malém domečku. Potom si vždy odpočinou ve svém pelíšku. Škrabací strom lze nastavit dle aktuální potřeby kočiček.

Schleich Knírač

Schleich Knírač

Hodnocení: 5
119 Kč

Rozšiřte svoji farmu o tuto velmi krásnou, ručně malovanou a detailně zpracovanou figurku knírače. Tato psí rasa pochází z Německa a vznikla křížením knírače, pudla a opičího pinče. Knírač malý je považován za velice chytrého, pozorného, čilého a nebojácného psa.

Schleich Pokojíček pro štěňata
438 Kč 369 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

V pokoji pro štěňata si spolu hrají maltipoo, čivava a labradorský retrívr. Co jsou ti tři schopni spolu natropit za rozpustilý nepořádek! Hrají si na měkké dece, přetahují se o plyšového medvěda a hrají si na schovávanou.

Schleich Kovboj s lasem na koni a příslušenství 41418
745 Kč 599 Kč

Tento kovboj na osedlaném koni s lasem, nesmí chybět na žádné farmě. Figurky i doplňky jsou ručně malované a detailně propracované. Sada je vyrobena z kvalitního plastového materiálu firmou Schleich. Vhodné pro děti od 3 let.

Schleich Texaské dlouhorohé tele
149 Kč

Rozšiřte svoji sbírku zvířátek o tuto velmi krásnou, ručně malovanou a detailně zpracovanou figurku texaského dlouhorohého telete. Rohy začínají texaskému dlouhorohému skotu růst již od třetího týdne věku.

Schleich Jezevčík

Schleich Jezevčík

Hodnocení: 5
119 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Rozšiřte svoji farmu o tuto velmi krásnou, ručně malovanou a detailně zpracovanou figurku jezevčíka. Dříve se tato odvážná zvířata používala jako lovečtí psi. Jejich dlouhé, tenké tělo bylo ideální pro sledování jezevců v úzkých tunelech jejich nor.

Schleich Krocan 13900
169 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Krocani jsou součástí rodiny bažantů a pocházejí ze Severní Ameriky. Samci ptáků mají černé peří a barevné, kovově třpytivé ocasní peří. Hlava a krk jsou bez peří a zbarvené jasně červeně a světle modře. Když mužské krůty soutěží o ženy během období páření, roztáhnou ocasní peří, jak ukazuje krocan z farmářského světa Schleich®.

Schleich Záchranné terénní auto s veterinářem 42503
1 359 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tele na farmě si vymklo nohu. Veterinář okamžitě skočí do svého záchranného terénního auta a se svým labradorem a kočkou se vydá vyšetřit zraněné tele. Box s léky a obvazy je vždy na korbě terénního auta připraven k vyzvednutí. Veterinář okamžitě obvazuje nohu telete a veze ho do veterinární ordinace. Po rentgenu se tam může zotavit, než se vrátí zpět na farmu.

Schleich Jehně

Schleich Jehně

Hodnocení: 5
119 Kč

Rozšiřte svoji farmu o tuto velmi krásnou, ručně malovanou a detailně zpracovanou figurku jehněte. Rychle se naučí, jak žít ve stádu, a jsou inteligentnější, než se myslelo: Ovce umějí rozpoznat nejen ostatní zvířata ve stádu, ale i tváře lidí.

Schleich Sáček s překvapením - farmářská zvířátka L, série 4
349 Kč 329 Kč

Novinka

Sběratelská zvířátka Farm World. Objevujte a sbírejte 3 ze 16-ti různých zvířátek Schleich Farm World! Figurky Schleich jsou propracované do nejjemnějších detailů, aby dětem pomohly učit se během hraní. Tato položka je součástí tematického světa Farm World. Nechte se překvapit, která 3 zvířátka se skrývají ve vašem sáčku!

Schleich Velký dům na farmě 42407
3 095 Kč 2 199 Kč

Farmáři Paul a Laura milují péči o zvířata na farmě, a proto žijí ve velkém domku na farmě. Dvoudílná budova se skládá ze stodoly a farmářského rodinného domu s kuchyní a ložnicí. Sada obsahuje celou řadu doplňků a funkcí. K obývacímu prostoru s kuchyňským koutem, jídelním koutem a ložnicí je připojena stáj, která poskytuje dostatek prostoru pro zvířata.

Schleich Zvířátko - fena zlatého retrívra 16395
139 Kč 119 Kč

Ručně malovaná a detailně zpracovaná figurka psa nadchne nejen malé milovníky zvířátek. Zlatý retrívr je plemeno psů vyšlechtěné ve Velké Británii. Je obecně klidný, přátelský a vyhledávající společnost lidí a jiných psů pro své rozpustilé hry, které ho baví v každém věku.

Schleich Zvířátko - německý ovčák 16831
149 Kč

Ručně malovaná a detailně zpracovaná figurka psa nadchne nejen malé milovníky zvířátek. Německý ovčák je plemeno psa, pocházející z Německa. Jde o nejrozšířenější plemeno psů na světě a nejrozšířenější služební plemeno – v podmínkách ČR se používá především k ochraně majetku i k práci policejní, záchranářské či jako vodící pes. Hodně hrají v kriminálních seriálech a filmech.

Schleich Set králíkárna se zvířátky a příslušenstvím 42420
601 Kč 519 Kč

Pokud byste chtěli mít králíka jako domácího mazlíčka nebo ho umístit na svou farmu, potřebujete vědět pár informací: necítíte se dobře sám, takže byste měli mít alespoň malou skupinu králíků. Navíc králíci potřebují spoustu pohybu, takže je pro ně ideální pohyb na trávě, kde mohou hrabat díry.

Schleich Farmářská zvířata set 5ks 42386
522 Kč 499 Kč

V sadě naleznete pět nejpopulárnějších zvířátek, co žijí na farmě. Figurky jsou ručně malované a propracované do posledního detailu. Telátko, kočka, pejsek, husa a hříbátko nesmí chybět ve vaší sbírce. Vhodné pro děti od 3 let.

Schleich Anguský černý býk
199 Kč

Rozšiřte svoji sbírku zvířátek o tuto velmi krásnou, ručně malovanou a detailně zpracovanou figurku anguského býčka. Dobytek tohoto plemene velmi rychle roste a tele může v šesti až osmi měsících vážit až 160–180 kg. Tato zvířata pochází ze Skotska, kde je počasí často hodně chladné a vlhké. Proto jsou velmi odolná.

Schleich Set kurník se zvířátky a příslušenstvím 42421
601 Kč 489 Kč

Set kurníku se zvířátky a příslušenstvím je ideálním doplňkem pro vaši farmu! Chvíli před úsvitem kohout usedá na střechu kurníku, aby zakokrhal. Slepice se také objevují s prvními sluneční paprsky. Malá kuřátka začínají škrábat pípat ze stáje.

Schleich Set zakrslá prasnice a selátka
229 Kč

Kvalitně a do detailu zpracované a ručně malované figurky. Stejně jako všechny prasata jsou i mini prasátka velmi inteligentní. I když se to na první pohled nezdá, protože velice ráda dovádí v blátě. Nicméně vás o tom brzy sama přesvědčí. Rozšiřte svou farmu o tato roztomilá zvířátka!

Schleich Procházka s Labradorským retrívrem
286 Kč 259 Kč

Rozšiřte svoji sbírku o tuto velmi krásnou, ručně malovanou a detailně zpracovanou figurku labradorského retrívra s páníčkem. Labradorští retrívři jsou známí tím, že velice rádi aportují a plavou.

Schleich Sada pro krmení zvířátek 42105
365 Kč 239 Kč

Pokud máte farmu plnou zvířátek je nutné mít pro ně dostatek krmení. Sada jenž obsahuje vše potřebné pro každodenní péči obsahuje několik přepravek krmení, slámu, senu a plno dalšího. Staňte se správným pečovatelem!

Schleich Set westernová jezdkyně se zvířátky 42419
601 Kč 489 Kč

Dvojice westernové jezdkyně a jejího koně vyhrává všechna rodea v okolí. Když na závody trénují, tráví spolu spoustu času a snaží se navzájem poznat. Jakmile se dostanou do cvalu, zapomínají na okolní svět. Jezdí přes louky a lesy a teprve s nocí se vrací domů.

Schleich Zvířátko - osel 13772
169 Kč

Ručně malovaná a detailně zpracovaná figurka osla nadchne nejen malé milovníky zvířátek. Osel je typický nenápadným zbarvením a ušima, které jsou delší než uši koňů a zeber. Tento rod dodnes zahrnuje tři divoce žijící druhy.

Schleich Ovce
149 Kč

Rozšiřte svoji sbírku zvířátek o tuto velmi krásnou, ručně malovanou a detailně zpracovanou figurku ovečky. Ovce mají měkkou vlnu, která je v zimě chrání před chladem. Ale proč vlastně vlna tak dobře drží teplo? Je to velice vzdušný materiál, ve kterém se tělesné teplo doslova zachytí a nemůže uniknout. Současně může nasát velké množství vlhkosti, což zajišťuje příjemné, suché teplo.

Schleich Zvířátko - prase 13782
169 Kč

Ručně malovaná a detailně zpracovaná figurka prasete nadchne nejen malé milovníky zvířátek. Původně název prase označoval pouze jediný známý druh prase divoké a jeho domestifikovanou formu prase domácí.