TM Toys Peppa Pig Dřevěný domek včetně vybavení
4 939 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Oživte si svět Prasátka Peppy s tímto dokonalým dřevěným domem! Je vysoký úctyhodných 91 cm a naleznete v něm všestranný prostor pro celou rodinku! K dispozici je 8 různých pokojů a spousta nábytku. Navíc tento domek má zvukové a světelné efekty, čímž okouzlí každého fanouška seriálu.

BIG PlayBig BLOXX Peppa Pig Figurky Rodina
269 Kč 259 Kč

Figurky z dětského seriálu Prasátko Peppa ke stavebnici z řady PlayBIG Bloxx. Čtyři plastové figurky z dětského seriálu Prasátko Peppa, vytvářející celou rodinku. Postavičky jsou kompatibilní s jinými známými kostičkami.

TM Toys Peppa lékařská pojízdná ordinace
1 499 Kč 1 029 Kč

Uvnitř plně vybavené pojízdné ordinace najdete čekárnu, recepci, operační sál s rentgenem a také nemocniční postel. Auto je plně otevírací, set obsahuje také 3 figurky: medvídka, doktora Browna a sestřičku Peppu.

TM Toys Peppa Pig Set figurek 4 ks
749 Kč 539 Kč

Set postaviček z oblíbeného seriálu Prasátko Peppa obsahuje celou rodinku – maminku, tatínka, George a samozřejmě Peppu. Vytvořte si společně s nimi nové příběhy dle své vlastní fantazie!

BIG PlayBig BLOXX Peppa Pig Sada s kufříkem
599 Kč 489 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Stavebnice z řady PlayBig BLOXX v licenci Peppa Pig s motivem zdravotní péče. Je kompatibilní s jinými známými kostičkami. U dětí rozvíjí jemnou motoriku a představivost.

TM Toys Peppa Pig - vláček + 3 figurky
749 Kč 629 Kč

Udělejte si pohodlí ve vagónku a vydejte se na báječný výlet s prasátky Peppou a Georgem. Nebude to obyčejná jízda, protože strojvedoucím je Peppův dědeček, který lokomotivu zastaví, kde jen budete chtít.

TM Toys Peppa Pig - rodinné auto + figurka
699 Kč 459 Kč

Vydej se s prasátkem Peppou na báječný výlet jeho krásným červeným autíčkem, které mu skvěle ladí s jeho šatičkami. V autě je dostatek místa i pro Peppovi kamarády. Užijte si spolu na cestách spousty zábavy!

TM Toys Peppa Pig - školní třída + 5 figurek
749 Kč 649 Kč

I ve škole může být velká zábava! Zasedněte do školních lavic, připravte si pomůcky a užijte si s prasátkem Pepinou a jeho kamarády spoustu zábavy ve školní třídě. Dnes se od paní učitelky dozvíte zajisté spousty zábavných informací.

TM Toys Peppa Pig Škola a školní autobus hrací set-47%
1 899 Kč 999 Kč

Akce

Vydejte se do školy společně s Prasátkem Peppou. Sada obsahuje i školní autobus, budovu školy a její vybavení, které obohatí každý nový příběh! Vytvořte si tak nové příběhy dle své vlastní fantazie!

TM Toys Peppa Pig - Maškarní šaty, set 5 figurek
659 Kč 449 Kč

Set 5 figurek v karnevalových šatech ze známého seriálu Prasátko Peppa potěší každého fanouška. Postavičky mají ohebné ruce a nohy, každá z nich je oblečena v maškarních šatech a nezkazí tak žádnou zábavu.

TM Toys Peppa Pig Výlet na nákupy
749 Kč 499 Kč

Vydejte se na nákupy společně s Prasátkem Peppou a navštivte paní Králíkovou. Sada obsahuje i kasu a nákupní košík, které obohatí každý nový příběh! Vytvořte si tak nové příběhy dle své vlastní fantazie!

TM Toys Peppa Pig - hřiště + figurka
519 Kč 419 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Užij si s prasátkem Peppou spousty zábavy při hraní na krásném venkovním hřišti se skluzavkou, houpačkou nebo jezírkem s kachničkami. Sety je možné spojit a vytvořit tak velkou hrací sadu.

TM Toys Peppa Pig - kuchyňská sada + 2 figurky-34%
699 Kč 459 Kč

Akce

Prasátko Peppa moc rád pomáhá v kuchyni mamince. Naštěstí mají lednici plnou čerstvých ingrediencí, takže se mohou rovnou pustit do vaření a pečení všech možných dobrůtek. Dejte však pozor, ať na sporáku nic nepřipálí!

TM Toys Peppa Pig - školní autobus s figurkou-33%
749 Kč 499 Kč

Akce

Nový školní autobus prasátka Peppy má otevírací střechu, díky čemuž do něj lze snadno umístit až 3 figurky. Součástí je také figurka řidičky Rebeky, která bezpečně doveze všechny cestující do cíle.

TM Toys Peppa Pig Pekařství-30%
899 Kč 629 Kč

Akce

Poté, co se podíváte do předního okna pekařství Prasátka Peppy, nebudete schopni odolat jít dovnitř a vychutnat si lahodný čaj s Peppou! Tento herní set zajistí hodiny zábavy. Odložte si třeba hrnek na stolek, který se otáčí. A když nastane zavírací doba, všechny části se vejdou do domečku a snadno se tak skladuje.

TM Toys Peppa Pig - sada kouzelník + 2 figurky
639 Kč 439 Kč

Máš rád čáry a magii stejně jako prasátko Peppa? Zakouzli si s Peppou a jeho kamarádem Georgem na narozeninové oslavě. Ukáží ti ty nejlepší kouzelnické triky s kouzelnickým kloboukem. Můžete si připravit společné narozeninové vystoupení a pak se obdarovat dárečky.

TM Toys Peppa Pig Set divadlo
1 629 Kč

Hrací Set Peppa Pig divadlo rozvíjí představivost a umožní dětem odehrávat divadelní scénky spolu s hrdiny ze seriálu Peppa Pig. Sada obsahuje 6 různých obrázku, které slouží jako scéna, dále součástí balení jsou i divadelní rekvizity. Je možně aktivovat zvukové efekty a také do scény vložit tablet a promítat díly seriálu Peppa Pig.

TM Toys Peppa Pig - kempingová sada + 2 figurky-52%
699 Kč 329 Kč

Akce

Vydejte se s prasátkem Peppou a jeho kamarádkou ovečkou Suzy pod stan. Na dobrodružství letní dobrodružství v lese či na louce jste perfektně vybaveni, nechybí vám stan, spacák, batůžek ani ohniště s vařící se veče

BIG PlayBig BLOXX Peppa Pig Kempingová sada
559 Kč 459 Kč

Stavebnice PlayBIG Bloxx s oblíbeným prasátkem Pepou. Tentokrát jede kempovat. Vyrazíš spolu s prasátkem také do přírody? Stavebnice je kompatibilní s jinými známými kostičkami.

TM Toys Peppa Pig - Rodinný dům se světlem a zvukem
2 999 Kč 2 419 Kč

Rodinný dům Peppy je vysoký 55 cm a má 7 pokojíčků, které jsou různě vybavené. Světla v obýváku rozsvítíte stisknutím rohožky. V zahradě čeká další zvukové překvapení – stiskněte louži a uslyšíte známou písničku ze seriálu. Nezapomeňte vejít také do podkroví, kde otevřete střešní okno a Peppa se tak může podívat teleskopem na noční oblohu.

TM Toys Peppa Pig - Sada do koupelí
839 Kč 619 Kč

Zaplavej si ve společnosti prasátka Peppy a jeho kamaráda. Kdyby se náhodou topili, zachráníš je pomocí síťky, která lze přísavkou připevnit k jakémukoli povrchu. I koupání může být s touto sadou veliká zábava.

TM Toys Peppa Pig Rodinný dům s příslušenstvím
2 359 Kč 1 329 Kč

Rodinný dům o 3 patrech je plný příslušenství, nábytku a také v setu najdete postavičku Peppy Pig. Vybavená kuchyně, obývací pokoj, ložnice, pracovna a pokoj na půdě nabízí neomezené možností zábavy. Vytvořte si s ním nové příběhy dle své vlastní fantazie!

TM Toys Peppa Pig - rodinné auto
939 Kč 639 Kč

Prasátko Peppa a jeho rodinka právě vyráží na výlet svým krásným červeným autíčkem a budou rádi, když se k nim připojíš i ty. Řidičem je tatínek, stačí ho zmáčknout a auto se rozjede vpřed za vašimi společnými dobrodružstvími.

BIG PlayBig BLOXX Peppa Pig Obchod Mr.Foxe
519 Kč 399 Kč

Postav si krásný obchůdek z oblíbeného dětského seriálu Peppa Pig. Balení obsahuje 1 figurku a součástí je dalších 29 ks. Obchod je kompatibilní s jinými známými kostičkami a figurkami.

TM Toys Peppa Pig - Auto Deluxe
1 049 Kč 899 Kč

Hrací set deluxe obsahuje auto prasátka Peppy, postavičku maminky, která řídí auto a figurku Peppy. Auto vydává zvuky klaksonu, motoru a také hraje hudbu, kterou dětí znají ze seriálu. V autě je také zabalený piknikový set, v kterém najdete rozkládací stoleček a kufřík. Auto je tak velké, že se do něj vejdou všichni čtyři členové rodinky.

TM Toys Peppa Pig - Kempingový vůz Peppy
529 Kč 379 Kč

Do tohoto krásného žlutého kempinkového vozu můžeš naskládat prasátko Peppy spolu s jeho kamarády i rodinkou a můžete se společně vydat na výlet. Toto balení neobsahuje postavičky. Jedná se o skvělý doplněk k dalším setům.

TM Toys Peppa Pig - letadlo + figurka
1 099 Kč 819 Kč

Odleťte spolu s prasátkem Peppou na úžasnou dovolenou do dalekých zemí. Vše už je zabaleno v kufrech, stačí je naložit do zavazadlového prostoru a vzlétnout do nebes. Peppa si dokonce může vyzkoušet pilotování letadla. Místa je dost a mohou se připojit i další kamarádi či rodina.

TM Toys Peppa Pig - Loď + 2 figurky
1 059 Kč 739 Kč

Vydejte se na plavbu plnou dobrodružství společně s Peppou. Nemusíte mít strach, loď řídí zkušený kapitán. Loďka doopravdy plave na vodě, takže se jedná o ideální hračku ke koupání.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Figurky Prasátko Peppa.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Figurky Prasátko Peppa výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Figurky Prasátko Peppa akce.