TM Toys Peppa Pig - Karavan s příslušenstvím + 4 figurky
1 299 Kč

1 199 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vydejte se s prasátkem Peppou a jeho rodinkou na dobrodružnou dovolenou v karavanu. Na cestu s sebou máte všechno, co potřebujete. Nechybí vám posezení, cestovní lednička, gril plný vynikajících lahůdek ani sprcha.


TM Toys Peppa Pig - domeček de Lux + 4 figurky a příslušenství
1 659 Kč

1 499 Kč
+ doprava zdarma

Užijte si spousty zábavy a her s prasátkem Peppou a jeho rodinkou v jejich krásném domečku. Najdete v něm vše, jako v opravdickém domě: kuchyňku, ložnici, obývací pokoj i koupelnu. Vše je vybaveno nábytkem, stačí se jen zabydlet!


BIG PlayBig BLOXX Peppa Pig Figurky Rodina
249 Kč

229 Kč
+ doprava zdarma

Figurky z dětského seriálu Prasátko Peppa ke stavebnici z řady PlayBIG Bloxx. Čtyři plastové figurky z dětského seriálu Prasátko Peppa, vytvářející celou rodinku. Postavičky jsou kompatibilní s jinými známými kostičkami.


TM Toys Peppa Pig Set figurek 4 ks
749 Kč

599 Kč
+ doprava zdarma

Set postaviček z oblíbeného seriálu Prasátko Peppa obsahuje celou rodinku – maminku, tatínka, George a samozřejmě Peppu. Vytvořte si společně s nimi nové příběhy dle své vlastní fantazie!


TM Toys Peppa lékařská pojízdná ordinace
1 499 Kč

999 Kč
+ doprava zdarma

Uvnitř plně vybavené pojízdné ordinace najdete čekárnu, recepci, operační sál s rentgenem a také nemocniční postel. Auto je plně otevírací, set obsahuje také 3 figurky: medvídka, doktora Browna a sestřičku Peppu.


TM Toys Peppa Pig - letadlo + figurka
1 099 Kč

899 Kč
+ doprava zdarma

Odleťte spolu s prasátkem Peppou na úžasnou dovolenou do dalekých zemí. Vše už je zabaleno v kufrech, stačí je naložit do zavazadlového prostoru a vzlétnout do nebes. Peppa si dokonce může vyzkoušet pilotování letadla. Místa je dost a mohou se připojit i další kamarádi či rodina.


TM Toys Peppa Pig - vláček + 3 figurky
749 Kč

649 Kč
+ doprava zdarma

Udělejte si pohodlí ve vagónku a vydejte se na báječný výlet s prasátky Peppou a Georgem. Nebude to obyčejná jízda, protože strojvedoucím je Peppův dědeček, který lokomotivu zastaví, kde jen budete chtít.


TM Toys Peppa Pig - školní třída + 5 figurek
749 Kč

689 Kč
+ doprava zdarma

I ve škole může být velká zábava! Zasedněte do školních lavic, připravte si pomůcky a užijte si s prasátkem Pepinou a jeho kamarády spoustu zábavy ve školní třídě. Dnes se od paní učitelky dozvíte zajisté spousty zábavných informací.


TM Toys Peppa Pig - domeček se zahrádkou + figurka a příslušenství
1 199 Kč

999 Kč
+ doprava zdarma

Užijte si spousty zábavy a her s prasátky Peppou a Georgem v jejich krásném domečku. Najdete v něm vše, jako v opravdickém domě: kuchyňku, ložnici, obývací pokoj, koupelnu i podkrovní půdu. Na zahrádce se můžete vydovádět na houpačce.


TM Toys Peppa Pig - Loď + 3 figurky
1 059 Kč

899 Kč
+ doprava zdarma

Vydejte se na plavbu plnou dobrodružství společně s prasátky Peppou a Georgem. Nemusíte mít strach, loď řídí zkušený kapitán. Loďka doopravdy plave na vodě, takže se jedná o ideální hračku ke koupání.


TM Toys Peppa Pig - kempingový vůz + figurka
599 Kč

499 Kč
+ doprava zdarma

Vydej se s prasátkem Peppou na báječný výlet autem. Vaše dobrodružství pak můžete zakončit skvělým piknikem. Auto je dost veliké a má vyjímatelné sedačky, takže s sebou můžete vzít i další kamarády.


TM Toys Peppa Pig - školní autobus s figurkou
749 Kč

499 Kč
+ doprava zdarma

Nový školní autobus prasátka Peppy má otevírací střechu, díky čemuž do něj lze snadno umístit až 3 figurky. Součástí je také figurka řidičky Rebeky, která bezpečně doveze všechny cestující do cíle.


TM Toys Peppa Pig Škola a školní autobus hrací set
1 899 Kč

1 099 Kč
+ doprava zdarma

Vydejte se do školy společně s Prasátkem Peppou. Sada obsahuje i školní autobus, budovu školy a její vybavení, které obohatí každý nový příběh! Vytvořte si tak nové příběhy dle své vlastní fantazie!


TM Toys Peppa Pig - hřiště + figurka
519 Kč

449 Kč
+ doprava zdarma

Užij si s prasátkem Peppou spousty zábavy při hraní na krásném venkovním hřišti se skluzavkou, houpačkou nebo jezírkem s kachničkami. Sety je možné spojit a vytvořit tak velkou hrací sadu.


TM Toys Peppa Pig - kempingová sada + 2 figurky
699 Kč

549 Kč
+ doprava zdarma

Vydejte se s prasátkem Peppou a jeho kamarádkou ovečkou Suzy pod stan. Na dobrodružství letní dobrodružství v lese či na louce jste perfektně vybaveni, nechybí vám stan, spacák, batůžek ani ohniště s vařící se veče


TM Toys Peppa Pig Výlet na nákupy
749 Kč

599 Kč
+ doprava zdarma

Vydejte se na nákupy společně s Prasátkem Peppou a navštivte paní Králíkovou. Sada obsahuje i kasu a nákupní košík, které obohatí každý nový příběh! Vytvořte si tak nové příběhy dle své vlastní fantazie!


TM Toys Peppa Pig - sada kouzelník + 2 figurky
639 Kč

559 Kč
+ doprava zdarma

Máš rád čáry a magii stejně jako prasátko Peppa? Zakouzli si s Peppou a jeho kamarádem Georgem na narozeninové oslavě. Ukáží ti ty nejlepší kouzelnické triky s kouzelnickým kloboukem. Můžete si připravit společné narozeninové vystoupení a pak se obdarovat dárečky.


TM Toys Peppa Pig - kuchyňská sada + 2 figurky
699 Kč

549 Kč
+ doprava zdarma

Prasátko Peppa moc rád pomáhá v kuchyni mamince. Naštěstí mají lednici plnou čerstvých ingrediencí, takže se mohou rovnou pustit do vaření a pečení všech možných dobrůtek. Dejte však pozor, ať na sporáku nic nepřipálí!


TM Toys Peppa Pig Rodinný dům s příslušenstvím
2 359 Kč

1 499 Kč
+ doprava zdarma

Rodinný dům o 3 patrech je plný příslušenství, nábytku a také v setu najdete postavičku Peppy Pig. Vybavená kuchyně, obývací pokoj, ložnice, pracovna a pokoj na půdě nabízí neomezené možností zábavy. Vytvořte si s ním nové příběhy dle své vlastní fantazie!