Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
PLUM Houpací kruh s kovovou konstrukcí a tryskou na výrobu mlhy PLUM Houpací kruh s kovovou konstrukcí a tryskou na výrobu mlhy
PLUM Houpací kruh s kovovou konstrukcí a tryskou na výrobu mlhy

Připojte dětskou houpačku Plum® s kovovou konstrukcí a tryskou na výrobu mlhoviny k zahradní hadici a užijte si osvěžující zábavu v horkých letních dnech. Extra vysoký ocelový rám měřící 2,18 m zaručuje vysokou stabilitu a je vyroben z práškově lakované oceli pozinkované zevnitř i zvenčí, které poskytuje trvalou ochranu proti rzi.

můžete mít 22.4.

Od MALL
PLUM Vahadlová houpačka 171x55x47cm - modrá PLUM Houpací kruh s kovovou konstrukcí a tryskou na výrobu mlhy
PLUM Vahadlová houpačka 171x55x47cm - modrá

Tato houpačka nesmí chybět na žádné zahradě! Houpačka s klasickým pohybem nahoru a dolu se navíc točí i dokola. Díky vyvážení houpačky se mohou houpat společně i děti různých hmotností.

můžete mít DNES

Od MALL
PLUM Set kovových houpaček 2v1 - modrá PLUM Houpací kruh s kovovou konstrukcí a tryskou na výrobu mlhy
PLUM Set kovových houpaček 2v1 - modrá

Sada kovových houpaček roste s vaším dítětem. Kovová houpačka je dodávána se dvěma křídlovými sedadly, které jsou vzájemně zaměnitelné, jak rostou děti. Ideální houpačka do vaší zahrady!

můžete mít 22.4.

Od MALL
PLUM Dětská kovová houpačka 2v1, 210 x 178 x 183 cm PLUM Dětská kovová houpačka 2v1, 210 x 178 x 183 cm
PLUM Dětská kovová houpačka 2v1, 210 x 178 x 183 cm

Set dětské kovové houpačky 2v1 je ideální pro outdoorovou zábavu po celý rok. Kovová houpačka obsahuje 1 plastové sedátko, které je zavěšeno na laně a jednu kovovou houpačku se dvěma sedátky, která lze nastavit tak, aby vyhovovala dětem při jejich růstu.

můžete mít 22.4.

Od MALL
Buddy Toys BOT 4210 Houpačka KEYNU 2 PLUM Dětská kovová houpačka 2v1, 210 x 178 x 183 cm
Buddy Toys BOT 4210 Houpačka KEYNU 2

Houpačka KEYNU 2 má kvalitní kovovou konstrukci s dlouhodobou životností. Karabinové uchycení houpacích prvků pro rychlejší a snadnější výměnu. Plastová sedátka jsou zavěšena na nastavitelných lanech, lze nastavit podle výšky dítěte. Vhodné pro děti od 3 let.

můžete mít 22.4.

Od MALL
PLUM Set tří houpaček s kovovou konstrukcí PLUM Dětská kovová houpačka 2v1, 210 x 178 x 183 cm
PLUM Set tří houpaček s kovovou konstrukcí

Set tří houpaček s kovovou konstrukcí Plum® Jupiter je ideální pro celoroční venkovní zábavu. Rám je vyroben z oceli, která je pro další ochranu před rzí opatřena práškovým nástřikem. Plastová sedátka zavěšená na nastavitelných lanech lze nastavit dle výšky dítěte. Ideální houpačka do každé zahrady!

můžete mít 22.4.

Od MALL
Akce
PLUM Set dvou houpaček s kovovou konstrukcí - modrá PLUM Dětská houpačka s kovovou konstrukcí a tryskou na výrobu mlhy
PLUM Set dvou houpaček s kovovou konstrukcí - modrá

Set dvou houpaček s kovovou konstrukcí Plum® je ideální pro celoroční venkovní zábavu. Rám je vyroben z oceli, která je pro další ochranu před rzí opatřena práškovým nástřikem. Plastová sedátka zavěšená na nastavitelných lanech lze nastavit dle výšky dítěte. Ideální houpačka do každé zahrady!

můžete mít 22.4.

Od MALL
PLUM Dětská houpačka s kovovou konstrukcí PLUM Dětská houpačka s kovovou konstrukcí a tryskou na výrobu mlhy
PLUM Dětská houpačka s kovovou konstrukcí

Dětská kovová houpačka PLUM® je ideální pro celoroční venkovní zábavu. Rám je vyroben z oceli, která je pro další ochranu před rzí opatřena práškovým nástřikem. Plastové sedátko zavěšené na nastavitelných lanech lze nastavit dle výšky dítěte. Ideální houpačka do každé zahrady!

můžete mít 22.4.

Od MALL
PLUM Dětská houpačka s kovovou konstrukcí a tryskou na výrobu mlhy PLUM Dětská houpačka s kovovou konstrukcí a tryskou na výrobu mlhy
PLUM Dětská houpačka s kovovou konstrukcí a tryskou na výrobu mlhy

Připojte dětskou houpačku Plum® s kovovou konstrukcí a tryskou na výrobu mlhoviny k zahradní hadici a užijte si osvěžující zábavu v horkých letních dnech. Extra vysoký ocelový rám měřící 2,15 m zaručuje vysokou stabilitu a je vyroben z práškově lakované oceli pozinkované zevnitř i zvenčí, které poskytuje trvalou ochranu proti rzi.

můžete mít 22.4.

Od MALL
Buddy Toys BOT 4212 Houpačka KEYNU 2 MARBO Sport konstrukce pro zahradní houpačku MO-002
Buddy Toys BOT 4212 Houpačka KEYNU 2

Houpačka KEYNU 2 má kvalitní kovovou konstrukci s dlouhodobou životností. Karabinové uchycení houpacích prvků pro rychlejší a snadnější výměnu. Plastová sedátka jsou zavěšena na nastavitelných lanech, lze nastavit podle výšky dítěte. Vhodné pro děti od 3 let.

můžete mít 22.4.

Od MALL
MARBO Sport konstrukce pro zahradní houpačku MO-002 MARBO Sport konstrukce pro zahradní houpačku MO-002
MARBO Sport konstrukce pro zahradní houpačku MO-002

Ocelový 2-místný rám MARBO Sport MO-002 pro zavěšení houpačky, brazilského křesla a různého fitness vybavení má rozměry 280 × 161 × 207 cm, hmotnost konstrukce je 42 kg a nosnost 200 kg.

můžete mít 23.4.