Hračky pro děti do 1 roku

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Merkur M2020 Výroční stavebnice Falk Odstrkovadlo - traktor Claas s volantem a valníkem
Merkur M2020 Výroční stavebnice

Tato výroční stavebnice Merkur M2020 obsahuje 753 jednotlivých součástek a možnost stavby mnoha modelů. Součástí stavebnice je velká návodová knížka s postupem na stavbu 100 různých modelů. Se stavebnicí si vyhrají jak děti, tak i jejich rodiče.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Pecka cena
Dino Tatra Auto 148, 73cm oranžová Falk Odstrkovadlo - traktor Claas s volantem a valníkem
Dino Tatra Auto 148, 73cm oranžová

Legendární plastová Tatra 148 známá mezi dětmi i rodiči. Tato klasická hračka na písek má širokou korbu, na které se děti mohou vozit. Nové zpracování s inovacemi, avšak stejně kvalitní jako tenkrát.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Falk Odstrkovadlo - traktor Claas s volantem a valníkem Falk Odstrkovadlo - traktor Claas s volantem a valníkem
Falk Odstrkovadlo - traktor Claas s volantem a valníkem

Odstrkovadlo traktor Claas s volantem a valníkem v klasické zelené barvě. Traktor je vyroben z vysoce odolného a kvalitního plastu, takže se váš malý pracant nemusí bát, že se mu traktor při práci porouchá. Valník lze odpojit.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Vtech Lezoucí medvídek CZ KidPro KidPro Silikonové Kousátko: Memories, tyrkysové
Vtech Lezoucí medvídek CZ

Rozkošný medvídek povzbuzuje děti k pohybu. Pokyny např.: „Polez za mnou“ vyzývá dítě k lezení. Stiskem barevných tlačítek také učí tvary, barvy i čísla. Medvídek celkem zná více než 50 roztomilých frází, zvuků i písniček.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
KidPro KidPro Silikonové Kousátko: Memories, tyrkysové KidPro KidPro Silikonové Kousátko: Memories, tyrkysové
KidPro KidPro Silikonové Kousátko: Memories, tyrkysové

Trendy kousátko, které navždy zachová vzpomínky na narození Vašeho miminka. To je silikonové kousátko se dřevem Memories od KidPro. Působí blahodárně na prořezávání zoubků, masíruje dásně, pomáhá od bolesti a podporuje rozvoj motoriky. Vyrobeno a testováno v České republice.

můžete mít 20.6. - 21.6.

Maxim Velké depo bez dveří - 44045 KidPro KidPro Silikonové Kousátko: Memories, tyrkysové
Maxim Velké depo bez dveří - 44045

Rozměr: 38 × 26 × 15 cm Domov pro mašinky, vagónky a všechny Vaše miláčky na kolejích. Veřejné místo, kde se může schovat a odpočinout si i náhodný kolemjedoucí. Otevřené depo nabízí úkryt a dočasný domov komukoliv kdo to zrovna potřebuje.

můžete mít 20.6. - 21.6.

Novinka
JOJOY® Vzdělávací Hračky pro děti, Kuchyňský dřez Pro děti, Dětský dřez s tekoucí vodou | SINKIFUN JOJOY® Vzdělávací Hračky pro děti, Kuchyňský dřez Pro děti, Dětský dřez s tekoucí vodou | SINKIFUN
JOJOY® Vzdělávací Hračky pro děti, Kuchyňský dřez Pro děti, Dětský dřez s tekoucí vodou | SINKIFUN

Udělejte si z učení zábavu s hračkou: Kuchyňský dřez pro děti! Dětský dřez s tekoucí vodou vyroben z bezpečných materiálů s jemnými okraji. Realistické kuchyňské nástroje podněcují zvědavost a rozvíjejí dovednosti při zábavě. Pomáhejte svému dítěti v pěstování praktických každodenních schopností!

můžete mít 21.6. - 24.6.

Freds swim academy Swimtrainer classic červený 6-18kg JOJOY® Vzdělávací Hračky pro děti, Kuchyňský dřez Pro děti, Dětský dřez s tekoucí vodou | SINKIFUN
Freds swim academy Swimtrainer classic červený 6-18kg

Červený Swimtrainer „Classic“ se používá k seznámení dítěte s vodou a k výuce správných pohybů nohou při plavání – žabí reflex. Tento skvělý kruh je koncipován pro děti s váhou cca 6 kg až 18 kg (od 3 měsíců do 4 let). Je určen pro začátečníky.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Woody Houpačka pro nejmenší dřevěná JOJOY® Vzdělávací Hračky pro děti, Kuchyňský dřez Pro děti, Dětský dřez s tekoucí vodou | SINKIFUN
Woody Houpačka pro nejmenší dřevěná

Dřevěná houpačka pro nejmenší je vhodná pro děti od 1 roku. Houpačka tak jak ji známe ze svého dětství je doplněna o barevné korále. Houpačka je společně se závěsnými lany dlouhá 145 cm.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Intex 57114 Bazén dětský Muchomůrka 102 x 89 cm JOJOY® 3D Montessori Interaktivní kniha pro děti, Senzorická Látková kniha | FIRSTBOOK
Intex 57114 Bazén dětský Muchomůrka 102 x 89 cm

Kouzelný dětský bazén se stříškou ve tvaru muchomůrky. Stříška chrání děti před přímým sluncem. Na sloupech jsou umístění nafukovací motýlci a v kruhu zasazené houbičky. Bazén je určen pro děti od 1 roku. Kvalitní provedení značky Intex.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Novinka
JOJOY® 3D Montessori Interaktivní kniha pro děti, Senzorická Látková kniha | FIRSTBOOK JOJOY® 3D Montessori Interaktivní kniha pro děti, Senzorická Látková kniha | FIRSTBOOK
JOJOY® 3D Montessori Interaktivní kniha pro děti, Senzorická Látková kniha | FIRSTBOOK

Zábavná a naučná látková kniha pro děti! Je ideální na cesty nebo na čekání a je plná poutavých aktivit. Je ideální pro předškoláky, podporuje praktické dovednosti a kreativitu. Podporuje rychlý intelektuální růst. měkká, odolná a bezpečná, vyrobená z bavlny a plsti. Ideální pro děti od 1 roku.

můžete mít 21.6. - 24.6.

Novinka
JOJOY® Interaktivní hračky, Interaktivní krab, který se plazí | CRABBIE JOJOY® 3D Montessori Interaktivní kniha pro děti, Senzorická Látková kniha | FIRSTBOOK
JOJOY® Interaktivní hračky, Interaktivní krab, který se plazí | CRABBIE

Interaktivní hračky CRABBIE po zapnutí přehrává hudbu. Zažijte zábavu pro své děti a domácí mazlíčky!

můžete mít 21.6. - 24.6.