Fisher-Price Linkimals Mluvící lenochod-27%
1 099 Kč 799 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Mluvící lenochod Linkimals od Fisher-Price® rozhýbe vaše děťátko a naučí ho spoustu věcí pomocí senzačních světel, hudby, písniček a nápaditých tanečních pohybů. Zmáčkněte tlačítko na lenochodově tlapičce a poslechněte si vše o číslech, barvách a mnohém dalším, zatímco lenochod tleská tlapkami a kývá hlavičkou.

Fisher-Price Pejskův stoleček Smart Stages CZ/EN-32%
2 299 Kč 1 559 Kč
+ doprava zdarma

Akce

S tímto naučným stolečkem čeká na vaše děťátko mnoho zábavných aktivit a úžasných míst k prozkoumání! Na každé straně stolku čeká jiné dobrodružství: v ZOO, na farmě a v pejskově domečku.

Fisher-Price Mluvící vagonek-36%
2 199 Kč 1 399 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Představujeme vám úplně novou hračku na kolečkách plnou nejrůznějších aktivit. Vaše děťátko se naučí poznávat barvy, písmenka, tvary a mnoho jiného, zatímco si hraje se svými oblíbenými hračkami nebo je zaměstnáno různými aktivitami.

Fisher-Price Linkimals Mluvící lama kroužky-37%
799 Kč 499 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Mluvící lama Linkimals od Fisher-Price® dává klasické hře s kroužky úplně nový rozměr. Pestrobarevná světla, vzrušující hudba, písničky a fráze uvedou vaše děťátko do světa plného barev. Poskládejte kroužky na krk lamy nebo zmáčkněte vrchní díl a sledujte, jak se party rozjede!

Clementoni Interaktivní stoleček
1 399 Kč 1 099 Kč

Veselý mluvící hrací stoleček s mnoha interaktivními tlačítky. Jejich cílem je stimulovat interakci s dítětem. Vzdělávací hračka učí děti poznávat čísla, písmenka, tvary a barvy. Stimuluje manuální dovednosti, zrak a sluch.

Fisher-Price Zpívající miska
1 199 Kč 799 Kč

Připravte se na zábavné a naučné chvilky s touto pohybem aktivovanou, „magickou“ Fisher-Price® Zpívající miskou! Tím, že budou vaši malí drobečkové přidávat a odebírat z misky ingredience, budou se rozsvěcet barevná světýlka a přehrávat veselá hudba a zvuky.

Teddies Medvěd Vojtík mluvící 30cm
799 Kč 729 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Veselý plyšový medvídek Vojtík vypráví dětem 6 známých, českých pohádek. Stačí zmáčknout jeden ze symbolů na jeho těle a poslouchat, co dětem Vojtík vypráví. Plyšák je vhodný pro děti od 12 měsíců.

Teddies Medvěd Tedík mluvící 30cm
699 Kč 659 Kč

Veselý medvídek plyšový Tedík naučí děti 14 známých, českých říkanek např. Paci, paci, pacičky…Mám dvě uši k naslouchání…Čistím zoubky řízy, řízy…atd. Stačí zmáčknout symbol a poslouchat.

Fisher-Price Linkimals Mluvící los
399 Kč 339 Kč

Mluvící los Linkimals od Fisher-Price® je plný vzrušujících interaktivních her, které uvedou vaše děťátko do světa počítání, barev a mnohého dalšího pomocí hravých písniček, světel a frází. Stačí jen zmáčknout jeho bříško a světelná party plná učení může začít!

Fisher-Price Chytré hodinky
349 Kč 299 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Vaši malí technici si zamilují Fisher-Price® Chytré hodinky se dvěma interaktivními tlačítky, barevnými světýlky a realistickými zvuky. Jsou jako ty vaše! Interaktivní hodinky jsou plné zábavných aktivit včetně možnosti vytočit číslo kamaráda pejska.

Fisher-Price Smart stages tablet cz
699 Kč 579 Kč

Tento tablet pro nejmenší děti je vybaven technologií Smart Stages, která umožňuje snadno měnit naučný obsah podle věku dítěte. Najdete zde tři herní úrovně, které nabízí pestrý výběr písniček, krátkých vět a zvuků vhodných pro aktuální vývojové stádium vašeho dítěte.

Fisher-Price Učíme se říkanky CZ-24%
699 Kč 529 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Otevřete svému děťátku svět zábavy a učení s touto hudební knížkou. Pouhým otočením stránky spustíte oblíbené dětské písničky a zároveň si můžete prohlížet barevné obrázky pejska a jeho sestřičky.

Fisher-Price Lezeme s liškou se zvuky CZ
1 199 Kč 1 109 Kč

Hračka Fisher-Price® Lezeme s liškou dokáže zaměstnat všechny smysly vašeho miminka. Hračka zajistí děťátku množství hudební zábavy jak pro hru v sedě, při hraní, plazení i kdykoli jindy. Sedící děti si zamilují možnost kdykoliv objevovat jemňoučkou tvář jejich kamarádky lišky nebo její hebký plyšový ocásek.

Vtech Mých 100 slovíček

Vtech Mých 100 slovíček

Hodnocení: 4,7
859 Kč

Naučit se anglicky slovíčka jako je například želva, opice nebo tygr nebylo nikdy jednodušší. Odborníci na výuku angličtiny vybrali více než 100 slov odpovídající pro věkovou skupinu dětí od 18 měsíců do 4 let. Vtech Mých prvních 100 slovíček nabízí mimo volby jazyka i 3 varianty hry.

Vtech Neposlušný míček

Vtech Neposlušný míček

Hodnocení: 4,6
699 Kč 689 Kč

Inovovaná verze prodejního hitu. Míček se zabudovaným pohybovým čidlem provokuje děti k pohybu. Zpívá české písničky, hraje 15 melodií, vydává zvuky zvířat, pojmenovává tvary, čísla do tří, zvířata.

Fisher-Price Zvířátková věž
279 Kč

Je tu oblíbená zvířátková skládací věž, variabilní hračka, ze které vaše dítě postaví komín nebo díly naskládá do sebe. Každá z pětistranných kostek má na sobě zářivé barvy, zajímavé vzory, roztomilé postavičky, čísla a první známé věci.

Lamaze Všetečná chobotnice
449 Kč 349 Kč

Krásná barevná plyšová chobotnice se zrcátkem pro ty nejmenší děti. Pestrobarevná chobotnice upoutá dítě širokou škálou kontrastních vzorů, legračních zvuků a zářivých barev.

Vtech Upovídaný míček

Vtech Upovídaný míček

Hodnocení: 4,5
699 Kč 649 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Vtech Upovídaný míček je novinka na trhu v českém jazyce. Krásně barevný míč je určen pro děti již od 6 měsíců. Díky unikátní technologii se zabudovaným pohybovým čidlem je míček, i bez přičinění dítěte, téměř neustále v pohybu.

Fisher-Price První vkládačka
299 Kč

Otevřete s vaším děťátkem kbelík plný zábavy. Tyto robustní barevné kostky pomáhají děti seznámit se s různými barvami a tvary. Děti mohou kostičky stavět na sebe nebo je pouštět otvory ve víku dovnitř kbelíku.

Fisher-Price Beatbo CZ

Fisher-Price Beatbo CZ

Hodnocení: 4,9
1 699 Kč 1 279 Kč

Připravte se na parádní taneční párty. Stiskněte BeatBo kamarádovi jeho pestrobarevné svítící bříško, nebo jakékoliv ze tří tlačítek na jeho nožičkách a užijte si spolu spoustu zábavy. BeatBo má v zásobě mnoho veselých písniček, výukový program a parádní taneční styl.

Alltoys Můj smartphone - CZ/SK/AJ
500 Kč 399 Kč

Děti rádi napodobují činnosti dospělých. Stejně jako oni, nyní mohou mít svůj vlastní dotykový telefon! Smartphone obsahuje 4 hry, které pomáhají dítěti rozeznávat čísla, barvy, názvy a zvuky zvířat.

Alexander Poznávání pro nejmenší - Kontrasty
249 Kč

Poznávací jednoduchá naučná hra, která rozvíjí schopnosti miminek již od 3. měsíců věku. 10 velkých pevných destiček je vyrobeno z jemného papíru, který bude dětem příjemný do ručiček. Hra je ze série „Sovička moudrá hlavička“.

Fisher-Price Mluvící pejskova sestřička CZ-21%
999 Kč 789 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Tato měkoučká, mazlivá pejskova sestřička se postará o to, že učení bude jedna velká legrace. Když se dítě své čtyřnohé kamarádky dotkne, plyšák zareaguje tak, že hned spustí veselé písničky a fráze, které vaše maličké naučí víc než 100 základních slov, části těla, barvy, tvary a mnoho dalšího!

Fisher-Price Mluvící pejsek CZ-20%
999 Kč 799 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Tento měkoučký, mazlivý pejsek se postará o to, že učení bude jedna velká legrace. Když se dítě svého čtyřnohého kamaráda dotkne, zareaguje pejsek tak, že hned spustí veselé písničky a fráze, které vaše maličké naučí víc než 100 základních slov, části těla, barvy, tvary a mnoho dalšího!

Teddies BABY Multifunkční vkládačka telefon
619 Kč 449 Kč

Multifunkční vkládačka s přídavnou zvukovou funkcí telefonu. Kostka má na každé straně jinou aktivitu, např. vkládání dle tvarů písmen, číslic a další. Kostka má madlo a 18 různých dílků.

Vtech Můj první kopačák

Vtech Můj první kopačák

Hodnocení: 4,6
699 Kč 659 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Sametově hebký míč s roztomilým svítícím obličejem reaguje vtipně a vesele na každý pohyb. Míč má zabudovaný snímač pohybu. Míč je barevný a jemný na dotek a dítě si ho rychle oblíbí.

Bino Pyramida z báboviček

Bino Pyramida z báboviček

Hodnocení: 4,6
139 Kč

Klasická hračka oblíbená mnoha generacemi. Perfektní pomocník pro cvičení jemné motoriky, poskytuje nekonečné možnosti her. Vhodná pomůcka pro učení barev. Navíc lze jednotlivé kostičky použít také jako bábovičky na pískovišti.

Fisher-Price Naučný laptop CZ
699 Kč 599 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Naučný laptop přinese vašemu děťátku spoustu aktivní zábavy! Mačkáním, otáčením a posouváním různých aktivit spustí zábavné písničky, zvuky a krátké věty, které jej naučí abecedu, čísla, barvy, tvary a spoustu dalších věcí.

Vtech Marshall - Písmenková hostina - česky
1 399 Kč 1 349 Kč

Naučte se společně s Marshallem poznat písmena české abecedy. Marshallovi stačí vložit do tlamičky kostičku a on hned pozná jaké písmenko je na kostičce vyobrazeno. Marshall ale také zkouší, jestli už písmena poznáte sami. Např. vás vyzve: „Pomož mi prosím najít a zachránit písmeno Č“. Když jste splnili úkol dobře, tak vás pochválí a navíc třeba přidá slovo, ve kterém se písmeno používá.

Fisher-Price Kroužky na tyči
339 Kč

Hračka Kroužky na tyči nabízí dětem klasickou zábavu plnou barev. Malá miminka budou pět barevných kroužků nadšeně chytat, držet, třást s nimi a prozkoumávat je. Kroužky na tyči může dítě stavět v libovolném pořadí, nejmenší kruh má navíc průhlednou polovinu, ve které jsou chrastící kuličky.

QST Hoverball fotbalový vznášející se míč
174 Kč

vznášející se plochý fotbalový míč pro domácí použití měkké okraje pro ochranu nábytku před poškozením míč se vznáší nad rovným povrchem pomocí vzduchových ventilátorů na spodní části napájení: 4× baterie typu AA doba hraní až 50min

Teddies Vkládačka zvířátka
389 Kč 299 Kč

Pestrobarevná interaktivní hračka pro Vaše nejmenší ratolesti. Vkládačka pomáhá dítěti objevit nové znalosti, jako jsou tvary, barvy a zvířátka. Zlepšuje motorické dovednosti pomocí akcí s otočením, tlačením, stiskem atd.

Fisher-Price Obří kroužky na tyči-25%
799 Kč 599 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Fisher-Price® Obří kroužky na tyči jsou stavební hrou, která dodává staré klasické hře úplně nový rozměr. Jsou vysoké kolem 40 cm! Vaše děťátko může brát a třást se šesti barevnými kroužky a poté je skládat na sebe na houpající se základnu.

Simba Válec na podporu lezení
249 Kč 229 Kč

Příprava k prvním krůčkům je velmi důležitá a děťátkům při tom velmi pomůže tento nafukovací válec na podporu lezení s veselým potiskem se zvířátky. Ze stran je průhledný a uvnitř jsou chrastící kuličky.

Alexander Poznávání pro nejmenší - Hádej hádanky
239 Kč 209 Kč

Poznávací jednoduchá naučná hra, která rozvíjí základní znalosti a schopnosti nejmenších již od 24 měsíců. V kvízech se učí základní počty, zvířátka, směry, barvy, logické vazby mezi předměty a mnoho dalšího. Hra je ze série „Sovička moudrá hlavička“.

Bing Vláček

Bing Vláček

Hodnocení: 4,7
1 199 Kč

Novinka

Vagonky jsou domečky s doplňky, které se dají vyjmout a hrát si s nimi zvlášť. Zmáčkněte komín na lokomotivě a rozsvítí se světlo a uslyšíte zvuky a melodii k seriálu Bing.

Teddies Volant plast průměr 26 cm na baterie se zvukem se světlem
749 Kč 679 Kč

Multifunkční volant se světelnými a zvukovými efekty, se kterým si děti užijí spoustu zábavy. Řiďte tímto volantem a cestujte po mini městě. Úžasné zvuky a efekty při řízení, které vydává opravdové auto. Volná jízda autem s pohyblivým se obrázkovým pozadím.

Alltoys Smartphone dotykový
450 Kč 279 Kč

Dětský dotykový smartphone se světlem. Mobil s 18ti ikonami na dotyk, 32 zvuky, 3 vyzváněcími tóny a automatickým zpětným voláním. Rozvíjí zvídavost, vnímání zvuku, objevuje příčiny a důsledky.

Teddies BABY Zatloukačka s kladívkem plast
299 Kč 259 Kč

Plastová kuličková dráha se 3 kuličkami zabaví vaši ratolest na dlouhé hodiny. Všechny děti rády do něčeho tlučou. S touto hračkou mohou zatloukat kuličky, které po zatlučení proběhnou dráhou a navíc chrastí.

QST Robopes PuppyGo s umělou inteligencí
1 749 Kč

umělá inteligence,
bionická interakce,
ovládání pomocí hlasu,
dotykem nebo pomocí mobilní aplikace,
zábavné programování,
krmení a výchova,
vestavěná baterie, doba provozu až 60min

Oball Hračka OBALL RATTLE 10 cm 0m+ seafoam
229 Kč

Toto oceněné balónkové chrastítko se stane oblíbenou hračkou děťátka. Míček má 29 dírek, které umožní děťátku snadné uchopení. V míčku jsou tři chrastítka, která jsou vyplněna barevnými korálky. Vyrobeno z lehkého materiálu a tak míček nebude těžký pro drobné ručky.

Fisher-Price Jezdící Ježek se zrcátkem
599 Kč 529 Kč

Rozkošný Fisher-Price® Jezdící ježek se zrcátkem roste s vaším děťátkem od doby, kdy začne pást koníčky, pak sedět až po čas, kdy začne lézt! Velké a velmi kvalitní zrcátko ocení jak nejmladší miminka, která se zájmem zkoumají svůj odraz, tak i starší děti, které jej mohou postrkovat před sebou a plazit se za ním.

Infantino Nafukovací válec Džungle
269 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nafukovací, extrémně lehký válec podněcuje dítě k pohybu, láká jej k lezení, sezení i prvním krůčkům. Pozornost dítěte upoutají cinkající rolničky uvnitř válce i výrazný potisk s barevnými obrázky zvířátek.

Bright Starts Interaktivní šnek
599 Kč 499 Kč

Interaktivní hračka v podobě šneka od Bright Starts umožní pomocí hraní dítěti se rozvíjet. Hračka může sloužit jako chodítko to pro starší děti, a nebo po oddělání tyče dítě s hračkou posouvá a strká jí. Šnek děti za hru odmění zvukovými a světelnými efekty, které navíc zvyšují zájem dětí o hru s ním. Hračka v atraktivní barvě poskytne spousty zábavy.

Hračky pro rozvoj dítěte

Hračky pro rozvoj dítěte ve formě skládačky, vkládačky, plyšové hračky nebo interaktivní hračky pořídíte na Mall.cz.

K rozvoji dětských schopností slouží také stavebnice Lego či kreativní a výtvarné hračky.

Materiál hraček pro rozvoj dítěte

  • Plastové hračky – nízká hmotnost, dobrá odolnost a široké možnosti provedení
  • Dřevěné hračky – přírodní vzhled a dlouhá životnost, vyšší hmotnost
  • Plyšové hračky – z nezávadného plyše, uvnitř hračky se nachází hrající strojek na baterie

Elektrické hračky pro rozvoj dítěte

Hračky pro rozvoj dítěte se zvukovými a světelnými efekty fungují za pomoci jednorázových baterií. Nejčastěji se jedná o baterie typu AA nebo AAA.

Lze použít také nabíjecí baterie, které lze opakovaně dobíjet.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Hračky pro rozvoj dítěte.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Hračky pro rozvoj dítěte výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Hračky pro rozvoj dítěte akce.