Fisher-Price Mluvící pejsek CZ
999 Kč

869 Kč
+ doprava zdarma

Tento měkoučký, mazlivý pejsek se postará o to, že učení bude jedna velká legrace. Když se dítě svého čtyřnohého kamaráda dotkne, zareaguje pejsek tak, že hned spustí veselé písničky a fráze, které vaše maličké naučí víc než 100 základních slov, části těla, barvy, tvary a mnoho dalšího!


Fisher-Price Mluvící pejskova sestřička CZ
999 Kč

869 Kč
+ doprava zdarma

Tato měkoučká, mazlivá pejskova sestřička se postará o to, že učení bude jedna velká legrace. Když se dítě své čtyřnohé kamarádky dotkne, plyšák zareaguje tak, že hned spustí veselé písničky a fráze, které vaše maličké naučí víc než 100 základních slov, části těla, barvy, tvary a mnoho dalšího!


Fisher-Price Pejskův stoleček Smart Stages CZ/EN
2 199 Kč

1 899 Kč
+ doprava zdarma

S tímto naučným stolečkem čeká na vaše děťátko mnoho zábavných aktivit a úžasných míst k prozkoumání! Na každé straně stolku čeká jiné dobrodružství: v ZOO, na farmě a v pejskově domečku.


Teddies Krtkův naučný mobil telefon s krytem Krtek
249 Kč

219 Kč
+ doprava zdarma

Pomozte dítěti naučit se barvy a čísla. Věnujte mu Krtkův mobil, se kterým si může dítě hrát a přitom si cvičit třeba sčítání a odčítání. Pro mladší děti telefon přehrává známé písničky a rozvíjí zrak a sluch.


Teddies Medvěd Vojtík mluvící 30cm
799 Kč

719 Kč
+ doprava zdarma

Veselý plyšový medvídek Vojtík vypráví dětem 6 známých, českých pohádek. Stačí zmáčknout jeden ze symbolů na jeho těle a poslouchat, co dětem Vojtík vypráví. Plyšák je vhodný pro děti od 12 měsíců.


Teddies Válec s rolničkou 42x23cm Moje první zvířátka
219 Kč

196 Kč
+ doprava zdarma

Nafukovací válec pro děti s motivem „Moje první zvířátka“. Na válci jsou vyobrazeny motivy od českého výtvarníka. Ve vnitřní části jsou tři rolničky, které při pohybu vydávají zvuk.


Vtech Můj první kopačák
699 Kč

629 Kč
+ doprava zdarma

Sametově hebký míč s roztomilým svítícím obličejem reaguje vtipně a vesele na každý pohyb. Míč má zabudovaný snímač pohybu. Míč je barevný a jemný na dotek a dítě si ho rychle oblíbí.


Playgro Vkládací slon s tvary
399 Kč

349 Kč
+ doprava zdarma

Barevná vkládačka rozvíjející motorické dovednosti a představivost vašeho dítěte. Kostky mají různé velikosti, barvy a tvary. Vkládačka je ve tvaru slona.


Quercetti Daisy Polipetti
289 Kč

199 Kč
+ doprava zdarma

Hra u které děti rozvíjejí motorické schopnosti, vizuální a manuální koordinaci a také kombinační myšlení. Barevná stavebnice která nabízí nekonečné množství množností.


Fisher-Price Kroužky na tyči
249 Kč

219 Kč
+ doprava zdarma

Hračka Kroužky na tyči nabízí dětem klasickou zábavu plnou barev. Malá miminka budou pět barevných kroužků nadšeně chytat, držet, třást s nimi a prozkoumávat je. Kroužky na tyči může dítě stavět v libovolném pořadí, nejmenší kruh má navíc průhlednou polovinu, ve které jsou chrastící kuličky.


Fisher-Price Zvířátková věž
249 Kč

219 Kč
+ doprava zdarma

Je tu oblíbená zvířátková skládací věž, variabilní hračka, ze které vaše dítě postaví komín nebo díly naskládá do sebe. Každá z pětistranných kostek má na sobě zářivé barvy, zajímavé vzory, roztomilé postavičky, čísla a první známé věci.


Fisher-Price Motýlek - učíme se tvary
299 Kč

259 Kč
+ doprava zdarma

Intuitivní pestrobarevný motýl se brzy stane nejlepším přítelem vašeho děťátka. Hračka má v sobě 6 barevných otvorů různých tvarů, kam pasují konkrétní kostičky. Děti mohou kostky vkládat, vyndávat, vysypávat ven a stále tak zlepšovat své znalosti tvarů a barev.


BSM výukové zrcadlové hodiny
1 099 Kč
+ doprava zdarma

Sada 4 zrcadel různých tvarů a barev, které jsou vybavena pěnovým obrysem a bočními držadly.


K´s Kids Velká zebra RYAN s 28 funkcemi zábavy
2 199 Kč

1 699 Kč
+ doprava zdarma

Značka K´s Kids vám představuje jeden ze svých nejlepších produktů, který je právem získal ocenění Hračku roku 2010. Zebra Ryan je krásné barevné aktivní hrací centrum, se kterým se vaše dítě naučí vnímat svět kolem sebe. Díky světové atestaci je vhodné pro děti již od 6 měsíců.


Niny Oslík LAKI, multiaktivní hračka
1 599 Kč

1 391 Kč
+ doprava zdarma

Plyšové hrací centrum v podobě oslíka je určeno pro všechny malé zvídavé děti. V jeho ocásku je všitý materiál, který při dotyku vydává zvuk mačkaného papíru. Všechny části jeho těla obsahují další hrací prvky jako jsou kousátka, pískátka a chrastítka. Na přední nožičce je umístěno zrcátko vyrobené ze speciální bezpečnostní fólie.


Teddies Medvěd Tedík mluvící 30cm
699 Kč

626 Kč
+ doprava zdarma

Veselý medvídek plyšový Tedík naučí děti 14 známých, českých říkanek např. Paci, paci, pacičky…Mám dvě uši k naslouchání…Čistím zoubky řízy, řízy…atd. Stačí zmáčknout symbol a poslouchat.


Fisher-Price Aktivní skládačka s rolničkou
399 Kč

329 Kč
+ doprava zdarma

Skládačka s rolničkou se skládá z deseti barevných očíslovaných mističek a přináší spoustu zábavy. Děti mohou mističky skládat na sebe, vkládat jednu do druhé nebo třeba spojit dvě dohromady a kutálet je po zemi jako míček.


K´s Kids Mluvící míč 2v1
579 Kč
+ doprava zdarma

Tento interaktivní barevný míč není jen k házení! Mluvící míč naučí děti anglicky počítat a pojmenovávat písmenka v abecedním pořadí. Při každém hodu a chycení míček řekne číslo nebo písmenko podle toho, zda je zrovna obrácen písmenkovou stranou nebo číselnou stranou ven.


Fisher-Price Matematická tabulka
699 Kč

603 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Tato matematická tabulka je dětem skvělým společníkem na cestě plné čísel, počítání a zábavy. Stiskněte zelené tlačítko s otazníkem a vyberte si novou úlohu k řešení. Nebo otočte kolečky a vymyslete si svou vlastní zapeklitou úlohu!


Lamaze Všetečná chobotnice
449 Kč

399 Kč
+ doprava zdarma

Krásná barevná plyšová chobotnice se zrcátkem pro ty nejmenší děti. Pestrobarevná chobotnice upoutá dítě širokou škálou kontrastních vzorů, legračních zvuků a zářivých barev.


Clementoni Baby T-Rex

Clementoni Baby T-Rex

Hodnocení: 5
749 Kč

631 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Veselý zubatý malý dinosaurus mluví, chodí a naklání se dopředu a dozadu. Tato interaktivní elektronická hračka učí děti poznávat první čísla a písmena, říkadla a písničky o zvířecích kamarádech. Umožnuje hraní ve dvou módech.


Alltoys Smartphone dotykový
450 Kč

349 Kč
+ doprava zdarma

Dětský dotykový smartphone se světlem. Mobil s 18ti ikonami na dotyk, 32 zvuky, 3 vyzváněcími tóny a automatickým zpětným voláním. Rozvíjí zvídavost, vnímání zvuku, objevuje příčiny a důsledky.


K´s Kids Velký dinosaurus Boss se 60 míčky
2 199 Kč

1 749 Kč
+ doprava zdarma

Veselý barevný dinosaurus se stane oblíbenou hračkou vašeho dítěte. Skvěle si pohraje s každou částí dinosaurova těla- chrastí, šustí, cinká. Po rozepnutí zipu se promění v bazének plný balónků. Vhodné pro děti již od 6 měsíců.


Cotoons Multifunkční hrací stůl modrý
1 349 Kč

1 199 Kč
+ doprava zdarma

Veselý hrací stůl pro nejmenší s postavičkami Cotoons. Elektronické i mechanické funkce napomáhají rozvoji jemné motoriky dítěte. Na stolku děti naleznou bubínek, ozubená kolečka, vkládačku a další.


Fisher-Price Beatbo CZ

Fisher-Price Beatbo CZ

Hodnocení: 5
1 699 Kč

1 479 Kč
+ doprava zdarma

Připravte se na parádní taneční párty. Stiskněte BeatBo kamarádovi jeho pestrobarevné svítící bříško, nebo jakékoliv ze tří tlačítek na jeho nožičkách a užijte si spolu spoustu zábavy. BeatBo má v zásobě mnoho veselých písniček, výukový program a parádní taneční styl.


Fisher-Price Smart stages tablet cz
699 Kč

609 Kč
+ doprava zdarma

Tento tablet pro nejmenší děti je vybaven technologií Smart Stages, která umožňuje snadno měnit naučný obsah podle věku dítěte. Najdete zde tři herní úrovně, které nabízí pestrý výběr písniček, krátkých vět a zvuků vhodných pro aktuální vývojové stádium vašeho dítěte.


Vtech Upovídaný míček

Vtech Upovídaný míček

Hodnocení: 4,5
699 Kč

629 Kč
+ doprava zdarma

Vtech Upovídaný míček je novinka na trhu v českém jazyce. Krásně barevný míč je určen pro děti již od 6 měsíců. Díky unikátní technologii se zabudovaným pohybovým čidlem je míček, i bez přičinění dítěte, téměř neustále v pohybu.


Yookidoo Skládací květina
649 Kč
+ doprava zdarma

Interaktivní hračka umožnuje poutavé a zábavné stavění komínu ve tvaru květiny s různými aktivitami. Pomocí pěti velkých stohovacích kusů se staví květina na sebe. Vhodíte-li míček do květiny, začnou se pohybovat jednotlivé lístky. Když míček dopadne na dno, začne hrát zábavná melodie.


B.toys Dráha pro míčky Whacky Ball
749 Kč

669 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Čtyři barevné míčky a dráha se zrcátky na zadní straně zajišťují ještě bláznivější jízdu. Jízda začíná bouchnutím kladívka do míčku! Obal vyroben z recyklovatelného materiálu a potištěn barvami vyrobenými ze sóji.


Vtech Mluvící Auto Vtech
799 Kč

719 Kč
+ doprava zdarma

Nejnovější vkládačka pro děti již od 12 měsíců od značky Vtech. Vhazuj správné tvary do správných okýnek. Uslyšíš nejenom jak se tvary jmenují, ale i počítat se naučíš. Můžeš také hrát na piáno i poznávat barvy.


Fisher-Price Učíme se říkanky CZ
699 Kč

609 Kč
+ doprava zdarma

Otevřete svému děťátku svět zábavy a učení s touto hudební knížkou. Pouhým otočením stránky spustíte oblíbené dětské písničky a zároveň si můžete prohlížet barevné obrázky pejska a jeho sestřičky.


Bright Starts Stolek aktivní Ball Get Rollin
990 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Aktivní stolek s tématikou džungle je plný aktivit a zábavy. Funkce Rolling Activity Table ™ poskytuje dětem možnost rozvíjet jejich vizuální stimulace i motorické dovednosti. Ústa hrocha se otevírají a zavírají a vydávají zábavné zvuky. Otočením stránek knihy přepínáte režimy přehrávání do režimu poznávání.


Fisher-Price Lezeme s liškou se zvuky
1 199 Kč

1 049 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Hračka Fisher-Price® Lezeme s liškou dokáže zaměstnat všechny smysly vašeho miminka. Hračka zajistí děťátku množství hudební zábavy jak pro hru v sedě, při hraní, plazení i kdykoli jindy. Sedící děti si zamilují možnost kdykoliv objevovat jemňoučkou tvář jejich kamarádky lišky nebo její hebký plyšový ocásek.


Fisher-Price Počítání se zvířátky CZ
349 Kč

299 Kč
+ doprava zdarma

Otevřete svému děťátku svět zábavy a učení s touto hudební knížkou. Pouhým otočením stránky spustíte oblíbené dětské písničky a zároveň si můžete prohlížet barevné obrázky se zvířátky.


Ludi Bowling pro nejmenší
429 Kč

359 Kč
+ doprava zdarma

Roztomilá sada pěti kuželek ve tvaru zvířátek a koule s otvory jako pro opravdové hráče bowlingu. Vyrobeno z měkkého materiálu pro bezpečnou a příjemnou hru. Zvířátka po zmáčknutí pískají.


Fisher-Price Rockit hudební plyšák CZ
549 Kč

489 Kč
+ doprava zdarma

Nový kamarád vašeho děťátka zajistí zábavu, učení a dobrodružství doma i na cestách! Hudební plyšák Rockit je se svým hebkým kožíškem ideálním parťákem na mazlení a navíc má bříško plné písniček, zvuků a krátkých vět, které vaše dítě naučí abecedu, čísla, tvary a barvy.


Teddies BABY Multifunkční vkládačka telefon
619 Kč

559 Kč
+ doprava zdarma

Multifunkční vkládačka s přídavnou zvukovou funkcí telefonu. Kostka má na každé straně jinou aktivitu, např. vkládání dle tvarů písmen, číslic a další. Kostka má madlo a 18 různých dílků.


Teddies BABY Zatloukačka s kladívkem plast
299 Kč

259 Kč
+ doprava zdarma

Plastová kuličková dráha se 4 kuličkami zabaví vaši ratolest na dlouhé hodiny. Všechny děti rády do něčeho tlučou. S touto hračkou mohou zatloukat kuličky, které po zatlučení proběhnou dráhou a navíc chrastí.


Fisher-Price Kroužky na tyči jednorožec
299 Kč

269 Kč
+ doprava zdarma

Předností a novou vychytávkou této klasické hračky je, že každý ze čtyř barevných kroužků má jiný povrch, který mohou děti při skládání zkoumat. Třešničkou na dortu je roztomilý jednorožec a houpavá podstava, která zacinká pokaždé, když do ní děťátko plácne.


Fisher-Price První vkládačka
299 Kč

256 Kč
+ doprava zdarma

Otevřete s vaším děťátkem kbelík plný zábavy. Tyto robustní barevné kostky pomáhají děti seznámit se s různými barvami a tvary. Děti mohou kostičky stavět na sebe nebo je pouštět otvory ve víku dovnitř kbelíku.


B.toys Bubínek Parum Pum Pum
1 059 Kč

899 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Dětský bubínek s různými instrumenty je skvělá sada hudebních nástrojů pro nejmenší. Seznamte své dítě s prvními hudebními nástroji. Vhodné pro děti od 18 měsíců do 3 let.


Fisher-Price Kostka s aktivitami
399 Kč

349 Kč
+ doprava zdarma

Pestrobarevná kostka plná nejrůznějších úkolů zabaví vaše děťátko na dlouhé hodiny. Hračka má pět stěn a na každé čeká jiná aktivita. Nechybí oblíbená hra na jukanou, křičící lev, netopýr na otáčivém válci nebo posuvný motýlek.


B.toys Klíčky k autu FunKeys
409 Kč

360 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tyto dětské klíčky k autu jsou jako opravdové. Jsou vybaveny čtyřmi různými zvuky a světýlkem, které vaše dítě zabaví třeba i na cestách autem. Odolný materiál je bezpečný pro zkoumání rukou i ústy.


Taf Toys Pultík s aktivitami Měsíček
399 Kč
+ doprava zdarma

Originální hrací pultík s různorodými aktivitami je ideální pro děti od 6 měsíců. Kromě podpory rozvoje smyslů dítěte zajistí i perfektní zábavu.


Clementoni Clemmy baby - Aktivní kyblík s prostrkávacími tvary
459 Kč

399 Kč
+ doprava zdarma

V praktickém plastovém kyblíku jsou uloženy měkké barevné kostky. Ve víku jsou otvory různých tvarů kterými mohou děti kostičky prostrkovat a rozvíjet při tom svoji jemnou motoriku a další schopnosti.