Little Tikes Pískoviště želva
1 379 Kč 999 Kč

Neprodávanější plastové pískoviště ve tvaru želvy od značky Little Tikes. Pískoviště je ukryto pod krunýřem želvy. Krunýř chrání pískoviště před nečistotami a domácími mazlíčky. Přední nohy želvy skvěle poslouží jako sedátko pro děti. Vyrobeno z odolného kvalitního materiálu.

Little Tikes Pískoviště pařez
1 499 Kč 1 149 Kč

Toto veselé pískoviště ve tvaru pařezu je ideální zahradní hračkou. Po stranách jsou vylisována sedátka pro pohodlné hraní. Ve chvílích, kdy pískoviště nepoužíváte, můžete jej zakrýt odnímatelným víkem.

Paradiso Pískoviště králík s víkem - žlutá
1 400 Kč 1 199 Kč

Plastové pískoviště ve tvaru králíka bude ideálním doplňkem pro vaši zahradu. Žlutá barva prozáří zeleň vaší zahrady a děti si pískoviště zamilují.

Woody Pískoviště dřevěné - barevné
1 499 Kč 999 Kč

Dřevěné pískoviště ve čtyřech oblíbených barvách je dodáváno spolu s ochrannou sítí proti nezvaným návštěvníkům. Pořiďte jej vašim dětem, pro které se určitě stane jejich nejoblíbenějším místem na zahradě.

Paradiso Pískoviště bazének žába s víkem
1 400 Kč 1 199 Kč

Víceúčelové plastové pískoviště s motivem žáby. Pískoviště lze použít i jako bazének. Má dvě sedátka pro děti. Součástí balení je víko v podobě hlavy žáby, které slouží jako ochrana před deštěm a nečistotami.

Paradiso Pískoviště/bazének mušle
550 Kč 429 Kč

Pískoviště s víkem se skládá ze dvou mušlí. Jedna část mušle může být použita jako pískoviště a druhá jako brouzdaliště nebo zakrývající víko. Písek tak uchráníte před škůdci a špatnými povětrnostními podmínkami.

Paradiso Pískoviště bazének želva s víkem
1 400 Kč 1 199 Kč

Plastové pískoviště ve tvaru želvy se dá použít i jako bazének. Pískoviště má dvě sedátka. Součástí balení je víko, které stejně jako krunýř chrání písek před deštěm.

Paradiso Pískoviště Sunflower
1 690 Kč 1 199 Kč

Plastové pískoviště ve tvaru slunečnice se dá použít i jako bazének. Součástí balení je víko, které chrání písek před deštěm a znečištěním škůdci. Vhodné pro děti již od 18 měsíců.

Woody Pískoviště dřevěné přírodní
1 326 Kč 999 Kč

Dřevěné pískoviště v přírodních barvách. Pískoviště, které si můžete přetvořit k obrazu svému. Je dodáváno s ochrannou sítí proti nezvaným návštěvníkům. Velmi kvalitní provedení značky Woody.

Smoby Pískoviště zelené

Smoby Pískoviště zelené

Hodnocení: 4,5
1 099 Kč 899 Kč

Pískoviště ve tvaru srdce je složené ze dvou dílů s možností uzavření. Vhodné k použití i jako bazének – má výpustný systém. Po připojení hadice s vodou si děti mohou hrát s malým vodotryskem.

Paradiso Pískoviště krab s víkem
681 Kč 409 Kč

Plastové pískoviště ve tvaru kraba se dá použít i jako bazének. Součástí balení je víko, které chrání písek před deštěm a znečištěním škůdci. Vhodné pro děti již od 18 měsíců.

Bino Pyramida z báboviček
73 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Klasická hračka oblíbená mnoha generacemi. Perfektní pomocník pro cvičení jemné motoriky, poskytuje nekonečné možnosti her. Vhodná pomůcka pro učení barev. Navíc lze jednotlivé kostičky použít také jako bábovičky na pískovišti

Poskytuje nekonečné možnosti her. Vyrobeno z kvalitního plastu.

Vladeko Kryt na pískoviště 120x120
1 244 Kč 999 Kč

Kvalitní třídílný kryt na pískoviště o velikosti 120×120 cm je vyrobený z lehce opracovaného smrkového dřeva. Kryt na pískoviště se dodává jako čisté dřevo, bez povrchové úpravy a veškerý spojovací materiál je pozinkován.

TRIGANO Pískoviště dřevěné 120 ALIX se skladacími lavicemi
2 899 Kč 2 399 Kč
+ doprava zdarma

Pískoviště spojené se sezením a s pevným krytem 3v1 od značky Trigano. Multifunkční výrobek předčí vaše očekávání v každém ohledu. Kryt chrání písek před nečistotami. Pískoviště má rozměr 120 × 120 cm.

Dohany Sada hraček do písku - 10 ks
180 Kč

Dětská sada hraček do pískoviště vyrobená z kvalitního plastového materiálu. Sada obsahuje vlnitý kyblíček s objemem 2 l, sítko, lopatku a hrábě, konvičku, malé freesbee a čtyři bábovičky ve tvaru zmrzliny, autíčka, letadla a delfína. Celá sada je vyrobena ve veselých barvách.

TRIGANO Dřevěné pískoviště Alix 120 x 120 x 25 cm
1 229 Kč 979 Kč

Dřevěné kvalitní pískoviště pro děti je skvělý doplněk na každou zahradu. Délka pískoviště je 120 cm. Po stranách mohou děti pohodlně sedět. Pískoviště je vyrobeno z borovice.

Vladeko Pískoviště 150x150
1 399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní dřevěné pískoviště o velikosti 150×150 cm. Pískoviště je vyrobeno ze smrkového dřeva a je dodáváno v přírodním provedení. Součástí jsou boční lavičky, které umožňují pohodlné posezení dětí při hraní si na písku. Pískoviště nemá dno a je snadno sestavitelné.

Vladeko Kryt na 6-ti boké pískoviště
1 149 Kč 1 109 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vícedílný kryt na 6-ti boké pískoviště o průměru 150 cm z lehce opracovaného smrkového dřeva. Veškerý spojovací materiál je pozinkován a kryt se dodává jako čisté dřevo, bez povrchové úpravy.

Vladeko Pískoviště 120x120
1 149 Kč 999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní dětské dřevěné pískoviště o velikosti 120×120 cm. Součástí jsou boční lavičky, které umožňují pohodlné posezení dětí při hraní si na písku. Pískoviště je vyrobeno ze smrkového dřeva a je dodáváno v přírodním provedení. Pískoviště nemá dno a je snadno sestavitelné.

Marian Plast Pískoviště-bazének Splash - použité-12%
399 Kč 349 Kč

Použité

Malý plastový bazének, který lze využít i jako pískoviště. Rozměry bazénků 78 × 75 × 19 cm, umožní jeho použití i v menších prostorech. Kvalitní provedení pískoviště značky Marian Plast. Je vhodné pro děti již od 2 let.

Little Tikes Vodní stůl Továrna na vodotrysky
1 879 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Krásný plastový vodní stůl, se kterým si děti užijí mnoho zábavy. Díky vyměnitelným trubičkám a koncovkám tato hra představuje dětem základy fyziky zábavným interaktivním způsobem.

Vladeko Kryt na pískoviště 120x120 - použité-61%
1 444 Kč 559 Kč

Použité

Kvalitní třídílný kryt na pískoviště o velikosti 120×120 cm je vyrobený z lehce opracovaného smrkového dřeva. Kryt na pískoviště se dodává jako čisté dřevo, bez povrchové úpravy a veškerý spojovací materiál je pozinkován.

TRIGANO Pískoviště dřevěné 120 ALIX s krytem
1 999 Kč 1 899 Kč

Dřevěné kvalitní pískoviště s krytem pro děti je skvělý doplněk na každou zahradu. Délka pískoviště je 120 cm. Po stranách mohou děti pohodlně sedět. Pískoviště je vyrobeno z borovice.

Androni Multifunkční stůl s doplňky
1 239 Kč 999 Kč

Multifunkční stůl s doplňky, který jistě zabaví děti na dlouhé hodiny. Stůl má dvě přihrádky – jednu na vodu, druhou na písek. Velké tvoření může začít. Po hře se vše uklidí a stůl se může použít třeba na malé občerstvení.

Vladeko Kryt na 6-ti boké pískoviště - zánovní-41%
1 252 Kč 729 Kč

Zánovní

Vícedílný kryt na 6-ti boké pískoviště o průměru 150 cm z lehce opracovaného smrkového dřeva. Veškerý spojovací materiál je pozinkován a kryt se dodává jako čisté dřevo, bez povrchové úpravy.

Marian Plast Pískoviště-bazének srdce
469 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pískoviště plastové ve tvaru srdce je možné využít jako bazének. Při koupi dvou kusů je můžete upevnit k sobě, díky tomu se zvětší prostor nebo se využije jako kryt. Kvalitní provedení značky Marian Plast.

Androni Konvička
118 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Plastová konvička ve 3 barvách – modré, zelené a červené. Na boku konvičky je obrázek kytiček v květináči. Plastová konvička ve 3 barvách – modré, zelené a červené. Na boku konvičky je obrázek kytiček v květináči.

Bino Konvička na vodu
59 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Krásná plastová konvička na vodu. Nezbytné nářadí pro každého malého zahradníka. Konvička je malá a lehká, ideální pro malé dětské ručičky. S touto konvičkou půjde zalévání dětem samo

Vyrobeno z kvalitního plastu. Rozměr: 170 × 170 × 420 mm. Vhodné pro děti od 1 roku.

Vladeko Kryt na pískoviště 150x150 - použité-53%
1 440 Kč 669 Kč

Použité

Třídílný kryt na pískoviště o velikosti 150×150 cm z lehce opracovaného smrkového dřeva. Kryt se dodává jako čisté dřevo, bez povrchové úpravy a veškerý spojovací materiál je pozinkován.

Vladeko Kryt na pískoviště 180x180 - rozbaleno-19%
1 732 Kč 1 389 Kč

Rozbaleno

Kvalitní třídílný kryt na pískoviště o velikosti 180×180 cm z lehce opracovaného smrkového dřeva. Kryt se dodává jako čisté dřevo, bez povrchové úpravy a veškerý spojovací materiál je pozinkován.

Little Tikes Vodní stůl "Fun zone - vodní bitva"
2 000 Kč 1 789 Kč

S Vodním stolem „Fun zone – vodní bitva“ děti soutěží v potápění protivníkových lodí, roztáčení cílů, plnění nádob a stříkání vodou jeden na druhého. Každé dítě má svou vlastní vodní stříkací pistolku. Namiřte na otáčecí terče a roztočte je nebo zkuste jako první naplnit celý vodní válec uprostřed stolu. Skvělý vodní stůl, u kterého si může hrát a soutěžit více dětí najednou.

Little Tikes Vodní stůl - pirátská loď
2 479 Kč 1 933 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Krásný plastový vodní stůl ve tvaru pirátské lodi, který je vhodný pro děti již od 2 do 6 let. Na stole najdete stožár fungující jako fontána a také vodní dělo. Dále je k dispozici několik doplňků jako jsou figurky, stříkající žralok nebo člun. Kvalitní provedení značky Little Tikes.

Popron Bino Krteček velká sada s kyblíkem
173 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sada zahradního náčiní s krtečkem. Sada obsahuje kovový kyblík, lopatku, hrabičky a rukavice pro práci na zahradě. Sada zahradního náčiní s krtečkem. Sada obsahuje kovový kyblík, lopatku, hrabičky a rukavice pro práci na zahradě.

Bino Sada na písek, velká
129 Kč

Sada hraček na písek vyrobena z kvalitního a pevného materiálu. Hraní na pískovišti a stavění báboviček zajistí dětem mnoho hodin zábavy. Tyto hračky dokonale podporují kreativitu, fantazii a soustředění dítěte. Sada je balená v síťce.

Dino set na písek Tatra pískový set kanystr 9 ks plast
176 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tatru, bábovky, kyblík, lopatku… máte na pískoviště sbaleno opravdu VŠECHNO? Pokud se vybavíte také tímto devítidílným setem, pak určitě ano. Obsahuje totiž naprosto vše, co k legendárnímu náklaďáku můžete potřebovat.

Teddies Pískoviště přírodní 120 x 120 cm
1 499 Kč 999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dřevěné čtvercové pískoviště v natur provedení se hodí na každou zahradu. Dva okraje pískoviště poslouží jako pohodlné sedátko. Kvalitní masivní zpracování. Pískoviště si můžete nabarvit nebo ošetřit dle vlastního uvážení. Vyrobeno v České Republice.

Vladeko Kryt na 6-ti boké pískoviště - rozbaleno-32%
1 252 Kč 849 Kč

Rozbaleno

Vícedílný kryt na 6-ti boké pískoviště o průměru 150 cm z lehce opracovaného smrkového dřeva. Veškerý spojovací materiál je pozinkován a kryt se dodává jako čisté dřevo, bez povrchové úpravy.

Vladeko Kryt na pískoviště 150x150 - rozbaleno-36%
1 440 Kč 919 Kč

Rozbaleno

Třídílný kryt na pískoviště o velikosti 150×150 cm z lehce opracovaného smrkového dřeva. Kryt se dodává jako čisté dřevo, bez povrchové úpravy a veškerý spojovací materiál je pozinkován.

Little Tikes Vodní stůl a pískoviště Sand & Sea
3 699 Kč 2 699 Kč

Dětský plastový vodní stůl Sand & Sea, kde si mohou děti hrát s pískem nebo ho využívat ke hraní s vodou. Součástí balení jsou také plastové hračky a slunečník. Vhodné pro děti již od 2 let. Kvalitní provedení značky Little Tikes.

Pilsan Pískoviště Hradby
749 Kč 599 Kč

Barevné pískoviště se podobá středověkým hradbám měst. Kluci si v něm mohou připadat jako neohrožení rytíři, dívky zase jako roztomilé princezny. Je perfektní pro letní hrátky a rozvoj fantazie.

Popron Teddies Pískoviště přírodní 80 x 80 cm s fólií
1 116 Kč

Menší dřevěné čtvercové natur pískoviště se sedátky na čtyřech stranách. Pískoviště je vybaveno vnitřní izolační fólií. Izolační fólie se upevní při montáži přiložením horní sedací desky pískoviště (viz návod u výrobku). Bez povrchové úpravy. Smrkové dřevo. Rozměr pískoviště je cca 80×80×20cm.

Androni Bábovičky 12 cm mořská zvířátka - 4 ks
49 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bábovky na písek s tématikou mořských zvířátek. Balení obsahuje 4 ks formiček. Bábovky na písek s tématikou mořských zvířátek. Balení obsahuje 4 ks formiček.

Pískoviště pro děti

Máte již rozhodnuto, jaký typ pískoviště je pro vás a vaše děti ideální?

Na Mall.cz vybírejte z široké nabídky všech typů dřevěných i plastových pískovišť pro děti! A k nim můžete pořídit například i skluzavku. Nezapomeňte dokoupit také hračky na písek, bez kterých by to nebyla ta pravá zábava!

Najdete zde ověřené značky dětských pískovišť, jako jsou Little Tikes, Woody, Vladeko, TRIGANO, Marian plast, BIG, Paradiso a další.

Kde koupit písek na dětské pískoviště?

Písek do dětského pískoviště lze pořídit v hobby marketech, kde se prodává pytlovaný, nebo přímo v pískovnách, kde jej zakoupíte na kilogramy.

Cena dětského písku se pohybuje od 3 Kč/kg a ideální hrubost písku je 0,4 (nejhrubší zrnka mají 4 mm).

POZOR! Vždy je třeba ověřit si zdravotní nezávadnost kupovaného písku!

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levná piskoviště pro děti.