10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Yookidoo Kouzelný kohoutek Yookidoo Vodní laboratorní stanice
Yookidoo Kouzelný kohoutek

Bateriové čerpadlo kohoutku snadno čerpá vodu z vany. Vytváří tak nekonečný proud bez zbytečného plýtvání vodou nebo Vašich obav z popálení dítěte horkou vodou z běžného vodovodního kohoutku. Dítě u kohoutku vydrží sedět, sledovat tekoucí vodu a naplňovat přiložené pohárky. Sympatický obličej potápěče děti vyzývá, aby mu ukazovaly jak dokáží naplnit kelímky a pohárky s různými efekty.

můžete mít 23.5.

Od MALL
Yookidoo Vodní laboratorní stanice Yookidoo Vodní laboratorní stanice
Yookidoo Vodní laboratorní stanice

Senzační čas na koupání a učení s překvapivými efekty vody – roztočené oči, otočný vodoměr, víceproudý rozstřikovač a rotující vrtule. Tolik úžasných funkcí v jedné hračce do vany. Hračka se připojuje k vaně pomocí přísavek.

můžete mít 23.5.

Od MALL
Hape Muzikální fontána Velryba Yookidoo Vodní laboratorní stanice
Hape Muzikální fontána Velryba

Nevíte, jak zpestřit dětem koupání? Muzikální fontána Velryba od Hape s barevnými velrybami vám s tím jistě pomůže. Pomocí přísavky hračku snadno nalepíte na dno vany. Fontána má automatický režim s 5 melodiemi a režim vlastního hraní, kdy každá velryba slouží jako klávesa klavíru.

můžete mít 23.5.

Od MALL
Hape Hračky do vody - stříkající zvířátka HUANGER Sada vodních hraček Pyramid velrybí loď.
Hape Hračky do vody - stříkající zvířátka

Tito malí kamarádi do vody jsou připraveni nasáknout vodu nebo bublinky ve vaně. Potom zmáčkněte a zjistěte, které zvířátko nejdál dostříkne vodu ve vaně. Můžete nastavit různé cíle, na které budete stříkat!

můžete mít 23.5.

Od MALL
HUANGER Sada vodních hraček Pyramid velrybí loď. HUANGER Sada vodních hraček Pyramid velrybí loď.
HUANGER Sada vodních hraček Pyramid velrybí loď.

Pokud má vaše dítě rádo dobrodružství na moři, plavání v bazénu a ve vaně je pro vaše dítě dokonalou hračkou. Když vaše dítě odolá každé koupeli, jistě ho to k neoblíbené činnosti přesvědčí, rozptýlí a bude se od této chvíle stýkat jen s potěšením.

můžete mít 24.5.

Yookidoo Dětská sprcha slon - šedotyrkysová HUANGER Sada vodních hraček Pyramid velrybí loď.
Yookidoo Dětská sprcha slon - šedotyrkysová

Kompaktní bateriová přenosná sprcha s jemným proudem je určena pro snadnou manipulaci při koupání dětí. Sprchová hlavice je ergonomicky navržena a aktivuje se stlačením oboustranného tlačítka, čímž umožňuje snadnou regulaci průtoku vody se zachováním konstantní teploty vody.

můžete mít 23.5.

Od MALL
Smoby Little Sedátko do vany 2 v 1 Smoby Little Sedátko do vany 2 v 1
Smoby Little Sedátko do vany 2 v 1

Rostoucí sedátko do vany 2 v 1 v modrém provedení nabízí pro nejmenší skvělou zábavu při koupání a maximální bezpečnost. Ergonomický tvar s měkkým sedákem a oblé tvary bez hran zajistí spoustu pohodlí. Pro snazší uložení dítěte lze pultík s aktivitami posunout dopředu díky promyšlenému bezpečnostnímu systému.

můžete mít 23.5.

Od MALL
Novinka
Yookidoo Rozkvetlá zahrádka Smoby Little Sedátko do vany 2 v 1
Yookidoo Rozkvetlá zahrádka

Rozkvetlá zahrada ve vaší vaně! Vodní hračka plná podnětných překvapivých reakcí. Koupelnová sada dvou květináčů – květiny a šneka. Pomocí konvičky zalévejte každý z květináčů. Spustíte tak řetězovou reakci plnou zábavy. Malý červík začne pomalu vylézat. Okvětní lístky se otevřou a uvnitř se objeví čmelák. Šnek začne vystrkovat hlavu a roztočí vodní mlýnek, který je ukrytý v ulitě.

můžete mít 23.5.

Od MALL
Yookidoo Slon do vany - modrý Smoby Little Sedátko do vany 2 v 1
Yookidoo Slon do vany - modrý

Hračka do vany, která se stane nezbytným doplňkem dětí při koupání! Slon ve tvaru trychtýře obsahuje tři zábavné vyměnitelné doplňky, které se umisťují na konec chobotu.

můžete mít 23.5.

Od MALL
Yookidoo Ponorka s vodní stanicí WOOPIE WOOPIE Vodní stolní hra Rybaření Light Sound + 24 Akc.
Yookidoo Ponorka s vodní stanicí

Ponorka pracuje na principu oběhového čerpadla, které dokáže dopravit vodu do sprchové hlavice. Vytváří skvělé efekty, které pobaví a zároveň rozvíjí Vaše dítě. Sprchová hlavice v designu potápěče je ergonomicky navržena pro malé ruce a aktivuje se pouze stlačením oboustranného tlačítka.

můžete mít 23.5.

Od MALL
WOOPIE WOOPIE Vodní stolní hra Rybaření Light Sound + 24 Akc. WOOPIE WOOPIE Vodní stolní hra Rybaření Light Sound + 24 Akc.
WOOPIE WOOPIE Vodní stolní hra Rybaření Light Sound + 24 Akc.

Rybářská hra od renomované značky WOOPIE je ideálním produktem pro naše nejmenší děti. Naplňte nádrž vodou a nechte děti užít si skvělou zábavu ve vodě. Sada obsahuje 24 doplňků včetně rybiček, krabů, rybářských prutů, vodní lžičky, majáku, vodopádu, vodního mlýnku a mnoho dalšího! Po stisknutí luce

můžete mít 28.5.

Plastica Pěnové Puzzle - Vodolepka zvířátka 26 ks WOOPIE WOOPIE Vodní stolní hra Rybaření Light Sound + 24 Akc.
Plastica Pěnové Puzzle - Vodolepka zvířátka 26 ks

Pěnové puzzle s vyjímatelným středem seznámí děti s různými písmeny. Jednotlivé pěnové díly jsou vyrobeny v různých barvách a písmen z abecedy. Lze je snadno sestavit a použít nejen jako stavebnici, ale také jako podložku na zem. Jsou netoxické, bezpečné a omyvatelné. Tato hračka rozvíjí manuální zručnost a podporuje fantazii dítěte.

můžete mít 23.5.

Od MALL

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Hračky do vany.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Hračky do vany výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Hračky do vany akce.