Bestway Dětský nafukovací kruh Bestway Barbie
51 Kč

Dětský nafukovací kruh Bestway Barbie. Krásný barevný nafukovací kruh s potiskem Barbie si oblíbí každé malé dítě. Nafukovací kruh je bezpečný kamarád Vašeho dítěte ve vodě. Děti, které ještě dokonale neovládají plavání by ho určitě měly používat.

Bestway Dětský nafukovací kruh Bestway Minnie
54 Kč

Dětský nafukovací kruh Bestway Minnie. Krásný barevný nafukovací kruh s potiskem Minnie si oblíbí každé malé dítě. Nafukovací kruh je bezpečný kamarád Vašeho dítěte ve vodě. Děti, které ještě dokonale neovládají plaváni by ho určitě měly používat.

Bestway Dětský nafukovací kruh Bestway Princess
55 Kč

Dětský nafukovací kruh Bestway Princess. Krásný barevný nafukovací kruh s potiskem Princess si oblíbí každé malé dítě. Nafukovací kruh je bezpečný kamarád Vašeho dítěte ve vodě. Děti, které ještě dokonale neovládají plavání by ho určitě měly používat.

Bestway Dětský nafukovací kruh Bestway HOT WHEELS
57 Kč

Dětský nafukovací kruh Bestway HOT WHEELS. Nafukovací kruh je bezpečný kamarád Vašeho dítěte ve vodě. Děti, které ještě dokonale neovládají plavání by ho určitě měly používat. Plavací kruh slouží jako plavecká pomůcka, ale i jako doplněk při vodních radovánkách. Vhodné pro děti od 3 do 6 let.

Bestway 62008 Ruční pumpa MINI AIR HAMMER 28 cm
66 Kč

Spolehlivá ruční mini pumpa od firmy Bestway, vám pomůže lehce nafouknout jakýkoliv bazén, matraci nebo dětskou hračku. Pumpuje vzduch při pohybu nahoru a dolů, aniž by bylo nutné vyvinout značné úsilí. Pumpa může být použita na každý bazén, ať už se jedná o velký nafukovací bazén pro dospělé ne

Bestway Dětský velký nafukovací kruh Bestway
73 Kč

Dětský nafukovací kruh Bestway. Nafukovací kruh je bezpečný kamarád Vašeho dítěte ve vodě. Děti, které ještě dokonale neovládají plavání by ho určitě měly používat. Plavací kruh slouží jako plavecká pomůcka, ale i jako doplněk při vodních radovánkách. Vhodné pro děti od 10 let. Rozměr: cca 91 cm.

Bestway Dětská nafukovací matrace Bestway Spider-Man
139 Kč

Dětská nafukovací matrace Bestway Spider-Man. Krásná barevná dětská matrace s motivem Spider-Mana, určite potěší Vašeho chlapečka během letních dnů. Dopřejte svým dětem pohádkové lenošení na vodě. Vhodný pro děti od 3 let. Rozměr: cca 119×61 cm. Složení: vinyl.

Bestway Nafukovací kruh - oči, průměr 91cm - Žlutý
176 Kč 159 Kč

Nafukovací kruh s očima potěší malé i velké milovníky vodních radovánek! Mějte oči všude. V létě vám nic neunikne. Vyráběno ve třech barevných variantách – růžová, žlutá a modrá.

Bestway Dětský nafukovací velký kruh Bestway
169 Kč

Dětský nafukovací velký kruh Bestway. Krásný barevný nafukovací velký kruh s potiskem. Má 2 plastové úchyty pro snadnější manipulaci. Vhodné pro děti od 10 let. Plavací kruh slouží jako plavecká pomůcka, ale i jako doplněk při vodních radovánkách. Rozměr: cca 102 cm. Složení: PVC.

Bestway Dětský nafukovací velký kruh Bestway Star Wars
170 Kč

Dětský nafukovací velký kruh Bestway Star Wars. Krásný barevný nafukovací velký kruh s potiskem Star Wars. Má 2 plastové úchyty pro snadnější manipulaci. Vhodné pro děti od 10 let. Plavací kruh slouží jako plavecká pomůcka, ale i jako doplněk při vodních radovánkách. Rozměr: cca 91 cm. Složení: PV…

Bestway Nafukovací kruh pro nejmenší A Bestway
175 Kč

Nafukovací kruh pro nejmenší Bestway. Krásný a nápaditý kruh s integrovaným sedátkem, který zabrání propadnutí Vašeho dítěte do vody. Potěšte své ratolesti během teplých letních dnů. Pohodlné sezení, měkké okraje otvorů pro nohy. Kruh je vhodný pro děti od jednoho roku.

Bestway Nafukovací kruh - oči, průměr 91cm - Modrý
175 Kč

Nafukovací kruh s očima potěší malé i velké milovníky vodních radovánek! Mějte oči všude. V létě vám nic neunikne. Vyráběno ve třech barevných variantách – růžová, žlutá a modrá.

Bestway Lehátko reflexní - růžové
229 Kč 179 Kč

Nafukovací lehátko Bestway Fish v růžové barvě je vyrobeno z kvalitního vinylu. Velikost matrace je 183 × 69 cm. Ideální lehátko do bazénu nebo k vodě na letní radovánky.

Bestway Nafukovací člun Hlemýžď, 163cm x 66 cm
282 Kč 179 Kč

Nebaví Vaše děti pořád plavat jen tak dokola? S nafukovacím šnekem dostane koupání nový rozměr. Součástí balení je také sada na lepení. Nafukovací hračka je vyrobena z předem testovaného vinylu.

Bestway Nafukovací lehátko Deluxe, 185x69 cm
281 Kč 186 Kč

Nafukovací relaxační lehátko z průhledného vinylu v kombinaci s barevnými prvky. Nafukovací plážové lehátko je omyvatelné a umožňuje jednoduchou údržbu. Lehátko je pohodlné, lehce složitelné a velmi skladné. Ideální na piknik, na pláž, kemping nebo na dovolenou.

Bestway Nafukovací baby sedačka s opěrkou Step A, 76cm x 76cm
224 Kč 189 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nafukovací baby sedátko je navrženo tak, aby pomohlo dětem zvládnout základy plavání. Obsahuje 4 vzduchové komory pro větší bezpečnost. Toto čtvercové sedátko má jasně žlutou barvu kvůli lepší viditelnosti.

Bestway Nafukovací matrace Bestway multikolor
202 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nafukovací lehátko Bestway multikolor. Dopřejte sobě i svým dětem pohádkové lenošení na vodě. Vhodný pro děti od 15 let. Rozměr: cca 185×61 cm. Složení: PVC

Bestway Nafukovací kruh Modrý, průměr 1,19m
299 Kč 209 Kč

Nafukovací kruh potěší malé i velké milovníky vodních radovánek! Kruh má po celém obvodu provlečeno odolné lanko, které zaručí lepší manipulaci. Vyráběno ve třech barevných variantách – oranžová, modrá, zelená.

Bestway Krycí plachta na bazén Family 262x175x51 cm
219 Kč

Krycí plachta na bazény Bestway o velikosti 262×175×51 cm, poskytuje vynikající ochranu před deštěm a spadem nečistot do vašeho bazénu v době, kdy bazén není využíván. Zároveň krycí plachta zamezuje odpařování vody a ochranných chemických prostředků. Nasazení krycí plachty na bazén je velmi jedn

Bestway Nafukovací sedačka Candy s držadly, 118x117 cm
374 Kč 219 Kč

Nafukovací sedačka se slaďoučkou grafikou pro super relax na vodě. Pohodné lehátko s opěrkou vám zajistí skvělý odpočinek ve velkém bazénu nebo na dovolené u moře. Opěrka zad a dvě madla pro maximální pohodlí a snadné přenášení.

Bestway 43160 Banana

Bestway 43160 Banana

Hodnocení: 1
383 Kč 229 Kč

Nafukovací lehátko v designu ovoce – banánu je ideálním doplňkem do vašeho bazénu nebo na dovolenou u vody!

Bestway Dětský nafukovací bazén Bestway Minnie 102x25 cm
244 Kč

Dětský nafukovací bazén Bestway. Krásný barevný dětský bazén s motivem Minnie, která je oblíbenou pohádkovou postavičkou, určitě potěší Vaše holčičky během letních dnů. Pohádkový bazén zpříjemní i obyčejný den.

Bestway Nafukovací kruh - POP, 119 cm
249 Kč

Veliký, nafukovací kruh pro děti je potištěn zajímavými barevnými prvky. Kvalitní materiál s pevnými plastovými držadly. Nafukovací kruh je skvělý pro každou letní zábavu. Hodí se do bazénu, k rybníku, nebo k moři.

Bestway Nafukovací nanuk, 1,80m x 72cm
338 Kč 249 Kč

Nafukovací lehátko v designu nanuku je ideálním doplňkem do vašeho bazénu nebo na dovolenou u vody! Užijte si léto a nečekejte a buďte nepřehlédnutelní!

Bestway Dětský nafukovací bazén Bestway Hot Wheels
260 Kč

Dětský nafukovací bazén Bestway. Krásný barevný dětský bazén s motivem Hot Wheels, který určitě potěší všechny kluky během letních dnů. Pohádkový bazén zpříjemní i obyčejný den.

Bestway Nafukovací matrace Bestway stříbrná
261 Kč

Dětské nafukovací lehátko Bestway stříbrné. Dopřejte sobě i svým dětem pohádkové lenošení na vodě. Vhodný pro děti od 14 let. Rozměr: cca 188×71 cm. Složení: PVC

Bestway Dětská nafukovací matrace Bestway Star Wars
271 Kč

Dětská nafukovací matrace Bestway Star Wars. Krásná barevná dětská matrace s motivem Star Wars určite potěší Vašeho chlapečka během letních dnů. Dopřejte svým dětem pohádkové lenošení na vodě. Vhodný pro děti od 3 let. Rozměr: cca 191cm x 89 cm. Složení: PVC.

Bestway Dětský nafukovací bazén Bestway Disney Princess
286 Kč

Dětský nafukovací bazén Bestway. Krásný barevný dětský bazén s motivem Disney Princess, která je oblíbená pohádková postavička, určitě potěší Vaše holčičky během letních dnů. Pohádkový bazén zpříjemní i obyčejný den.

Bestway Nafukovací kruh
342 Kč 289 Kč

Užijte si dosyta vodních radovánek s oranžovým nafukovacím kruhem s krokodýlem. Kruh má průměr 119 cm a po celém obvodu má lanko pro snadnou manipulaci.

Bestway Dětský nafukovací bazén Bestway Barbie
291 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětský nafukovací bazén Bestway. Krásný barevný dětský bazén s motivem Barbie, která je oblíbenou pohádkovou postavičkou, určitě potěší Vaše holčičky během letních dnů. Pohádkový bazén zpříjemní i obyčejný den.

Bestway Nafukovací kruh - ovoce Ananas
342 Kč 299 Kč

Nafukovací kruh v designu ovoce potěší malé i velké milovníky vodních radovánek! Užijte si léto stylově. Nafoukněte a nechte se unášet vodním proudem.

Bestway Nafukovací bazének Korál, průměr 1,22m, výška 25cm
299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

V horkých letních dnech není pro vaše nejmenší lepší osvěžení, než v nafukovacím bazénku! Bazének je vhodný jako brouzdaliště. Transparentní tříkomorový nafukovací bazén s potiskem motivu oceánu.

Bestway 43028 Nafukovací lehátko - modré
341 Kč 329 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nafukovací lenoška s opěrkou je ideální na relaxování na vlnách s chlazeným drinkem po ruce. Lehátko obsahuje bezpečnostní ventily a je vyrobeno z kvalitního vinylu. Pohodlí zajistí opěradlo paží a zad, nechybí držák na šálek.

Bestway 52179 Nafukovací bazén Jungle se stříškou
497 Kč 329 Kč

Dětský bazén v designu veselé džungle s papouškem. Nafukovací stříška účinně chrání dítě proti přímému slunci a nafukovací podlaha nabídne větší pohodlí. Bazének o rozměrech 99 × 91 × 71 cm si lehce najde to pravé místo. Vyrobeno z kvalitních materiálů.

Bestway 51117 Play Pool 157 x 46 cm
473 Kč 349 Kč

Tento bazének je pro svou různobarevnost nejvhodnější pro malé děti, které jistě zaujme. Letní hrátky jsou nyní ještě dostupnější!

Bestway 52219 želva se stříškou 109x96x104 cm
719 Kč 369 Kč

Bazének se stříškou v designu želvičky potěší vaše nejmenší! Dno je nafukovací pro větší pohodlí. Nafukovací slunečník chrání děti před spálením. Bezpečnostní ventily.

Bestway 98006 Spider-Man 152x30 cm
496 Kč 369 Kč

Nafukovací bazén Spider-man kulatý se skládá ze tří stejných prstenců. Je vyroben z pevného a předem otestovaného vinylu s potiskem oblíbené ikony akčního hrdiny Spider-man.

Bestway Člun dětský Spiderman
384 Kč

Připravte se na super jízdu! Nafukovací malý člun Spiderman s volantem a zádovou opěrkou pro větší pohodlí je připraven na dobrodružnou cestu!

Bestway Nafukovací lehátko Candy, 190x105 cm
481 Kč 384 Kč

Nafukovací lehátko v pastelových barvách Candy v komfortním rozměru zajistí pohodlný relax. Je pohodlné, lehce složitelné a velmi skladné. Ideální na piknik, na pláž, kemping nebo na dovolenou.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: