Rubik Rubikova kostka Originál-19%
359 Kč

289 Kč

Akce

Rubikova kostka je nejoblíbenější a nejprodávanější hlavolam všech dob. Tento mechanický hlavolam se stal hitem na přelomu 70. let 20. století a baví děti i dospělé dodnes.


Dino Kloboučku hop

Dino Kloboučku hop

Hodnocení: 4,5
199 Kč

144 Kč

Zahrajte si s dětmi hru z vašeho mládí, Kloboučku hop! Cílem je trefit se vystřeleným barevným kloboučkem do správného barevného pole. Tato zábavná hra pobaví jak děti, tak i dospělé.


Mindok Smart Tučňáci na ledu hra
549 Kč

449 Kč

Vítěz v soutěži Hračka roku za rok 2013 v kategorii hry! Pět tučňáků se pohybuje po ledové ploše. Ledové kry se posouvají a srážejí, tučňáci na nich tancují a kloužou všemi směry. Dokážete prolomit ledy a poskládat všechny kry na herní desku? Budou všichni tučňáci na správných místech?


Teddies Hlavolam Bludiště 3D koule 20cm
249 Kč

229 Kč

Otestuj svojí šikovnost a zručnost v tomto skvělém 3D hlavolamu. Intellect ball je jedinečný, jeden z nejlepších hlavolamů. Pokud chcete dostat kuličku do cíle, musíte hlavolamem otáčet o 360 stupňů. Není to tak jednoduché jak se zá, v cestě vám stojí různé překážky a nástrahy tak pozor ať si nezamotáte ruce.


Mindok 50 plemen psů
339 Kč

180 Kč

Díky kartám v této krabičce zvládnete hravě určit 50 plemen psů. Na kartách najdete kvízovou otázku, názornou ilustraci, základní informace a také několik zajímavostí. Skvělý způsob, jak se zábavnou formou dozvědět více o zvířatech!


Rubik Rubikova kostka hlavolam 4x4
569 Kč

499 Kč

Rubikova kostka je jeden z celosvětově nejznámějších hlavolamů. Vaším úkolem v něm je na složit kostku tak, aby na každé její straně byly pouze dílky stejné barvy. V tomto případě se jedná o náročnější verzi kostky se 4 × 4 dílky.


Teddies Ježek v kleci kovový chromovaný
199 Kč

Představujeme vám nejpopulárnější český hlavolam. Dokážete dostat ježka z klece ven? Záhadný hlavolam v kovovém provedení je vhodný pro děti od 3 let.


Rubik Rubikova kostka 2x2
199 Kč

Novinka

Rubikova kostka je populární logickou hračkou, kterou vytvořil v roce 1974 Erno Rubik. Hra s kostkou je založena na takovém uspořádání čtverečků, aby se na každé stěně nacházela vždy stejná barva. Vyzkoušejte svoji zručnost a trpělivost při jejím skládání!


Mindok SMART IQ Puzzle Pro
299 Kč

Novinka

Nová hra IQ Puzzle Pro z řady Smart Games obsahuje 120 rébusů. Horní část krabičky obsahuje jednu herní desku pro 2D rébusy a speciální desku pro 3D rébusy – pyramidu. Spodní část krabičky přináší další tvar desky pro 2D rébusy. A to vše v malé kompaktní krabičce, ideální na cesty!


Mindok SMART - Kvadrilion
499 Kč

449 Kč

SMART – Kvadrilion je nepřekonatelná hlavolamová hra. Herní plán je připraven po sestavení 4 magnetických desek do libovolného útvaru. Hlavolam je vyřešen, pokud se vám podařilo umístit všech 12 dílků skládačky na herní plán, který jste sestavili.


Kosmos Kosmos elektronika
799 Kč

726 Kč

První kroky do světa elektroniky! Na panelu můžeš zapojit základní elektrické obvody a experimentovat s nimi. Propojení tranzistorů, rezistorů, kondenzátorů a LEDek ti umožní sestrojení časového spínače, alarmu nebo měřiče vlhkosti. Tento napínavý svět teď můžeš začít objevovat.


Spin Master Perplexus Original
899 Kč

541 Kč

Otestuj svojí šikovnost a zručnost v tomto revolučním 3D hlavolamu. Perplexus Original je jedinečný, jeden z nejlepších hlavolamů. Pokud chcete dostat kuličku do cíle, musíte hlavolamem otáčet o 360 stupňů. Není to tak jednoduché jak se zá, v cestě vám stojí různé překážky a nástrahy tak pozor ať si nezamotáte ruce.


Teddies Ježek v kleci kovový hnědý
159 Kč

113 Kč

Představujeme vám nejpopulárnější český hlavolam. Dokážete dostat ježka z klece ven? Záhadný hlavolam v kovovém provedení je vhodný pro děti od 3 let.


Albi Hlavolam Huzzle Marble Gold 5
389 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Designový hlavolam ze série japonských hlavolamů Hanayama, který si díky krásnému tvaru snadno spletete s nějakým klenotem. Hlavolam Hanayama Galaxy vás zaujme nejenom zajímavým tvarem, ale také svým originálním řešením. Dokážete jej vyřešit? Předností hlavolamu je jeho kvalitní a masivní provedení.


Teddies Hlavolam Bludiště ovál 3D plast 20cm
419 Kč

379 Kč

Otestuj svojí šikovnost a zručnost v tomto skvělém 3D hlavolamu. Jedinečný, jeden z nejlepších hlavolamů. Pokud chcete dostat kuličku do cíle, musíte hlavolamem otáčet o 360 stupňů. Není to tak jednoduché jak se zá, v cestě vám stojí různé překážky a nástrahy tak pozor ať si nezamotáte ruce.


Rubik Rubikova kostka - sada Speed Cube
539 Kč

489 Kč

Chcete se ve skládání Rubikovy kostky posunout na doslova profesionální úroveň a třeba i zlomit světový rekord? K dosažení těchto cílů vám pomůže tato sada obsahující pružinu pro nastavení napětí v kostce a výkonné mazivo.


Albi Kvído - Závod barev
349 Kč

285 Kč

Rychlá zábavná hra zaměřená na paměť, postřeh a kreativitu. Nauč se vnímat barvy a ukaž, kolik si jich dokážeš zapamatovat najednou.


Albi 50 rébusů do kapsy - IQ trénink
199 Kč

Čtyři varianty kapesních hádanek, které prověří váš mozek a zamotají mysl. V krabičce najdete úkoly vizuální, jazykové, logické, matematické a další. Obtížnost kartiček je různá a hodí se tak pro zkušené řešitele i pro úplné nováčky.


Rubik Rubikův barevný hlavolam Twist
349 Kč

279 Kč

Zvládáte složení klasické Rubikovy kostky levou zadní a hledáte novou výzvu? Rubikův barevný hlavolam Twist by pro vás mohl být tím pravým. Poradíte si i s hlavolamem, který může mít podobu tisíců tvarů?


Recent Toys Double Trouble
499 Kč

449 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chytrý hlavolam ve tvaru dvou ozubených kol. Dvě bludiště, dvě kuličky, dva problémy. Dokážete najít řešení pro získání obou kuliček? Oba dřevěné kruhy se pohybují navzájem. Krok vpřed na jedné straně může znamenat krok zpět na straně druhé!


Albi Kvído - Hravá čeština
349 Kč

275 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Interaktivní hra na vyjmenovaná slova. Učit se nemusí být vždy složité. Tato hra vám pomůže poznávat a zapamatovat si vyjmenovaná slova zábavným způsobem.


Mindok 50 květin
339 Kč

199 Kč

Díky kartám v této krabičce zvládnete hravě určit 50 našich květin. Na kartách najdete kvízovou otázku, názornou ilustraci, základní informace a také několik zajímavostí. Ideální průvodce pro všechny milovníky přírody!


Mindok SMART - Tangramy: Zvířata
299 Kč

269 Kč

Hlavolamová hra z řady SMART games. Užij si nekonečné množství kombinací. Objev svůj um a sestavuj různé tvary! Snaž se jich vytvořit co nejvíce jen dokážeš.


Recent Toys The Waiter’s Tray
499 Kč

449 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Posouvejte dřevěné láhve nahoru a dolů tak, abyste postupně vysunuli zásobník. Láhve musíte šikovně přesunovat, odemykat nebo zamykat pomocí kuliček, které drží láhve na svém místě. Naprosto originální dřevěný hlavolam, který jistě potěší každého, nejen vinaře.


Rubik Rubikova kostka Junior 2x2
239 Kč

164 Kč

Rubikova kostka je jedním z nejznámějších a nejpopulárnějších hlavolamů na světě. Verze Junior 2×2 je určena pro začátečníky i pro nejmladší hráče, kteří s řešením hlavolamů teprve začínají. Nabízí tři úrovně hry, ve kterých se hráči seznámí se základy skládání tohoto hlavolamu.


Albi Tajemná schránka - zdraví
299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Skříňka je zároveň hlavolamem, do kterého se musí obdarovaný prvně dostat, aby zjistil, co jej uvnitř čeká. Otvorem ze strany krabičky můžete dovnitř vhodit plochý předmět (mince, přívěsek), případně krabičku dle návodu otevřít a vložit větší předmět, poté ji opět zavřít.


Albi 50 rébusů do kapsy - Záludné hádanky
199 Kč

Čtyři varianty kapesních hádanek, které prověří váš mozek a zamotají mysl. V krabičce najdete úkoly vizuální, jazykové, logické, matematické a další. Obtížnost kartiček je různá a hodí se tak pro zkušené řešitele i pro úplné nováčky.


Mindok 50 nebeských objektů
339 Kč

179 Kč

Díky kartám v této krabičce zvládnete hravě určit 50 nebeských objektů – planet, hvězd i souhvězdí. Na kartách najdete kvízovou otázku, názornou ilustraci, základní informace a také několik zajímavostí. Ideální průvodce pro všechny milovníky přírody!


Mindok SMART - Tučňáci na pochodu
299 Kč

272 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hra vhodná pro ty, kteří si oblíbili známou hru Tučňáci na ledu. Jedná se o cestovní verzi, která je výborným společníkem například na jízdu vlakem či autobusem. Tučňáci na pochodu jsou vynikající dětský hlavolam, obzvláště vhodný na cesty.


Mindok 50 koní a poníků
339 Kč

199 Kč

Díky kartám v této krabičce zvládnete hravě určit 50 koní a poníků. Na kartách najdete kvízovou otázku, názornou ilustraci, základní informace a také několik zajímavostí. Skvělý způsob, jak poznat své oblíbené zvíře. Ideální průvodce pro všechny milovníky přírody!


Mindok Smart Games Angry Birds: Útok
369 Kč
365 Kč

Angry Birds Útok je hlavolamová hra pro 1 hráče z řady SMART games. Zbavte se těch prasat! V této logické hře musejí ptáci naskákat na prasata tak, aby všechna prasata zmizela. Posouvejte průhledné herní dílky do té chvíle, než jsou všechna prasata zakryta ptáky.


Rubik Rubikova kostka 2x2 + skladánka prsteny
299 Kč

249 Kč

Dárkové balení oblíbených hlavolamů obsahující Rubikovu kostku ve verzi 2×2 a skládanku Prteny potěší všechny fanoušky logických her. Nový mechanismus umožňuje hladší a rychlejší otáčení kostky.


Mindok SMART - Tři malá prasátka
699 Kč

560 Kč

Tři malá prasátka jsou vtipná logická hra pro jednoho hráče. Podaří se vám obstarat prasátkům útulné chaloupky? A dokážete je rozmístit tak, aby si prasátka mohla hrát bezstarostně venku, na čerstvém vzduchu? Avšak pozor – venku může slídit vlk. Hra rozvíjí logické myšlení, prostorovou představivost, koncentraci a plánování.


Teddies Hlavolam Bludiště 3D koule 17 cm
339 Kč

227 Kč

Otestuj svojí šikovnost a zručnost s tímto jedinečným 3D hlavolamem Intellect ball. Pokud chcete dostat kuličku do cíle, musíte hlavolamem otáčet o 360 stupňů. Není to tak jednoduché jak se zdá, v cestě vám stojí různé překážky a nástrahy.


Recent Toys Megaminx
599 Kč

549 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Megaminx je vždy hvězdou ve sbírce hlavolamů. 50 pohyblivých dílů tvoří strany dvanáctistěnu, jejichž otáčením musíte docílit jednobarevných stěn. Skládáním této barevné mozaiky získáte spoustu hodin zábavy.


Albi Kvído - Rychlá slovíčka
199 Kč

150 Kč

Rychlá karetní hra na anglická slovíčka, kde jsou hráči různých jazykových úrovní rovnocennými soupeři. Za správnou odpověď získává hráč 1 písmeno.


Recent Toys Magická koule
599 Kč

539 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tato magická koule vás ohromí. Při hraní vám bude protékat jako tekutina mezi prsty a tichý zvuk převodů vám připomene bublající potůček při cestě potokem přes oblázky. Ohraničené části koule musí mít stejnou barvu. Ideální hlavolam na dovolenou a na cesty.


Dino Rébusy
279 Kč

221 Kč

V této hře dopřejete svým šedým buňkám mozkovým skutečně efektivní trénink! V krabičce najdete 56 hádanek a hlavolamů různých stupňů obtížnosti, které dostanou váš mozek do formy.


Albi Kvído - Pohádkové divadlo - Farma
499 Kč

366 Kč

Opravdové divadlo se všemi potřebnými komponentami, rozvíjející slovní zásobu a komunikaci, kreativní myšlení, prostorovou orientaci, vlastní fantazii i vzájemnou spolupráci.


Albi Kvído - Rychlá čísla
199 Kč

159 Kč

Karetní hra s několika matematickými úrovněmi, a to pro nastavení rovnocennosti mezi soupeři. Mohou hrát děti i rodiče. Při správném výsledku početního úkonu je hráč odměněn písmenem.


Rubik Rubikova kostka - Věž 2x2x4
459 Kč

322 Kč

Varianta Rubikovy kostkyve tvaru věže přináší novou dimenzi řešení tohoto dnes již kultovního hlavolamu. Poradíte si i v případě, kdy hlavolam mění svůj tvar a prvním krokem řešení je tedy dostat jej do tvaru 2×2×4?


Recent Toys Tough Measures
499 Kč

449 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Originální dřevěný hlavolam vyrobený ve formě pracovního pravítka je nejen pro domácí kutily. Dokážete poskládat dvě pravítka tak, aby se obě přesně vešla do mřížky?


Mindok SMART - IQ XOXO

Mindok SMART - IQ XOXO

Hodnocení: 5
299 Kč

270 Kč

IQ XOXO je další zábavný hlavolam ze série Smart Games. Při řešení tohoto hlavolamu si mozek potrápí jak děti, tak dospělí. Cílem hry je umístit na herní plán 10 oboustranných herních dílků tak, aby se X a O ve všech směrech pravidelně střídala.


Recent Toys Mnohostěn
459 Kč

419 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pokud se vám líbí Rubikova kostka, budete milovat i tento 12ti barevný rotační mnohostěn. Pomíchejte barvy a zkuste je dát zase zpět, nudit se určitě nebudete.


Recent Toys Molekuly
459 Kč

419 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Molekuly jsou veselý hlavolam, který se skládá z barevných kuliček. Úkolem je sestavit hlavolam tak, aby na každé straně krychle byly pouze kuličky různých barev. Žádná se nesmí opakovat!


Albi Sada 4 hlavolamů kov expert
399 Kč

349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tato sada obsahuje 4 kovové hlavolamy, které potrápí vaši hlavu i ruce. Jedná se o hlavolamy na střední úrovni obtížnosti „Expert“ v kvalitním kovovém provedení.


Albi Sada 4 hlavolamů kov junior
399 Kč

349 Kč

Tato sada obsahuje 4 kovové hlavolamy, které potrápí vaši hlavu i ruce. Jedná se o hlavolamy na úrovni obtížnosti pro začátečníky, tedy „Junior“ v kvalitním kovovém provedení.