Rubik Rubikova kostka 3x3x3 originál-27%
399 Kč 289 Kč

Akce

Zdánlivě snadná, ale stále je to výzva pro vaši trpělivost. Hra s kostkou je založena na takovém uspořádání čtverečků, aby se na každé stěně nacházela vždy stejná barva. Vyzkoušejte svoji zručnost a trpělivost při jejím skládání!

Rubik Rubikova kostka sada Duo (2x2x2 a 3x3x3)-32%
459 Kč 309 Kč

Akce

Sada Duo tvoří základ pro všechny příznivce kostky. Obsahuje 2 základní kostky a nabízí tak různé úrovně složitosti. Kostky přináší vzrušující, návykovou a trojrozměrnou výzvu, která fascinuje lidi po celém světě už několik desetiletí. Postavíš se výzvě se ctí?

Dino Zápalky společenská hra malá
279 Kč 259 Kč

Ukažte přátelům, jak vám to pálí při luštění 50 hlavolamů se sirkami. Jak přemístit jednu zápalku, aby proměnila hvězdu v deset trojúhelníků nebo otočila hlavou slepice? 50 netradičních hlavolamů prověří a zlepší logické uvažování a prostorovou představivost.

Dino cestovní hra Uzly

Dino cestovní hra Uzly

Hodnocení: 4,9
279 Kč 269 Kč

S touto hrou v praktickém cestovním balení se zábavnou formou naučíte vázat 50 nejdůležitějších uzlů pro všechny příležitosti, například pro plavbu, pěší túru a další aktivity.

Neocube Neocube Duha 5 mm v dárkové krabičce-38%
549 Kč 339 Kč

Akce

Originální NeoCube kostka – 216 drobných magnetických kuliček o průměru 5 mm – je unikátní, sestavíte z ní neomezený počet prostorových objektů.

ADC Blackfire Panství hrůzy 2.edice
2 599 Kč 2 299 Kč

Panství hrůzy je hra plná strachu a vyšetřování. Hráči se střídavě v roli vyšetřovatelů pouští do zkoumání potemnělých pokojů strašidelného panství a okolí Arkhamu a snaží se odhalit podivná tajemství, řešit hlavolamy a odrážet běsy z jiného světa.

Mindok SMART IQ Puzzle Pro

Mindok SMART IQ Puzzle Pro

Hodnocení: 4,9
349 Kč 319 Kč

Nová hra IQ Puzzle Pro z řady Smart Games obsahuje 120 rébusů. Horní část krabičky obsahuje jednu herní desku pro 2D rébusy a speciální desku pro 3D rébusy – pyramidu. Spodní část krabičky přináší další tvar desky pro 2D rébusy. A to vše v malé kompaktní krabičce, ideální na cesty!

ADC Blackfire Brainbox - Příroda-17%
399 Kč 329 Kč

Tento BrainBox, plný rostlin a zvířat z celého světa, je rodinnou hrou navrženou tak, aby hráčům umožnil zdokonalit své pozorovací schopnosti a paměť. Každá karta obsahuje množství ilustrací z přírody celého světa. Od masožravých rostlin, přes dravé ptáky až po řeku Amazonku, tato úchvatná hra umožňuje rodinám společně si hrát a učit se.

ADC Blackfire Pán Prstenů - karetní hra
999 Kč 899 Kč

Netradiční karetní hra z atraktivního prostředí románu Pán prstenů kompletně v češtině. V karetní hře hráči svolají skupinu dobrodruhů, kteří se pokoušejí plnit nebezpečné úkoly při výpravách po Středozemi.

ADC Blackfire Brainbox - Zvířata-17%
399 Kč 329 Kč

Tento BrainBox, plný zvířat z celého světa, je rodinnou hrou speciálně navrženou pro procvičování paměti a pozorovacích schopností všech zúčastněných hráčů. U každého ze zvířat jsou uvedeny důležité údaje, doplněné krásnými ilustracemi. Tato úchvatná hra dovoluje celé rodině si společně hrát a učit se.

Spin Master Perplexus Epic

Spin Master Perplexus Epic

Hodnocení: 4,7
699 Kč 659 Kč

Otestuj svojí šikovnost a zručnost v tomto revolučním 3D hlavolamu. Perplexus je revoluční 3D labyrint uzavřený v průhledné plastové kouli. Je zábavný, poučný a výborný pro zlepšení jemné motoriky a koordinace ruka-oko dětí, ale i dospělých.

ADC Blackfire Brainbox - Česká republika
399 Kč 349 Kč

Tento originální BrainBox, speciálně navržený pro zapojení celé rodiny do hry, pomáhá procvičovat paměť, zlepšovat pozorovací schopnosti a přináší mnoho zajímavých skutečností a znalostí o zemi, ve které žijeme. Hra nabízí spoustu zábavných informací o České republice v kvalitním zpracování.

ADC Blackfire Brainbox - Abeceda-17%
399 Kč 329 Kč

Tento přepracovaný BrainBox, snadný a založený na klasické abecedě, dává dětem náskok v získávání životně důležitých dovedností, jakými jsou rozpoznávání písmen a čtení. Zároveň pomáhá procvičovat a zlepšovat jejich pozorovací schopnosti a paměť.

ADC Blackfire Brainbox - Svět-17%
399 Kč 329 Kč

Tento originální BrainBox, speciálně navržený pro zapojení celé rodiny do hry, pomáhá procvičovat paměť, zlepšovat pozorovací schopnosti a přináší mnoho zajímavých skutečností a znalostí o světě, ve kterém žijeme.

ADC Blackfire Brainbox - Pohádky
399 Kč 369 Kč

Tento okouzlující BrainBox, ve kterém se děti snaží zapamatovat momenty ze známých příběhů a pohádek, pomáhá procvičovat pozorovací schopnosti a paměť. Na každé kartě je vyobrazena scéna z příběhu, který se stal nedílnou součástí našich dětských vzpomínek. Rodiče mohou při této zábavné hře sdílet vlastní vzpomínky s novou generací.

ThinkFun Minecraft Magnetic Travel Puzzle
449 Kč 399 Kč

Drak z Endu vám chce překazit cestování po světech Minecraftu a staví vám do cesty 40 stále složitějších úkolů. Řešte tyto úkoly a postupujte vpřed. Používejte přitom svou nejsilnější zbraň, svůj mozek! Řiďte se dílky s nápovědou a rozmístěte správně magnetické zbraně a brnění na herní plán. Až bude vaše řešení obsahovat všechny dílky s nápovědou, vyhráli jste!

ADC Blackfire Panství hrůzy: Svatyně soumraku - rozšíření-20%
799 Kč 639 Kč

Výprodej

Rozšíření Svatyně Soumraku přináší dva nové scénáře věnované tématice řádu Stříbrného soumraku. V jednom scénáři musí vyšetřovatelé odhalit zlověstné spiknutí maskované za každoroční přehlídku pořádanou tímto slavným řádem. Ve druhém musí vyšetřovatelé najít způsob, jak uniknout samotné lóži, a vyvést spoluvězně do bezpečí. Součástí tohoto rozšíření jsou i noví vyšetřovatelé, nová kouzla, nové předměty, které mají pomoci při vyšetřování, a v neposlední řadě nová hrozba v podobě spektrálních přízraků.

Spin Master Perplexus Original-24%
539 Kč 409 Kč

Otestuj svojí šikovnost a zručnost v tomto revolučním 3D hlavolamu. Perplexus Beast je jedinečný, jeden z nejlepších hlavolamů. Pokud chcete dostat kuličku do cíle, musíte hlavolamem otáčet o 360 stupňů. Není to tak jednoduché jak se zá, v cestě vám stojí různé překážky a nástrahy tak pozor ať si nezamotáte ruce.

Spin Master Perplexus Začátečník
429 Kč 399 Kč

Perplexus je 3-D labyrint uzavřený v průhledné plastové kouli. Kroucením, manévrováním, otáčením koule o 360 stupňů se hráč snaží malou ocelovou kuličku přes složité bludiště složené z úzkých plastových kolejí dostat do cíle.

Mindok MARS: teraformace-17%

Mindok MARS: teraformace

Hodnocení: 5
1 299 Kč 1 069 Kč

Dobývání Rudé planety začíná! Ve hře Mars: Teraformace budete hrát karty projektů, umísťovat na mapu své destičky měst a zeleně a závodit o čestné tituly a vítězství ve vypsaných soutěžích. Řiďte vaši korporaci a přetvořte celou planetu!

Rubik Rubikova kostka 4x4x4 - série 2-28%
659 Kč 469 Kč

Není o nic složitější než klasická verze Rubikové kostky, ale vyžaduje jiné techniky řešení pro její úspěšné složení. Kostka přináší vzrušující, návykovou a trojrozměrnou výzvu, která fascinuje lidi po celém světě už několik desetiletí. Postavíš se výzvě se ctí?

Albi V kostce! PLUS Abeceda-22%
449 Kč 349 Kč

V kostce! Plus je série vzdělávacích her určená pro děti, v jejímž rámci se mohou děti naučit zajímavá fakta o světě, České republice, nebo si procvičit písmenka. To vše nenásilnou formou, kdy je cílem si na dané tematické kartičce zapamatovat co nejvíce faktů v časovém limitu deset vteřin. Správné odpovědi pak spouští bonusovou minihru, při které využijete nejen svoji paměť, ale i výtvarné dovednosti.

Mindok Smart Chytrý farmář
539 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Postavte zvířátkům ohrady! Zvířátka si hrají společně v jedné ohradě a dělají velký nepořádek. Ale už je čas jít spát a proto musí všechna zvířátka do svých ohrad, aby měla klid. Farmář má však po ruce jen 3 dílky plotů, aby celou louku rozdělil na samostatné ohrady. Pomůžete mu postavit pro každý druh zvířátek samostatnou ohradu a zajistíte, aby měla všechna zvířátka co pít?

Piatnik Honeycombs-20%

Piatnik Honeycombs

Hodnocení: 4,7
499 Kč 399 Kč

Zábavná hra na způsob domina Honeycombs je super zábava pro celu rodinu. Cílem této hry je složit co nejvíce obrázkových destiček tak, aby se z každé strany propojily stejné motivy obrázků. Prověřte svůj postřeh a schopnost kombinovat. Vhodné pro hráče od 7 let.

Mindok Smart - IQ Fit

Mindok Smart - IQ Fit

Hodnocení: 5
319 Kč

Hlavolamová hra pro 1 hráče z řady SMART games. Cílem je vyřešit rébus tak, že jsou všechny dílky umístěny na herní plán a tam nezbývají žádná volná místa. Všechny vyčnívající kuličky musejí být skryté v otvorech v herním plánu tak, že vznikne rovná plocha.

Rubik Rubikova kostka 2x2x2 - série 2-22%
219 Kč 169 Kč

Akce

Zdánlivě snadná, ale stále je to výzva s 3 674 160 kombinacemi. Hra s kostkou je založena na takovém uspořádání čtverečků, aby se na každé stěně nacházela vždy stejná barva. Výborná pro začínající hráče, kteří ještě nejsou připraveni na komplikovanější výzvu. Vyzkoušejte svoji zručnost a trpělivost při jejím skládání!

Granna Popelka

Granna Popelka

Hodnocení: 4,4
349 Kč 299 Kč

Kooperativní hra pro milovníky pohádek a kouzel. Popelka by ráda šla na ples, ale nemá šaty, střevíčky ani kočár. Pomozte jí! Musíte to však stihnout, než hodiny odbijí dvanáct, protože kouzla fungují jen do půlnoci! Najdete-li do té doby vše potřebné, usměje se na Popelku štěstí.

Djeco Sudoku Jungle

Djeco Sudoku Jungle

Hodnocení: 5
279 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Procvičte své mozkové buňky touto chytrou hrou na principu sudoku. Je třeba zaplnit desku, tak aby žetony odpovídaly zadání ve svislém i kolmém směru.

Mindok SMART - Kvadrilion

Mindok SMART - Kvadrilion

Hodnocení: 4,7
509 Kč

SMART – Kvadrilion je nepřekonatelná hlavolamová hra. Herní plán je připraven po sestavení 4 magnetických desek do libovolného útvaru. Hlavolam je vyřešen, pokud se vám podařilo umístit všech 12 dílků skládačky na herní plán, který jste sestavili.

Albi IQ Fitness - Matematické úlohy
249 Kč 229 Kč

Řada IQ Fitness nabízí 5 druhů karetních úloh pro bystré hlavy. Luštíte raději šifry nebo spíše počítáte? Máte vizuální představivost a baví vás řešit graficky zpracované rébusy? IQ Fitness nabízí něco pro každého.

Spin Master Perplexus Harry Potter-30%
999 Kč 699 Kč

Perplexus je 3D labyrint uzavřený v průhledné plastové kouli. Je zábavný, poučný a výborný pro zlepšení jemné motoriky a koordinace ruka-oko u dětí, ale i dospělých.

Albi V kostce - Vynálezy-22%

Albi V kostce - Vynálezy

Hodnocení: 4,8
449 Kč 349 Kč

V kostce – Vynálezy je desetiminutová hra na procvičení paměti a poznávání vynálezů a vynálezců, aneb co si zapamatujete za 10 vteřin? Hra je určena pro jednoho a více hráčů, takže se může zapojit celá rodina.

Mindok SMART - IQ Link

Mindok SMART - IQ Link

Hodnocení: 5
349 Kč

IQ Link je hlavolamová hra pro 1 hráče z řady SMART games. Najděte správná propojení! Umístěte všechny dílky na herní plán. I když je ve hře celkem 36 částí herních dílků a na herním plánu pouze 24 míst.

Albi Scythe - Nová setkání
349 Kč 299 Kč

Poznejte další tváře fascinujícího světa Scythe s balíčkem nových setkání! Hra „Nová setkání“ se nedá hrát samostatně. Jedná se o rozšíření hry Scythe. Karty z Nových setkání se mezi promo kartami neobjevily.

Albi V kostce! Města-22%

Albi V kostce! Města

Hodnocení: 5
449 Kč 349 Kč

Dětská hra na procvičení paměti, se kterou poznáte 70 měst po celé Zemi. Zajímavé informace vás zavedou do tajů každého města. Cílem je nasbírat co nejvíce karet s obrázky měst. S touto společenskou hrou se zabaví děti již od 8 let.

Rubik Rubikova kostka Metalic 3x3x3-25%
469 Kč 349 Kč

Klasická kostka je nyní k dispozici v prémiové verzi. Barvy stěn klasické kostky zůstávají nezměněny, zatímco kovová barva na dlaždicích dodává propracovanější vzhled. Zdánlivě snadná, ale stále je to výzva pro vaši trpělivost!

Albi V kostce! PLUS Moje první obrázky-24%
449 Kč 339 Kč

V kostce! Plus je série vzdělávacích her určená pro děti, v jejímž rámci se mohou děti naučit zajímavá fakta o světě, České republice, nebo si procvičit písmenka. To vše nenásilnou formou, kdy je cílem si na dané tematické kartičce zapamatovat co nejvíce faktů v časovém limitu deset vteřin. Správné odpovědi pak spouští bonusovou minihru, při které využijete nejen svoji paměť, ale i výtvarné dovednosti.

Mindok Smart - IQ Fokus

Mindok Smart - IQ Fokus

Hodnocení: 4,5
369 Kč

Zaostřete na střed! Využijte 10 barevných herních dílků a zaplňte herní desku. Soustřeďte se na střední část desky, kterou musíte sestavit přesně podle zadání. Úplně nový koncept hry z řady SmartGames.

Albi IQ Fitness Tangram

Albi IQ Fitness Tangram

Hodnocení: 5
299 Kč 289 Kč

Základním úkolem hry Tangram je sestavení čtverce. Pak můžete zkusit složit další tvary dle úkolů na kartičkách. Další variantou hry je skládání dílků dle své fantazie, přičemž ostatní hádají, co tvary představují. Pravidla jsou jednoduchá, při skládání musíte použít všechny dílky a žádné se nesmí překrývat. Ze 7 dílků můžete zkombinovat stovky různých tvarů.

Mindok Smart – IQ Kostka
409 Kč

Dokážete ze sedmi barevných dílků poskládat kostku? Není to tak snadné, jak by se na první pohled mohlo zdát. Využijte své logické myšlení a prostorovou představivost k vyřešení všech 3D rébusů.

ADC Blackfire Příběhy z kostek: Harry Potter
299 Kč 279 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Příběhy z kostek je hra, ve které zábavným způsobem hráči zapojí své kreativní myšlení a vytváří vlastní příběhy. Nyní se vrací s oblíbeným motivem Harryho Pottera! Vyprávějte i vy ty nejkouzelnější příběhy o světě plném fantazie! „Byla nebyla jedna kouzelnická škola čar a kouzel v Bradavicích…“

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Hry pro jednoho hráče.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Hry pro jednoho hráče výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Hry pro jednoho hráče akce.