10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Ravensburger Echoes Tanečnice Ravensburger Echoes Tanečnice
Ravensburger Echoes Tanečnice

Echoes Tanečnice je tajemná audiohra. V síních honosného skotského sídla straší duch mladé dívky. Zaposlouchejte se do útržků jejího tragického příběhu, sbírejte stopy a vyřešte záhadu její smrti. Ke hře je nutné stáhnout zdarma aplikaci Ravensburger Echoes, která je kompletně namluvená v češtině.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Ravensburger Echoes Koktejl Ravensburger Echoes Tanečnice
Ravensburger Echoes Koktejl

Echoes Koktejl je tajemná audiohra. V zakouřené newyorské nálevně se za tlumeného světla schází zločinci z místního podsvětí, aby spřádali své zlověstné plány. Naslouchejte rozhovorům v baru a zjistěte, jestli dokážete vyřešit záhadu nechvalně proslulého mafiánského bosse „Krutého Steva“. Ke hře je nutné stáhnout zdarma aplikaci Ravensburger Echoes, která je kompletně namluvená v češtině.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Ravensburger Echoes Mikročip Ravensburger Echoes Tanečnice
Ravensburger Echoes Mikročip

Echoes Mikročip je tajemná audiohra. Ve vzdálené budoucnosti leží svět v troskách. Naslouchejte stopám z minulosti a odhalte temné tajemství, které obklopuje pád moderní civilizace. Ke hře je nutné stáhnout zdarma aplikaci Ravensburger Echoes, která je kompletně namluvená v češtině.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Dino Zápalky společenská hra malá Dino Zápalky společenská hra malá
Dino Zápalky společenská hra malá

Ukažte přátelům, jak vám to pálí při luštění 50 hlavolamů se sirkami. Jak přemístit jednu zápalku, aby proměnila hvězdu v deset trojúhelníků nebo otočila hlavou slepice? 50 netradičních hlavolamů prověří a zlepší logické uvažování a prostorovou představivost.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 234 Kč
Spin Master Perplexus Začátečník Dino Zápalky společenská hra malá
Spin Master Perplexus Začátečník

Perplexus je 3-D labyrint uzavřený v průhledné plastové kouli. Kroucením, manévrováním, otáčením koule o 360 stupňů se hráč snaží malou ocelovou kuličku přes složité bludiště složené z úzkých plastových kolejí dostat do cíle.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 399 Kč
Pecka cena
Mindok Smart - IQ Fit Dino Zápalky společenská hra malá
Mindok Smart - IQ Fit

Hlavolamová hra pro 1 hráče z řady SMART games. Cílem je vyřešit rébus tak, že jsou všechny dílky umístěny na herní plán a tam nezbývají žádná volná místa. Všechny vyčnívající kuličky musejí být skryté v otvorech v herním plánu tak, že vznikne rovná plocha.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 235 Kč
ADC Blackfire Pán prstenů: Putování po Středozemi ADC Blackfire Pán prstenů: Putování po Středozemi
ADC Blackfire Pán prstenů: Putování po Středozemi

Pán prstenů: Putování po Středozemi je kooperativní hra pro jednoho až pět hráčů. Během hry se skupina hrdinů vydává vstříc nebezpečným dobrodružstvím, aby společně prozkoumávali a přežili v obrovském epickém fantasy světě J.R.R. Tolkienova Pána prstenů. Při svém putování budou čelit mocným protivníkům, objevovat ztracené poklady, odhalovat dávno zapomenuté znalosti a upravovat dovednosti podle rolí v jejich Společenstvu. Temnota povstává, zlo sílí, stín a zkaženost se rozšiřují. Je nejvyšší čas, aby se hrdinové vydali na své putování po Středozemi.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 2 329 Kč
ADC Blackfire Harry Potter: Rok v Bradavicích ADC Blackfire Pán prstenů: Putování po Středozemi
ADC Blackfire Harry Potter: Rok v Bradavicích

S potěšením vám oznamujeme, že jste byli přijati na školu čar a kouzel v Bradavicích. Během své školní docházky se naučíte ovládat kouzla a vařit lektvary potřebné k boji proti silám zla. Rovněž se vám dostane nesmírné cti zúčastnit se školního poháru. Vaše studia na škole čar a kouzel v Bradavicích právě začínají!

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 799 Kč
Spin Master Perplexus Original ADC Blackfire Pán prstenů: Putování po Středozemi
Spin Master Perplexus Original

Otestuj svojí šikovnost a zručnost v tomto revolučním 3D hlavolamu. Perplexus Beast je jedinečný, jeden z nejlepších hlavolamů. Pokud chcete dostat kuličku do cíle, musíte hlavolamem otáčet o 360 stupňů. Není to tak jednoduché jak se zá, v cestě vám stojí různé překážky a nástrahy tak pozor ať si nezamotáte ruce.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 450 Kč
Spin Master Perplexus Epic Spin Master Perplexus Epic
Spin Master Perplexus Epic

Otestuj svojí šikovnost a zručnost v tomto revolučním 3D hlavolamu. Perplexus je revoluční 3D labyrint uzavřený v průhledné plastové kouli. Je zábavný, poučný a výborný pro zlepšení jemné motoriky a koordinace ruka-oko dětí, ale i dospělých.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 598 Kč
Albi Scythe: Základní hra Spin Master Perplexus Epic
Albi Scythe: Základní hra

Scythe je strategická hra určená především náročnějším a zkušenějším hráčům. Odehrává se ve východní Evropě v alternativní minulosti, konkrétně krátce po první světové válce. Na překrásných ilustracích Jakuba Rozalského se tak vedle sebe prohánějí stáda ovcí a koz spolu s obřími kráčejícími mechy.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Mindok SMART IQ Puzzle Pro Spin Master Perplexus Epic
Mindok SMART IQ Puzzle Pro

Nová hra IQ Puzzle Pro z řady Smart Games obsahuje 120 rébusů. Horní část krabičky obsahuje jednu herní desku pro 2D rébusy a speciální desku pro 3D rébusy – pyramidu. Spodní část krabičky přináší další tvar desky pro 2D rébusy. A to vše v malé kompaktní krabičce, ideální na cesty!

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 245 Kč