Bigjigs Rail Dřevěné vláčkodráhy Set 24 dílů
452 Kč

423 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Je vždy dobré mít velkou nevyužitou zásobu kolejnic, jednou nastane ten správný čas rozšířit železniční síť Bigjigs! Tento rozsáhlý balíček příslušenství zahrnuje přímé a zakřivené kolejnice. Proto můžete rozšířit svou vláčkodráhu dle libosti, v představivosti se meze nekladou.


Bigjigs Rail dřevěná vláčkodráha Ohebná kolej 2kusy
196 Kč
188 Kč

Rozšiřující set dvou unikátních ohebných kolejí. Vám pomůže ve chvílích, kdy Vám do úspěšného finálního sestavení vláčkodráhy dle vlastní fantazie chybí jen krůček. Součásti balení jsou 2 kusy flexibilních a přizpůsobivých kolejí, právě ty vyplní každou mezeru nebo chybějící část vaší stavby vláčkodráhy.


Bigjigs Rail Dřevěné koleje Set 25 dílů
449 Kč

Zvětši si svou vláčkodráhu, to ti teď nabízí tento velký rozšiřující set. Set obsahuje 25 kusů kvalitních dřevěných dílů kolejí, který lze přidat k jakékoliv existující kolekci vláčkodráh. Kompatibilní s ostatními předními značkami dřevěných železnic.


Bigjigs Rail koleje vláčkodráhy - Přehazovací výhybka 2ks
209 Kč

Chceš aby tvé vláčky měli na výběr kam mohou jet, tento rozšiřující set dvou kusů přehazovacích výhybek ti to hravě umožní. Koleje jsou vyrobeny z velmi kvalitního tvrdého dřeva a jsou perfektně zpracovány a vyhlazeny do výsledné podoby kolejí dřevěné vláčkodráhy.


Bigjigs Rail Set mostní konstrukce
373 Kč

319 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Rozšiřující sada obsahující mostní konstrukci a kolejnice prodlouží vaši vláčkodráhu Bigjigs. Tato sada je kompatibilni i s dalšími značkami dřevěných vláčkodráh.


Brio WORLD 33253 Sada pro navyšování mostů
349 Kč

259 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Systém pro navyšování mostů od značky Brio můžete použít jako podpěry nebo udělat tunel. Také můžete naskládat podpěry nad sebe a vytvořit tak novou 2-úrovňovou dráhu pro vaše vláčky.


Brio WORLD 33307 Rozšiřující sada
949 Kč

619 Kč

Sada kolejnic pro vláčkodráhy BRIO. Tato sada 11 dílů umožní vašim malým mašinfírům rozšírit svůj vláčkový svět nebo spojit dvě vláčkodráhy dohromady.


Brio WORLD 33332 Vzestupné koleje
259 Kč

197 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Koleje k rampě jako ideální rozšíření vláčkodráhy Brio. Využijete je ve chvíli, kdy budete chtít postavit most a podobně. Části jsou vyrobeny z vybraného bukového dřeva nejvyšší kvality.


Brio WORLD 33333 Mini rovné koleje
199 Kč

153 Kč

Tyto speciální spojky Brio využijete u spojů, kde je třeba zaměnit spojovací čudlík za dírku a obráceně. Části jsou vyrobeny z vybraného bukového dřeva nejvyšší kvality.


Brio WORLD 33335 Střední rovné koleje
198 Kč

Střední koleje rovné 4 kusy jsou skvělým příslušenstvím pro rozšíření vaší vláčkodráhy Brio. Části jsou vyrobeny z vybraného bukového dřeva nejvyšší kvality.


Brio WORLD 33337 Krátké zahnuté koleje
199 Kč

148 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Krátké zatáčky 4 kusy jsou skvělým příslušenstvím pro rozšíření vaší vláčkodráhy Brio. Části jsou vyrobeny z vybraného bukového dřeva nejvyšší kvality.


Brio WORLD 33346 Zakřivené výhybky
349 Kč

236 Kč

Jednoduché výhybky k vláčkodráze Brio jsou skvělým doplňkem pro rozšíření vaší sady. Vláčky poté budou moci jezdit více směry. Části jsou vyrobeny z vybraného bukového dřeva nejvyšší kvality.


Brio WORLD 33351 Most s podjezdem
539 Kč

376 Kč

Most s podjezdem je jednoduchý malý most, pod kterým mohou jezdit Brio auta. Tento doplňek je vyroben z vybraného bukového dřeva nejvyšší kvality.


Brio WORLD 33361 Mechanická točna
499 Kč

370 Kč

Mechanická točna spojuje železniční tratě vláčkodrah Brio. Na tuto točnu je možno napojit šest kolejí a řídit pak provoz na kolejišti. Části jsou vyrobeny z vybraného bukového dřeva nejvyšší kvality.


Brio WORLD 33394 Startovní sada kolejí
669 Kč

455 Kč

Základní sada kolejí pro vláčky Brio. Pokud si chcete skládat vlastní vláčkodráhu, bez omezení kvůli nedostatku kolejí, tato sada je tu právě pro vás. Jednotlivé části jsou vyrobeny ze dřeva s certifikátem FSC.


Brio WORLD 33401 Rozšiřující sada, malá
669 Kč

459 Kč

Set kolejí obsahující 11 dílů skvěle rozšíří vaši vláčkodráhu Brio. Částí jsou vyrobeny z vybraného bukového dřeva nejvyšší kvality, proto se bude přistavovat jedna radost.


Brio WORLD 33402 Rozšiřující sada, střední
919 Kč

649 Kč

Set kolejí obsahuje 16 dílů různých kolejí k vláčkodráhám: 4 dlouhé rovné, 2 středně dlouhé rovné, 2 krátké rovné, 2 výhybky, 2 krátké zatáčky, 2 dlouhé zatáčky a 2 speciální spojovací koleje se stejnými spojovacími prvky. Koleje jsou vyrobeny z kvalitního bukového dřeva.


Brio WORLD 33699 Most
409 Kč

318 Kč

Most v zatáčce je velmi atraktivní prvek pro tvoji vláčkodráhu Brio. Nabízí širší škálu stavebních možností. Most se skládá ze 3 dílů dřevěné dráhy a plastové konstrukce, která drží most pohromadě Most je kompatibilní s většinou vláčkodráh.


Brio World 33885 Stavitelný most
539 Kč

332 Kč

Most inspirovaný železničními mosty starých časů. Stavitelný most má jedinečný vzhled. Postavte si jej tak vysoký, abyste mohli přidat do své dráhy další patro. Každá dráha může být originál.


Fisher-Price Opičí palác
1 199 Kč
1 160 Kč
+ doprava zdarma

S tímto setem ožívají Tomášova dobrodružství z 22. série, ve které prozkoumává tajemný Opičí palác. Když Tomáš s nákladem projede pod liánami, z paláce vyskočí opička a začne se na nich houpat.


Fisher-Price V dračích spárech
1 199 Kč

999 Kč

Tomáš profičí zatáčkou a vyjede drakovi po hřbetu až do tlamy. Jak Tomáš vyjede drakovi z čelistí, drak se nakloní a Tomáš sjede po ohnivých kolejích, roztočí ohnivou kouli a způsobí zřícení úbočí hory. Za další zatáčkou uvidí, že zhroucená část hory vyplnila mezeru v trati a odhalila skrytý tunel, kterým se Tomáš může vrátit zpět na hlavní trať a zdolat draka znovu.


Fisher-Price Základní dráha s mašinkou
999 Kč

918 Kč

Je tu nový set s vodojemem! Bez vody není pára a lokomotiva Percy se už nemůže dočkat doplnění. Vodojemy jsou nejen důležitou součástí ostrova Sodor, ale také hlavním kouskem tohoto úžasného herního setu.


Hape Dvojitý most
676 Kč

529 Kč

Přemostěte díry na své železnici s dvojitým závěsným mostem velkých rozměrů. Doplňte svou vláčkodráhu o unikátní most, který se stane ozdobou. Překonejte mořskou hladinu a dopřejte pasažérům krásný výhled.


Hape Koleje - rozšířený set
811 Kč

659 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nechte pracovat svou fantazii a postavte si svou železnici snů. Součástí balení jsou čtyřcestné křižovatky, T-křižovatky a mnoho dalších. Doplňte svůj rozšířený set o další doplňky k vláčkodráhám a vytvořte tak dechberoucí trať.


Hape Kolejnice barevná
351 Kč

279 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vláček neprojede přes tuto kolej pokud nebudou správně umístěny vkládací tvary ve správných barvách. Správně vložte a jízda může pokračovat!


Hape Kolejnice - duha
216 Kč

167 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vaše malé vláčky tvrdě pracují. Propojte je těmito barevnými kolejemi v barvách duhy a rozjasněte je! Vhodné pro použití jednotlivě nebo plně kompatibilní s jinými populárními železničními soupravami.


Hape Kolejnice - džungle
216 Kč

167 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Doplň svou vláčkodráhu a další koleje. Tentokrát tě vlak zaveze do džungle a ty máš tak jedinečnou příležitost, objevit místa, která znáš z pohádek, přímo ve svém pokojíčku.


Hape Kolejnice opička
541 Kč

477 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tři opičky se skrývají v džungli, jen čekají na svou šanci, až si užijí legraci s projíždějícím vagónkem banánem. Sledujte, co se stane až bude projíždět autíčko s banánem! Opičky vyskakují z džunge!


Hape Kolejnice set MAXI
541 Kč

422 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Rozšiřte svou vlakovou dráhu až do dalšího města. Tato řada rovných a zatočených kolejí vám poskytne důležité stavební materiály.


Hape Kolejnice xylofon
541 Kč

420 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Koleje se rozezní melodií z xylofonu jakmile přes něj vláček projede. Tato xylofonová skladba dodává hezký hudební doprovod typickému rytmu cvaknutí a „klak" zvuku jak vláček projíždí po kolejích.


Hape Korálková dráha duhová
460 Kč

399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Divoká a šikmá bludiště ve vzduchu s barevnými korálky přes tento samostatný vlakový průjezd vytváří ještě více zábavy! Připojte na vlakovou dráhu speciální korálkové auto k vašim oblíbeným mašinkám a rozjeďte to.


Hape Mechanická návěstidla
406 Kč

253 Kč

Staňte se výpravčím a povolte vlakům, aby zastavili nebo jeli s touto sadou mechanických signálů. Zatlačte rameno semaforu nahoru, aby vlaky vydaly zelený signál ""Jeď"" a zatlačte dolů na červený signál ""Stop"".


Hape Vláček housenka - set
487 Kč

369 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Udělej místo na trati hladové housence, která už přijíždí a hledá něco chutného k jídlu! Vhodná pro hru na trati i mimo koleje. Tento housenkový vláček přináší radost, pohyb a poučení o světě v přírodě.


Hape Vláčkodráha Grand City
2 649 Kč

2 132 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Vláčkodráha Grand City představuje velké dvouúrovňové vlakové nádraží s výtahem. Přes jízdenky je možné rozsvítit projekci pěti měst. Dále je možné mikrofonem nahrát vzkaz pro cestující či rozsvítit světlo v horním patře.


Hape Vláčkodráha - Horský důl menší
2 643 Kč

1 899 Kč
+ doprava zdarma

Odvezte vlak z povrchového prostředí hluboko do dolu. Tato víceúrovňová hrací plocha poskytuje kompletní dřevěnou dráhu a obsahuje jeřáb, lanový most, houpací dveře a varovný zvonek. Ulehči práci horníkům a zapřáhni všechny vagónky.


Hape Vláčkodráha - Horský důl střední
3 965 Kč

3 284 Kč
+ doprava zdarma

Odvezte vlak z povrchového prostředí hluboko do dolu. Tato víceúrovňová hrací plocha poskytuje kompletní dřevěnou dráhu a obsahuje jeřáb,dva vlaky, lanový most, varovný zvon, závěsné dveře a bezpečnostní vrata. Ulehči práci horníkům a zapřáhni všechny vagónky.


Hape Železniční stanice svítící
676 Kč

509 Kč

Nastupovat!! Nahrajte si vlastní osobní pozdrav pro cestující v této miniaturní železniční stanici, doplněnou osvětlením, automatem na jízdenky, jízdním řádem a stanicemi!


Hape Železniční točna
269 Kč

242 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vyjeďte vlakem na točnu a otáčejte velkým červeným knoflíkem a vyberte si jeden ze šesti směrů. Tato mechanická točna vytváří uklidňující klikací zvuk při otáčení a centrální držák je dostatečně velký. Otočením červeného knoflíku vyberte stopu pro mašinu .


Maxim Hlavní nádraží
859 Kč

421 Kč

Maxim Hlavní nádraží je další z mnoha dílků pro vláčkodráhy. Přivezte vlak na hlavní rozcestník do všech zemí světa. Vytvořte svou unikátní vláčkodráhu a bavte se hrou na strojvedoucího, výpravčího nebo správce železnic.


Maxim Křižovatka

Maxim Křižovatka

Hodnocení: 5
289 Kč

236 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tato křižovatka je tátou všech výhybek.Veliká čtyřsměrná křižovatka tratí, která umožní jet do jakéhokoli směru se mašince bude chtít, to umožňuje nekonečné možnosti uspořádání. Inženýři doporučují, začlenit tuto velkou křižovatku do všech systémů.


Maxim Most San Francisco

Maxim Most San Francisco

Hodnocení: 5
349 Kč

299 Kč

Rozšiřte svoji vláčkodráhu o jedinečný červený 80 cm dlouhý most, který je kopií známého amerického mostu v San Franciscu. Balení obsahuje plastový most a nájezdové koleje.


Maxim Točna s 8mi výjezdy
199 Kč

159 Kč

Když se mašinky nemohou otočit přímo za roh, musejí dlouze objíždět tratě, aby se dostaly správným směrem tam kam potřebují. Na točně od Maxim, se na malém prostoru mašinka dokonale otočí, koleje sednou správně na sebe a může se vydat do jednoho z osmi směrů.


Maxim Velké depo s točnou
979 Kč

796 Kč

Velké depo je určeno až pro pět mašinek či vagonků. Dvoupatrová střecha umožňuje dokonalý přístup ke všem zaparkovaným vozům. Před vjezdem do depa je funkční točna.


Maxim Velký horský tunel s jeřábem
979 Kč

822 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Rozšiřte svoji vláčkodráhu o tento jedinečný horský tunel, který lze různě kombinovat a neustále vytvářet nové herní možnosti a situace. Tunel je možné použít samostatně nebo jako dva tunely, které udělají z velké hory horskou dráhu.


Maxim Vláčkodráha - Přímořské město - 80 ks
1 599 Kč

1 239 Kč
+ doprava zdarma

Tento velký set obsahuje celkem 80 dílů . Dominantou vláčkodráhy je visutý most nad přímořským městečkem. Součástí je spousta zajímavých doplňků včetně domů, aut či postaviček.


Maxim Vláčkodráha s visutým mostem - 57 ks
999 Kč

845 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Rozšiřte svoji vláčkodráhu o jedinečný červený 80 cm dlouhý most, který je kopií známého amerického mostu v San Franciscu. Balení obsahuje plastový most a nájezdové koleje.


Woody Rozšířený set kolejí zarážky s magnetem
199 Kč

184 Kč

Zvětši si svou vláčkodráhu! To teď nabízí tento rozšiřující set kolejí: zarážky s magnetem a bloky. Kvalitní dřevěný set lze přidat k jakékoliv existující kolekci vláčkodráh. Kompatibilní s ostatními předními značkami dřevěných železnic.


Woody Set kolejí, 20dílů
529 Kč

429 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zvětši si svou vláčkodráhu! To ti teď nabízí tento rozšiřující set. Set obsahuje 20 kusů kvalitních dřevěných dílů kolejí, který lze přidat k jakékoliv existující kolekci vláčkodráh. Kompatibilní s ostatními předními značkami dřevěných železnic.