Hape Vláčkodráha - Horský důl menší
2 643 Kč 2 059 Kč

Odvezte vlak z povrchového prostředí hluboko do dolu. Tato víceúrovňová hrací plocha poskytuje kompletní dřevěnou dráhu a obsahuje jeřáb, lanový most, houpací dveře a varovný zvonek. Ulehči práci horníkům a zapřáhni všechny vagónky.

Hape Vláčkodráha Grand City
2 643 Kč 2 089 Kč

Vláčkodráha Grand City představuje velké dvouúrovňové vlakové nádraží s výtahem. Přes jízdenky je možné rozsvítit projekci pěti měst. Dále je možné mikrofonem nahrát vzkaz pro cestující či rozsvítit světlo v horním patře.

Fisher-Price Opičí palác
1 199 Kč 589 Kč

S tímto setem ožívají Tomášova dobrodružství z 22. série, ve které prozkoumává tajemný Opičí palác. Když Tomáš s nákladem projede pod liánami, z paláce vyskočí opička a začne se na nich houpat.

Woody Extra velké depo

Woody Extra velké depo

Hodnocení: 3,7
799 Kč 659 Kč

Exkluzivní a krásně propracované vlakové depo, ve kterém může najednou odpočívat až 5 vláčků. Žádná železnice by nebyla úplná bez těchto krásných garáží. Depo je rovněž místem, kde se mohou provádět drobné opravy.

Woody Sklopný most

Woody Sklopný most

Hodnocení: 5
289 Kč 259 Kč

Novinka

Zvedací most krásně doplní kteroukoliv vláčkodráhu. Most je vyroben v kombinaci dřeva a plastu a jeho součástí jsou i dva kolejnicové nadjezdy. Ke kolejím lze jednoduše připojit další, tak rozšířit svou trať. Prvek je kompatibilní i s jinými značkami.

Bigjigs Rail Dřevěné vláčkodráhy Set 24 dílů
499 Kč

Je vždy dobré mít velkou nevyužitou zásobu kolejnic, jednou nastane ten správný čas rozšířit železniční síť Bigjigs! Tento rozsáhlý balíček příslušenství zahrnuje přímé a zakřivené kolejnice. Proto můžete rozšířit svou vláčkodráhu dle libosti, v představivosti se meze nekladou.

Maxim Velké depo s točnou

Maxim Velké depo s točnou

Hodnocení: 4,6
979 Kč 949 Kč

Velké depo je určeno až pro pět mašinek či vagonků. Dvoupatrová střecha umožňuje dokonalý přístup ke všem zaparkovaným vozům. Před vjezdem do depa je funkční točna.

Hape sada Světelný a zvukový tunel
679 Kč

Novinka

Rozšiřte svoji železniční trať přidáním této sady s horským tunelem. Světelný a zvukový tunel je skvělým doplňkem k dřevěným vláčkodrahám Hape Railway! Světla a zvuky jsou aktivovány infračervenými paprsky nebo po stisknutí tlačítka.

Maxim Tunelové nádraží
319 Kč 289 Kč

Tunelové nádraží má vzhled cihlového vzoru. Výstavbou nových nádraží se Vaše město zdokonaluje a cestující se budou cítit příjemně a pohodlně po celou dobu jejich cestování.

Woody Set kolejí, 20dílů
529 Kč 459 Kč

Zvětši si svou vláčkodráhu! To ti teď nabízí tento rozšiřující set. Set obsahuje 20 kusů kvalitních dřevěných dílů kolejí, který lze přidat k jakékoliv existující kolekci vláčkodráh. Kompatibilní s ostatními předními značkami dřevěných železnic.

Brio World 33896 Svítící vagón se zlatem
349 Kč 279 Kč

Vše, co se třipytí, není zlato. Někdy je to i lepší. Vlak s nákladem zlata. Jakmile se kola rozjedou, Vůz se rozsvítí a krásně září.

Maxim Hlavní nádraží

Maxim Hlavní nádraží

Hodnocení: 4,9
859 Kč 479 Kč

Maxim Hlavní nádraží je další z mnoha dílků pro vláčkodráhy. Přivezte vlak na hlavní rozcestník do všech zemí světa. Vytvořte svou unikátní vláčkodráhu a bavte se hrou na strojvedoucího, výpravčího nebo správce železnic.

Brio WORLD 33402 Rozšiřující sada, střední
829 Kč 679 Kč

Set kolejí obsahuje 16 dílů různých kolejí k vláčkodráhám: 4 dlouhé rovné, 2 středně dlouhé rovné, 2 krátké rovné, 2 výhybky, 2 krátké zatáčky, 2 dlouhé zatáčky a 2 speciální spojovací koleje se stejnými spojovacími prvky. Koleje jsou vyrobeny z kvalitního bukového dřeva.

Maxim Depo pro dvě lokomotivy
369 Kč 279 Kč

Krásné depo nabízí zázemí pro dvě lokomotivy, které si zde mohou odpočinout a nabrat další síly. Depo je vhodné pro mašinky o rozměrech cca 12,5 × 13 × 15 cm.

Brio WORLD 33361 Mechanická točna-24%
499 Kč 379 Kč

Akce

Mechanická točna spojuje železniční tratě vláčkodrah Brio. Na tuto točnu je možno napojit šest kolejí a řídit pak provoz na kolejišti. Části jsou vyrobeny z vybraného bukového dřeva nejvyšší kvality.

Maxim Interaktivní elektronické závory - anglické
549 Kč 459 Kč

Tento přejezd se závorami usnadňuje řízení provozu jak na kolejích tak i na silnici. Stačí stáhnout závory dolů a po průjezdu mašinky závory začnou samy vydávat zvukový a světelný signál.

Bigjigs Rail dřevěná vláčkodráha Ohebná kolej 2kusy
249 Kč

Rozšiřující set dvou unikátních ohebných kolejí. Vám pomůže ve chvílích, kdy Vám do úspěšného finálního sestavení vláčkodráhy dle vlastní fantazie chybí jen krůček. Součásti balení jsou 2 kusy flexibilních a přizpůsobivých kolejí, právě ty vyplní každou mezeru nebo chybějící část vaší stavby vláčkodráhy.

Maxim Výhybka - přehazovací
259 Kč 229 Kč

Speciální výhybka nejen pro mašinky na baterie, které po přepnutí výhybky pojedou tam, kam jim určíte a nikdy jinak. Můžete určit okruh, který díky přehazovacím výhybkám vláčky musí dodržovat.

Maxim Most San Francisco

Maxim Most San Francisco

Hodnocení: 5
349 Kč 299 Kč

Rozšiřte svoji vláčkodráhu o jedinečný červený 80 cm dlouhý most, který je kopií známého amerického mostu v San Franciscu. Balení obsahuje plastový most a nájezdové koleje.

Brio WORLD 33333 Mini rovné koleje
199 Kč 189 Kč

Tyto speciální spojky Brio využijete u spojů, kde je třeba zaměnit spojovací čudlík za dírku a obráceně. Části jsou vyrobeny z vybraného bukového dřeva nejvyšší kvality.

Brio WORLD 33394 Startovní sada kolejí
599 Kč 479 Kč

Základní sada kolejí pro vláčky Brio. Pokud si chcete skládat vlastní vláčkodráhu, bez omezení kvůli nedostatku kolejí, tato sada je tu právě pro vás. Jednotlivé části jsou vyrobeny ze dřeva s certifikátem FSC.

Maxim Točna s 8mi výjezdy

Maxim Točna s 8mi výjezdy

Hodnocení: 4,7
199 Kč

Když se mašinky nemohou otočit přímo za roh, musejí dlouze objíždět tratě, aby se dostaly správným směrem tam kam potřebují. Na točně od Maxim, se na malém prostoru mašinka dokonale otočí, koleje sednou správně na sebe a může se vydat do jednoho z osmi směrů.

Brio WORLD 33344 Mechanické výhybky
489 Kč 429 Kč

Akce

Výhybky se zarážkou jsou ideální když po kolejišti jede mašinka na pohon. Lépe se zastaví a nevjede na vedlejší kolej, což by bylo nebezpečné. Části jsou vyrobeny z vybraného bukového dřeva a plastu vysoké kvality.

Brio WORLD 33332 Vzestupné koleje
229 Kč 219 Kč

Koleje k rampě jako ideální rozšíření vláčkodráhy Brio. Využijete je ve chvíli, kdy budete chtít postavit most a podobně. Části jsou vyrobeny z vybraného bukového dřeva nejvyšší kvality.

Fisher-Price Základní dráha s mašinkou
999 Kč 699 Kč

Je tu nový set s vodojemem! Bez vody není pára a lokomotiva Percy se už nemůže dočkat doplnění. Vodojemy jsou nejen důležitou součástí ostrova Sodor, ale také hlavním kouskem tohoto úžasného herního setu.

Maxim Velký horský tunel s jeřábem
979 Kč 769 Kč

Rozšiřte svoji vláčkodráhu o tento jedinečný horský tunel, který lze různě kombinovat a neustále vytvářet nové herní možnosti a situace. Tunel je možné použít samostatně nebo jako dva tunely, které udělají z velké hory horskou dráhu.

Maxim Maják

Maxim Maják

Hodnocení: 4
559 Kč 399 Kč

Pobřežní maják navádí lodě z dalekých dálek moří a oceánů, aby v bezpečí zakotvily v přístavu. Udělejte ze svého města neobyčejné místo, kde se střetává lodní, automobilová i železniční doprava. Po stisku tlačítka se světlo na majáku rozsvítí a roztočí.

Brio WORLD 33335 Střední rovné koleje
199 Kč 189 Kč

Střední koleje rovné 4 kusy jsou skvělým příslušenstvím pro rozšíření vaší vláčkodráhy Brio. Části jsou vyrobeny z vybraného bukového dřeva nejvyšší kvality.

Fisher-Price Rozšiřující set Hazard tracks
499 Kč 449 Kč

Postavte, rozšiřte a upravte si svůj vlastní motorový svět Mašinky Tomáše a jeho přátel s tímto rozšiřujícím setem TrackMaster od Fisher-Price®. Připojte díly k dalším rozšiřujícím setům a herním setům vláčků TrackMaster a postavte si vlastní originální železnici!

Woody Rozšířený set kolejí zarážky s magnetem
199 Kč

Zvětši si svou vláčkodráhu! To teď nabízí tento rozšiřující set kolejí: zarážky s magnetem a bloky. Kvalitní dřevěný set lze přidat k jakékoliv existující kolekci vláčkodráh. Kompatibilní s ostatními předními značkami dřevěných železnic.

Brio World 33840 Nástupiště s vlastním hlášením
849 Kč 579 Kč

Haló, kdo chce ohlásit další příjezd vlaku? Kdo říká, že čekání na vlak musí být nuda? Tato báječná vlaková stanice obsahuje novou verzi velice popoulární funkce nahrávaní hlasu.

Maxim Křižovatka

Maxim Křižovatka

Hodnocení: 4,9
289 Kč 259 Kč

Tato křižovatka je tátou všech výhybek.Veliká čtyřsměrná křižovatka tratí, která umožní jet do jakéhokoli směru se mašince bude chtít, to umožňuje nekonečné možnosti uspořádání. Inženýři doporučují, začlenit tuto velkou křižovatku do všech systémů.

Brio WORLD 33341 Dlouhé rovné koleje
279 Kč

Dlouhé koleje rovné 4 kusy jsou skvělým příslušenstvím pro rozšíření vaší vláčkodráhy Brio. Části jsou vyrobeny z vybraného bukového dřeva nejvyšší kvality.

Brio WORLD 33307 Rozšiřující sada
849 Kč 699 Kč

Sada kolejnic pro vláčkodráhy BRIO. Tato sada 11 dílů umožní vašim malým mašinfírům rozšírit svůj vláčkový svět nebo spojit dvě vláčkodráhy dohromady.

Brio WORLD 33253 Sada pro navyšování mostů
319 Kč 299 Kč

Systém pro navyšování mostů od značky Brio můžete použít jako podpěry nebo udělat tunel. Také můžete naskládat podpěry nad sebe a vytvořit tak novou 2-úrovňovou dráhu pro vaše vláčky.

Woody Velká točna, dřevo a plast
299 Kč 269 Kč

Když se mašinky nemohou otočit přímo za roh, musejí dlouze objíždět tratě, aby se dostaly správným směrem tam, kam potřebují. Na točně, se na malém prostoru mašinka dokonale otočí, koleje sednou správně na sebe a může se vydat do jednoho z osmi směrů.

Brio WORLD 33401 Rozšiřující sada, malá
599 Kč 489 Kč

Set kolejí obsahující 11 dílů skvěle rozšíří vaši vláčkodráhu Brio. Částí jsou vyrobeny z vybraného bukového dřeva nejvyšší kvality, proto se bude přistavovat jedna radost.

Brio World 33961 Most Smart Tech
919 Kč 659 Kč

Povyšte zábavu při hraní s vláčkodráhou na vyšší úroveň a připojte Most z řady Smart Tech. Pokud je most zdvižený, vlak se sám před ním zastaví a po sklopení mostu se opět sám znovu rozjede. Pro speciální funkce je potřeba použít lokomotivu Smart Tech.

Brio WORLD 33337 Krátké zahnuté koleje
199 Kč 179 Kč

Krátké zatáčky 4 kusy jsou skvělým příslušenstvím pro rozšíření vaší vláčkodráhy Brio. Části jsou vyrobeny z vybraného bukového dřeva nejvyšší kvality.

Fisher-Price Super transportér
1 699 Kč 999 Kč

Senzační transportér! Další skvělá zábava od Mašinky Tomáše. V herním setu najdete koleje, které jsou kompatibilní se všemi sestavami. Je zde i přistávací plocha pro vrtulníky a odnímatelná pohyblivá postavička. Součástí je také jedna kovová mašinka a dvě minimašinky.

Brio WORLD 33351 Most s podjezdem
489 Kč 399 Kč

Most s podjezdem je jednoduchý malý most, pod kterým mohou jezdit Brio auta. Tento doplňek je vyroben z vybraného bukového dřeva nejvyšší kvality.

Woody Příslušenství k dráze točna
279 Kč 259 Kč

Točna jako pěkný doplněk ke kolejím vláčkodráhy. Točna je potřeba na každém nádraží, kde se vlaky musí vymotat ze spleti kolejnic u depa. Je kompatibilní s většinou vláčkodráh.

Maxim Železniční opravna
399 Kč 329 Kč

Každá mašinka potřebuje čas od času poopravit. V opravně se postarají o její dobrý technický stav. Zde se mohou mašinky zastavit s poruchami a závadami. Po otočení červené páčky se nadzvedne kolej a mašinka sama odjede.

Fisher-Price V dračích spárech
1 199 Kč 759 Kč

Tomáš profičí zatáčkou a vyjede drakovi po hřbetu až do tlamy. Jak Tomáš vyjede drakovi z čelistí, drak se nakloní a Tomáš sjede po ohnivých kolejích, roztočí ohnivou kouli a způsobí zřícení úbočí hory. Za další zatáčkou uvidí, že zhroucená část hory vyplnila mezeru v trati a odhalila skrytý tunel, kterým se Tomáš může vrátit zpět na hlavní trať a zdolat draka znovu.

Fisher-Price Zřícení jeskyně
1 699 Kč 1 309 Kč

Užijte si spoustu zábavy s tímto herním setem, který ukrývá celou řadu parádních vychytávek. Socha v nadživotní velikosti ukrývá drahokam. Zatímco mašinka Tomáš jede výtahem nahoru, odhalí tento vzácný drahokam. Vyjměte ho a použijte jej jako jeden z padajících balvanů.

Bigjigs Rail Set mostní konstrukce
409 Kč 349 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Rozšiřující sada obsahující mostní konstrukci a kolejnice prodlouží vaši vláčkodráhu Bigjigs. Tato sada je kompatibilni i s dalšími značkami dřevěných vláčkodráh.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Koleje pro vláčky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Koleje pro vláčky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Koleje pro vláčky akce.