Lamps Balonky fluorescenční 100 ks + pumpička
299 Kč 239 Kč

Barevné fluorescenční balonky se skvěle hodí na narozeninovou oslavu nebo dětskou párty. Krásně barevné balonky rozzáří dětské obličeje.Tato sada jich obsahuje dokonce 100 kusů!

ADC Blackfire Frozen: Elsina korunka a šperky
329 Kč 319 Kč

Set šperků princezny Elsy z animované pohádky Ledové království. Vyzdobte se jako správná princezna s čelenkou, náušnicemi a náhrdelníkem s motivy oblíbené princezny a oslňte všechny na bále nebo oslavě.

Lamps Modelovací balonky 100 ks + pumpička
249 Kč

Barevné modelovací balonky se skvěle hodí na narozeninovou oslavu nebo dětskou párty. Krásně barevné balonky rozzáří dětské obličeje.Tato sada jich obsahuje dokonce 100 kusů!

Star Wars Hrdinský meč se zvuky-20%
969 Kč 769 Kč

Akce

Světelný meč nikdy takhle nezněl. Star Wars Scream Sabre Lightsaber má 3 úžasné možnosti zvuků. Děti mohou nahrávat své vlastní bláznivé bojové zvuky, aktivovat neočekávané zvuky Star Wars a samozřejmě bojovat s autentickým zvukem světelného meče.

Avengers Legends Infinity rukavice 49 cm
3 459 Kč 2 669 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Přiveďte k životu jednu z nejmocnějších zbraní filmu Avengers z dílny Marvel. Tato sběratelská řada přináší 49 cm velkou a do detailu propracovanou Thanosovu Gaunlet rukavici. S touto rukavicí si užijete množství autentické zábavy díky zvukovým a světelným efektům, přičemž je zachována ohybatelnost všech prstů.

Nerf Fortnite Rift Edge

Nerf Fortnite Rift Edge

Hodnocení: 5
739 Kč 599 Kč

Skvělý doplněk nejen ke kostýmu od značky Nerf, je inspirovaný hrou Fortnite. Ikonický nástroj Rift Edge replikuje vzhled i barvu předmětu z této videohry. Čepel má odolný pěnový kryt.

Lamps Sada pro princeznu

Lamps Sada pro princeznu

Hodnocení: 2,4
209 Kč 199 Kč

Krásná sada s korunkou, střevíčky, prstenem, žezlem a náušnicemi pro všechny holčičky parádnice. S těmito krásnými doplňky se holčička stane princeznou a může zazářit na princeznovském nebo maškarním bále.

Star Wars Světelný meč - Rey
359 Kč 299 Kč

Buďte jako skutečný hrdina ze Star Wars s tímto legendárním mečem! Osud galaxie je ve vašich rukou. Vysuň svůj meč jedním švihem zápěstí a užij si tak zábavu plnou napětí a akce! Meč nesvítí a nevydává zvuky.

Star Wars Světelný meč - Kylo Ren
359 Kč 299 Kč

Buďte jako skutečný hrdina ze Star Wars s tímto legendárním mečem! Osud galaxie je ve vašich rukou. Vysuň svůj meč jedním švihem zápěstí a užij si tak zábavu plnou napětí a akce! Meč nesvítí a nevydává zvuky.

Bino Koňská hlava na tyči - červený manšestr
689 Kč 389 Kč

Skvělá nápaditá plyšová hračka, která zaručeně probudí dětskou zvídavost a udrží pozornost na dlouhou dobu! Procválejte celý den se svým věrným ořem za dobrodružstvím!

ADC Blackfire Frozen: Hudební sněhová hůlka
529 Kč 449 Kč

Krásná hudební hůlka s motivy Elsy a Anny z filmu Ledové království. S touto hůlkou se děti mohou přenést do svého Ledového království a zažít svá velkolepá dobrodružství!

Spiderman Maska hrdiny - Spider Man
389 Kč

Akce

Nasaď si masku Spider-mana a začni svůj tah proti zločinu, jako opravdový hrdina. Budeš vypadat a cítit se přesně jako pavoučí muž, zloduši proti tobě nebudou mít vůbec žádnou šanci.

Star Wars Světelný meč - Luke Skywalker
359 Kč

Buďte jako skutečný hrdina ze Star Wars s tímto legendárním mečem! Osud galaxie je ve vašich rukou. Vysuň svůj meč jedním švihem zápěstí a užij si tak zábavu plnou napětí a akce! Meč nesvítí a nevydává zvuky.

Lamps Policie hrací set

Lamps Policie hrací set

Hodnocení: 3
229 Kč

Policie hrací set by neměl chybět žádnému strážníkovi pořádku. Set obsahuje nezbytnou čepici, policejní terčík se zelenou a červenou nálepkou, píšťalku, obušek a pouta.

ADC Blackfire Disney princezny-Korunka a šperky pro princeznu
229 Kč 169 Kč

Krásný set s korunkou, prstenem a náhrdelníkem pro všechny holčičky parádnice. V tomto setu je spousta krásných doplňků, díky kterým se holčička stane princeznou a může zazářit na princeznovském nebo maškarním bále.

Rappa Hasičská sada

Rappa Hasičská sada

Hodnocení: 3,8
199 Kč 179 Kč

Staňte se členem hasičské jednotky s profesionální sadou pro hasiče! Tento set obsahuje helmu s odznakem a reflexními symboly, hasičskou sekeru, hasicí přístroj, vysílačku a kompas. Zažijte opravdovou zásahovou akci!

Rubie's Harry Potter - ponožky
229 Kč

Ponožky v barvách a s erbem Nebelvíru, populární studentské koleje ve škole čar a kouzel v Bradavicích. Samozřejmě se jedná o skvělý doplněk pro fanoušky kouzelného světa Harryho Pottera.

ADC Blackfire Disney princezny-Velký set s doplňky pro princeznu
549 Kč 469 Kč

V tomto velkém setu je spousta krásných doplňků. Každá holčička se tak stane princeznou a může zazářit na princeznovském nebo maškarním bále. Všechny šperky jsou zdobeny růžovými kamínky. Na náhrdelníku a kabelce je obrázek s princeznou Locikou, Ariel a Sněhurkou.

Hasbro Power Rangers Gepardí šavle
469 Kč 429 Kč

Morfujeme! Představ si boj s padouchy jako červený strážce s mečem inspirovaným jeho silou geparda! Power Rangers gepardí šavle je vždy připravená k akci, má plastovou čepel a rukojeť ve tvaru gepardí hlavy.

ADC Blackfire Frozen 2: Hudební sněhová hůlka s Annou a Elsou
799 Kč 669 Kč

Pohádkové dobrodružství Frozen je tu se svým pokračováním! Krásná hudební hůlka s motivy Elsy a Anny z filmu Ledové království 2 okouzlí každou fanynku! S touto hůlkou se děti mohou přenést do svého Ledového království! Připoj se ke svým milovaným kamarádům, Anně, Else, Kristoffovi, Olafovi a Svenovi i ty!

Rubie's Harry Potter – kravata: Nebelvír
359 Kč 319 Kč

Kravata v barvách a s erbem Nebelvíru, populární studentské koleje ve škole čar a kouzel v Bradavicích. Samozřejmě se jedná o skvělý doplněk pro fanoušky kouzelného světa Harryho Pottera.

Mattel Toy Story 4: Příběh hraček Buzzův náramek se zvuky-30%
999 Kč 699 Kč

Akce

Staň se Buzzem Rakeťákem a přehraj si své nejoblíbenější scény z nového filmu Toy Story 4: Příběh hraček od Disney Pixar. Součástí je i pět střel, které můžeš vystřelit postupně nebo najednou v rychlém sledu.

Frozen Korunovační paruka Elsa
599 Kč 529 Kč

Která holčička by se nechtěla někdy cítit jako princezna? S touto parukou ve stylu korunovačního účesu Elsy z Ledového království se to podaří hned každé dívence! Staň se tak na chvíli Elsou a přehraj si své nejoblíbenější scény z filmu.

Spiderman Náhradní náplň do pavučinometu
299 Kč 269 Kč

Načtěte a střílejte znovu! S touto náplní mohou děti dobíjet pavučinomet a okamžitě se cítit jako jejich oblíbený superhrdina Spider-Man.

Star Wars rukavice Mandaloriana
689 Kč 579 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vrhněte se do bitvy jako legendární postava Mandaloriana z univerza Star Wars s touto úžasnou rukavicovou pistolí Star Wars NERF. Design této rukavice je inspirovaný postavou nájemného lovce. Svému majiteli umožnuje střílet na protivníky šipky Nerf.

Rappa Rytířská helma

Rappa Rytířská helma

Hodnocení: 4,6
199 Kč

Nasaďte si helmici a staňte se opravdovým středověkým rytířem a utkejte se v kolbišti s protivníkem v souboji s meči nebo s dřevci a štíty v turnaji na koňských hřbetech! Vyrobeno z PVC.

Rubie's Harry Potter - Hůlka Deluxe: Hermiona Granger
299 Kč 269 Kč

Replika kouzelnické hůlky Hermiony Grangerové z populární série Harry Potter. Originální hůlka byla vyrobena z vinné révy s jádrem z blány z dračího srdce. Ideální doplněk pro každého fanouška světa kouzel!

Mattel Polly Pocket - kouzelný medailonek
299 Kč 199 Kč

Pořiďte svým malým princeznám kouzelný náhrdelník, který v pohádce o Polly™ dokáže svou majitelku zmenšit z lidské velikosti na 10 cm. Krásný svítící náhrdelník disponuje 3 světelnými režimy.

TM Toys Fortnite Dětská zbraň Death Valley-18%
699 Kč 569 Kč

Akce

Fortnite je populární počítačová hra. Připojte se k jejím fanouškům! Zábava virtuálního světa se přesouvá do reality i díky této zbrani Death Valley, se kterou se můžete vžít do hry i mimo ni. Zbraň Death Valley je krásně propracovaná, aby co nejvíce odpovídala herní předloze.

ADC Blackfire Ariel - batůžek s vlasovými doplňky
499 Kč 239 Kč

Která holčička by nechtěla být Ariel? V tomto batůžku je spousta krásných doplňků, díky kterým se holčička stane princeznou a může zazářit na princeznovském nebo maškarním bále. Batůžek má fialovou barvu a je vyroben z lesklého materiálu a ozdoben obrázkem princezny Ariel a korunou.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Doplňky ke kostýmům.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Doplňky ke kostýmům výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Doplňky ke kostýmům akce.