Spiderman Hero mask – Miles Morales
399 Kč

Skryj svou identitu jako váš oblíbený hrdina ze seriálu Spiderman vs. Sinister 6 a vyraz do boje proti zloduchům. Díky maskování se budeš cítit neporazitelně a vyhraješ každou pavoučí bitvu.

Spiderman Maska hrdiny - Spider Man
399 Kč 369 Kč

Akce

Nasaď si masku Spider-mana a začni svůj tah proti zločinu, jako opravdový hrdina. Budeš vypadat a cítit se přesně jako pavoučí muž, zloduši proti tobě nebudou mít vůbec žádnou šanci.

Spiderman Hero mask - Spider Man
699 Kč 549 Kč

Skryj svou identitu jako váš oblíbený hrdina ze seriálu Spiderman vs. Sinister 6 a vyraz do boje proti zloduchům. Díky maskování se budeš cítit neporazitelně a vyhraješ každou pavoučí bitvu.

Spiderman Filmová maska se zvuky
606 Kč 549 Kč

Nová maska inspirovaná filmem Spider-Man: Paralelní světy vydává zvuky podobně jako její filmová předloha. Užij si ještě více zábavy s maskou hrdiny a přehraj si doma své oblíbené momenty z filmu a užij si tak spoustu zábavy.

Disney Hodný Dinosaurus - maska Arlo
419 Kč

Maska v designu hlavní postavičky Arlo z animovaného filmu Disney Pixar Hodný dinosaurus. Děti mohou díky této plastové masce užít spoustu legrace. Ústa masky jsou pohyblivá, otevírají a zavírají se podle toho jak děti pohybují ústy.

Star Wars Star Wars maska Darth Vader
339 Kč 299 Kč

Novinka

Chcete se cítit jako vaše oblíbená postava z filmu Star Wars? Nasaď si tuto masku a přidej se do boje za tvojí oblíbenou stranu síly. Na scéně se objevil hrdina Darth Vader a jeho maska je tak temná jako strana, které slouží.

Star Wars maska Kylo Ren

Star Wars maska Kylo Ren

Hodnocení: 5
339 Kč 289 Kč

Novinka

Chcete se cítit jako vaše oblíbená postava z filmu Star Wars: Síla se probouzí? Nasaď si tuto masku a přidej se do boje za tvojí oblíbenou stranu síly. Na scéně se objevil nový hrdina Kylo Ren a jeho maska je tak temná jako strana, které slouží.

Star Wars maska Stormtrooper
349 Kč

Novinka

Chcete se cítit jako vaše oblíbená postava z filmu Star Wars: Síla se probouzí? Nasaď si tuto masku a přidej se do boje za tvojí oblíbenou stranu síly. S touto maskou Stormtroopera se zapoj k základním jednotkám Imperia.

Star Wars maska Mandalorian
339 Kč 309 Kč

Novinka

Obleč a už nikdy nesundej tuto známou masku Mandaloriana. A staň se i ty zásadovým nájemným lovcem, kterého zná a chová v úctě celá galaxie. Přidej do své kolekce tuto masku inspirovanou postavou z univerza Star Wars.

Star Wars maska Final order
339 Kč 309 Kč

Novinka

Přidej se na temnou stranu a pomoz Impériu pod vedením Palpatína ovládnout celou galaxii. Přidejte do své kolekce tuto masku Sith Troopera inspirovanou novým filmem Star Wars: Vzestup Skywalkera.

Avengers Hrdinská maska Capitan America
379 Kč 309 Kč

Chcete se cítit jako váš oblíbený hrdina? Nasaďte si masku a zúčastněte se souboje mezi dobrem a zlem jako jeden z největších hrdinů Země. Maska hrdiny je příhodným doplňkem karnevalového kostýmu.

Spiderman Maximum Venom maska Venoma
579 Kč 529 Kč

Novinka

Děti se mohou připodobnit postavě Venom za použití pohybem aktivované masky inspirované animovaným seriálem Maximum Venom! Tato fantastická maska má pákou aktivovaný jazyk, který se převaluje ze strany na stranu pro zlověstnou symbiotickou zábavu.

Spin Master Batman helma a měnič hlasu se zvuky
999 Kč 909 Kč

Novinka

Chcete znít jako superhrdina Batman? Oblékněte si masku na hlavu a vystrašte nepřítele zářícíma očima a různými bojovými zvuky. Stačí stisknout tlačítko na boku masky. Díky vestavěnému modulátoru řeči bude vše, co říkáte, vysloveno hlasem samotného Batmana.