Stavebnice LEGO® NINJAGO™

Spoj své síly s Kaiem, Lloydem, Zanem, Nyou, Jayem, Colem a moudrým Mistrem Wu a bojujte společně proti zlému Garmadonovi a jeho žraločí armádě. Postav si parádní roboty, letouny, tanky, ponorky a lodě z filmu LEGO® NINJAGO™ a dokaž všem, že jsi skutečný nindža!

Zobrazit více

LEGO® NINJAGO™ postavy – která se stane tou nejoblíbenější?

  • Zane, Joy, Kai, Nya, Lloyd a Cole – hlavní hrdinové, nindžové.
  • Wu – učitel nindžů, který je naučil veškerým schopnostem.
  • Samukai – vládce podsvětí.
  • Gardamon – hlavní nepřítel nindžů, zlý bratr učitele Wu.

LEGO® NINJAGO™ drak

Součástí některých stavebnic LEGO® NINJAGO™ je drak, ať už jako přátelský hrdina, nebo nebezpečný nepřítel, kterého je třeba přemoci.

Co ještě najdete ve stavebnicích LEGO® NINJAGO™ ?

LEGO® NINJAGO™ stavebnice jsou tvořeny, kromě hlavních postav, řadou důmyslných robotů, příšer, hadů i unikátních vozítek, díky kterým si mohou děti užít řadu napínavých dobrodružství.

TIP!

Příběh LEGO® NINJAGO™ je k dostání také jako dechberoucí film nebo hra pro PC nebo konzole.


Komu udělá LEGO® NINJAGO™ největší radost?

Stavebnice LEGO® NINJAGO™ potěší především kluky, nadchnou však také dobrodružné holčičky. LEGO® NINJAGO™ je vhodné již pro děti od 4 let.

Věk dítěte Vhodné sady LEGO® NINJAGO™
4 + Např. NINJAGO™: Bitva s bouřkovým štítem, NINJAGO™: Coleovo rychlé auto, NINJAGO™: Žraločí útok
6 + Oblíbená je NINJAGO™ : Lloydova cesta
7 + Vyberte NINJAGO™: Wu a jeho bojový drak, NINJAGO™: Zlatý drak, NINJAGO™: Výprava do jeskyně lebek a další.
8 + Např. NINJAGO™: Zlatý robot, NINJAGO™: Ohnivý tesák, NINJAGO™: Nindžakoptéra a jiné.
9 + NINJAGO™: Robot ohně a kamene, NINJAGO™: Chrám Spinjitzu nebo NINJAGO™: Blesková stíhačka

*Tabulka je pouze orientační, k dostání jsou i další řady LEGO® NINJAGO™.

→ Holčičkám uděláte radost stavebnicí LEGO® Princezny nebo LEGO® Ledové království. Nezapomínáme ani na dospělé stavitele Lega. Vyberte si z nabídky LEGO® pro dospělé a pusťte se do stavění!

-18%
LEGO Ninjago 71746 Drak z džungle
7x

LEGO Ninjago 71746 Drak z džungle

1 049 Kč
859 Kč

Připojte se k ostrovnímu Lloydovi a jeho mocnému drakovi a postavte se strážcům v boji na život a na smrt. Naskočte do sedla a sneste se dolů k útoku. Pomozte ostrovnímu Zaneovi zapojit se do akce na surfu a vypálit z vystřelovačů po nepřátelích. Buďte však na pozoru, jsou vyzbrojeni dýkami a kosou! Proveďte nindža hrdiny bojem k vítězství a získejte mocný amulet.

Od prodejce MALL
-18%
LEGO Ninjago 71753 Útok ohnivého draka
4x

LEGO Ninjago 71753 Útok ohnivého draka

1 329 Kč
1 079 Kč

Fandové nindžů si zamilují prožívat dobrodružství na nebesích z 1. řady televizního seriálu LEGO® NINJAGO® se stavebnicí Útok ohnivého draka, která se dočkala nového provedení. Úchvatný model draka je ideální k přehrávání napínavých příběhů, neboť děti mohou hýbat jeho ocasem, nohama, čelistí i křídly.

Od prodejce MALL
-18%
LEGO Ninjago 71752 Univerzální nindža auto
2x

LEGO Ninjago 71752 Univerzální nindža auto

1 049 Kč
859 Kč

Děti si mohou se stavebnicí Univerzální nindža auto připomenout scény ze seriálu LEGO® NINJAGO®: Seabound. Model 2 v 1 lze proměnit buď na auto, nebo ponorku. Součástí je odnímatelný dron, 2 vystřelovače a otevírací kokpit.

Od prodejce MALL
-18%
LEGO Ninjago 71705 Odměna osudu
26x

LEGO Ninjago 71705 Odměna osudu

3 599 Kč
2 949 Kč

Vyplujte s hrdinnými nindži na palubě Odměny osudu a utkejte se s nebezpečnými nepřáteli. Tato úchvatná loď slouží jako základna nindžů a zároveň válečné plavidlo, které vládne všem mořím. Spojte síly se Zanem, Jayem, Colem a Wuem, kteří jsou vyzbrojeni zlatými zbraněmi, a připravte se na boj na palubě lodi.

Od prodejce MALL
LEGO Ninjago 71750 Lloydův vodní robot
11x

LEGO Ninjago 71750 Lloydův vodní robot

499 Kč
429 Kč

Fanoušci nindžů si díky parádní sadě Lloydův vodní robot mohou nepřetržitě přehrávat scény z televizního seriálu NINJAGO®: Seabound. Nindžovská stavebnice nabízí pohyblivého robota s velkým mečem v jedné a hydraulickým drápem v druhé ruce, takže inspiruje k akčnímu hraní.

Od prodejce MALL
LEGO Ninjago 71739 Nadzvukový útočník
1x

LEGO Ninjago 71739 Nadzvukový útočník

2 199 Kč
1 969 Kč

S touto moderní verzí nadzvukového útočníku si děti mohou přehrávat příběhy z 1. řady televizního seriálu LEGO® NINJAGO®. Model 4 v 1 lze rozebrat na motorku, tryskáč s pružinovými vystřelovači a 2 terénní vozidla.

Od prodejce MALL
LEGO Ninjago 71745 Lloydova motorka do džungle
26x

LEGO Ninjago 71745 Lloydova motorka do džungle

499 Kč
429 Kč

Se sadou Lloydova motorka do džungle si vaši malí ninjové mohou přehrávat akční scény z TV seriálu NINJAGO. Vozidlo 2v1 je vybaveno 2 vystřelovači, otevíracím kokpitem, funkčním pérováním a odnímatelným letounem, který lze použít jako surfovací prkno. Pestrá kolekce akčních modelů, jako jsou draci, roboti a vozidla, dětem otevírá svět plný nekončících dobrodružství.

Od prodejce MALL
-18%
LEGO Ninjago 71735 Turnaj živlů
17x

LEGO Ninjago 71735 Turnaj živlů

769 Kč
629 Kč

Spojte síly s týmem nindžů a mistry živlů a zúčastněte se prestižního turnaje v nindžovském umění! Uspořádejte na bojové plošině duely mezi Jayem a Jacobem nebo Bolobem a Gravisem. Procvičujte své umění v boji, rozjeďte to na kolečkových bruslích nebo se postavte točící se zbrani v rámci výcviku.

Od prodejce MALL
-16%
LEGO Ninjago 71709 Rychlá jízda s Jayem a Lloydem
53x

LEGO Ninjago 71709 Rychlá jízda s Jayem a Lloydem

799 Kč
669 Kč

Kdo vyhraje závod Speedway Five-Billion ve světě Prime Empire a získá vzácný speciální meč key-tana? Spojte síly s digitální verzí Jaye a Lloyda proti zlé kryse jménem Hausner. Utečte před Hausnerovým vznášedlem na létajícím speederu digitální verze Jaye nebo na závodní motorce digitální verze Lloyda. Krysí smečka vám je v patách! Zvítězí vaši nindža hrdinové v tomto závodě o přežití?

Od prodejce MALL
LEGO Ninjago 71700 Bugina do džungle
57x

LEGO Ninjago 71700 Bugina do džungle

269 Kč

Spojte síly s Lloydem a pusťte se do závodění v této bugině do džungle! Prožijte znovu epické bitvy z Turnaje živlů ve světě NINJAGO® a pomozte vašemu nindža hrdinovi porazit mocné nepřátele! S úžasným tlumením a velkými gumovými pneumatikami si Lloyd na své bugině hravě poradí s terénem v džungli. Naskočte do kokpitu a připravte se na boj!

Od prodejce MALL
LEGO Ninjago 70685 Spinjitzu úder – Cole
16x

LEGO Ninjago 70685 Spinjitzu úder – Cole

269 Kč

Pomozte Coleovi zdokonalit se v umění Spinjitzu s touto zábavnou sadou od NINJAGO®. Připevněte Colea do spinneru s čepelemi, umístěte jej na odpalovací podložku, udeřte do tlačítka a sledujte, jak váš hrdinný nindža letí a točí se. Vymýšlejte vlastní vzrušující Spinjitzu výzvy a připravte Colea do bitvy.

Od prodejce MALL
LEGO Ninjago 71738 Zane a bitva s titánskými roboty
15x

LEGO Ninjago 71738 Zane a bitva s titánskými roboty

1 599 Kč
1 369 Kč

Spojte síly se Zanem v jeho mocném robotovi a postavte se přízračným válečníkům! Naskočte do kokpitu a zaútočte pomocí meče a otočné pily. Střílejte z pružinových vystřelovačů po Ghoultarovi a přízračném lukostřelci, kteří však neváhají a opětují útok pomocí kosy a luku s šípy. Doveďte nindži k vítězství a pak si vystavte zlatou minifigurky nindži Jaye z limitované edice Legacy.

Od prodejce MALL

LEGO® NINJAGO™

LEGO® NINJAGO™ oslní všechny dobrodružné děti již od 4 let! S hlavními hrdiny v podobě odvážných bojovníků i záporáky, zažijí spoustu napětí, zábavy a legrace! Inspirací jim může být oblíbený film LEGO® NINJAGO™. Vyzkoušet si mohou také PC hru, která podpoří jejich fantazii.

LEGO® NINJAGO™ LEGACY

Legacy aneb nejposvátnější dědictví nindža hrdinů v LEGO® NINJAGO™, tedy znalosti a schopnosti, se zrodily v chrámu Spinjitzu stejně jako nejmocnější zlaté zbraně: meč ohně, nunčaky blesku, šurikeny ledu a kosa zemětřesení. Pomozte nindžům a mistrovi Wu v boji proti Gramdonovi a jeho armádě kostlivců, aby pomocí ukradených zbraní převzali moc světem!