Počet nalezených produktů: 19

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Simba Máša a medvěd - Maňásek medvěd Míša 28 cm
329 Kč

279 Kč
+ doprava zdarma

Užijte si spousty zábavy s měkoučkým maňáskem medvídkem Míšou. Je to nejlepší kamarád holčičky Máši z oblíbeného ruského dětského animovaného seriálu a už se těší na další společná dobrodružství.


Disney Medvídek Pú Maňásek - Oslík-52%
399 Kč

191 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Roztomilý maňásek z oblíbeného Disney příběhu Medvídek Pú. Maňásek je vyroben z jemného a kvalitního plyše. Přehrajte si s Oslíkem scénky z filmu, nebo vytvořte nové zábavné situace na základě vlastní představivosti.


Disney Medvídek Pú Maňásek - Pú
399 Kč
+ doprava zdarma

Roztomilý maňásek z oblíbeného Disney příběhu Medvídek Pú. Maňásek je vyroben z jemné a kvalitní plyše. Přehrajte si s Medvídkem Pú scénky z filmu, nebo vytvořte nové zábavné situace na základě vlastní představivosti.


MÚ Brno Ježek 23 cm maňásek, modrý
389 Kč

319 Kč
+ doprava zdarma

Plyšový maňásek na ruku Ježek v modré barvě, ze série Krtkovi kamarádi. S tímto maňáskem mohou děti zažít spousty legrace při hraní divadla. Ježek je vysoký 23 cm.


MÚ Brno Křemílek 40cm, maňásek
349 Kč

299 Kč
+ doprava zdarma

Plyšový maňásek na ruku v podobě známého Křemílka. Plyšové zpracování zaručuje příjemné hraní. Děti buď mohou zahrát scénku z příběhu, který jistě dobře znají nebo si vzít plyšáka jako společníka na cesty.


MÚ Brno Myška maňásek, 40 cm
449 Kč

369 Kč
+ doprava zdarma

Plyšový maňásek na ruku Myška ze série Krtkovi kamarádi. S tímto maňáskem mohou děti zažít spousty legrace při hraní divadla. Myška je vysoká 40 cm.


MÚ Brno Rákosníček maňásek, 43 cm
499 Kč

389 Kč
+ doprava zdarma

Vyšívaný plyšový maňásek Rákosníček o výšce 43 cm potěší malé děti. Rodiče mohou s maňáskem přehrát dětem oblíbené scény z večerníčku. Je to také výborný společník na cesty.


MÚ Brno Rákosníček maňásek, 25cm
369 Kč

329 Kč
+ doprava zdarma

Vyšívaný plyšový maňásek Rákosníček o výšce 25 cm potěší malé děti. Rodiče mohou s maňáskem přehrát dětem oblíbené scény z večerníčku. Je to také výborný společník na cesty.


MÚ Brno Sada maňásků Tři prasátka a vlk
1 019 Kč

849 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Tři malá prasátka žila se svou maminkou. Maminka jim jednoho dne řekla: „Jste už dost velcí na to, abyste šli do světa a postavili si své vlastní domečky“… Pohádka o třech malých prasátkách nyní může ožít u vás doma s touto sadou maňásků.


MÚ Brno Vochomůrka 30cm, maňásek
349 Kč

299 Kč
+ doprava zdarma

Plyšový maňásek na ruku v podobě známého Vochomůrky. Plyšové zpracování zaručuje příjemné hraní. Děti buď mohou zahrát scénku z příběhu, který jistě dobře znají nebo si vzít plyšáka jako společníka na cesty.


MÚ Brno Žabka maňásek, 37 cm
449 Kč

369 Kč
+ doprava zdarma

Plyšový maňásek na ruku Žabka ze série Krtkovi kamarádi. S tímto maňáskem mohou děti zažít spousty legrace při hraní divadla. Žabka je vysoká 37 cm.


MÚ Brno Zajíc maňásek, 37 cm
449 Kč

369 Kč
+ doprava zdarma

Plyšový maňásek na ruku Zajíc ze série Krtkovi kamarádi. S tímto maňáskem mohou děti zažít spousty legrace při hraní divadla. Zajíc je vysoký 37 cm.


Simba Máša a medvěd - Maňásek Máša 28 cm
327 Kč
+ doprava zdarma

Užijte si spousty zábavy s měkoučkým a lehoučkým maňáskem holčičky Máši z oblíbeného ruského dětského animovaného seriálu. Už se těší na vaše společná dobrodružství.


MÚ Brno Krtek 20 cm maňásek
409 Kč

319 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Maňásek v podobě hodného Krtečka, který rád všem pomáhá. Známá večerníčková postava, která si našla cestu do srdcí nemálo diváků. Využijte maňáska a zažijte každodenní pohádku s Krtečkem a jeho přáteli.


MÚ Brno Krtek maňásek, 27 cm
449 Kč

369 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Plyšový maňásek na ruku ze série Krtkovi kamarádi. S tímto maňáskem mohou děti zažít spousty legrace při hraní divadla. Krtek je vysoký 27 cm.


MÚ Brno Perníková chaloupka, sada maňásků
929 Kč

749 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Byl jeden chudobný otec a měl dvě děti, Honzíček a Marušku. On chodíval do lesa dřevo porážet a nemohl na děti pozor dávat… Pohádka o perníkové chaloupce od Boženy Němcové nyní může ožít u vás doma s touto sadou maňásků.


MÚ Brno Sada maňásků Královská rodina
929 Kč

749 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Vyprávějte dětem příběhy o Královské rodině. Nyní totiž může ožít jakákoli pohádka s královskými rodiči, princeznou a princem u vás doma s touto sadou hadrových maňásků.