Simba Máša a medvěd - Maňásek medvěd Míša 28 cm
329 Kč

245 Kč

Užijte si spousty zábavy s měkoučkým maňáskem medvídkem Míšou. Je to nejlepší kamarád holčičky Máši z oblíbeného ruského dětského animovaného seriálu a už se těší na další společná dobrodružství.


MÚ Brno Krtek 20 cm maňásek
459 Kč

359 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Maňásek v podobě hodného Krtečka, který rád všem pomáhá. Známá večerníčková postava, která si našla cestu do srdcí nemálo diváků. Využijte maňáska a zažijte každodenní pohádku s Krtečkem a jeho přáteli.


Disney Medvídek Pú Maňásek - Oslík
399 Kč

179 Kč

Roztomilý maňásek z oblíbeného Disney příběhu Medvídek Pú. Maňásek je vyroben z jemného a kvalitního plyše. Přehrajte si s Oslíkem scénky z filmu, nebo vytvořte nové zábavné situace na základě vlastní představivosti.


Disney Medvídek Pú Maňásek - Pú
399 Kč

229 Kč

Roztomilý maňásek z oblíbeného Disney příběhu Medvídek Pú. Maňásek je vyroben z jemné a kvalitní plyše. Přehrajte si s Medvídkem Pú scénky z filmu, nebo vytvořte nové zábavné situace na základě vlastní představivosti.


MÚ Brno Krtek maňásek, 27 cm
509 Kč

389 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Plyšový maňásek na ruku ze série Krtkovi kamarádi. S tímto maňáskem mohou děti zažít spousty legrace při hraní divadla. Krtek je vysoký 27 cm.


ADC Blackfire SLOP Maňásek Chloe
399 Kč

240 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dětský maňásek kočky Chloe, známé z animovaného filmu Tajný život mazlíčků. Přehrajte si s Chloe scénky z filmu, nebo vytvořte nové komické situace na základě vlastní představivosti.


Fiesta Crafts Velký maňásek - Opička
499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Po vstrčení ruky do maňáska zvířátko ožije a rozvíjí tak dětskou fantazii a podporuje děti v hraní vlastního divadla nebo příběhu. Maňásek je plně interaktivní. Pohybují se mu ústa a ruce a dokáže tak dítě skvěle zabavit.


Fiesta Crafts Velký maňásek - Rošťák Emil
799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Po vstrčení ruky do maňáska postavička ožije a rozvíjí tak dětskou fantazii a podporuje děti v hraní vlastního divadla nebo příběhu. Maňásek je plně interaktivní. Pohybují se mu ústa a ruce a dokáže tak dítě skvěle zabavit.


Fiesta Crafts Velký maňásek - Uličnice Kačka
799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Po vstrčení ruky do maňáska postavička ožije a rozvíjí tak dětskou fantazii a podporuje děti v hraní vlastního divadla nebo příběhu. Maňásek je plně interaktivní. Pohybují se mu ústa a ruce a dokáže tak dítě skvěle zabavit.


MÚ Brno Ježek 23 cm maňásek, modrý
439 Kč

323 Kč

Plyšový maňásek na ruku Ježek v modré barvě, ze série Krtkovi kamarádi. S tímto maňáskem mohou děti zažít spousty legrace při hraní divadla. Ježek je vysoký 23 cm.


MÚ Brno Křemílek 40cm, maňásek
349 Kč

291 Kč

Plyšový maňásek na ruku v podobě známého Křemílka. Plyšové zpracování zaručuje příjemné hraní. Děti buď mohou zahrát scénku z příběhu, který jistě dobře znají nebo si vzít plyšáka jako společníka na cesty.


MÚ Brno Krtek mluvící 25 cm, červený kulich
649 Kč

469 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Plyšový maňásek na ruku se zvukovým modulem. Nasaďte, zmáčkněte a poslechněte si jeden ze 13-ti přidaných zvuků. Připomeňte si známou pohádku díky této elektronické hračce.


MÚ Brno Krtek s červeným kulichem, maňásek, 31cm
529 Kč

471 Kč

Plyšový maňásek na ruku Krtek s červeným kulichem pro děti. S tímto maňáskem mohou děti zažít spousty legrace při hraní divadla. Čepici mohou děti krtečkovi sundat.


MÚ Brno Myška maňásek, 40 cm
509 Kč

393 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Plyšový maňásek na ruku Myška ze série Krtkovi kamarádi. S tímto maňáskem mohou děti zažít spousty legrace při hraní divadla. Myška je vysoká 40 cm.


MÚ Brno Rákosníček maňásek, 43 cm
559 Kč

426 Kč

Vyšívaný plyšový maňásek Rákosníček o výšce 43 cm potěší malé děti. Rodiče mohou s maňáskem přehrát dětem oblíbené scény z večerníčku. Je to také výborný společník na cesty.


MÚ Brno Rákosníček maňásek, 25cm
369 Kč

313 Kč

Vyšívaný plyšový maňásek Rákosníček o výšce 25 cm potěší malé děti. Rodiče mohou s maňáskem přehrát dětem oblíbené scény z večerníčku. Je to také výborný společník na cesty.


MÚ Brno Sada maňásků Královská rodina
1 059 Kč

729 Kč

Vyprávějte dětem příběhy o Královské rodině. Nyní totiž může ožít jakákoli pohádka s královskými rodiči, princeznou a princem u vás doma s touto sadou hadrových maňásků.


MÚ Brno Sada maňásků Tři prasátka a vlk
1 159 Kč

849 Kč

Tři malá prasátka žila se svou maminkou. Maminka jim jednoho dne řekla: „Jste už dost velcí na to, abyste šli do světa a postavili si své vlastní domečky“… Pohádka o třech malých prasátkách nyní může ožít u vás doma s touto sadou maňásků.


MÚ Brno Vochomůrka 30cm, maňásek
349 Kč

291 Kč

Plyšový maňásek na ruku v podobě známého Vochomůrky. Plyšové zpracování zaručuje příjemné hraní. Děti buď mohou zahrát scénku z příběhu, který jistě dobře znají nebo si vzít plyšáka jako společníka na cesty.


MÚ Brno Žabka maňásek, 37 cm
509 Kč

399 Kč

Plyšový maňásek na ruku Žabka ze série Krtkovi kamarádi. S tímto maňáskem mohou děti zažít spousty legrace při hraní divadla. Žabka je vysoká 37 cm.


MÚ Brno Zajíc maňásek, 37 cm
509 Kč

396 Kč

Plyšový maňásek na ruku Zajíc ze série Krtkovi kamarádi. S tímto maňáskem mohou děti zažít spousty legrace při hraní divadla. Zajíc je vysoký 37 cm.


Simba Máša a medvěd - Maňásek Máša 28 cm
329 Kč

312 Kč

Užijte si spousty zábavy s měkoučkým a lehoučkým maňáskem holčičky Máši z oblíbeného ruského dětského animovaného seriálu. Už se těší na vaše společná dobrodružství.