Teddies Kašpárek maňásek na ruku plyšový 27cm
239 Kč

Kdo by neznal kašpárka, šprýmaře, který má „pod čepicí“ a objevuje se ve skoro každé pohádce s panem králem? S maňáskem si můžete zahrát svou oblíbenou pohádku nebo si vymyslet vlastní příběh. Kašpárka stačí navléknout na ruku a hned ožije, navíc kvalitní, hebký materiál je na kůže velice příjemný.

MÚ Brno Krtek 20 cm maňásek
459 Kč 399 Kč

Maňásek v podobě hodného Krtečka, který rád všem pomáhá. Známá večerníčková postava, která si našla cestu do srdcí nemálo diváků. Využijte maňáska a zažijte každodenní pohádku s Krtečkem a jeho přáteli.

MÚ Brno Krtek maňásek, 27 cm
509 Kč 449 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Plyšový maňásek na ruku ze série Krtkovi kamarádi. S tímto maňáskem mohou děti zažít spousty legrace při hraní divadla. Krtek je vysoký 27 cm.

Melissa & Doug Sada Maňásků - safari
899 Kč

Nechte tyto maňásky ožít. Šest maňásků, kteří mají podobu zvířátek ze safari, dobře padnou na dětskou i menší dospělou ruku. Můžete tak společně s dětmi vytvářet příběhy nebo použít maňásky do krásného divadla.

MÚ Brno Křemílek 40cm, maňásek
349 Kč 299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Plyšový maňásek na ruku v podobě známého Křemílka. Plyšové zpracování zaručuje příjemné hraní. Děti buď mohou zahrát scénku z příběhu, který jistě dobře znají nebo si vzít plyšáka jako společníka na cesty.

MÚ Brno Sada maňásků Královská rodina
1 059 Kč 899 Kč

Vyprávějte dětem příběhy o Královské rodině. Nyní totiž může ožít jakákoli pohádka s královskými rodiči, princeznou a princem u vás doma s touto sadou hadrových maňásků.

MÚ Brno Ježek 23 cm maňásek, modrý
439 Kč 399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Plyšový maňásek na ruku Ježek v modré barvě, ze série Krtkovi kamarádi. S tímto maňáskem mohou děti zažít spousty legrace při hraní divadla. Ježek je vysoký 23 cm.

Lumpin Maňásek Kočička Angelique
289 Kč 229 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Maňásek Kočička Angelique je skvělou plyšovou hračkou, která přiměje vaše děti vymýšlet stále nové a nové příběhy. Maňásci jsou hračkou, se kterou lze předvádět různé hry dětem již v kočárku.

Lumpin Maňásek Myšák Ticky
289 Kč 229 Kč

Maňásek Myšák Ticky je skvělou plyšovou hračkou, která přiměje vaše děti vymýšlet stále nové a nové příběhy. Maňásci jsou hračkou, se kterou lze předvádět různé hry dětem již v kočárku.

Folkmanis Puppets Lenochod 31 cm (pohyblivý plyšák na ruku)
1 499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Jako opravdový. S hebkými chloupky na těle a velkýma očima se stane malý lenochod tvým novým kamarádem. Textilní hračky FOLKMANIS PUPPETS se vyznačují vysokou kvalitou zpracování a realistickým provedením.

Folkmanis Puppets Vlk - mládě 38 cm (pohyblivý plyšák na ruku)
1 299 Kč 1 149 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

S hravým mládětem vlka se můžeš nejen mazlit, ale zažiješ s ním spoustu nezapomenutelných dobrodružství. Textilní hračky FOLKMANIS PUPPETS se vyznačují vysokou kvalitou zpracování a realistickým provedením.

Folkmanis Puppets Veverka 30 cm (pohyblivý plyšák na ruku)
999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tvá nová kamarádka veverka má krásně hebký kožíšek s chundelatým ocáskem. Textilní hračky FOLKMANIS PUPPETS se vyznačují vysokou kvalitou zpracování a realistickým provedením.

Folkmanis Puppets Pudl černý 43 cm (pohyblivý plyšák na ruku)
1 649 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Jako opravdový pejsek. Se svým typickým sestřihem a velkýma očima se stane černý pudl tvým nejlepším kamarádem. Textilní hračky FOLKMANIS PUPPETS se vyznačují vysokou kvalitou zpracování a realistickým provedením.

Melissa & Doug Maňásci - Pohádka
559 Kč

Novinka

S těmito maňásky můžete společně s dětmi vytvářet příběhy nebo použít maňásky do krásného divadla. Maňásci jsou vyrobeni z vysoce kvalitního a na omak příjemného materiálu.

Melissa & Doug Sada Maňásků - domácí zvířátka
899 Kč

Nechte tyto maňásky ožít. Šest maňásků, kteří mají podobu domácích zvířátek, dobře padnou na dětskou i menší dospělou ruku. Můžete tak společně s dětmi vytvářet příběhy nebo použít maňásky do krásného divadla.

MÚ Brno Žabka maňásek, 37 cm
509 Kč 359 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Plyšový maňásek na ruku Žabka ze série Krtkovi kamarádi. S tímto maňáskem mohou děti zažít spousty legrace při hraní divadla. Žabka je vysoká 37 cm.

MÚ Brno Krtek mluvící 25 cm, červený kulich
649 Kč 509 Kč

Plyšový maňásek na ruku se zvukovým modulem. Nasaďte, zmáčkněte a poslechněte si jeden ze 13-ti přidaných zvuků. Připomeňte si známou pohádku díky této elektronické hračce.

Fiesta Crafts Velký maňásek - Rošťák Emil
699 Kč 649 Kč

Po vstrčení ruky do maňáska postavička ožije a rozvíjí tak dětskou fantazii a podporuje děti v hraní vlastního divadla nebo příběhu. Maňásek je plně interaktivní. Pohybují se mu ústa a ruce a dokáže tak dítě skvěle zabavit.

Fiesta Crafts Velký maňásek - Opička
499 Kč 419 Kč

Po vstrčení ruky do maňáska zvířátko ožije a rozvíjí tak dětskou fantazii a podporuje děti v hraní vlastního divadla nebo příběhu. Maňásek je plně interaktivní. Pohybují se mu ústa a ruce a dokáže tak dítě skvěle zabavit.

MÚ Brno Zajíc maňásek, 37 cm
509 Kč 429 Kč

Plyšový maňásek na ruku Zajíc ze série Krtkovi kamarádi. S tímto maňáskem mohou děti zažít spousty legrace při hraní divadla. Zajíc je vysoký 37 cm.

MÚ Brno Myška maňásek, 40 cm
509 Kč 399 Kč

Plyšový maňásek na ruku Myška ze série Krtkovi kamarádi. S tímto maňáskem mohou děti zažít spousty legrace při hraní divadla. Myška je vysoká 40 cm.

Fiesta Crafts Velký maňásek - Uličnice Kačka
699 Kč 649 Kč

Po vstrčení ruky do maňáska postavička ožije a rozvíjí tak dětskou fantazii a podporuje děti v hraní vlastního divadla nebo příběhu. Maňásek je plně interaktivní. Pohybují se mu ústa a ruce a dokáže tak dítě skvěle zabavit.

MÚ Brno Rákosníček maňásek, 25cm
369 Kč 299 Kč

Vyšívaný plyšový maňásek Rákosníček o výšce 25 cm potěší malé děti. Rodiče mohou s maňáskem přehrát dětem oblíbené scény z večerníčku. Je to také výborný společník na cesty.

MÚ Brno Rákosníček maňásek, 43 cm
559 Kč 449 Kč

Vyšívaný plyšový maňásek Rákosníček o výšce 43 cm potěší malé děti. Rodiče mohou s maňáskem přehrát dětem oblíbené scény z večerníčku. Je to také výborný společník na cesty.

MÚ Brno Sada maňásků Tři prasátka a vlk
1 159 Kč 849 Kč

Tři malá prasátka žila se svou maminkou. Maminka jim jednoho dne řekla: „Jste už dost velcí na to, abyste šli do světa a postavili si své vlastní domečky“… Pohádka o třech malých prasátkách nyní může ožít u vás doma s touto sadou maňásků.

Lumpin Maňásek Ovečka Olivia
289 Kč 249 Kč

Maňásek Ovečka Olivia je skvělou plyšovou hračkou, která přiměje vaše děti vymýšlet stále nové a nové příběhy. Maňásci jsou hračkou, se kterou lze předvádět různé hry dětem již v kočárku.

Melissa & Doug Maňásci - domácí zvířátka
619 Kč 419 Kč

Nechte tyto maňásky ožít. Čtyři maňásci v podobě domácích zvířátek dobře padnou na dětskou i menší dospělou ruku. Můžete společně s dětmi vytvářet příběhy nebo použít maňásky do krásného divadla.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Maňásci.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Maňásci výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Maňásci akce.