Brio WORLD 33592 Mohutná červená akční lokomotiva-21%
799 Kč 629 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Mohutná elektrická červená lokomotiva se světly má volitelný volnoběhem, funkci spuštění (pro jízdu vpřed nebo vzad), jakož i světelné a zvukové efekty. Má nové barvy, grafiku a balení.

Brio World 33594 Obousměrná lokomotiva na baterie
619 Kč 439 Kč

Parní lokomotiva v klasické červené barvě poháněná baterií. Může jezdit v před i vzad. Také světlomety rozsvítí, aby se tento zábavný společník vydal na železnici třeba i po tmě.

Fisher-Price Zřícení jeskyně-29%
1 699 Kč 1 199 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Užijte si spoustu zábavy s tímto herním setem, který ukrývá celou řadu parádních vychytávek. Socha v nadživotní velikosti ukrývá drahokam. Zatímco mašinka Tomáš jede výtahem nahoru, odhalí tento vzácný drahokam. Vyjměte ho a použijte jej jako jeden z padajících balvanů.

Brio WORLD 33595 Lokomotiva na baterie
599 Kč 499 Kč

Plastová elektronická lokomotiva zelená se světelným efektem. Mašinka má nové barvy, grafiku a balení. Přidejte si ji do sbírky k vaší Brio vláčkodráze.

Brio WORLD 33319 Elektrická mašinka s vagónky a světly-27%
829 Kč 599 Kč

Akce

Elektrická mašinka s vagónky a světly je klasický vlak na baterie s přední a zpětnou funkcí, táhne vůz s otáčecím bubnem a naklápěcí vagon na uhlí po kolejích. Světla se rozsvítí, když je spínač zapnutý.

Bigjigs Rail Elektrická lokomotiva růžová
328 Kč

Růžová Bigjigs elektrická mašinka s kolejemi. Mašinka jezdí vpřed a vzad. Že jsou vláčkodráhy jen pro kluky? Tato originální mašina pro malé slečny vás přesvědčí o opaku.

Brio WORLD 33506 Cestovní vlak na baterie
779 Kč 679 Kč

Plastová elektrická vlaková souprava od zančky Brio. Vlaková souprava přijíždí! Zapojte k ní vlastní vagónky a vydejte se vstříc novým dobrodružstvím. V soupravě mohou cestovat 1 – 2 pasažéři. Strojvedoucí je součástí balení.

Brio WORLD 33510 Vlak na dálkové ovládání
1 079 Kč 769 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elektronický vláček s vagónkem na dálkové ovládání. Cestovní vláček na ovládádání přepravíí všechny cestující včas do cílové stanice. Na ovládání nalzenou děti také tlačítka na světelné a zvukové efekty.

Maxim Vlaková souprava "ZOO"
279 Kč 274 Kč

Kompletní vlaková souprava, pro přepravu zvířátek ze zoologické zahrady.Když je potřeba nějaké zvířátko odvézt k doktorovi, nebo do jiného domova, poslouží spolehlivě tato souprava.

Hape Mašinka na solární pohon
397 Kč 342 Kč

Zapomeňte na nákup baterií! Tato chytrá mašinka má svůj vlastní solární panel, který generuje dostatek elektrické energie pro napájení světlem. Sledujte, jak mašinka zářivě svítí , když ji tlačíte po kolejích!

Brio WORLD 33505 Cestovní vlak
549 Kč 429 Kč

Moderní osobní vlak od značky Brio přijíždí do stanice. Součástí balení jsou dva panáčci. Tato souprava kompatibilní se všemi dřevěnými vláčkodráhami na trhu.

Bigjigs Rail Vlak pro princezny + 3 koleje
390 Kč 373 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Holčičky a nejen ty budou milovat tento veselý dřevěný vláček pro princezny, který byl pro ně speciálně navržen v růžových barvách. Ideální vlaková souprava obsahující lokomotivu a tři detailně provedené královské vagónky – kočáry spojené klasickým magnetickým systémem! Vláček lze kombinovat s jakýmkoliv jiným dřevěným železničním systémem.

Brio World 33892 Tunel a parní vlak
669 Kč 469 Kč

Klasický parní vlak s tunelem od značky BRIO, dokonale vystihuje období páry. Parní lokomotiva s červenými koly projede trať tunelem, stejně jako v dobách své největší slávy. Tunel můžete umístit libovolně, kam až koleje sahají. Tento rozšiřující prvek je kompatibilní s většinou vláčkodrah.

Bigjigs Rail CN nákladní vlak + koleje
399 Kč

Tato silná lokomotiva dodávána se dvěma nákladními vozy je ideální doplněk k jakémukoli dřevěnému setu vláčkodráhy. Součástí jsou také dva kusy železnice, po které lokomotiva poveze svůj náklad.

Brio WORLD 33404 Farmářský vlak
589 Kč 429 Kč

Zemědělský vlak je určen zejména na přepravu zvířat. Díky vyklápěcí rampě se zvíře pohodlně a bezpečně dostane do vozu. Tato souprava kompatibilní se všemi dřevěnými vláčkodráhami na trhu.

Brio WORLD 33888 Vláčkodráha nákladní set
669 Kč 489 Kč

Nejnovější nákladní vláček z řady vláčků BRIO, se kterým si hrály celé generace dětí. Vláček má otevírací kapotu motoru a dva vagóny. Jeden s nákladem dřeva a cisternu. Nákladní vláček BRIO je dokonale kompatibilní se všemi prvky řady Svět BRIO.

Brio WORLD 33748 Vysokorychlostní vlak
749 Kč 649 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Všichni pozor, rychlovlak Brio projíždí! Tento model kombinuje funkčnost, podstatu tradičních BRIO vláčků s přednostmi moderního, rychlého vozidla. Sada obsahuje třídílný vlak, který vydává po zmáčknutí tlačítka na lokomotivě zvuk.

Hape Parní vláček osobní
359 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Je ráno a je čas, aby se všichni dostali včas do práce! Rozjeďte svou parní lokomotivu a její jasně červené vagónky po trati, abyste se ujistili, že se všichni dostanou do své kanceláře včas!

Bigjigs Rail Replika lokomotivy Black 5 engine
309 Kč 289 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Replika britské parní mašinky Black 5. Tato dáma mezi lokomotivami byla představena Williamem Stanierem v roce 1934. Originální dřevěná lokomotiva pro vláčkodráhy. Ostatní vagónky se připojují pomocí magnetu, který je vzadu na mašince.

Maxim Osobní souprava - rychlovlak
409 Kč 319 Kč

Rychlovlak tvoří 3 samostatné vláčky, které lze libovolně zapojovat. Tento vlak s lokomotivami na obou koncích dojede na místo určení a zpět a nikdy se nepotřebuje otočit. Lokomotivy mohou tahat i různé druhy vagónů.

Bigjigs Rail Růžová mašinka s tendrem
248 Kč 229 Kč

Huuu, huuu! Tato krásná a tradiční růžová lokomotiva má na svých koncích magnetické spojky, takže děti mohou snadno vytvořit řadu vagónků jedoucích za sebou. Ideální první vláček ke dřevěnému železničnímu systému vláčkodráh.

Maxim Osobní souprava

Maxim Osobní souprava

Hodnocení: 4
409 Kč 309 Kč

Přeprava osob je jednou z nejdůležitějších činností, která se na kolejích odehrává. Cestující si užívají pohodlí a příjemný pocit z cestování. Navíc šetří životní prostředí tím, že cestují vlakem a neznečišťují ovzduší výfukovými plyny z motorových aut.

Fisher-Price Super transportér-29%
1 699 Kč 1 199 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Senzační transportér! Další skvělá zábava od Mašinky Tomáše. V herním setu najdete koleje, které jsou kompatibilní se všemi sestavami. Je zde i přistávací plocha pro vrtulníky a odnímatelná pohyblivá postavička. Součástí je také jedna kovová mašinka a dvě minimašinky.

Brio World 33891 Tunel a nákladní vlak
669 Kč 469 Kč

Nákladní vlak s tunelem od značky BRIO dopraví svůj náklad vždy bezpečné do cíle. Strojvedoucí řídí svůj oranžový vlak s jedním nákladním vozem a lokomotivou tam, kde je potřeba vyložit náklad. Tunel můžete umístit libovolně, kam až koleje sahají. Tento rozšiřující prvek je kompatibilní s většinou vláčkodrah.

Fisher-Price Noví přátelé (Mašinka + 2 vagóny) Lexi
699 Kč 559 Kč

TrackMaster vláčky s motorovým pohonem od Fisher-Price® seznámí vaše děťátko s postavičkami z Mašinky Tomáše a jeho přátel a ukáže mu jejich nejslavnější televizní momenty! Tyto velké mašinky TrackMaster s motorovým pohonem jsou speciálně vylepšeny, abyste mohli poznat ostrov Sodor z úplně nové stránky!

Bigjigs Rail Replika lokomotivy Duchess of Hamilton+3 koleje
369 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Originální doplněk k dřevěné vláčkodráze Bigjigs bude tato replika lokomotivy Duchess of Hamilton. Ta je věrnou kopií tohoto silného originálu. Lokomotivě samozřejmě nechybí ani vagón a také tři koleje.

Fisher-Price Základní dráha s mašinkou-37%
999 Kč 629 Kč

Akce

Je tu nový set s vodojemem! Bez vody není pára a lokomotiva Percy se už nemůže dočkat doplnění. Vodojemy jsou nejen důležitou součástí ostrova Sodor, ale také hlavním kouskem tohoto úžasného herního setu.

Maxim Nákladní souprava
409 Kč 339 Kč

Nákladní vlak s vagónky je důležitou součástí každé železnice. Nesmí chybět v žádné sbírce malého strojvůdce. Mašinka není na baterie.

Fisher-Price V dračích spárech-33%
1 199 Kč 799 Kč

Akce

Tomáš profičí zatáčkou a vyjede drakovi po hřbetu až do tlamy. Jak Tomáš vyjede drakovi z čelistí, drak se nakloní a Tomáš sjede po ohnivých kolejích, roztočí ohnivou kouli a způsobí zřícení úbočí hory. Za další zatáčkou uvidí, že zhroucená část hory vyplnila mezeru v trati a odhalila skrytý tunel, kterým se Tomáš může vrátit zpět na hlavní trať a zdolat draka znovu.

Woody Vláček se zvířátky
349 Kč 289 Kč

Projeďte se přírodou s dřevěným vláčkem a dvěma vagonky. Zažijte dobrodružství se čtyřmi nádherně barevnými zvířecími kamarády a panem strojvůdcem. Naučte se poznávat zvířátka.

Bigjigs Rail Virgin Pendolino
390 Kč 339 Kč

Originální doplněk k dřevěné vláčkodráze Bigjigs bude tato souprava Virgin Pendolino. Ta je věrnou kopií tohoto rychlého elektrického originálu. Soupravě samozřejmě nechybí ani koleje.

Fisher-Price Velká tahací mašinka Rebecca
299 Kč 259 Kč

Užijte si spoustu zábavy s touto pestrobarevnou tahací kovovou mašinkou a vagónkem. Mašinka má plastové konektory, kterými ji připojíte k dalším výrobkům z kolekce TrackMaster™. Je ideální k rozvoji fantazie a představivosti dítěte.

Lamps Dřevěný vláček
499 Kč 349 Kč

Tento veselý tahací vláček tvoří lokomotiva a dva vagonky, které jsou tvořeny pestrobarevnými kostičkami, ze kterých lze skládat zvířátka. Zábavná hra s tímto vláčkem rozvíjí motorické schopnosti a podporuje hmatové, zvukové i zrakové vjemy dítěte

Brio World 33890 Tunel a osobní vlak
669 Kč 479 Kč

Pozvěte postavičky z BRIO světa na výlet vlakem. Do dvou vagónů můžou nastoupit 3 cestující, kteří zažijí dobrodružný výlet s projížďkou tunelem. Tunel můžete umístit libovolně, kam až koleje sahají. Tento rozšiřující prvek je kompatibilní s většinou vláčkodrah.

Brio 33705 Vlak na baterie
599 Kč 458 Kč

Tato mašinka je vhodná i pro nejmenší děti, už od 18 měsíců věku. Ovládá se stisknutím tlačítka na vrchní straně mašinky a o připojení ostatních vagónů se starají magnety. Části jsou vyrobeny z dřeva s certifikátem FSC.

Brio WORLD 33844 Záchranný hasičský vlak
599 Kč 519 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Stiskněte tlačítko na lokomotivě a vypusťte vláček pro rychlou pomoc v nouzové situaci. Jeďte blízko k ohni, odpojte vodní nádrž a použijte vysouvací požární hadici. Sada hasičského vláčku se dvěma vagónky ze série Brio World.

Fisher-Price Postav si dráhu-33%
1 499 Kč 999 Kč

Akce

Koleje jsou důležitou součástí ostrova Sodor, ale také hlavním kouskem tohoto úžasného herního setu. Mnoho zábavy zažijete s tímto novým setem v plastové bedýnce.

Fisher-Price Velká tahací mašinka Flynn
299 Kč

Užijte si spoustu zábavy s touto pestrobarevnou tahací kovovou mašinkou a vagónkem. Mašinka má plastové konektory, kterými ji připojíte k dalším výrobkům z kolekce TrackMaster™. Je ideální k rozvoji fantazie a představivosti dítěte.

Bigjigs Rail Nákladní vlak + koleje
326 Kč 288 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tato jasně červená lokomotiva dodávána se třemi nákladními vozy je ideální doplněk k jakémukoli dřevěnému setu vláčkodráhy. Součástí jsou také dva kusy železnice, po které mašinka poveze svůj náklad.

Hape Mašinka s vagonky
661 Kč 599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

S modrou mašinkou si tento baterií poháněný vláček vesele jede po kolejích. Pozorujte, jak náklad v jednom vagónku poskakuje nahoru a dolu, zatímco se čerpadla v druhém vagónku otáčejí. Náklad v nákladních vagónech se pohybuje při pohybu vlaku. Mašinka se pohybuje vpřed a vzad.

Hape Mašinka s vrtulí
769 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Je to letadlo nebo vlak? Tento zábavný motor u mašišnky s vrtulí kombinuje prvky obou typů dopravních prostředků pro nový zážitek ze hry. Mašinka poháněná dvěma bateriemi typu AAA (nejsou součástí balení) zároveň roztočí vrtuli. Buď připraven na spoustu zábavy!

Hape Vláček s nákladem
351 Kč 299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Když se tento vlak rozjede dolů po trati, ozubený náklad se vesele otáčí dokola pro dynamický zážitek ze hry! Dva ozubené náklady lze vyjmout pro hraní při nakládání a vykládání.

Bigjigs Rail Osobní vlak + 3 koleje
428 Kč 386 Kč

Děti budou milovat tento jasný a veselý set vlaku pro cestující, který zahrnuje tři vagónky, kolejnice a chytrou lokomotivu. Magnetická spojka vagónku také znamená, že může být snadno propojen s dalšími kusy.

Brio World 33964 Safari vlak
619 Kč 509 Kč

Safari vlak je vyroben z masivního dřeva. K vlaku je připojen plastový vagónek, ve kterém se veze nosorožec. Nosorožec je také vyroben ze dřeva a jeho hlava je z vysoce kvalitního nezávadného plastu. Safari vlak je kompatibilní s vláčkodráhou BRIO World nebo si s ním lze hrát i jako se samostatným prvkem.

Bigjigs Rail Vláček farma + 3 koleje
346 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Děti budou milovat tento jasný a veselý set vlaku farma, který zahrnuje tři vagónky, kolejnice a chytrou lokomotivu. Magnetická spojka vagónků také znamená, že mohou být snadno propojeny s dalšími kusy.

Hape Mašinka s nádražím - kostičky
351 Kč 329 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Postavte rušné vlakové nádraží od základů s touto sadou budov. Chrastítka a zrcadla jsou zábavné a vzrušující pro kamarády a cestující. Nasaďte čepici a sjednejte pořádek jako výpravčí stanice.

Maxim Elektrická lokomotiva zelená
329 Kč 319 Kč

Lokomotiva je vyrobena z plastu, pohybuje se dopředu i dozadu a může táhnout vláček. Nezávisle na pohybu po zmáčknutí komínku vydává zvuk parní lokomotivy. Je zajímavým doplňkem pro malého strojvůdce.

Mattel Opičí palác-50%
1 199 Kč 599 Kč

Akce

S tímto setem ožívají Tomášova dobrodružství z 22. série, ve které prozkoumává tajemný Opičí palác. Když Tomáš s nákladem projede pod liánami, z paláce vyskočí opička a začne se na nich houpat.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Mašinky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Mašinky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Mašinky akce.