Počet nalezených produktů: 75

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Brio WORLD 33593 Velká zelená akční lokomotiva
849 Kč

639 Kč
+ doprava zdarma

Mohutná elektrická zelená lokomotiva se světly s volitelný volnoběhem má funkci spuštění – pro jízdu vpřed nebo vzad, jakož i světelné a zvukové efekty. Má nové barvy, grafiku a balení.


Brio WORLD 33510 Vlak na dálkové ovládání
1 029 Kč

849 Kč
+ doprava zdarma

Elektronický vláček s vagónkem na dálkové ovládání. Cestovní vláček na ovládádání přepravíí všechny cestující včas do cílové stanice. Na ovládání nalzenou děti také tlačítka na světelné a zvukové efekty.


Bigjigs Rail Růžová mašinka s tendrem
249 Kč

214 Kč
+ doprava zdarma

Huuu, huuu! Tato krásná a tradiční růžová lokomotiva má na svých koncích magnetické spojky, takže děti mohou snadno vytvořit řadu vagónků jedoucích za sebou. Ideální první vláček ke dřevěnému železničnímu systému vláčkodráh.


Bigjigs Rail CN nákladní vlak + koleje
399 Kč

379 Kč
+ doprava zdarma

Tato silná lokomotiva dodávána se dvěma nákladními vozy je ideální doplněk k jakémukoli dřevěnému setu vláčkodráhy. Součástí jsou také dva kusy železnice, po které lokomotiva poveze svůj náklad.


Bigjigs Rail Elektrická lokomotiva Flying Scotsman zelená
429 Kč

399 Kč
+ doprava zdarma

Replika parní lokomotivy jezdící od roku 1862 do 1962 na britských železnicích. Velmi silná a rychlá mašinka se zvukem, která zvládne vytáhnout do kopce mnoho vagónků. Zapíná se a vypíná se jediným tlačítkem – komínkem.


Bigjigs Rail Elektrická lokomotiva Mašinka
289 Kč
+ doprava zdarma

Tento nově navržený parní stroj musí mít všichni, kteří milují železnici. Jeho pestré barvy vás ohromí a také jeho schopnost supět si to po trati bez pomoci. Jezdí dopředu i dozadu a díky svému magnetickému systému, může za sebou táhnout další vagónky.


Bigjigs Rail Osobní vlak + 3 koleje
429 Kč

379 Kč
+ doprava zdarma

Děti budou milovat tento jasný a veselý set vlaku pro cestující, který zahrnuje tři vagónky, kolejnice a chytrou lokomotivu. Magnetická spojka vagónku také znamená, že může být snadno propojen s dalšími kusy.


Bigjigs Rail Replika historické lokomotivy Rocket + 2 koleje
299 Kč

279 Kč
+ doprava zdarma

Originální doplněk k dřevěné vláčkodráze Bigjigs bude tato legendární historická lokomotiva. Ta je věrnou replikou modelu Rocket. Lokomotivě samozřejmě nechybí ani vagón a součástí jsou také koleje.


Bigjigs Rail Replika lokomotivy LMR Gordon + 3 koleje
309 Kč

289 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Replika britské parní mašinky LMR Gordon z roku 1943. Originální dřevěná lokomotiva pro vláčkodráhy. Ostatní vagónky se připojují pomocí magnetu, který je vzadu na mašince.


Bigjigs Rail Replika lokomotivy Metropolitan
229 Kč
225 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Tato senzační replika vlaku Metropolitan, který poprvé vyjel na kolejiště v roce 1898, je nádherným způsobem, jak si tento originál pamatovat. Bude parádním příspěvkem k vašemu dřevěnému systému vláčkodráh.


Bigjigs Rail Replika lokomotivy - Tornado
299 Kč

279 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Originální doplněk k dřevěné vláčkodráze Bigjigs bude tato replika lokomotivy Tornado. Ta je věrnou kopií tohoto silného britského originálu. Lokomotivě samozřejmě nechybí ani vagón.


Bigjigs Rail Virgin Pendolino
399 Kč

349 Kč
+ doprava zdarma

Originální doplněk k dřevěné vláčkodráze Bigjigs bude tato souprava Virgin Pendolino. Ta je věrnou kopií tohoto rychlého elektrického originálu. Soupravě samozřejmě nechybí ani koleje.


Bino Rychlostní vlak na baterie
299 Kč
+ doprava zdarma

Vaše vláčky dojedou vždy bezpečně do své cílové stanice, pokud je po dřevěných kolejích necháte táhnout za touto rychlostní moderní lokomotivou s jedním koncovým vagónem.


Brio 33409 Vláček se dvěma vagónky-57%
589 Kč

249 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Připojte vozy k lokomotivě a můžete vyrazit. Tento vlak má všechny detaily, které chcete u dřevěné hračky, která nikdy nevyjde z módy: veselá kola, magnetické spojení a oddělitelnou dřevěnou zátěž, která může být naložena Jeřáby.


Brio 33705 Vlak na baterie
669 Kč

499 Kč
+ doprava zdarma

Tato mašinka je vhodná i pro nejmenší děti, už od 18 měsíců věku. Ovládá se stisknutím tlačítka na vrchní straně mašinky a o připojení ostatních vagónů se starají magnety. Části jsou vyrobeny z dřeva s certifikátem FSC.


Brio Lokomotiva BRIO se strojvedoucím
299 Kč

229 Kč
+ doprava zdarma

Tato moderní lokomita je plně kompatibilní s Brio vláčkodráhami. Kabinu lze vyklopit, aby mohl pan řidič pohodlně nastoupit a pak bezpečně dopravit své cestující do cílové stanice nebo kam si budou přát.


Brio Veselý vláček ze zábavného parku s klaunem
579 Kč

477 Kč
+ doprava zdarma

Klaunský vláček se dvěma vagónky. Figurka klauna sedí v mašince jako strojvedoucí. Vydejte se na veselou cestu s barevným vláčkem a vagónkem pro balónky. Části jsou vyrobeny ze dřeva s certifikátem FSC.


Brio WORLD 33215 Nákladní vlak na baterie
489 Kč

349 Kč
+ doprava zdarma

Elektrická nákladní lokomotiva od značky Brio. Užijte si spousty zábavného hraní s pojízdnou mašinkou, ke které můžete připojit vlastní vagónek a jezdit po trani. Mašinka má funkci start – stop.


Brio WORLD 33319 Bariemi poháněný akční vlak
849 Kč

549 Kč
+ doprava zdarma

Elektrická mašinka s vagónky a světly je klasický vlak na baterie s přední a zpětnou funkcí, táhne vůz s otáčecím bubnem a naklápěcí vagon na uhlí po kolejích. Světla se rozsvítí, když je spínač zapnutý.


Brio WORLD 33404 Farmářský vlak
589 Kč

479 Kč
+ doprava zdarma

Zemědělský vlak je určen zejména na přepravu zvířat. Díky vyklápěcí rampě se zvíře pohodlně a bezpečně dostane do vozu. Tato souprava kompatibilní se všemi dřevěnými vláčkodráhami na trhu.


Brio WORLD 33500 Speciální vláčková edice 2018
459 Kč

348 Kč
+ doprava zdarma

Podívej se na tu nádheru BRIO! Toto není jen tak obyčejný vláček. Speciální vláčková edice je výjimečnou stříbrno-žlutou variací na lokomotivu, kterou rozjedeš jednoduchým popostrčením. Vláček BRIO je dodáván s dřevěnou cisternou v odpovídajícím provedení.


Brio WORLD 33506 Cestovní vlak na baterie
849 Kč

579 Kč
+ doprava zdarma

Plastová elektrická vlaková souprava od zančky Brio. Vlaková souprava přijíždí! Zapojte k ní vlastní vagónky a vydejte se vstříc novým dobrodružstvím. V soupravě mohou cestovat 1 – 2 pasažéři. Strojvedoucí je součástí balení.


Brio WORLD 33595 Lokomotiva na baterie
569 Kč

429 Kč
+ doprava zdarma

Plastová elektronická lokomotiva zelená se světelným efektem. Mašinka má nové barvy, grafiku a balení. Přidejte si ji do sbírky k vaší Brio vláčkodráze.


Brio WORLD 33599 Dobíjecí lokomovita s USB kabelem
929 Kč

799 Kč
+ doprava zdarma

Tato silná mašinka v klasickém parním designu je napájena integrovanou baterií, která se dobíjí přes mini USB. Mašinka jezdí dopředu i dozadu. Části jsou vyrobeny z dřeva s certifikátem FSC.


Brio WORLD 33697 Vlak rychlá střela
439 Kč

329 Kč
+ doprava zdarma

Rychlý šedý vlak s vagonem na uhlí je plně kompatibilní s Brio vláčkodráhami. Je to velmi důležitý vlak, protože zásobuje široké okolí na zimu uhlím. Proto je stále na cestách.


Brio WORLD 33746 Dobíjecí vlak s USB kabelem
1 029 Kč

839 Kč
+ doprava zdarma

Zmodernizujte vozový park vláčkodráhy Brio tímto nabíjecím vlakem s moderním designem. V přední kabince sedí strojvedoucí v ladící uniformě. Nabíjení mašinky přes mini-USB kabel.


Brio WORLD 33748 Vysokorychlostní vlak
819 Kč

609 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Všichni pozor, rychlovlak Brio projíždí! Tento model kombinuje funkčnost, podstatu tradičních BRIO vláčků s přednostmi moderního, rychlého vozidla. Sada obsahuje třídílný vlak, který vydává po zmáčknutí tlačítka na lokomotivě zvuk.


Brio WORLD 33775 Nákladní vlak se dřevem
589 Kč

449 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tento model nákladního vláčku s kládami na vagónech jistě potěší každého malého těžaře. Než bude možné odvézt dříví z pily na dřevosklad, je však nutné zkontrolovat motor! Části jsou vyrobeny ze dřeva s certifikátem FSC.


Brio WORLD 33809 Otočná nákladní lokomotiva
278 Kč

229 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Mašinka s otáčecí korbou a magnetickým ramenem ke zvedání nákladu. Naložte dřevo z pily na vlak pomocí otáčivé kabiny s magnetickým ramenem této mašinky. Části jsou vyrobeny z dřeva s certifikátem FSC.


Brio WORLD 33863 Lokomotiva na baterie s aplikací App
1 409 Kč

1 219 Kč
+ doprava zdarma

Klasická mašinka vybavena moderní technologií. Objevte zábavu z jízdy s tímto vozem a se svým tabletem. Stáhněte si aplikaci a jízda může začít. Mašinku lze ovládat přes tablet nebo stačí stisknout tlačítko na střeše a mašinka se rozjede.


Brio WORLD 33888 Vláčkodráha nákladní set
669 Kč

479 Kč
+ doprava zdarma

Nejnovější nákladní vláček z řady vláčků BRIO, se kterým si hrály celé generace dětí. Vláček má otevírací kapotu motoru a dva vagóny. Jeden s nákladem dřeva a cisternu. Nákladní vláček BRIO je dokonale kompatibilní se všemi prvky řady Svět BRIO.


Brio World 33897 Vůz pro opravu kolejí
459 Kč

395 Kč
+ doprava zdarma

Narazili jste na špatnou trať? To je potřeba hned opravit.Tak jedem! I když může Brio železnice vydržet několik generací, malá údržba nikdy neuškodí. Stiskněte tlačítko na horní straně a opravářský vůz se rozbliká.


Fisher-Price Projektor Tomáš se zvukem
749 Kč

646 Kč
+ doprava zdarma

Veselá lokomotiva Tomášek s depem, které slouží i jako projektor se dvěma módy, denním a nočním, pro více herních možností. Vyberte si jeden z módů a vyjetím Tomáška z depa zapněte projekci a zvuky.


Hape Mašinka na baterie
358 Kč

239 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tato malá mašinka jezdí dopředu i dozadu a při jízdě svítí! Ke změně směru stačí pouhý stisk tlačítka. Pohon zajišťuje 2AAA baterie (nejsou součástí balení).


Hape Mašinka na solární pohon
399 Kč

329 Kč
+ doprava zdarma

Zapomeňte na nákup baterií! Tato chytrá mašinka má svůj vlastní solární panel, který generuje dostatek elektrické energie pro napájení světlem. Sledujte, jak mašinka zářivě svítí , když ji tlačíte po kolejích!


Hape Mašinka s vagonky
661 Kč

509 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

S modrou mašinkou si tento baterií poháněný vláček vesele jede po kolejích. Pozorujte, jak náklad v jednom vagónku poskakuje nahoru a dolu, zatímco se čerpadla v druhém vagónku otáčejí. Náklad v nákladních vagónech se pohybuje při pohybu vlaku. Mašinka se pohybuje vpřed a vzad.


Hape Mašinka s vrtulí
676 Kč

541 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Je to letadlo nebo vlak? Tento zábavný motor u mašišnky s vrtulí kombinuje prvky obou typů dopravních prostředků pro nový zážitek ze hry. Mašinka poháněná dvěma bateriemi typu AAA (nejsou součástí balení) zároveň roztočí vrtuli. Buď připraven na spoustu zábavy!


Hape Parní vláček nákladní
351 Kč

323 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Projeďte se po trati s tímto klasickým parním nákladním vlakem! S černým motorem a dvěma jasně červenými vagónky je vše připraveno k zábavě! Náklad na vagoncích lze díky magnetu překládat.


Hape Parní vláček osobní
351 Kč

299 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Je ráno a je čas, aby se všichni dostali včas do práce! Rozjeďte svou parní lokomotivu a její jasně červené vagónky po trati, abyste se ujistili, že se všichni dostanou do své kanceláře včas!


Hape Vláček s nákladem
351 Kč

299 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Když se tento vlak rozjede dolů po trati, ozubený náklad se vesele otáčí dokola pro dynamický zážitek ze hry! Dva ozubené náklady lze vyjmout pro hraní při nakládání a vykládání.


Lamps Dřevěný vláček
499 Kč

323 Kč
+ doprava zdarma

Tento veselý tahací vláček tvoří lokomotiva a dva vagonky, které jsou tvořeny pestrobarevnými kostičkami, ze kterých lze skládat zvířátka. Zábavná hra s tímto vláčkem rozvíjí motorické schopnosti a podporuje hmatové, zvukové i zrakové vjemy dítěte


Maxim Elektrická lokomotiva - černá
499 Kč

429 Kč
+ doprava zdarma

Sledovat lokomotivu jak projíždí, je někdy zábavnější než s ní přímo jezdit. Parní lokomotiva poháněná bateriemi, dokáže jezdit v obou směrech, utáhne tři osobní nebo nákladní vagóny. Vydává zvuk jedoucí lokomotivy a parní píšťaly, přední světlo zajišťuje dobrou viditelnost.


Maxim Elektrická lokomotiva - červená
495 Kč

399 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sledovat lokomotivu jak projíždí, je někdy zábavnější než s ní přímo jezdit. Parní lokomotiva poháněná bateriemi, dokáže jezdit v obou směrech, utáhne tři osobní nebo nákladní vagóny. Vydává zvuk jedoucí lokomotivy a parní píšťaly, přední světlo zajišťuje dobrou viditelnost.


Maxim Elektrická lokomotiva - červená 50853
499 Kč

399 Kč
+ doprava zdarma

Sledovat lokomotivu jak projíždí, je někdy zábavnější než s ní přímo jezdit. Parní lokomotiva poháněná bateriemi, dokáže jezdit v obou směrech, utáhne tři osobní nebo nákladní vagóny. Vydává zvuk jedoucí lokomotivy a parní píšťaly, přední světlo zajišťuje dobrou viditelnost.


Maxim Elektrická lokomotiva - nákladní
495 Kč

389 Kč
+ doprava zdarma

Sledovat nákladní lokomotivu jak projíždí, je někdy zábavnější než s ní přímo jezdit. Parní lokomotiva poháněná bateriemi, dokáže jezdit v obou směrech, utáhne tři osobní nebo nákladní vozy. Vydává zvuk jedoucí lokomotivy a parní píšťaly, přední světlo zajišťuje dobrou viditelnost.


Maxim Express souprava "Pendolino"
349 Kč

289 Kč
+ doprava zdarma

Silný motor, stabilita na kolejích, vysoká rychlost a komfort. Tím vším se supervlak Pendolino může chlubit. Využitím expresního vlaku lze ušetřit mnoho času. A také ho sledovat na kolejích je velká paráda. Tento vlak s lokomotivami na obou koncích dojede na místo určení a zpět a nikdy se nepotřebuje otočit.


Maxim Vlaková souprava "ZOO"
279 Kč
+ doprava zdarma

Kompletní vlaková souprava, pro přepravu zvířátek ze zoologické zahrady.Když je potřeba nějaké zvířátko odvézt k doktorovi, nebo do jiného domova, poslouží spolehlivě tato souprava.


Pilsan Můj první vláček - 33ks
399 Kč

369 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Tento barevný vláček pro nejmenší kombinuje několik herních možností pro nejmenší děti. Mohou si hrát s mašinkou a dvěma vagónky s cestujícími a navíc poskytuje dítěti hraní se stavebnicí.