Panenky Babyborn

Barva: žlutá

  • Barva
    žlutá
    ×
-18%
BABY born Souprava oblečení na ven
12x

BABY born Souprava oblečení na ven

659 Kč
539 Kč

Pohodlný jednodílný overal se žlutým zipem ozdobený legračními motivy a barevnou duhou. K overalu může BABY born nosit oranžové holínky s veselými nacvakávacími ozdobami. Součástí je i stříkací kačenka Berta.

Od prodejce MALL
BABY born Punčocháče 2 ks 43 cm žluté
2x

BABY born Punčocháče 2 ks 43 cm

289 Kč

Punčocháče musí být pohodlné a měkké, ale přitom padnout jako druhá kůže. Punčocháče BABY born v praktickém dvojbalení jsou vyrobeny z příjemného materiálu a poskytují dostatek pohodlí pro pohyb a zábavu. Ze zadní strany punčocháčů se směje zvířecí kamarád.

Od prodejce MALL
BABY born Souprava do deště Deluxe, 43 cm
2x

BABY born Souprava do deště Deluxe, 43 cm

779 Kč

“Prší, prší, jen se leje…!“ BABY born déšť miluje. Ve žlutých holínkách skáče z louže do louže a vyplazuje jazyk, aby na něj zachytila dešťové kapky. Holínky skvěle ladí se žlutou bundou do deště s kapucí a s nepromokavými lila kalhotami. Pod bundou BABY born nosí bílé tričko s dlouhým rukávem, lila proužky a potiskem medvídka Bruna a zajíčka Benna pod deštníkem.

Od prodejce MALL
BABY born Lahvička s víčkem 43 cm žlutá
2x

BABY born Lahvička s víčkem 43 cm

159 Kč

Panenka BABY born moc ráda pije mléko ze své lahvičky. Než BABY born začne pít, sundej víčko, které vypadá jako dudlík pro opravdové miminko, a BABY born je připravena na krmení s jejím vlastním nástavcem na pití. To bude ale dobrota!

Od prodejce MALL
BABY born Sedačka na kolo žlutá
2x

BABY born Sedačka na kolo žlutá

439 Kč
379 Kč

BABY born sice už pilně jezdí na svém kole se stabilizačními kolečky, ale delší trasy ještě krátké nožky nezvládnou. To se malá cestovatelka raději veze v sedačce na kole své malé maminky. Pohodlná sedací plocha ergonomicky tvarované sedačky je potištěna geometrickými vzory.

Více informací
Od prodejce MALL
BABY born Gumové sandálky žluté
14x

BABY born Gumové sandálky

189 Kč

Jsou prázdniny! A o prázdninách je toho vždy tolik co objevovat. Nejlepší je při tom nosit boty, do kterých se dá rychle vklouznout, dají vzít do vody a nevadí jim ani pískoviště. BABY born Gumové sandálky jsou v kouzelných barvách s roztomilými nacvakávacími ozdobami, kterými si je můžete ozdobit.

Více informací
Od prodejce MALL