HELIUM DO BALONKŮ - BALLOONGAZ JEDN. NÁDOBA 0,25m3 BEZ balónků,země původu EU-21%
949 Kč 749 Kč

Akce

HELIUM DO BALÓNKŮ BALOONGAZ – jednorázová tlaková nádoba o vodním objemu 7 l, obsahuje 250 l stlačeného helia. Hmotnost láhve je 1,95 kg, výška 360 mm.Helium BALOONGAZ obsahuje 99 % čistého helia. Tímto obsahem plynu nafouknete 30 latexových balónků, o průměru 23 cm. Balónky nejsou součástí balení.

Aga4Kids Helium do balónků PARTY 50 MIX Green/Blue
1 059 Kč
+ doprava zdarma

Praktická jednorázová bomba helia, pomocí které nafouknete až 50 balónků rychle a jednoduše. Láhev helia je nevratná, slouží na jedno použití, avšak balení je recyklovatelné.

Intex Intex 49600 Míčky do hracích koutů 100 ks
359 Kč

Míčky do bazénu 8cm 100 ks Míčky o průměru 8 cm na hraní do dětského koutku, nafukovacího hradu, bazénku nebo domečku. Chcete dát svým dětem originální dárek? Pořiďte jim plastové míčky. S míčky si může hrát jednotlivec nebo skupina dětí.

PartyDeco Elektrická pumpička na balónky
980 Kč

Malý elektrický kompresor do zásuvky, který Vám ušetří spoustu sil při nafukování! Rozměry 17 cm x 15 cm.Pumpička je vhodná pro nafukování běžných pastelových balónků.

Amscan Helium na 50 balónků
1 099 Kč
+ doprava zdarma

Bomba s heliem pro domácí použití vystačí na nafouknutí až 50 balónků o velikosti 23 cm nebo 27 balónků o velikosti 28 cm. Klasické latexové balónky nafouknuté heliem vydrží létat 8 až 12 hodin, fóliové mnohem déle. <br/>Helium je nevýbušný, lehký plyn a manipulace s ním je velmi jednoduchá.

Aga4Kids Helium do balónků PARTY 30 MIX Green/Blue
849 Kč
+ doprava zdarma

Praktická jednorázová bomba helia, pomocí které nafouknete až 30 balónků rychle a jednoduše. Láhev helia je nevratná, slouží na jedno použití, avšak balení je recyklovatelné.

PartyDeco Vystřelovací konfety BAREVNÝ MIX 2, 80 cm
99 Kč

Vystřelovací konfety délky 80 cm lze zakoupit v minimálním počtu 4 ks (i různé druhy) a lze je zaslat pouze Českou poštou nebo kurýrem DPD. U osobního odběru není minimální množství limitováno.

Amscan Helium na 30 balónků
799 Kč

Bomba s heliem pro domácí použití vystačí na nafouknutí až 30 balónků o velikosti 23 cm nebo 16 balónků o velikosti 28 cm. Klasické latexové balónky nafouknuté heliem vydrží létat 8 až 12 hodin, fóliové mnohem déle. Helium je nevýbušný, lehký plyn a manipulace s ním je velmi jednoduchá.

PartyDeco Vystřelovací konfety BAREVNÝ MIX 3, 80 cm
89 Kč

Vystřelovací konfety délky 80 cm lze zakoupit v minimálním počtu 4 ks (i různé druhy) a lze je zaslat pouze Českou poštou nebo kurýrem DPD. U osobního odběru není minimální množství limitováno.

Butlers Balónky set - velké, metalické
79 Kč

Lesklé metalické balónky UPPER CLASS 27 cm rozzáří Vaši dekoraci, pokud chcete Vaší party dodat šarm a narozeninám trochu více lesku. K dostání v další velikosti. Průměr 27 cm, materiál latex, set 10 ks.

Pure2Improve Míček reaction ball
139 Kč

Míček reaction ball Pure2ImproveJe speciální agilní míč ve tvaru atomu. Míče jsou vyroveny tak, aby jejich odskok byl nepředvídatelný a aktivně tak procvičoval Váš postřeh a reflexy. Pomáhá také s koordinací rukou a očí. Možné použití s parťákem nebo proti zdi.

Amscan Fóliový balónek číslo "1" RŮŽOVÝ, 88 cm
155 Kč

Fóliový balónek je vysoký 88 cm a je určený pro nafukování vzduchem i heliem. Má speciální samouzavíratelný ventil, takže se nemusíte bát, že Vám bude vzduch či helium při nafukování z balónku unikat. K uzavření ventilu tak nemusíte použít žádnou šňůrku.

Butlers Fóliový balónek srdce 45 cm
29 Kč

Gratulujte a dekorujte v plném lesku s fóliovým srdce 45 cm UPPER CLASS v zářivé červené barvě. Kombinujte s dalšími balónky UPPER CLASS. Na svatbu, oslavu narozenin, při křtu či jubileu se bude nějaký ten balónek jistě hodit. Rozměry: Š 45 x H 45 x V 10 cm. Materiál: polyethylen.