Centropen Foukací fixy 1500/15 Super Activity Centre velký set
403 Kč

Foukací fixy na papír. Sada obsahuje 15 nových barevných odstínů foukacích fixů,2 šablony A4, 14 standardních šablon, 20 listů papírů A4, 20 listů papírů A5 a návod. Obal výrobku slouží rovnou jako pracoviště.

Y-Plus Pastelky voskové Peanut 12 barev
78 Kč

Ergonomicky tvarované pastelky pro nejmenší děti. Design ve tvaru arašídového oříšku a rozměr přizpůsobený dětské ruce usnadňuje držení při kreslení. Barvičky jsou typem voskovky – syté, bez nutnosti ořezávání, nešpiní ruce a jsou netoxické.

Colorino Pastelky trojhranné 24 ks
112 Kč

Kvalitní trojhranné pastelky. Snadno uchopitelné. Pastelky jsou extra jemné, mimořádně silné vůči tlačení na papír. Jednoduché ořezání.

Centropen Foukací fixy 1549/8+3 Magic
187 Kč 159 Kč

Magické foukací fixy na papír. Zdravotně nezávadný inkoust. Inkousty přebarvitelné zmizíkem. Balení obsahuje: 8 barevných odstínů, 2 foukací a 1 klasický zmizík, 4+2 šablony, 10 archů A4.

Colorino Pastelky trojhranné JUMBO 12 barev
118 Kč

Kvalitní trojhranné pastelky JUMBO s vysokým podílem barevných pigmentů, snadno uchopitelné. Pastelky mají měkký hrot a tím umožňují snadné kreslení. Balení 12 barev.

Centropen Foukací fixy 1500/9 Air Colouring dárkový set
302 Kč

Foukací fixy na papír. Sada obsahuje 8 nových barevných odstínů foukacích fixů, 1 černý fix, 8 standardních šablon, 1 šablonu A4, 10 listů papírů A4, 10 listů papírů A5, 6 listů předkreslených motivů a návod.

Kores Pastelky trojhranné 24 ks + ořezávátko
165 Kč

Trojhranné lakované pastelky (tuha průměr 3 mm) z kvalitního dřeva v papírové krabičce. Každá krabička obsahuje plastové ořezávátko na trojhr. pastelky.

Centropen Popisovač 7790 sada 18 barev
39 Kč

Klasický popisovač s vypratelným inkoustem a vláknovým hrotem 1,8 mm odolným proti zatlačení. Ventilační bezpečnostní chránítko, odolnost proti vyschnutí min. 3 roky. Cena je uvedena za 1 sadu.

Faber-Castell Fixy "Grip", 20 barev, trojhranné
176 Kč

Fixy Grip Colour Marker mají trojhranný ergonomický tvar a nopkovaný povrch pro bezpečné držení. Důležité pro děti a mladistvé: tyto popisovače vydrží velmi dlouho a mají tvarově stálou, robustní špičku.

Centropen Popisovač 7770 /12 Supervypratelný
30 Kč

Souprava popisovačů s vláknovým hrotem 1,8 mm s barevným inkoustem, který se velmi snadno odstraňuje z pokožky i textilu. Hroty odolné proti zatlačení a ventilační chránítko jsou přizpůsobeny dětem od 3 let.

Centropen Foukací fixy 1539/5 na textil
70 Kč

Souprava pěti barevných foukacích fix na textil se zdravotně nezávadným inkoustem. Kresby odolají praní do 60 °C. Balení obsahuje 5 barevných odstínů a 1 šablonu.

Colorino Pastelky voskové do vany 9 barev
134 Kč 114 Kč

Měkké pastelky v plastovém pouzdru. Vysunovací – stačí jen otočit a malovat. Případné ušpinění jde lehce smýt teplou vodou a mýdlem. Vhodné pro děti od 3 let.

Kores Popisovače dětské slabý hrot 10 ks
59 Kč 50 Kč

Dětské fixy se silnými kónickými hroty nebo tenkými hroty dlouhé životnosti. Kónický hrot ideální pro kreslení a vybarvování: různá šíře stopy 1 mm – 4 mm, tenký hrot je ideální pro precizní vybarvování. Dostupné v 10 jasných a intenzivních barvách.

Centropen Foukací fixy 1500/5 Bright
70 Kč

Centropen foukací fixy se používají výhradně na papír, jsou snadno smývatelné a vypratelné, inkoust je zdravotně nezávadný. Balení obsahuje 5 barevných odstínů a 1 šablonu.

Centropen Foukací fixy 1500/5 Vivid
70 Kč

Centropen foukací fixy 1500/5 se používají výhradně na papír, jsou snadno smývatelné a vypratelné, inkoust je zdravotně nezávadný. Balení ART. Balení obsahuje 5 barevných odstínu a 1 šablonu.

Centropen Popisovač 7790 sada 30 barev
67 Kč

Klasický popisovač s vypratelným inkoustem a vláknovým hrotem 1,8 mm odolným proti zatlačení. Ventilační bezpečnostní chránítko, odolnost proti vyschnutí min. 3 roky. Cena je uvedena za 1 sadu.

Colorino Pastelky šestihranné 24 barev
115 Kč

Kvalitní šestihranné pastelky s vysokým podílem barevných pigmentů. Pastelky jsou extra jemné, mimořádně silné vůči tlačení na papír. Jednoduché k ořezání na ořezávátku.

Pastelky a fixy

Pastelky a fixy nejsou jen pro děti. Neobejdou se bez nich ani malíři, umělci nebo návrháři. Jaké druhy pastelek a fixek existují a pro jaké techniky malby jsou vhodné?

 • Pastelky

Pastelky se hodí i pro nejmenší děti, kterým se nejlépe drží pastelky trojhranné nebo šestihranné. Starší děti zvládnou už klasické kulaté pastelky.

 • Pastelky pro nejmenší neboli „baby“ pastelky jsou ideální pro děti, které se teprve učí držet předměty v ruce. Pastelky jsou široké pro snadný úchop.
 • Pastelky do vany jsou určené pro hraní ve vaně. Děti s nimi mohou kreslit po dlaždičkách, které pak snadno opláchnete.
 • Voskovky jsou vhodné už pro malé děti. Nešpiní ruce a dobře se s nimi kreslí, stačí minimální přítlak.
 • Olejové pastelky jsou vhodné pro umělecké techniky.
 • Akvarelové pastelky jsou určeny pro techniku akvarelu. Nejlépe malba vynikne na speciálním kreslicím papíru pro akvarel.
 • Fixy

Fixy jsou vhodné pro děti i dospělé.

 • Foukací fixy jsou vybaveny foukacím mechanismem, fouknutím do fixky vytlačíte pigmentový poprašek.
 • Fixky na textil jsou určené ke kreslení na textil. Jsou voděodolné, textil lze běžně prát v pračce nebo v ruce.
 • Fixy na porcelán a sklo slouží především ke zdobení. Po vypálení v troubě jsou stálé a zdravotně nezávadné.
 • Akvarelové fixy jsou vodou rozmývatelné.

→ K výbavě každého školáka patří školní barvy a štětce.

→ Pro děti i dospělé, zajímající se o výtvarnou tvorbu, jsou tu potřeby na malování v provedení malířských stojanů nebo palet.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Pastelky a fixy.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Pastelky a fixy výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Pastelky a fixy akce.