Pastelky trojhranné Colorino 24 ks
108 Kč

Kvalitní trojhranné pastelky. Snadno uchopitelné. Pastelky jsou extra jemné, mimořádně silné vůči tlačení na papír. Jednoduché ořezání.


Centropen Foukací fixy 1549/8+3 Magic
178 Kč

159 Kč

Magické foukací fixy na papír. Zdravotně nezávadný inkoust. Inkousty přebarvitelné zmizíkem. Balení obsahuje: 8 barevných odstínů, 2 foukací a 1 klasický zmizík, 4+2 šablony, 10 archů A4.


Pastelky voskové Y-Plus Peanut 12 barev
76 Kč

Ergonomicky tvarované pastelky pro nejmenší děti. Design ve tvaru arašídového oříšku a rozměr přizpůsobený dětské ruce usnadňuje držení při kreslení. Barvičky jsou typem voskovky – syté, bez nutnosti ořezávání, nešpiní ruce a jsou netoxické.


Centropen Foukací fixy 1539/5 na textil
66 Kč

59 Kč

Souprava pěti barevných foukacích fix na textil se zdravotně nezávadným inkoustem. Kresby odolají praní do 60 °C. Balení obsahuje 5 barevných odstínů a 1 šablonu.


Pastelky trojhranné Y-Plus We fish 24 barev
96 Kč

86 Kč

Sada pastelek ve speciálním ergonomickém designu – profil pastelky ve tvaru ryby pro správné držení. Sada pastelek balena v papírovém obalu, který lze rozložit na praktický stojánek. Obal má tištěný štítek pro popis jmenovkou dítěte.


Pastelky trojhranné poloviční, 12 barev Colorino Kids
45 Kč

Trojhranné pastelky vysoké kvality. Snadno uchopitelné. Pastelky jsou extra jemné, mimořádně silné vůči tlačení na papír. Jednoduché k ořezání na ořezávátku. Díky své velikosti, jsou pastelky určeny i těm nejmenším ručičkám.


Centropen Foukací fixy 1500/5 Vivid
66 Kč

59 Kč

Centropen foukací fixy 1500/5 se používají výhradně na papír, jsou snadno smývatelné a vypratelné, inkoust je zdravotně nezávadný. Balení ART. Balení obsahuje 5 barevných odstínu a 1 šablonu.


Pastelky trojhranné Colorino JUMBO oboustranné 12 ks, 24 barev
235 Kč

213 Kč

Vysoce kvalitní pastelky v JUMBO velikosti. Celkem 24 barev oboustranných pastelek (12 kusů). Ergonomický tvar usnadňuje držení a extra měkká tuha nenamáhá ruku při kreslení. Tuha je odolná vůči lámání – méně ořezáváte, šetříte.


Pastelky voskové Colorino do vany 9 barev
130 Kč

117 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Měkké pastelky v plastovém pouzdru. Vysunovací – stačí jen otočit a malovat. Případné ušpinění jde lehce smýt teplou vodou a mýdlem. Vhodné pro děti od 3 let.


Pastelky trojhranné Colorino černé 12 ks + ořezávátko
111 Kč

Vysoce kvalitní pastelky v sadě 12 barev a netradičním černém provedení. Ergonomický tvar usnadňuje držení a extra měkká tuha nenamáhá ruku při kreslení. Tuha je odolná vůči lámání – méně ořezáváte, šetříte. Součástí balení je ořezávátko.


Kores Pastelky trojhranné Jumbo 06 ks + ořezávátko silné
79 Kč

Trojhranné lakované silné pastelky (tuha průměr 5mm) z kvalitního dřeva v papírové krabičce. Každá krabička obsahuje plastové ořezávátko na Jumbo pastelky s extra silnou tuhou – o 175% více barvy. Intenzivní a zářivé díky extra barevným pigmentům.


Pastelky trojhranné Colorino 6 neonových barev
65 Kč

Kvalitní trojhranné pastelky s vysokým podílem barevných pigmentů. Snadno uchopitelné. Pastelky jsou extra jemné, mimořádně silné vůči tlačení na papír. Jednoduché


Pastelky šestihranné Colorino 12 barev
55 Kč

Kvalitní šestihranné pastelky s vysokým podílem barevných pigmentů. Pastelky jsou extra jemné, mimořádně silné vůči tlačení na papír. Jednoduché k ořezání na ořezávátku.


Pastelky šestihranné Colorino 24 barev
112 Kč

101 Kč

Kvalitní šestihranné pastelky s vysokým podílem barevných pigmentů. Pastelky jsou extra jemné, mimořádně silné vůči tlačení na papír. Jednoduché k ořezání na ořezávátku.


Centropen Foukací fixy 1500/9 Air Colouring dárkový set
287 Kč

Foukací fixy na papír. Sada obsahuje 8 nových barevných odstínů foukacích fixů, 1 černý fix, 8 standardních šablon, 1 šablonu A4, 10 listů papírů A4, 10 listů papírů A5, 6 listů předkreslených motivů a návod.


Centropen Foukací fixy 1500/5 Bright
66 Kč

Centropen foukací fixy se používají výhradně na papír, jsou snadno smývatelné a vypratelné, inkoust je zdravotně nezávadný. Balení obsahuje 5 barevných odstínů a 1 šablonu.


Centropen Popisovač 7790 sada 30 barev
64 Kč

Klasický popisovač s vypratelným inkoustem a vláknovým hrotem 1,8 mm odolným proti zatlačení. Ventilační bezpečnostní chránítko, odolnost proti vyschnutí min. 3 roky. Cena je uvedena za 1 sadu.


Centropen Foukací fixy 1549/4+2 Magic
124 Kč

Centropen foukací fixy se používají výhradně na papír, inkokust je zdravotně nezávadný. Balení ART. Balení obsahuje 8 šablon, 4 odstíny, 1 foukací zmízíky a 1 klasický zmizík.


Kores Popisovače dětské silný hrot 10 ks
66 Kč

59 Kč

Dětské fixy se silnými kónickými hroty nebo tenkými hroty dlouhé životnosti. Kónický hrot ideální pro kreslení a vybarvování: různá šíře stopy 1 mm – 4 mm, tenký hrot je ideální pro precizní vybarvování. Dostupné v 10 jasných a intenzivních barvách.