Počet nalezených produktů: 5

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

TM Toys Cool Science Bunsenův kahan
799 Kč

341 Kč
+ doprava zdarma

Poznávej svět prostřednictvím zábavných pokusů. Ve své dětské laboratoři zajisté při mnoha zajímavých pokusech využiješ Bunsenův kahan, který patří do základního vybavení každého chemika.


TM Toys Cool Science Mikroskop 30x
799 Kč

649 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Poznávej svět prostřednictvím zábavných pokusů. Ani ve tvé malé laboratoři by neměl chybět tento mikroskop, se kterým můžeš objevovat prvky a děje, které nejsou viditelné pouhým lidským okem. Ponoř se do hlubin mikrosvěta a objevuj jeho tajemství.


TM Toys Cool Science Odstředivka-67%
759 Kč

249 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Poznávej svět prostřednictvím zábavných pokusů s moderní centrifugou, která odstřeďuje suspenze a emulze. Ve tvé dětské laboratoři nesmí chybět tato vědecká sada složená z odstředivky, tří zkumavek ve stojanu, nálevky a kapátka.


TM Toys Cool Science Teleskop 15x
799 Kč

679 Kč
+ doprava zdarma

Poznávej svět prostřednictvím zábavných pokusů. Ve své dětské laboratoři zajisté oceníš teleskop, se kterým můžeš zažít vesmírné dobrodružství při pozorování nebeských těles. Dotkni se hvězd a dozvi se o vesmíru více.


TM Toys Cool Science Váha-67%
759 Kč

249 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Poznávej svět prostřednictvím zábavných pokusů. Ovšem pozor- aby byl vědecký experiment zdařilý a platný, je nutné přesné a precizní vážení. Ani ve tvé dětské laboratoři by proto neměla chybět tato váha, která zajistí, že bude každý tvůj pokus úspěšný.