Hexbug Bojový pavouk 2.0 tmavě modrý
899 Kč 699 Kč

Robotický bojový pavouk a jeho futuristický souboj se světelným paprskem. Za použití dálkového ovladače se pavouk nejen pohybuje všemi směry, ale také střílí paprskem na jiné bojové HEXBUG brouky – pavouky nebo tarantule.

Hexbug VEX Off Road Truck
2 999 Kč 2 569 Kč

Zažij nekončící dobrodružství s HEXBUG VEX Offroadem, nebo si sestav alternativu – Písečnou Buggy. Ovládej vozidlo pomocí svého chytrého telefonu a aplikace VEX Pilot a rozjeď to v terénu. Zažij přesné řízení, reálné odpružení a svět stavebních možností. Jakmile sestrojíš obě alternativy, otestuj své technické dovednosti a sestroj své vlastní vozidlo.

Hexbug Ring Racer červený
899 Kč 769 Kč

Toto musíte vyzkoušet! Dvojice ozubených kol s motorem uprostřed Ti přinesou spoustu zábavy a kaskadérských kousků. Tento samostabilizační robot na dálkové ovládání jezdí fascinujícím způsobem na duálních kroužcích. Sledujte, jak se točí, zvedne se po pádu a otočí se o celých 360 stupňů!

Mac Toys Robot na ovládání
1 299 Kč 1 179 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Robot na dálkové ovládání, který je velmi zábavný. Umí vyprávět vtipy, umí zpívat a tancovat. Po stisknutí tlačítka umí robot i házet disky. Velkou výhodou je že robot mluví česky.

Teddies Robot FOBOS RC Česky mluvící
1 299 Kč 1 199 Kč

Robot FOBOS – vesmírný kamarád a ochránce, který mluví česky, ovládá robojazyk, střílí, tančí a hraje. Po spuštění robota se jeho oči rozsvítí, uslyšíte kosmické zvuky a poté začne česky mluvit. Pomocí funkcí na ovladači mu navolíte různé kroky a bude Vám tak dělat společnost i bez ovladače.

Teddies Dinosaurus RC chodící a tancující 30cm
1 229 Kč 819 Kč

Dinosaurus na dálkové ovládání tancuje na hudbu, kterou sám vydává. Všestranné inteligentní dálkové ovládání umožní dinosaurovi pohybovat se dopředu, dozadu, vlevo i vpravo. Naplníte-li jeho krk vodou, bude chrlit kouř. Z úst mu vychází infračervený paprsek.

Wiky Děsivá Tarantule RC

Wiky Děsivá Tarantule RC

Hodnocení: 3,6
899 Kč

Že se u vás doma nikdo nebojí pavouků? Tak to jste ještě neviděli tohoto. Je velký jako talíř a umí se po pokoji plížit tiše jako myška. Útočí, když to nikdo nečeká. Pohyb jeho nohou je tak realistický, že na první pohled vystraší opravdu každého.

Little Tikes Svítící rybka - fialová
349 Kč 319 Kč

Svítící rybka fialová je hračka se kterou se ve vaně nudit nebudete. Jakmile rybku dáte do vody, rozsvítí se a začne plavat jako opravdová! Umí plavat různou rychlostí a při plavání legračně hýbe ocasem.

TM Toys Build-A-Bot - Mravenec
599 Kč 199 Kč

Postav si své robotické zvířátko mravence. Konstrukce je velmi snadná, což dovoluje zažít svět techniky a užít si nezapomenutelnou zábavu i s menším dětem. Mazlíček se může i pohybovat díky elektrickému mini motoru.

WowWee Fingerlings -Opička Boris modrá
799 Kč 699 Kč

Pořiďte svým dětem nového kamaráda- modrou opičku Borise, se kterou si užijí spoustu zábavy! Interaktivní zvířátko o velikosti 12 cm vydává 40 zvuků a má rádo pohyb dokolečka, houpání i mazlení před usnutím.

Hexbug Robotická myš
299 Kč 289 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Myška jako živá. Roztomilá interaktivní chlupatá robomyš, která nenásilně nutí děti k interakci. Ty si tak zlepšují pohybovou nadanost a jemnou motoriku. Hračka byla původně navržena pro koťátka, ale díky atestaci, je vhodná i pro děti od 3 let.

Wildroid- Had R/C, krabice
699 Kč 329 Kč

Had na dálkové ovládání je jako živý! Stisknutím tlačítka na spodní straně se mu rozsvítí oči a začne se pohybovat dopředu či do stran. S touto robotickou hračkou si užijete mnoho zábavy i veselých lumpáren!

Lamps Robot baterie Pioneer
459 Kč 279 Kč

Plastový robot na baterie o rozměru cca 23 cm. Robot chodí, hýbe rukama, svítí a vydává zvuky. Sen každého kluka se nyní stává skutečností. Robota můžeš mít i Ty, tak neváhej a pořiď si toho svého.

WowWee Fingerlings -Opička Mia fialová
799 Kč 619 Kč

Pořiďte svým dětem nového kamaráda- fialovou opičku Miu, se kterou si užijí spoustu zábavy! Interaktivní zvířátko o velikosti 12 cm vydává 40 zvuků a má rádo pohyb dokolečka, houpání i mazlení před usnutím.

Hexbug Bojové tarantule Bunker set
2 199 Kč 1 859 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dvojice robotických bojových tarantulí a jejich futuristický souboj se světelným paprskem. Za použití dálkového ovladače se tarantule nejen pohybují všemi směry, ale také střílí paprskem na jiné bojové tarantule nebo bojové pavouky. Součástí balení jsou i stěny pro vytvoření bojiště včetně bunkru pro úkryt.

Hexbug Lil Nature Babies - Medvědice Sura a ledová jeskyně, velký set
499 Kč

Slyšel jsi o Arktidě? Až v oblasti severního polárního kruhu žije v Ledové jeskyni medvědice Sura. Najdi tajné dveře v jeskyni a odhal zábavnou skluzavku pro Suru či jejího kamaráda tuleně. Podaří se Ti Suru postavit na ledovou kru, aby udržela rovnováhu?

Hexbug Ring Racer zelený

Hexbug Ring Racer zelený

Hodnocení: 4,7
899 Kč 769 Kč

Toto musíte vyzkoušet! Dvojice ozubených kol s motorem uprostřed Ti přinesou spoustu zábavy a kaskadérských kousků. Tento samostabilizační robot na dálkové ovládání jezdí fascinujícím způsobem na duálních kroužcích. Sledujte, jak se točí, zvedne se po pádu a otočí se o celých 360 stupňů!

Little Tikes Svítící fontánka - žlutá
359 Kč 249 Kč

Svítící fontánka ve žlutém provedení ve tvaru ježíka. Hračka umí plavat na hladině, svítit a stříkat kolem sebe vodu! Ve vodě nebo v bazénu si s ní děti užijí tolik legrace!

Hexbug Bojové tarantule Dual pack
1 899 Kč 1 669 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dvojice robotických bojových tarantulí a jejich futuristický souboj se světelným paprskem. Za použití dálkového ovladače se tarantule nejen pohybují všemi směry, ale také střílí paprskem na jiné bojové tarantule nebo bojové pavouky.

Hexbug Scorpion

Hexbug Scorpion

Hodnocení: 5
399 Kč 349 Kč

Vypadá jako živý! Šestice kmitajících nohou a realistický pohyb ocasu vás ošálí natolik, že bázlivě ucuknete, když se přiblíží. Tento robotický štír se autonomně pohybuje a hledá místo, kam by se schoval nebo někoho vyděsil.

EP Line Nocto

EP Line Nocto

Hodnocení: 4,5
2 000 Kč 1 559 Kč

S netopýrem jménem Nocto si užijete spoustu různorodé zábavy. Disponuje více než 50 interaktivními funkcemi. Chová se podle toho, jakou ze šesti nálad právě má. Můžete jej také přepnout do šesti módů.

Lamps Robot dino

Lamps Robot dino

Hodnocení: 4
369 Kč 349 Kč

Užij si zábavu s tímto super dinosaurem. Tento plastový dinosaurus chodí, svítí a vydává zvuky. Skvělý dárek pro všechny fanoušky dinosaurů.

MaDe Škorpion dálkové ovládání
359 Kč 329 Kč

Vyděs své přátele tímto reálně vypadajícím škorpionem na dálkové ovládání. Škorpion při pohybu hýbe nohama pro ještě realističtější ztvárnění. Pohybuje se vpřed, vzad a otáčí se o 360 stupňů. Klepeta lze ručně nastavit do požadované polohy.

Hexbug Scarab

Hexbug Scarab

Hodnocení: 4,9
399 Kč 349 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Mikro robotický pavouk HEXBUG Scarab, který se plazí vpřed po hladkém povrchu a chová se jako živý. Pohybuje se díky zabudovanému infračervenému senzoru, který umožňuje snímat okolí a vyhnout se překážkám, tak aby nedošlo ke srážce.

Wildroid- Stonožka R/C, krabice
699 Kč 469 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stonožka na dálkové ovládání je jako živá! Stisknutím tlačítka na spodní straně se jí rozsvítí oči a začne se pohybovat dopředu či do stran. S touto robotickou hračkou si užijete mnoho zábavy i veselých lumpáren!

WowWee Fingerlings -Opička Finn černá
799 Kč 489 Kč

Pořiďte svým dětem nového kamaráda- černou opičku Finn, se kterou si užijí spoustu zábavy! Interaktivní zvířátko o velikosti 12 cm vydává 40 zvuků a má rádo pohyb dokolečka, houpání i mazlení před usnutím.

Lamps Robot baterie-zelený

Lamps Robot baterie-zelený

Hodnocení: 4,7
429 Kč 329 Kč

Tento plastový robot je na baterie. Robot chodí, svítí, vydává zvuky a hýbe rukama. Sen každého kluka se nyní stává skutečností. Pořiď si i ty tohoto bezvadného chodícího robota!

Hexbug VEX Robotics Gear Racer
399 Kč 329 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stavebnice pull back závodního autíčka, které nejmladším technikům názorně předvede, jak stroje převádí potenciální energii na kinetickou. Tato jednoduchá souprava pomocí převodů demonstruje základní principy rychlosti a točivého momentu.

EP Line Robo alive šváb

EP Line Robo alive šváb

Hodnocení: 4,3
299 Kč 249 Kč

Tento šváb vypadá jako živý, ale mezi jeho hlavní výhody patří jistě to, že vám nezamoří celý dům. Je ale opravdu odporný a má tak dlouhá tykadla, že každého jistě poleká. Vypadá a běhá rychle jako opravdový šváb. Jen ho zkuste chytit!

Spin Master Zoomer Interaktivní štěňátko Lollipop
549 Kč 489 Kč

Interaktivní štěňátko Zoomer reaguje na doteky hlavy nebo nosu. Vydává veselé štěněcí zvuky a má svítící oči. Umí i svůj jedinečný trik. Vytvoř si svou sbírku štěňátek!

EP Line Robo alive pavouk

EP Line Robo alive pavouk

Hodnocení: 3,5
300 Kč 249 Kč

Velmi realistický robotický pavouk, kterým bez problému dokážeš vystrašit okolí. Jeho rychlost je nepředstavitelná. Kamarádi si budou myslet, že je skutečný, jakmile ho spatří. Užijte si společně mnoho zábavy.

Hexbug Pavouk

Hexbug Pavouk

Hodnocení: 4,8
799 Kč 649 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Robotický pavouk je nejmladším členem v mikrorobotickém světě Hexbug. Pavouk je ovládán infračerveným paprskem. Unikátní mechanismus věrně napodobuje pohyb pavouka. Otáčení o 360° a pohyb lze řídit ovladačem s IR paprskem.

Hexbug CuddleBot Fire Fly
209 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Uvolněte cestu pro měkké, hebké a vtipné robotické zvířátko. HEXBUG vstupuje do říše batolat s inovativní hračkou HEXBUG® Cuddlebot. Tito robokamarádi jsou zcela bezpečné pro děti již od 18 měsíců.

Hexbug CuddleBot Bumble Bee

Hexbug CuddleBot Bumble Bee

Hodnocení: 3,9
239 Kč

Uvolněte cestu pro měkké, hebké a vtipné robotické zvířátko. HEXBUG vstupuje do říše batolat s inovativní hračkou HEXBUG® Cuddlebot. Tito robokamarádi jsou zcela bezpečné pro děti již od 18 měsíců.

Hexbug CuddleBots - Houpačka, hrací set
749 Kč 609 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

První setkání s robotickým zvířátkem pro děti již od 18 měsíců. Šnek díky vibračnímu motorku běhá po podlaze a zabaví každé dítko! Zmáčknutím koruny stromu dítě rozhoupe šneka na houpačce. Může také pomáhat malé berušce lézt po stromě.

Hexbug VEX Explorer Robotics Fuel Truck
299 Kč 269 Kč

Zachraň svůj výzkumný tým a přivez palivo speciálním tankovacím vozidlem! Stavebnice zásobovacího trucku s třemi barely, pohyblivou čerpací hadicí, rotující satelitní parabolou obsahuje 65 stavebních dílků.

Lamps Robot baterie

Lamps Robot baterie

Hodnocení: 1
429 Kč 359 Kč

Pořiďte dětem nového robotického kamaráda se spoustou skvělých funkcí. Robot vydává světelné i zvukové efekty a zvládá také spoustu pohybů- chodí, otáčí se a hýbe mečem i štítem.

Hexbug Nano Junior růžový
229 Kč 209 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Konec pokukování po hračkách starších sourozenců, je tu HEXBUG Nano Junior! Nejoblíbenější mikrorobot v maxi provedení. Tito robokamarádi jsou zcela bezpeční pro děti již od 18 měsíců.

Albi Programovatelný robot

Albi Programovatelný robot

Hodnocení: 3,9
899 Kč 819 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Experimentální sada, která děti zábavným způsobem seznámí se základy robotiky. Budou si moci sestrojit vlastního robota a pak programovat jeho pohyb. Robot je přestavitelný díky vyměnitelným částem. Robot vám může sloužit jako detektor kovů nebo ho můžete využít k různým zábavným činnostem.

MaDe Roboti bojovníci

MaDe Roboti bojovníci

Hodnocení: 5
1 299 Kč 909 Kč

Ultimátní zápas dálkově ovládaných robotů. Dva roboti, každý se svým vlastním ovladačem, bojují proti sobě. Robot reaguje na pohyb ovladačů, které hráč drží v ruce. Údery levou a pravou pěstí, bojový výpad nebo útočná otočka, to jsou prostředky k boji se soupeřem. Barva LED diody informuje o kondici bojovníka. Jestliže je robot 5 x zasažen automaticky se vypne.

Wiky Robo-pes RC

Wiky Robo-pes RC

Hodnocení: 4,5
1 299 Kč 969 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Robo pes hledá svého páníčka, se kterým zažiješ pořádnou psinu! Chraňte své území bok po boku před neznámými vetřelci! Vezmi ho na obhlídku okolí! Pohlaď ho a on tě odmění štěkáním, roztomilým kňučením a zamrká na tebe!

TM Toys Build-A-Bot - Liška
999 Kč 709 Kč

Postav si roztomilou robotickou lišku podle svých představ. Konstrukce je velmi snadná, což dovoluje zažít svět techniky a a užít si nezapomenutelnou zábavu i menším dětem. Mazlíček se umí i pohybovat – vzbudíš ho podáním pamlsku.

MaDe Sophie robotická kamarádka
1 050 Kč 799 Kč

Robotí slečna Sophie na IR ovládání. Robotka pomocí LED diod zobrazí výraz tváře. Má 4 základní nálady které umí měnit, pro každou náladu má pak odpovídajících 20 zvuků. Robotka je vybavena taneční sekvencí, dá se jí naprogramovat pohyb. Nechybí ani simulace řeči.

Hexbug Ohnivý mravenec

Hexbug Ohnivý mravenec

Hodnocení: 2
599 Kč 479 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

HEXBUG Ohnivý mravenec je superrychlý robot s cool ohnivými světelnými efekty. Děti si zamilují hlavně ovládání přes IR dálkový ovladač. Jednoduché ovládání jeho pohybu vám přinese spoustu zábavy.

Hexbug Robot Wars Arena

Hexbug Robot Wars Arena

Hodnocení: 5
2 799 Kč 1 999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Světla pomalu zhasínají, diváci křičí nadšením, v aréně právě začíná rozhodující souboj robotů! Zažijte hit televizní show na vlastní kůži s HEXBUG Robot Wars arénou! Nyní můžete zažívat akční souboje přímo doma!