Buddy Toys Robotic Beetle BCR 30
1 699 Kč

1 099 Kč
+ doprava zdarma

Robotic Beetle Kit je plastová stavebnice, ze které si můžete postavit robota na dálkové ovládání. Robota musíte nejdřív postavit, což zabere 3 až 4 hodiny, podle vaší zručnosti. Při této činnosti zjistíte, jak podobné stroje fungují.


MaDe Robot Viktor na IR dálkové ovládání - červený
899 Kč

653 Kč

Interaktivní robot Artur na baterie se světlem a zvukem, kterého lze ovládat pouze pohybem ruky. Tento kamarád umí chodit, tančit, mluvit i přehrávat melodie. Robot Viktor ovládá celkem 21 různých funkcí. Hlavní funkcí je ovládání robota pohybem ruky! Robot je napájen přes USB kabel.


Meccano Mecca pavouk
2 499 Kč

2 199 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Mecca Pavouk je neuvěřitelný. Sestav si jej ze stavebnice Meccano. Pavouk pak ožije a pohybuje se, vydává zvuky, vnímá věci a pohyb kolem sebe infra paprskem a dokonce stříká i vodu. Dá se lehce naprogramovat, nebo ovládat přes aplikaci.


Zapf Creation Poopsie Surprise Jednorožec - růžový nebo duhový
1 619 Kč

1 499 Kč
+ doprava zdarma

Jednorožec s kouzelným bříškem. Pokaždé, když ho nakrmíš a posadíš ho na třpytivý nočník, vytvoří překvapení, jednorožčí hovínko (barevný sliz). V balení růžový nebo duhový jednorožec. Barva je překvapení, nelze objednat jednu konkrétní.


MaDe Robot Zigy s funkcí rozpoznání hlasu
1 399 Kč

1 071 Kč
+ doprava zdarma

Novinka letošních Vánoc! Interaktivní Zigybot je robot s tajnou misí. Nemusíte se ale bát. Přichází v míru. Zigy dokáže rozpoznat 17 českých příkazů/vět, na které odpovídá různými variantami odpovědí nebo provede požadovanou akci. Zigy vám také změří teplotu okolí, zazpívá a zaručeně vždy dobře pobaví.


Teddies Robot FOBOS RC Česky mluvící
1 299 Kč

1 065 Kč
+ doprava zdarma

Robot FOBOS – vesmírný kamarád a ochránce, který mluví česky, ovládá robojazyk, střílí, tančí a hraje. Po spuštění robota se jeho oči rozsvítí, uslyšíte kosmické zvuky a poté začne česky mluvit. Pomocí funkcí na ovladači mu navolíte různé kroky a bude Vám tak dělat společnost i bez ovladače.


EP Line Nocto

EP Line Nocto

Hodnocení: 5
2 000 Kč

1 563 Kč
+ doprava zdarma

S netopýrem jménem Nocto si užijete spoustu různorodé zábavy. Disponuje více než 50 interaktivními funkcemi. Chová se podle toho, jakou ze šesti nálad právě má. Můžete jej také přepnout do šesti módů.


MaDe Policejní robot
1 299 Kč

1 009 Kč
+ doprava zdarma

Strážce pořádku – to je Guliver! Policejní robot na dálkový ovladač, nebo taky díky vestavěným senzorům lze robota ovládat i pohybem ruky. Robot má na rameni funkční zbraň, se kterou můžete střílet projektily.


MaDe Mluvící robot Artur
1 669 Kč

1 284 Kč
+ doprava zdarma

Artur z kolekce Zigybot je interaktivní robot s možností jej naprogramovat za pomocí padesáti příkazů. Robot ovládá 28 různých funkcí. Mezi ně patří například střelba z kanónu, který je součástí paže.


Little Tikes Svítící fontánka - žlutá
359 Kč

273 Kč

Svítící fontánka ve žlutém provedení ve tvaru ježíka. Hračka umí plavat na hladině, svítit a stříkat kolem sebe vodu! Ve vodě nebo v bazénu si s ní děti užijí tolik legrace!


Mac Toys Šváb na ovládání
349 Kč

280 Kč

Šváb na dálkové ovládání nabízí nikdy nekončící zábavu. Máš kamaráda, který se ničeho nebojí? Dej švába na tajné místo, vezmi do ruky ovládání a zábava může začít. Švábovi svítí kontrolky při stlačení ovládání.


Disney Roboryba Hledá se Dory, Marlin
249 Kč

Užijte si spoustu vodního dobrodružství se svými oblíbenými hrdiny z filmu Hledá se Dory. Vložte rybu do vody a sledujte, jak díky speciálním senzorům plave, mění směr a rychlost. Rybka se po minutě plavání ve vodě automaticky vypne, šetří tak baterie.


EP Line Robo Alive - Želva hnědá
349 Kč

286 Kč

Roboželva je opravdu jako živá. Pokud ji vhodíte do vody, začne sama plavat a při tom umí měnit rychlost i směr. Po třech minutách se sama zastaví. Stačí však poklepat za akvárko a želvička opět ožije. Navíc se umí pohybovat i na suchu.


Spin Master Zoomer Hladový králíček - růžový
1 199 Kč

699 Kč

Užij si spoustu zábavy s hladovým králíčkem, který opravdu chroupe přiložené dobroty. Následně je pak umí i vyloučit. Umí se hýbat a také s ním můžeš hrát hudební hru.


Teddies Robot tancující 23 cm se světlem a zvukem
299 Kč

250 Kč

Pořiď si nového robotického kamaráda, se kterým si užiješ mnoho zábavy! Tento robot umí tančit, který má na konci rukou rotující světelné koule, kterými při svém tanečku každého ohromí.


Hexbug Nano V2 Nitro 5 pack

Hexbug Nano V2 Nitro 5 pack

Hodnocení: 4,5
699 Kč

550 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Horká novinka v rodice HEXBUG. Skvělý nano brouk pro lezení v nano V2 setu. Pohybují se zcela autonomně a při převrácení se vždy opět sami postaví na nohy.


Spin Master Zoomer Interaktivní jednorožci - Stardust
499 Kč

365 Kč

Interaktivní jednorožec Stardust reaguje na vaše doteky, vydává veselé zvuky a svítí mu oči a také umí svůj jedinečný trik. Navíc má krásnou dlouhou hřívu a ocas, které lze česat přiloženým hřebenem.


TM Toys Build-A-Bot - Dinosaur
999 Kč

738 Kč

Postav si roztomilou robota- dinosaura podle svých představ. Konstrukce je velmi snadná, což dovoluje zažít svět techniky a a užít si nezapomenutelnou zábavu i menším dětem. Mazlíček se umí i pohybovat – vzbudíš ho podáním pamlsku.


Little Tikes Svítící fontánka - fialová
359 Kč

292 Kč

Svítící fontánka ve fialovém provedení ve tvaru chobotnice. Hračka umí plavat na hladině, svítit a stříkat kolem sebe vodu! Ve vodě nebo v bazénu si s ní děti užijí tolik legrace!


Hexbug Lil Nature Babies - Panda Lin a houpačka, malý set
299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Poznej svět pandy Lin! Ocitni se ve střední Číně, kde panda Lin žije, nakrm ji bambusovými lístky a pohoupej ji v houpací síti. Díky navazujícím okrajům hracích setů si můžeš vytvořit jeden velký hrací světadíl!


Spin Master Interaktivní štěňátko Sandy
549 Kč

409 Kč

Interaktivní štěňátko Zoomer reaguje na doteky hlavy nebo nosu. Vydává veselé štěněcí zvuky a má svítící oči. Umí i svůj jedinečný trik. Vytvoř si svou sbírku štěňátek!


Little Tikes Svítící rybka - fialová
349 Kč

269 Kč

Svítící rybka fialová je hračka se kterou se ve vaně nudit nebudete. Jakmile rybku dáte do vody, rozsvítí se a začne plavat jako opravdová! Umí plavat různou rychlostí a při plavání legračně hýbe ocasem.


TM Toys Build-A-Bot - Králiček
999 Kč

799 Kč

Postav si roztomilého robota- králíčka podle svých představ. Konstrukce je velmi snadná, což dovoluje zažít svět techniky a a užít si nezapomenutelnou zábavu i menším dětem. Mazlíček se umí i pohybovat – vzbudíš ho podáním pamlsku.


Spin Master Zoomer Interaktivní jednorožci - Breeze
499 Kč

379 Kč

Interaktivní jednorožec Breeze reaguje na vaše doteky, vydává veselé zvuky a svítí mu oči a také umí svůj jedinečný trik. Navíc má krásnou dlouhou hřívu a ocas, které lze česat přiloženým hřebenem.


Albi Mechanická laboratoř - Stavební stroje
1 599 Kč

1 155 Kč
+ doprava zdarma

Velká sada obsahující 450 stavebnicových dílků, z nichž lze sestavit 5 mechanických modelů velkých stavebních strojů stavebních: silniční válec, grader, 2 druhy bagrů a hydraulický nakladač.


Lamps Robot baterie Perak Hero
449 Kč

229 Kč

Plastový robot na baterie o rozměru cca 29 cm. Robot chodí, hýbe mečem a štítem, svítí a vydává zvuky. Sen každého kluka se nyní stává skutečností. Robota můžeš mít i Ty, tak neváhej a pořiď si toho svého.


Hexbug Lil Nature Babies - Medvědice Sura
199 Kč

Polární medvědice Sura – vypadá jako skutečná a vydává mnoho různých zvuků při pohlazení po hlavě či bříšku. Když ji položíš na záda, začne chrupkat! Zvířátko můžeš nosit jako přívěšek všude s sebou.


Little Tikes Svítící rybka - modrá
349 Kč

244 Kč

Svítící rybka modrá je hračka se kterou se ve vaně nudit nebudete. Jakmile rybku dáte do vody, rozsvítí se a začne plavat jako opravdová! Umí plavat různou rychlostí a při plavání legračně hýbe ocasem.


Spin Master Zoomer Interaktivní jednorožci - Dream
499 Kč

365 Kč

Interaktivní jednorožec Dream reaguje na vaše doteky, vydává veselé zvuky a svítí mu oči a také umí svůj jedinečný trik. Navíc má krásnou dlouhou hřívu a ocas, které lze česat přiloženým hřebenem.


Little Tikes Svítící fontánka - červená
359 Kč

292 Kč

Svítící fontánka v červeném provedení ve tvaru kraba. Hračka umí plavat na hladině, svítit a stříkat kolem sebe vodu! Ve vodě nebo v bazénu si s ní děti užijí tolik legrace!


Rappa Kočka robot tančící se zvukem a světlem
369 Kč
351 Kč

Pořiďte svým dětem nového robotického kamaráda- veselou tančící kočičku, které během tanečku hraje hudba a svítí a blikají oči a nožky. S tímto mazlíčkem rozhodně nikdy nuda nebude!


Spin Master Zoomer Interaktivní jednorožci - Charm
499 Kč

377 Kč

Interaktivní jednorožec Charm reaguje na vaše doteky, vydává veselé zvuky a svítí mu oči a také umí svůj jedinečný trik. Navíc má krásnou dlouhou hřívu a ocas, které lze česat přiloženým hřebenem.


Alltoys Vytvoř si akrobatického robota
250 Kč

168 Kč

Stavebnicový set pro malé vědátory. Jedinečná stavebnice, která ti umožní poskládat si různé druhy robotů, kteří budou schopni vyhnout se všem pádům. Tento robot je velmi neúnavný a díky třem pohybovým senzorům dokáže akrobacie.


Spin Master Interaktivní štěňátko Dawn
549 Kč

369 Kč

Interaktivní štěňátko Zoomer reaguje na doteky hlavy nebo nosu. Vydává veselé štěněcí zvuky a má svítící oči. Umí i svůj jedinečný trik. Vytvoř si svou sbírku štěňátek!


Spin Master Zoomer Interaktivní jednorožci - Midnight
499 Kč

365 Kč

Interaktivní jednorožec Midnight reaguje na vaše doteky, vydává veselé zvuky a svítí mu oči a také umí svůj jedinečný trik. Navíc má krásnou dlouhou hřívu a ocas, které lze česat přiloženým hřebenem.


EP Line Robo alive pavouk
300 Kč

244 Kč

Velmi realistický robotický pavouk, kterým bez problému dokážeš vystrašit okolí. Jeho rychlost je nepředstavitelná. Kamarádi si budou myslet, že je skutečný, jakmile ho spatří. Užijte si společně mnoho zábavy.


MaDe Robot hasič
1 299 Kč

899 Kč

Všestranný záchranář – to je Oliver! Robot hasič je na dálkové ovládání, nebo taky díky vestavěným senzorům lze robota ovládat i pohybem ruky. Robot má na rameni funkční vodní dělo.


Spin Master Zoomer Interaktivní poníci - Lilac
549 Kč

390 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Interaktivní poník Lilac reaguje na vaše doteky, vydává veselé zvuky a svítí mu oči a také umí svůj jedinečný trik. Navíc má krásnou dlouhou hřívu a ocas, které lze česat přiloženým hřebenem.


Albi Botley robot

Albi Botley robot

Hodnocení: 4,5
2 299 Kč

1 579 Kč
+ doprava zdarma

Botley je programovatelný robot, který se dokáže pohybovat podle toho, jak ho naprogramujete, dokáže vydávat zvuky, detekovat překážky a vyhýbat se jim, přesouvat předměty a s Vaší pomocí hravě zvládne i průjezd překážkovou dráhou.


Wiky Děsivá krysa
399 Kč

229 Kč

Krysa na dálkové ovládání je jako živá! Stisknutím tlačítka se jí rozsvítí oči, začne se pohybovat dopředu, dozadu nebo se otáčí. S touto robotickou hračkou si užijete mnoho zábavy i veselých lumpáren! Nabízíme 2 varianty produktu (černá, šedivá).


Wiky Děsivá Tarantule RC
749 Kč
727 Kč

Že se u vás doma nikdo nebojí pavouků? Tak to jste ještě neviděli tohoto. Je velký jako talíř a umí se po pokoji plížit tiše jako myška. Útočí, když to nikdo nečeká. Pohyb jeho nohou je tak realistický, že na první pohled vystraší opravdu každého.


Spin Master Draci 3 Interaktivní líhnoucí se Bezzubka
2 399 Kč

2 199 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Dračí vejce, ve kterém je dračí kamarád Bezzubka. Hraj si s ním a on se z vajíčka sám vylíhne. Je to interaktivní drak, se kterým si pak můžeš zahrát spoustu her a zažít spoustu legrace.


WowWee Fingerlings -Opička Boris modrá
799 Kč

699 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pořiďte svým dětem nového kamaráda- modrou opičku Borise, se kterou si užijí spoustu zábavy! Interaktivní zvířátko o velikosti 12 cm vydává 40 zvuků a má rádo pohyb dokolečka, houpání i mazlení před usnutím.


Hexbug VEX Robotics Motorised Robotic Arm
1 999 Kč

1 899 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Postavte si zcela funkční konstrukční rameno VEX Robotics inspirované reálnými průmyslovými roboty. Tato jedinečná robotická ruka je ovládána 4 motory s ovládácím panelem se spínači a může sbírat a přemísťovat předměty pomocí čtyř stupňů volnosti a kloubové ruky. Celé rameno se může otáčet o 360 stupňů, což umožní tomuto miniaturnímu robotu provádět zajímavé akce v reálném životě.


Hasbro RC Transformer Sqwees
1 390 Kč

899 Kč

Robot na dálkové ovládání inspirovaný filmem Transformers: Poslední rytíř. Autobot Squeeks je vybaven pohybovými, světelnými a zvukovými efekty. Dálkové ovládání pracuje na infračervených frekvencích. Robot je vysoký zhruba 22 cm.


Hexbug VEX Robotics Robotic Arm
999 Kč

949 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Postavte si zcela funkční konstrukční rameno VEX Robotics inspirované reálnými průmyslovými roboty. Tato jedinečná robotická ruka je ovládaná manuálně a může sbírat a přemísťovat předměty pomocí čtyř stupňů volnosti a kloubové ruky. Celé rameno se může otáčet o 360 stupňů, což umožní tomuto miniaturnímu robotu provádět zajímavé akce v reálném životě.


MaDe Robot interaktivní s příslušenstvím
1 595 Kč

1 227 Kč
+ doprava zdarma

Které dítě by nechtělo mít vlastního robota? Udělejte jim radost Gripem. Grip je schopný a roztomilý robot. Přemisťujte náklad pomocí odnímatelných úchopových ramen, nebo jednoduše vložte materiál do korby.