Zapf Creation Poopsie Surprise Jednorožec - růžový nebo duhový
1 619 Kč

1 499 Kč
+ doprava zdarma

Jednorožec s kouzelným bříškem. Pokaždé, když ho nakrmíš a posadíš ho na třpytivý nočník, vytvoří překvapení, jednorožčí hovínko (barevný sliz). V balení růžový nebo duhový jednorožec. Barva je překvapení, nelze objednat jednu konkrétní.


MaDe Robot Zigy s funkcí rozpoznání hlasu
1 399 Kč

1 071 Kč
+ doprava zdarma

Novinka letošních Vánoc! Interaktivní Zigybot je robot s tajnou misí. Nemusíte se ale bát. Přichází v míru. Zigy dokáže rozpoznat 17 českých příkazů/vět, na které odpovídá různými variantami odpovědí nebo provede požadovanou akci. Zigy vám také změří teplotu okolí, zazpívá a zaručeně vždy dobře pobaví.


EP Line Nocto

EP Line Nocto

Hodnocení: 5
2 000 Kč

1 563 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

S netopýrem jménem Nocto si užijete spoustu různorodé zábavy. Disponuje více než 50 interaktivními funkcemi. Chová se podle toho, jakou ze šesti nálad právě má. Můžete jej také přepnout do šesti módů.


MaDe Policejní robot
1 299 Kč

1 009 Kč
+ doprava zdarma

Strážce pořádku – to je Guliver! Policejní robot na dálkový ovladač, nebo taky díky vestavěným senzorům lze robota ovládat i pohybem ruky. Robot má na rameni funkční zbraň, se kterou můžete střílet projektily.


Alltoys RC pavouk - 4 kanálový
1 000 Kč

699 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Že se nebojíte pavouků? Tak to jste ještě neviděli tuto Černou vdovu. Chlupatý pavouk dokáže své nohy rozpohybovat tak, že pohyb v před vypadá opravdu reálně. Vhodné od 6 let.


Meccano Mecca pavouk
2 499 Kč

2 199 Kč
+ doprava zdarma

Exkluzivně

Mecca Pavouk je neuvěřitelný. Sestav si jej ze stavebnice Meccano. Pavouk pak ožije a pohybuje se, vydává zvuky, vnímá věci a pohyb kolem sebe infra paprskem a dokonce stříká i vodu. Dá se lehce naprogramovat, nebo ovládat přes aplikaci.


WowWee Fingerlings -Opička Zoe tyrkysová
799 Kč

564 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Pořiďte svým dětem nového kamaráda- tyrkysovou opičku Zoe, se kterou si užijí spoustu zábavy! Interaktivní zvířátko o velikosti 12 cm vydává 40 zvuků a má rádo pohyb dokolečka, houpání i mazlení před usnutím.


Disney Roboryba Hledá se Dory, Marlin
249 Kč
+ doprava zdarma

Užijte si spoustu vodního dobrodružství se svými oblíbenými hrdiny z filmu Hledá se Dory. Vložte rybu do vody a sledujte, jak díky speciálním senzorům plave, mění směr a rychlost. Rybka se po minutě plavání ve vodě automaticky vypne, šetří tak baterie.


MaDe Mluvící robot Artur
1 669 Kč

1 284 Kč
+ doprava zdarma

Artur z kolekce Zigybot je interaktivní robot s možností jej naprogramovat za pomocí padesáti příkazů. Robot ovládá 28 různých funkcí. Mezi ně patří například střelba z kanónu, který je součástí paže.


Albi Mechanická laboratoř - Stavební stroje
1 599 Kč

1 155 Kč
+ doprava zdarma

Velká sada obsahující 450 stavebnicových dílků, z nichž lze sestavit 5 mechanických modelů velkých stavebních strojů stavebních: silniční válec, grader, 2 druhy bagrů a hydraulický nakladač.


MaDe Robot hasič
1 299 Kč

959 Kč
+ doprava zdarma

Všestranný záchranář – to je Oliver! Robot hasič je na dálkové ovládání, nebo taky díky vestavěným senzorům lze robota ovládat i pohybem ruky. Robot má na rameni funkční vodní dělo.


Little Tikes Svítící fontánka - žlutá
359 Kč

273 Kč
+ doprava zdarma

Svítící fontánka ve žlutém provedení ve tvaru ježíka. Hračka umí plavat na hladině, svítit a stříkat kolem sebe vodu! Ve vodě nebo v bazénu si s ní děti užijí tolik legrace!


Hexbug Nano V2 Nitro 5 pack

Hexbug Nano V2 Nitro 5 pack

Hodnocení: 4,5
699 Kč

550 Kč
+ doprava zdarma

Horká novinka v rodice HEXBUG. Skvělý nano brouk pro lezení v nano V2 setu. Pohybují se zcela autonomně a při převrácení se vždy opět sami postaví na nohy.


Little Tikes Svítící rybka - fialová
349 Kč

269 Kč
+ doprava zdarma

Svítící rybka fialová je hračka se kterou se ve vaně nudit nebudete. Jakmile rybku dáte do vody, rozsvítí se a začne plavat jako opravdová! Umí plavat různou rychlostí a při plavání legračně hýbe ocasem.


Hexbug CuddleBots - Skluzavka, hrací set
1 199 Kč

1 019 Kč
+ doprava zdarma

První setkání s robotickým zvířátkem pro děti již od 18 měsíců. Cvrček díky vibračnímu motorku běhá po podlaze a hravě zabaví nejedno aktivní dítko! Polož cvrčka na skluzku a fííí, cvrček jí hravě projede! Pomoz včelce doletět až ke květině, najdi pohyblivou houbu, posunuj šneka a radostí bude cvakat.


Hexbug Bojové tarantule Dual pack
1 899 Kč

1 439 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Dvojice robotických bojových tarantulí a jejich futuristický souboj se světelným paprskem. Za použití dálkového ovladače se tarantule nejen pohybují všemi směry, ale také střílí paprskem na jiné bojové tarantule nebo bojové pavouky.


Rappa Dino robot chodící se zvukem a světlem
199 Kč
+ doprava zdarma

Robotický dinosaurus v bílo-černé barevné kombinaci je jako živý. Chodí a vydává zvuky a navíc mu svítí oči. Skvělý dárek pro všechny fanoušky dinosaurů.


Hexbug Lil Nature Babies - Medvědice Sura
199 Kč
+ doprava zdarma

Polární medvědice Sura – vypadá jako skutečná a vydává mnoho různých zvuků při pohlazení po hlavě či bříšku. Když ji položíš na záda, začne chrupkat! Zvířátko můžeš nosit jako přívěšek všude s sebou.


Lamps Robot baterie Perak Hero
449 Kč

229 Kč
+ doprava zdarma

Plastový robot na baterie o rozměru cca 29 cm. Robot chodí, hýbe mečem a štítem, svítí a vydává zvuky. Sen každého kluka se nyní stává skutečností. Robota můžeš mít i Ty, tak neváhej a pořiď si toho svého.


Hexbug CuddleBots - Houpačka, hrací set
749 Kč

679 Kč
+ doprava zdarma

První setkání s robotickým zvířátkem pro děti již od 18 měsíců. Šnek díky vibračnímu motorku běhá po podlaze a zabaví každé dítko! Zmáčknutím koruny stromu dítě rozhoupe šneka na houpačce. Může také pomáhat malé berušce lézt po stromě.


Mac Toys Šváb na ovládání
349 Kč

280 Kč
+ doprava zdarma

Šváb na dálkové ovládání nabízí nikdy nekončící zábavu. Máš kamaráda, který se ničeho nebojí? Dej švába na tajné místo, vezmi do ruky ovládání a zábava může začít. Švábovi svítí kontrolky při stlačení ovládání.


Spin Master Interaktivní štěňátko Sandy
549 Kč

409 Kč
+ doprava zdarma

Interaktivní štěňátko Zoomer reaguje na doteky hlavy nebo nosu. Vydává veselé štěněcí zvuky a má svítící oči. Umí i svůj jedinečný trik. Vytvoř si svou sbírku štěňátek!


Little Tikes Svítící fontánka - fialová
359 Kč

292 Kč
+ doprava zdarma

Svítící fontánka ve fialovém provedení ve tvaru chobotnice. Hračka umí plavat na hladině, svítit a stříkat kolem sebe vodu! Ve vodě nebo v bazénu si s ní děti užijí tolik legrace!


EP Line Robo Alive - Želva hnědá
349 Kč

286 Kč
+ doprava zdarma

Roboželva je opravdu jako živá. Pokud ji vhodíte do vody, začne sama plavat a při tom umí měnit rychlost i směr. Po třech minutách se sama zastaví. Stačí však poklepat za akvárko a želvička opět ožije. Navíc se umí pohybovat i na suchu.


Hexbug Ohnivý mravenec
599 Kč

479 Kč
+ doprava zdarma

HEXBUG Ohnivý mravenec je superrychlý robot s cool ohnivými světelnými efekty. Děti si zamilují hlavně ovládání přes IR dálkový ovladač. Jednoduché ovládání jeho pohybu vám přinese spoustu zábavy.


Hexbug Lil Nature Babies - Panda Lin a houpačka, malý set
299 Kč
+ doprava zdarma

Poznej svět pandy Lin! Ocitni se ve střední Číně, kde panda Lin žije, nakrm ji bambusovými lístky a pohoupej ji v houpací síti. Díky navazujícím okrajům hracích setů si můžeš vytvořit jeden velký hrací světadíl!


TM Toys Build-A-Bot - Dinosaur
999 Kč

738 Kč
+ doprava zdarma

Postav si roztomilou robota- dinosaura podle svých představ. Konstrukce je velmi snadná, což dovoluje zažít svět techniky a a užít si nezapomenutelnou zábavu i menším dětem. Mazlíček se umí i pohybovat – vzbudíš ho podáním pamlsku.


Teddies Robot tancující 23 cm se světlem a zvukem
299 Kč

250 Kč
+ doprava zdarma

Pořiď si nového robotického kamaráda, se kterým si užiješ mnoho zábavy! Tento robot umí tančit, který má na konci rukou rotující světelné koule, kterými při svém tanečku každého ohromí.


Mac Toys Krysa na ovládání - šedá
449 Kč

359 Kč
+ doprava zdarma

Postraš své kamarády nebo rodiče! Jednoduše ji můžeš ovládat přes infrared ovládání. Pohybuje se vpřed a vzad a dokonce vrtí ocáskem, jako by byla živá. Tiše klouže po místnosti, čímž překvapí každého.


Rappa Kočka robot tančící se zvukem a světlem
369 Kč
351 Kč
+ doprava zdarma

Pořiďte svým dětem nového robotického kamaráda- veselou tančící kočičku, které během tanečku hraje hudba a svítí a blikají oči a nožky. S tímto mazlíčkem rozhodně nikdy nuda nebude!


Spin Master Zoomer Interaktivní jednorožci - Dream
499 Kč

365 Kč
+ doprava zdarma

Interaktivní jednorožec Dream reaguje na vaše doteky, vydává veselé zvuky a svítí mu oči a také umí svůj jedinečný trik. Navíc má krásnou dlouhou hřívu a ocas, které lze česat přiloženým hřebenem.


MaDe Robot Viktor na IR dálkové ovládání - červený
899 Kč

653 Kč
+ doprava zdarma

Interaktivní robot Artur na baterie se světlem a zvukem, kterého lze ovládat pouze pohybem ruky. Tento kamarád umí chodit, tančit, mluvit i přehrávat melodie. Robot Viktor ovládá celkem 21 různých funkcí. Hlavní funkcí je ovládání robota pohybem ruky! Robot je napájen přes USB kabel.


Hexbug CuddleBots - Zahradní kolotoč, hrací set
899 Kč

669 Kč
+ doprava zdarma

První setkání s robotickým zvířátkem pro děti již od 18 měsíců. Beruška díky vibračnímu motorku běhá po podlaze a hravě zabaví nejedno aktivní dítko! Zábava pokračuje v hracím setu – roztoč pro Berušku kolotoč stisknutím květiny, sleduj jaké zvuky vydává při posunutí včelka, zamáčkni jeden hříbek a vyjede další!


Alltoys Vytvoř si akrobatického robota
250 Kč

168 Kč
+ doprava zdarma

Stavebnicový set pro malé vědátory. Jedinečná stavebnice, která ti umožní poskládat si různé druhy robotů, kteří budou schopni vyhnout se všem pádům. Tento robot je velmi neúnavný a díky třem pohybovým senzorům dokáže akrobacie.


Mikro hračky Robot česky mluvící 28 cm
399 Kč

309 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tento úžasný robotický hrdina se zbraněmi chodí a zvedá ruce. Má zvukové a světelné efekty. Navíc má nahrané české hlášky, které pouští při souboji s nepřítelem. S tímto bojovníkem neprohrajete žádný souboj.


Hexbug Lil Nature Babies - Nosorožec Zane
199 Kč
+ doprava zdarma

Seznam se s nosorožcem Zanem! Interaktivní zvířátko vydává mnoho různých zvuků při pohlazení po hlavě či bříšku. Zvířátko reaguje i na pohyb – polož je na záda a začne chrupkat! Zvířátko můžeš nosit jako přívěšek všude s sebou.


Spin Master Zoomer Interaktivní jednorožci - Breeze
499 Kč

379 Kč
+ doprava zdarma

Interaktivní jednorožec Breeze reaguje na vaše doteky, vydává veselé zvuky a svítí mu oči a také umí svůj jedinečný trik. Navíc má krásnou dlouhou hřívu a ocas, které lze česat přiloženým hřebenem.


Spin Master Interaktivní štěňátko Dawn
549 Kč

369 Kč
+ doprava zdarma

Interaktivní štěňátko Zoomer reaguje na doteky hlavy nebo nosu. Vydává veselé štěněcí zvuky a má svítící oči. Umí i svůj jedinečný trik. Vytvoř si svou sbírku štěňátek!


Little Tikes Svítící rybka - modrá
349 Kč

244 Kč
+ doprava zdarma

Svítící rybka modrá je hračka se kterou se ve vaně nudit nebudete. Jakmile rybku dáte do vody, rozsvítí se a začne plavat jako opravdová! Umí plavat různou rychlostí a při plavání legračně hýbe ocasem.


MaDe Robot Zigy s funkcí rozpoznání hlasu, černý - zánovní-33%
1 399 Kč

929 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Novinka letošních Vánoc! Interaktivní Zigybot je robot s tajnou misí. Nemusíte se ale bát. Přichází v míru. Zigy dokáže rozpoznat 17 českých příkazů/vět, na které odpovídá různými variantami odpovědí nebo provede požadovanou akci. Zigy vám také změří teplotu okolí, zazpívá a zaručeně vždy dobře pobaví.


EP Line Robo alive pavouk
300 Kč

244 Kč
+ doprava zdarma

Velmi realistický robotický pavouk, kterým bez problému dokážeš vystrašit okolí. Jeho rychlost je nepředstavitelná. Kamarádi si budou myslet, že je skutečný, jakmile ho spatří. Užijte si společně mnoho zábavy.


Hexbug CuddleBot Bumble Bee
299 Kč

239 Kč
+ doprava zdarma

Uvolněte cestu pro měkké, hebké a vtipné robotické zvířátko. HEXBUG vstupuje do říše batolat s inovativní hračkou HEXBUG® Cuddlebot. Tito robokamarádi jsou zcela bezpečné pro děti již od 18 měsíců.


Spin Master Zoomer Interaktivní jednorožci - Stardust
499 Kč

365 Kč
+ doprava zdarma

Interaktivní jednorožec Stardust reaguje na vaše doteky, vydává veselé zvuky a svítí mu oči a také umí svůj jedinečný trik. Navíc má krásnou dlouhou hřívu a ocas, které lze česat přiloženým hřebenem.


Hexbug CuddleBot Fire Fly
299 Kč

239 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Uvolněte cestu pro měkké, hebké a vtipné robotické zvířátko. HEXBUG vstupuje do říše batolat s inovativní hračkou HEXBUG® Cuddlebot. Tito robokamarádi jsou zcela bezpečné pro děti již od 18 měsíců.


Spin Master Zoomer Interaktivní jednorožci - Midnight
499 Kč

365 Kč
+ doprava zdarma

Interaktivní jednorožec Midnight reaguje na vaše doteky, vydává veselé zvuky a svítí mu oči a také umí svůj jedinečný trik. Navíc má krásnou dlouhou hřívu a ocas, které lze česat přiloženým hřebenem.


Spin Master Interaktivní štěňátko Dusk
549 Kč

369 Kč
+ doprava zdarma

Interaktivní štěňátko Zoomer reaguje na doteky hlavy nebo nosu. Vydává veselé štěněcí zvuky a má svítící oči. Umí i svůj jedinečný trik. Vytvoř si svou sbírku štěňátek!


MaDe Robot interaktivní s příslušenstvím
1 595 Kč

1 227 Kč
+ doprava zdarma

Které dítě by nechtělo mít vlastního robota? Udělejte jim radost Gripem. Grip je schopný a roztomilý robot. Přemisťujte náklad pomocí odnímatelných úchopových ramen, nebo jednoduše vložte materiál do korby.