MaDe Mluvící robot Artur
1 669 Kč

1 284 Kč
+ doprava zdarma

Artur z kolekce Zigybot je interaktivní robot s možností jej naprogramovat za pomocí padesáti příkazů. Robot ovládá 28 různých funkcí. Mezi ně patří například střelba z kanónu, který je součástí paže.


Zapf Creation Poopsie Surprise Jednorožec - růžový nebo duhový
1 619 Kč

1 499 Kč
+ doprava zdarma

Jednorožec s kouzelným bříškem. Pokaždé, když ho nakrmíš a posadíš ho na třpytivý nočník, vytvoří překvapení, jednorožčí hovínko (barevný sliz). V balení růžový nebo duhový jednorožec. Barva je překvapení, nelze objednat jednu konkrétní.


EP Line Robot ROB-B2 R/C
2 000 Kč

1 750 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Představujeme inovativního super robota na „vodní pohon“. Robotí krasavec je velmi šikovný. Zpříjemní Vám čas, který s ním budete trávit. Mluví, tančí, zpívá, mává, chodí, reaguje na hlas, ale hlavně funguje na vodu, nepotřebujete baterie!


MaDe Robot Zigy s funkcí rozpoznání hlasu
1 399 Kč

1 071 Kč
+ doprava zdarma

Novinka letošních Vánoc! Interaktivní Zigybot je robot s tajnou misí. Nemusíte se ale bát. Přichází v míru. Zigy dokáže rozpoznat 17 českých příkazů/vět, na které odpovídá různými variantami odpovědí nebo provede požadovanou akci. Zigy vám také změří teplotu okolí, zazpívá a zaručeně vždy dobře pobaví.


Spin Master Zoomer Interaktivní jednorožci - Stardust
499 Kč

365 Kč
+ doprava zdarma

Interaktivní jednorožec Stardust reaguje na vaše doteky, vydává veselé zvuky a svítí mu oči a také umí svůj jedinečný trik. Navíc má krásnou dlouhou hřívu a ocas, které lze česat přiloženým hřebenem.


Meccano Mecca pavouk
2 499 Kč

2 199 Kč
+ doprava zdarma

Exkluzivně

Mecca Pavouk je neuvěřitelný. Sestav si jej ze stavebnice Meccano. Pavouk pak ožije a pohybuje se, vydává zvuky, vnímá věci a pohyb kolem sebe infra paprskem a dokonce stříká i vodu. Dá se lehce naprogramovat, nebo ovládat přes aplikaci.


MaDe Policejní robot
1 299 Kč

1 009 Kč
+ doprava zdarma

Strážce pořádku – to je Guliver! Policejní robot na dálkový ovladač, nebo taky díky vestavěným senzorům lze robota ovládat i pohybem ruky. Robot má na rameni funkční zbraň, se kterou můžete střílet projektily.


TM Toys Build-A-Bot - Dinosaur
999 Kč

738 Kč
+ doprava zdarma

Postav si roztomilou robota- dinosaura podle svých představ. Konstrukce je velmi snadná, což dovoluje zažít svět techniky a a užít si nezapomenutelnou zábavu i menším dětem. Mazlíček se umí i pohybovat – vzbudíš ho podáním pamlsku.


Alltoys RC pavouk - 4 kanálový
1 000 Kč

699 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Že se nebojíte pavouků? Tak to jste ještě neviděli tuto Černou vdovu. Chlupatý pavouk dokáže své nohy rozpohybovat tak, že pohyb v před vypadá opravdu reálně. Vhodné od 6 let.


WowWee Fingerlings -Opička Zoe tyrkysová
799 Kč

564 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pořiďte svým dětem nového kamaráda- tyrkysovou opičku Zoe, se kterou si užijí spoustu zábavy! Interaktivní zvířátko o velikosti 12 cm vydává 40 zvuků a má rádo pohyb dokolečka, houpání i mazlení před usnutím.


Little Tikes Svítící rybka - fialová
349 Kč

269 Kč
+ doprava zdarma

Svítící rybka fialová je hračka se kterou se ve vaně nudit nebudete. Jakmile rybku dáte do vody, rozsvítí se a začne plavat jako opravdová! Umí plavat různou rychlostí a při plavání legračně hýbe ocasem.


Spin Master Zoomer Interaktivní jednorožci - Breeze
499 Kč

379 Kč
+ doprava zdarma

Interaktivní jednorožec Breeze reaguje na vaše doteky, vydává veselé zvuky a svítí mu oči a také umí svůj jedinečný trik. Navíc má krásnou dlouhou hřívu a ocas, které lze česat přiloženým hřebenem.


Spin Master Zoomer Interaktivní jednorožci - Dream
499 Kč

365 Kč
+ doprava zdarma

Interaktivní jednorožec Dream reaguje na vaše doteky, vydává veselé zvuky a svítí mu oči a také umí svůj jedinečný trik. Navíc má krásnou dlouhou hřívu a ocas, které lze česat přiloženým hřebenem.


Rappa Kočka robot tančící se zvukem a světlem
369 Kč
351 Kč
+ doprava zdarma

Pořiďte svým dětem nového robotického kamaráda- veselou tančící kočičku, které během tanečku hraje hudba a svítí a blikají oči a nožky. S tímto mazlíčkem rozhodně nikdy nuda nebude!


EP Line Robo Alive - Želva hnědá
349 Kč

286 Kč
+ doprava zdarma

Roboželva je opravdu jako živá. Pokud ji vhodíte do vody, začne sama plavat a při tom umí měnit rychlost i směr. Po třech minutách se sama zastaví. Stačí však poklepat za akvárko a želvička opět ožije. Navíc se umí pohybovat i na suchu.


Mac Toys Šváb na ovládání
349 Kč

280 Kč
+ doprava zdarma

Šváb na dálkové ovládání nabízí nikdy nekončící zábavu. Máš kamaráda, který se ničeho nebojí? Dej švába na tajné místo, vezmi do ruky ovládání a zábava může začít. Švábovi svítí kontrolky při stlačení ovládání.


Little Tikes Svítící fontánka - žlutá
359 Kč

273 Kč
+ doprava zdarma

Svítící fontánka ve žlutém provedení ve tvaru ježíka. Hračka umí plavat na hladině, svítit a stříkat kolem sebe vodu! Ve vodě nebo v bazénu si s ní děti užijí tolik legrace!


Disney Roboryba Hledá se Dory, Marlin
249 Kč
+ doprava zdarma

Užijte si spoustu vodního dobrodružství se svými oblíbenými hrdiny z filmu Hledá se Dory. Vložte rybu do vody a sledujte, jak díky speciálním senzorům plave, mění směr a rychlost. Rybka se po minutě plavání ve vodě automaticky vypne, šetří tak baterie.


EP Line Robo alive pavouk
300 Kč

244 Kč
+ doprava zdarma

Velmi realistický robotický pavouk, kterým bez problému dokážeš vystrašit okolí. Jeho rychlost je nepředstavitelná. Kamarádi si budou myslet, že je skutečný, jakmile ho spatří. Užijte si společně mnoho zábavy.


Hexbug Lil Nature Babies - Medvědice Sura
199 Kč
+ doprava zdarma

Polární medvědice Sura – vypadá jako skutečná a vydává mnoho různých zvuků při pohlazení po hlavě či bříšku. Když ji položíš na záda, začne chrupkat! Zvířátko můžeš nosit jako přívěšek všude s sebou.


Alltoys Vytvoř si akrobatického robota
250 Kč

168 Kč
+ doprava zdarma

Stavebnicový set pro malé vědátory. Jedinečná stavebnice, která ti umožní poskládat si různé druhy robotů, kteří budou schopni vyhnout se všem pádům. Tento robot je velmi neúnavný a díky třem pohybovým senzorům dokáže akrobacie.


Albi Mechanická laboratoř - Stavební stroje
1 599 Kč

1 155 Kč
+ doprava zdarma

Velká sada obsahující 450 stavebnicových dílků, z nichž lze sestavit 5 mechanických modelů velkých stavebních strojů stavebních: silniční válec, grader, 2 druhy bagrů a hydraulický nakladač.


Mikro hračky Robot česky mluvící 28 cm
399 Kč

309 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tento úžasný robotický hrdina se zbraněmi chodí a zvedá ruce. Má zvukové a světelné efekty. Navíc má nahrané české hlášky, které pouští při souboji s nepřítelem. S tímto bojovníkem neprohrajete žádný souboj.


EP Line Nocto

EP Line Nocto

Hodnocení: 5
2 000 Kč

1 563 Kč
+ doprava zdarma

S netopýrem jménem Nocto si užijete spoustu různorodé zábavy. Disponuje více než 50 interaktivními funkcemi. Chová se podle toho, jakou ze šesti nálad právě má. Můžete jej také přepnout do šesti módů.


MaDe Robot Viktor na IR dálkové ovládání - červený
899 Kč

653 Kč
+ doprava zdarma

Interaktivní robot Artur na baterie se světlem a zvukem, kterého lze ovládat pouze pohybem ruky. Tento kamarád umí chodit, tančit, mluvit i přehrávat melodie. Robot Viktor ovládá celkem 21 různých funkcí. Hlavní funkcí je ovládání robota pohybem ruky! Robot je napájen přes USB kabel.


Little Tikes Svítící rybka - modrá
349 Kč

244 Kč
+ doprava zdarma

Svítící rybka modrá je hračka se kterou se ve vaně nudit nebudete. Jakmile rybku dáte do vody, rozsvítí se a začne plavat jako opravdová! Umí plavat různou rychlostí a při plavání legračně hýbe ocasem.


Wiky Děsivá Tarantule RC
749 Kč
727 Kč
+ doprava zdarma

Že se u vás doma nikdo nebojí pavouků? Tak to jste ještě neviděli tohoto. Je velký jako talíř a umí se po pokoji plížit tiše jako myška. Útočí, když to nikdo nečeká. Pohyb jeho nohou je tak realistický, že na první pohled vystraší opravdu každého.


Teddies Robot tancující 23 cm se světlem a zvukem
299 Kč

250 Kč
+ doprava zdarma

Pořiď si nového robotického kamaráda, se kterým si užiješ mnoho zábavy! Tento robot umí tančit, který má na konci rukou rotující světelné koule, kterými při svém tanečku každého ohromí.


Rappa Dino robot chodící se zvukem a světlem
199 Kč
+ doprava zdarma

Robotický dinosaurus v bílo-černé barevné kombinaci je jako živý. Chodí a vydává zvuky a navíc mu svítí oči. Skvělý dárek pro všechny fanoušky dinosaurů.


Spin Master Interaktivní štěňátko Sandy
549 Kč

409 Kč
+ doprava zdarma

Interaktivní štěňátko Zoomer reaguje na doteky hlavy nebo nosu. Vydává veselé štěněcí zvuky a má svítící oči. Umí i svůj jedinečný trik. Vytvoř si svou sbírku štěňátek!


Little Tikes Svítící fontánka - fialová
359 Kč

292 Kč
+ doprava zdarma

Svítící fontánka ve fialovém provedení ve tvaru chobotnice. Hračka umí plavat na hladině, svítit a stříkat kolem sebe vodu! Ve vodě nebo v bazénu si s ní děti užijí tolik legrace!


MaDe Robot hasič
1 299 Kč

959 Kč
+ doprava zdarma

Všestranný záchranář – to je Oliver! Robot hasič je na dálkové ovládání, nebo taky díky vestavěným senzorům lze robota ovládat i pohybem ruky. Robot má na rameni funkční vodní dělo.


Spin Master Zoomer Hladový králíček - růžový
1 199 Kč

699 Kč
+ doprava zdarma

Užij si spoustu zábavy s hladovým králíčkem, který opravdu chroupe přiložené dobroty. Následně je pak umí i vyloučit. Umí se hýbat a také s ním můžeš hrát hudební hru.


Albi Botley robot

Albi Botley robot

Hodnocení: 4,5
2 299 Kč

1 579 Kč
+ doprava zdarma

Botley je programovatelný robot, který se dokáže pohybovat podle toho, jak ho naprogramujete, dokáže vydávat zvuky, detekovat překážky a vyhýbat se jim, přesouvat předměty a s Vaší pomocí hravě zvládne i průjezd překážkovou dráhou.


Hexbug VEX Robotics Motorised Robotic Arm
1 999 Kč

1 629 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Postavte si zcela funkční konstrukční rameno VEX Robotics inspirované reálnými průmyslovými roboty. Tato jedinečná robotická ruka je ovládána 4 motory s ovládácím panelem se spínači a může sbírat a přemísťovat předměty pomocí čtyř stupňů volnosti a kloubové ruky. Celé rameno se může otáčet o 360 stupňů, což umožní tomuto miniaturnímu robotu provádět zajímavé akce v reálném životě.


Cobi Virtuální Realita REEL FEEL Motokros
1 199 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Simulátor virtuální reality VR Real Feel Motocross vás posadí do sedadla jezdce svou 3D HD grafikou a silnou odezvou řídítek. Ucítíte každý náraz, skok a pád! Hrajte kdekoli! Stáhněte si aplikaci zdarma, nasaďte telefon do náhlavní soupravy, vyberte si motorku a typ trati a vyhrajte závod!


Lamps Robot baterie Perak Hero
449 Kč

229 Kč
+ doprava zdarma

Plastový robot na baterie o rozměru cca 29 cm. Robot chodí, hýbe mečem a štítem, svítí a vydává zvuky. Sen každého kluka se nyní stává skutečností. Robota můžeš mít i Ty, tak neváhej a pořiď si toho svého.


Wildroid- Had R/C, krabice
699 Kč

579 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Had na dálkové ovládání je jako živý! Stisknutím tlačítka na spodní straně se mu rozsvítí oči a začne se pohybovat dopředu či do stran. S touto robotickou hračkou si užijete mnoho zábavy i veselých lumpáren!


Little Tikes Svítící fontánka - červená
359 Kč

292 Kč
+ doprava zdarma

Svítící fontánka v červeném provedení ve tvaru kraba. Hračka umí plavat na hladině, svítit a stříkat kolem sebe vodu! Ve vodě nebo v bazénu si s ní děti užijí tolik legrace!


HMStudio Pavouk na slanou vodu
300 Kč

239 Kč
+ doprava zdarma

Nezapomenutelné zážitky mohou vaši kluci a holky zažít s novým pavoukem na slanou vodu. K pohybování pavouka nejsou potřebné žádné baterie. Jednoduše otevřeš kryt na jeho zadečku a kápneš vodu se solí. Pavouk díky této sloučenině začne chodit.


Hexbug VEX Robotics Robotic Arm
999 Kč

899 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Postavte si zcela funkční konstrukční rameno VEX Robotics inspirované reálnými průmyslovými roboty. Tato jedinečná robotická ruka je ovládaná manuálně a může sbírat a přemísťovat předměty pomocí čtyř stupňů volnosti a kloubové ruky. Celé rameno se může otáčet o 360 stupňů, což umožní tomuto miniaturnímu robotu provádět zajímavé akce v reálném životě.


MaDe Robot interaktivní s příslušenstvím
1 595 Kč

1 227 Kč
+ doprava zdarma

Které dítě by nechtělo mít vlastního robota? Udělejte jim radost Gripem. Grip je schopný a roztomilý robot. Přemisťujte náklad pomocí odnímatelných úchopových ramen, nebo jednoduše vložte materiál do korby.


Spin Master Interaktivní štěňátko Dusk
549 Kč

369 Kč
+ doprava zdarma

Interaktivní štěňátko Zoomer reaguje na doteky hlavy nebo nosu. Vydává veselé štěněcí zvuky a má svítící oči. Umí i svůj jedinečný trik. Vytvoř si svou sbírku štěňátek!


Cobi Virtuální Realita REEL FEEL Závody - zánovní-50%
1 399 Kč

699 Kč
+ doprava zdarma

Akce

""Simulátor virtuální reality VR Real Feel™ Závody vás posadí na sedadlo řidiče svou 3D HD grafikou a silnou odezvou volantu. Stáhněte si aplikaci zdarma, nasaďte telefon do náhlavní soupravy, vyberte si auto, vyberte si trať a vyhrajte závod!""


TM Toys Build-A-Bot - Liška
999 Kč

808 Kč
+ doprava zdarma

Postav si roztomilou robotickou lišku podle svých představ. Konstrukce je velmi snadná, což dovoluje zažít svět techniky a a užít si nezapomenutelnou zábavu i menším dětem. Mazlíček se umí i pohybovat – vzbudíš ho podáním pamlsku.


WowWee Fingerlings -Opička Boris modrá
799 Kč

699 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Pořiďte svým dětem nového kamaráda- modrou opičku Borise, se kterou si užijí spoustu zábavy! Interaktivní zvířátko o velikosti 12 cm vydává 40 zvuků a má rádo pohyb dokolečka, houpání i mazlení před usnutím.


Chicco Roboauto na dálkové ovládání
1 399 Kč

1 300 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

RoboChicco jsou dvě hračky v jednom – skvělý transformer na dálkové ovládání. V jednom momentě je RoboChicco robot a o chvilku později zase úžasné sportovní auto.