-63%
Mac Toys Robot na ovládání - použité

Mac Toys Robot na ovládání - použité

1 799 Kč
659 Kč
Použité

Robot na dálkové ovládání, který je velmi zábavný. Umí vyprávět vtipy, umí zpívat a tancovat. Po stisknutí tlačítka umí robot i házet disky. Velkou výhodou je že robot mluví česky.

Od prodejce MALL
Hexbug Ring Racer - Kaskadérský set oranžový

Hexbug Ring Racer - Kaskadérský set oranžový

1 089 Kč

Skákejte, dělejte přemety, obracejte se! Toto musíte vyzkoušet! Dvojice ozubených kol s motorem uprostřed Ti přinesou spoustu zábavy a kaskadérských kousků. Unikátní samostabilizační robot v setu se skládací rampou. Postavte si rampu a naučte se dech beroucí triky. Tento samostabilizační robot na dálkové ovládání jezdí fascinujícím způsobem na duálních kroužcích. Sledujte, jak se otáčí o celých 360 stupňů!

Od prodejce MALL
-36%
Hexbug Robotická myš šedá - použité

Hexbug Robotická myš - použité

299 Kč
189 Kč
Použité

Myška jako živá. Roztomilá interaktivní chlupatá robomyš, která nenásilně nutí děti k interakci. Ty si tak zlepšují pohybovou nadanost a jemnou motoriku. Hračka byla původně navržena pro koťátka, ale díky atestaci, je vhodná i pro děti od 3 let.

Od prodejce MALL
Hexbug Junkbots Alley Kontejner S
1x

Hexbug Junkbots Alley Kontejner S

399 Kč
349 Kč

To harampádí je živé! 36 sběratelských Junkbotů, kteří ožili díky „mimozemskému záření“, čeká, až je vylovíte z jejich jedinečných popelnic. Prohrabávejte se harampádím, abyste odhalili skryté poklady a nápovědy k sestavení vlastních Junkbotů! Uvnitř speciálního balení ve tvaru kontejneru se nachází více než 24 dílků k sestavení postaviček Junkbotů.

Od prodejce MALL
Hexbug MoBots Fetch oranžový

Hexbug MoBots Fetch

999 Kč

Seznamte se s robotickým pomocníkem jménem Fetch, který umí nahrávat a přehrávat váš hlas se skvělými efekty! Dálkovým ovladačem nasměruj Fetche, aby se pohyboval libovolným směrem, a zároveň přenášel předměty velké a těžké jako plná plechovka limonády! S MoBoty je to prostě zábava!

Od prodejce MALL
-17%
Hexbug Scarab zelená - zánovní

Hexbug Scarab - zánovní

349 Kč
289 Kč
Zánovní

Mikro robotický pavouk HEXBUG Scarab, který se plazí vpřed po hladkém povrchu a chová se jako živý. Pohybuje se díky zabudovanému infračervenému senzoru, který umožňuje snímat okolí a vyhnout se překážkám, tak aby nedošlo ke srážce.

Od prodejce MALL
-22%
Hexbug VEX Robotics Crossbow
1x

Hexbug VEX Robotics Crossbow

499 Kč
389 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Inspirací starověkým Římem a tehdejší bojovou technikou vznikla stavebnice VEX Crossbow. Tento set využívá stejnou starodávnou mechaniku, která pomohla římským generálům ovládat bojiště. Kuše je ovládána klikou, má funkční naviják a díky ozubeným kolům je možno ovládat též délku dostřelu. Pokud natáhnete kuš na maximální rozsah, můžete pěnovými šipkami zasáhnout cíl až 4 metry vzdálený.

Od prodejce MALL