Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Pecka cena
DOLU Dětský traktor šlapací s vlečkou - zelený Rolly Toys Šlapací traktor Rolly Kid s vlečkou - zelená
DOLU Dětský traktor šlapací s vlečkou - zelený

Krásný traktor šlapací s vlečkou značky DOLU zaujme každého malého zemědělce. Je vybaven šlapacím pohonem. Traktor má robustní konstrukci a je vyroben z velmi kvalitních a odolných materiálů.

můžete mít 3.4.

MALL
Rolly Toys Šlapací traktor Rolly Kid s vlečkou - zelená Rolly Toys Šlapací traktor Rolly Kid s vlečkou - zelená
Rolly Toys Šlapací traktor Rolly Kid s vlečkou - zelená

Šlapací traktor Rolly Kid v zeleném provedení, jehož součástí je také vlečka. Traktor má velká plastová kola a dopínatelný řetězový pohon. Velmi kvalitní plastové provedení značky Rolly Toys je vhodné pro děti již od 2,5 let.

můžete mít 3.4.

MALL
Rolly Toys Šlapací traktor Rolly Kid s vlečkou modrý Rolly Toys Šlapací traktor Rolly Kid s vlečkou - zelená
Rolly Toys Šlapací traktor Rolly Kid s vlečkou modrý

Šlapací traktor s přívěsným vozíkem je vyroben z vysoce kvalitního plastu. Vlečku lze jednoduše kdykoliv odpojit. Řetěz je veden vnitřkem traktoru a má možnost dopnutí. Je vybaven vyklápěcí kapotou. Udělá radost každému malému traktoristovi.

můžete mít 3.4.

MALL
Pecka cena
Rolly Toys Šlapací traktor Rolly Junior s vlečkou červený Rolly Toys Šlapací traktor Rolly Junior John Deere s nakladačem a vlekem
Rolly Toys Šlapací traktor Rolly Junior s vlečkou červený

Šlapací traktor Rolly Junior s vlečkou v červené barvě. Traktor má velká plastová kola a dopínatelný řetězový pohon. Je vybaven vyklápěcí kapotou. Velmi kvalitní plastové provedení značky Rolly Toys.

můžete mít 3.4.

MALL
Rolly Toys Šlapací traktor Rolly Junior s Farm vlečkou - žlutý Rolly Toys Šlapací traktor Rolly Junior John Deere s nakladačem a vlekem
Rolly Toys Šlapací traktor Rolly Junior s Farm vlečkou - žlutý

Krásný dětský šlapací traktor Roll Junior, jehož součástí je také Farm vlečka. Vhodné pro děti již od 3 let. Traktor je vybaven posunovacím sedátkem a dopínám řetězu. Velmi kvalitní a detailní provedení značky Rolly Toys.

můžete mít 3.4.

MALL
Rolly Toys Šlapací traktor Rolly Junior John Deere s nakladačem a vlekem Rolly Toys Šlapací traktor Rolly Junior John Deere s nakladačem a vlekem
Rolly Toys Šlapací traktor Rolly Junior John Deere s nakladačem a vlekem

Šlapací traktor Rolly Junior John Deere s vlečkou patří mezi speciální modely značky Rolly Toys. Traktor má nastavitelné sedadlo se zádovou opěrkou. Kapota v přední části je otevírací. Řetěz a celý systém je krytý, pedály jsou nastavitelné.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Pecka cena
Smoby Šlapací traktor Class zelený s vozíkem Falk Šlapací traktor 2057L Country Farmer - zelený
Smoby Šlapací traktor Class zelený s vozíkem

Šlapací traktor CLAAS s volantem a přívěsným vozíkem, který lze odpojit. Traktor má odklápěcí kryt motoru. Sedadlo je nastavitelné dle výšky dítěte. Na volantu je funkční klakson.

můžete mít 3.4.

MALL
Pecka cena
Buddy Toys Šlapací traktor s vozíkem BPT 1013 Falk Šlapací traktor 2057L Country Farmer - zelený
Buddy Toys Šlapací traktor s vozíkem BPT 1013

Šlapací traktor s odpojitelným vozíkem má pohon obou zadních kol, polohovatelné sedátko a klakson na volantu. Děti za jeho volantem si můžou hrát na farmáře a kdo ví, co všechno s ním vymyslí.

můžete mít 3.4.

MALL
Falk Šlapací traktor 2057L Country Farmer - zelený Falk Šlapací traktor 2057L Country Farmer - zelený
Falk Šlapací traktor 2057L Country Farmer - zelený

Šlapací traktor 2057L Country Farmer v zeleném provedení. Traktor je ideální hračka pro dětskou venkovní zábavu. Děti si při hře na farmáře a zemědělce rozvíjejí svou fantazii. Traktor je vyroben z vysoce odolného a kvalitního plastu a do detailu propracován.

můžete mít 3.4.

MALL
Falk Traktor Claas Arion 430 zelený Falk Traktor šlapací Xtractor červený
Falk Traktor Claas Arion 430 zelený

Krásný šlapací traktor značky FALK v zelené barvě zaujme každého malého zemědělce. Je vybaven klaksonem, se kterým o dítěti hned budete vědět. Tento krásně propracovaný traktor bude vaše děti jistě bavit.

můžete mít ZÍTRA

MALL
DOLU Šlapací traktor Ranchero Falk Traktor šlapací Xtractor červený
DOLU Šlapací traktor Ranchero

Krásný velký šlapací traktor značky DOLU zaujme každého malého zemědělce. Je vybaven šlapacím pohonem. Traktor má robustní konstrukci a je vyroben z velmi kvalitních a odolných materiálů.

můžete mít 3.4.

MALL
Falk Traktor šlapací Xtractor červený Falk Traktor šlapací Xtractor červený
Falk Traktor šlapací Xtractor červený

Šlapací traktor X-Tractor v červeném provedení s dvoukolovým valníkem je vybaven také odklápěcí kapotou. Malý traktorista ho může řídit volantem a to, že jede, oznámí všem okolo klaksonem. Zábava může začít!

můžete mít 3.4.

MALL