Rolly Toys Šlapací traktor Rolly Kid s vlečkou - zelená-39%
2 299 Kč

1 390 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Šlapací traktor Rolly Kid v zeleném provedení, jehož součástí je také vlečka. Traktor má velká plastová kola a dopínatelný řetězový pohon. Velmi kvalitní plastové provedení značky Rolly Toys je vhodné pro děti již od 2,5 let.


DOLU Dětský traktor šlapací s vlečkou - zelený
1 513 Kč

1 299 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Krásný traktor šlapací s vlečkou značky DOLU zaujme každého malého zemědělce. Je vybaven šlapacím pohonem. Traktor má robustní konstrukci a je vyroben z velmi kvalitních a odolných materiálů.


Falk Traktor šlapací Case IH Puma 240CVX s valníkem a přední lžíc
7 990 Kč

4 699 Kč
+ doprava zdarma

Krásný šlapací traktor Case IH Puma 240CVX v červené barvě zaujme každého malého zemědělce. Ve své výbavě nabízí funkční přední lžíci a valník, na kterém se může vozit libovolný náklad. Je vybaven i klaksonem, se kterým o dítěti hned budete vědět. Tento krásně propracovaný traktor bude vaše děti jistě bavit.


Rolly Toys Šlapací traktor John Deere 6920
3 999 Kč
+ doprava zdarma

Úžasný šlapací traktor v designu populárního Johna Deera v zeleném provedením. Traktor má posuvné sedátko. Vhodné pro děti od 3 let a nosnost byla testována na 100 kg. Velmi kvalitní provedení značky Rolly Toys.


Rolly Toys Šlapací traktor Rolly Junior s vlečkou červený-38%
3 569 Kč

2 199 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Šlapací traktor Rolly Junior s vlečkou v červené barvě. Traktor má velká plastová kola a dopínatelný řetězový pohon. Je vybaven vyklápěcí kapotou. Velmi kvalitní plastové provedení značky Rolly Toys.


DOLU Šlapací traktor Ranchero s vlečkou - modrý
1 804 Kč

1 429 Kč
+ doprava zdarma

Šlapací traktor s vlečkou zaujme každého malého zemědělce. Díky přidané vlečce můžete odvézt spoustu nákladu. Traktor je vybaven šlapacím pohonem. Robustní konstrukce a kvalitní materiál.


DOLU Šlapací traktor Ranchero
1 377 Kč

1 079 Kč
+ doprava zdarma

Krásný velký šlapací traktor značky DOLU zaujme každého malého zemědělce. Je vybaven šlapacím pohonem. Traktor má robustní konstrukci a je vyroben z velmi kvalitních a odolných materiálů.


Berg Buzzy BSX
2 890 Kč

2 790 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Splněný sen všech malých dětí! BERG Buzzy BSX žluto-černá šlapací kárka. Stabilní a pevná ocelová konstrukce, nastavitelná řídítka a sedadlo, odolná kola z měkčeného gumového plastu. Snadno ovladatelná.


DOLU Šlapací traktor Ranchero s vlečkou a nakladačem-35%
2 313 Kč

1 499 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Šlapací traktor s nakladačem zaujme každého malého zemědělce. Díky nakladači můžete naložit spoustu nákladu na vlečku a náklad převézt z místa na místo. Traktor má robustní konstrukci a je vyroben z velmi kvalitních a odolných materiálů.


Falk Traktor Kubota M7171 s valníkem oranžový
3 890 Kč

2 199 Kč
+ doprava zdarma

Šlapací traktůrek v oranžové barvě má za sebou valník. Valník mohou děti vozit s sebou, nebo ho odpojit a nechat v garáži. Tento krásně propracovaný traktor bude vaše děti jistě bavit.


Falk Traktor šlapací Valtra s valníkem
6 990 Kč

3 459 Kč
+ doprava zdarma

Krásný šlapací traktor Valtra ve vínové barvě zaujme každého malého zemědělce. Ve své výbavě nabízí valník, na kterém se může vozit libovolný náklad. Je vybaven i klaksonem, se kterým o dítěti hned budete vědět. Tento krásně propracovaný traktor bude vaše děti jistě bavit.


DOLU Velký šlapací traktor, červený-35%
1 232 Kč

799 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Krásný velký šlapací traktor značky DOLU zaujme každého malého zemědělce. Je vybaven šlapacím pohonem. Traktor má robustní konstrukci a je vyroben z velmi kvalitních a odolných materiálů.


Falk Traktor šlapací Kubota s přední lžící
7 490 Kč

4 299 Kč
+ doprava zdarma

Krásný šlapací traktor Kubota v oranžové barvě zaujme každého malého zemědělce. Ve své výbavě nabízí přední funkční lžíci. Je vybaven i klaksonem, se kterým o dítěti hned budete vědět. Tento krásně propracovaný traktor bude vaše děti jistě bavit.


DOLU Dětská motorka šlapací-49%
1 052 Kč

529 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Plastová šlapací motorka s robustní konstrukcí. Barevná motorka má širší kola a precizně zpracované detaily. Je vyrobena z vysoce odolného a kvalitního plastu, takže vydrží všechny nástrahy terénu.


Rolly Toys Šlapací traktor Rolly Junior s Farm vlečkou - žlutý-40%
3 699 Kč

2 190 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Krásný dětský šlapací traktor Roll Junior, jehož součástí je také Farm vlečka. Vhodné pro děti již od 3 let. Traktor je vybaven posunovacím sedátkem a dopínám řetězu. Velmi kvalitní a detailní provedení značky Rolly Toys.


Rolly Toys Šlapací traktor Rolly Junior John Deere s předním nakladačem
3 890 Kč

3 239 Kč
+ doprava zdarma

Šlapací traktor John Deere s předním nakladačem je připraven pro malé traktoristy. Traktor má krytý řetěz, nastavitelné pedály, posuvné sedátko a zvedací kapotu. Čelní nakladač je velmi snadno odnímatelný. Pro tichý provoz jsou na kolech umístěny gumové pásky.


Falk Čtyrkolka šlapací Pirate - červená
3 790 Kč

1 999 Kč
+ doprava zdarma

Plastová šlapací čtyrkolka s robustní konstrukcí. Červená čtyřkolka má široká kola a precizně zpracované detaily. Je vyrobena z vysoce odolného a kvalitního plastu, takže vydrží všechny nástrahy terénu.


Rolly Toys Šlapací traktor Holland TS 110-modrý
3 606 Kč

3 479 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Šlapací traktor New Holland TM 175 v modré barvě. Traktor je snadno ovladatelný a stabilní, má velká plastová kola a možnost dopnutí řetězu. Velmi kvalitní plastové provedení značky Rolly Toys.


Buddy Toys Šlapací traktor s vozíkem BPT 1013
1 399 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Šlapací traktor s odpojitelným vozíkem má pohon obou zadních kol, polohovatelné sedátko a klakson na volantu. Děti za jeho volantem si můžou hrát na farmáře a kdo ví, co všechno s ním vymyslí.


Rolly Toys Šlapací traktor Rolly Junior John Deere s nakladačem a vlekem
4 899 Kč

4 489 Kč
+ doprava zdarma

Šlapací traktor Rolly Junior John Deere s vlečkou patří mezi speciální modely značky Rolly Toys. Traktor má nastavitelné sedadlo se zádovou opěrkou. Kapota v přední části je otevírací. Řetěz a celý systém je krytý, pedály jsou nastavitelné.


Dohany Šlapací formule-40%

Dohany Šlapací formule

Hodnocení: 2
1 999 Kč

1 190 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Dětská šlapací formule je hračka nejen na léto! Formule má volant a otáčecí kolečka a pedály. Velká kolečka jsou vyrobena z kvalitního tvrzeného plastu. Převod koleček má ocelovou konstrukci a řetězový pohon.


BIG Šlapací traktor Fendt s vyklápěcí plošinou
3 399 Kč

3 119 Kč
+ doprava zdarma

Pečlivě navržený historický traktor v originálním designu nosiče nástaveb Fendt. Velká ložná plocha vpředu je vybavena sklápěcími bočnicemi. Integrovaný přesný řetězový převod a dětské pedály zajistí skutečnou zábavu z jízdy. Řízení s ozubeným pastorkem umožňuje snadnou a plynulou změnu směru jízdy. Pomocí vestavěného excentru můžete snadno dopnout řetěz.


Smoby Šlapací traktor Class zelený s vozíkem
2 699 Kč

2 279 Kč
+ doprava zdarma

Šlapací traktor CLAAS s volantem a přívěsným vozíkem, který lze odpojit. Traktor má odklápěcí kryt motoru. Sedadlo je nastavitelné dle výšky dítěte. Na volantu je funkční klakson.


Rolly Toys Šlapací traktor Steyr CVT 170 - červeno-bílý
4 062 Kč

3 299 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Šlapací traktor značky Steyr CVT 170 v červenobílém provedení. Traktor má vzadu přípojku na připojení vlečky. Má plastová kola a dopínatelný řetězový pohon. Velmi kvalitní plastové provedení značky Rolly Toys.


Buddy Toys BPT 2001  Ferrari Go Kart
2 599 Kč

2 399 Kč
+ doprava zdarma

Šlapací Ferrari Go Kart je lehce ovladatelný. Díky své stabilitě, nemusíte mít strach o bezpečnost dítěte. Možnost šlapání vpřed i vzad, licence Ferrari, nosnost 30 kg, vhodné pro děti od 3 let.


Rolly Toys Šlapací traktor Rolly Kid s vlečkou - červený
2 512 Kč

2 329 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Šlapací traktor Rolly Kid s vlečkou v červené barvě. Traktor má velká plastová kola a dopínatelný řetězový pohon. Je vybaven vyklápěcí kapotou. Velmi kvalitní plastové provedení značky Rolly Toys.


Rolly Toys Šlapací traktor Rolly Deutz s přívěsem a nakladačem
3 570 Kč

2 799 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Šlapací traktor Deutz s přívěsem a nakladačem. Traktor má velká plastová kola a dopínatelný řetězový pohon. Je vybaven vyklápěcí kapotou. Velmi kvalitní plastové provedení značky Rolly Toys.


Falk Traktor šlapací Landini Serie 7 s valníkem
5 990 Kč

3 349 Kč
+ doprava zdarma

Krásný šlapací traktor Landini Serie 7 v modré barvě zaujme každého malého zemědělce. Ve své výbavě nabízí valník, na kterém se může vozit libovolný náklad. Je vybaven i klaksonem, se kterým o dítěti hned budete vědět. Tento krásně propracovaný traktor bude vaše děti jistě bavit.


Falk Traktor Claas Arion 430 zelený
4 990 Kč

2 679 Kč
+ doprava zdarma

Krásný šlapací traktor značky FALK v zelené barvě zaujme každého malého zemědělce. Je vybaven klaksonem, se kterým o dítěti hned budete vědět. Tento krásně propracovaný traktor bude vaše děti jistě bavit.


Pilsan šlapadlo HERBY - modré
1 353 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Usměvavé šlapací autíčko Herby se zpětnými zrcátky je vhodné zejména pro mladší děti od tří let věku. Díky svým skladným rozměrům je možné Herbyho po hraní snadno uklidit.


Peg Perego MAXI EXCAVATOR
4 430 Kč

3 845 Kč
+ doprava zdarma

Jednomístný šlapací traktor s řetězovým převodem a nastavitelnou sedačkou do dvou poloh. Vpředu má vyklápěcí radlici ovládanou dvěma pákami. Na volantu je umístěn klakson.


Berg Buddy BMW Street Racer
9 700 Kč

9 590 Kč
+ doprava zdarma

Projeďte se ulicemi s vlastním BMW Street Racerem! Tato skvělá motokára je dokonalá! Užij si jízdu nebo závod s kamarády. Díky velkým sportovním kolům je motokára bezpečná a stabilní. Motokára má volnoběh, brzdí zpětným sešlápnutím pedálů. S touto motokárou máte zaručeno, že budete vždy na prvním místě.


Smoby Šlapací traktor Cow Farmer XL s vozíkem
2 499 Kč

1 999 Kč
+ doprava zdarma

Šlapací traktor s přívěsem, který jistě potěší vaše děti. Přívěs mohou vozit s sebou, nebo ho odpojit a nechat v garáži. Navíc mohou odklopit kapotu a podívat se na motor, který se v traktoru ukrývá.


Falk Traktor Farm Master s valníkem červený
3 499 Kč

1 999 Kč
+ doprava zdarma

Šlapací traktor Farm Master s valníkem v červeném provedení je ideální hračka pro dětskou venkovní zábavu. Traktor je vyroben z vysoce odolného a kvalitního plastu a do detailu propracován. Všechny traktory Falk jsou testovány do 30kg. Vhodné pro děti od 3 let.


DOLU Dětská šlapací čtyřkolka modrá
1 561 Kč

1 399 Kč
+ doprava zdarma

Šlapací čtyřkolka pro všechny malé terénní závodníky! Modro-černé provedení. Čtyřkolka má robustní konstrukci a je vyrobena z velmi kvalitních a odolných materiálů.


Falk Traktor šlapací Case s přední i zadní lžící
8 990 Kč

5 789 Kč
+ doprava zdarma

Krásný šlapací traktor Case v oranžové barvě zaujme každého malého zemědělce. Ve své výbavě nabízí přední i zadní funkční lžíci. Je vybaven i klaksonem, se kterým o dítěti hned budete vědět. Tento krásně propracovaný traktor bude vaše děti jistě bavit.


Rolly Toys Šlapací traktor Rolly Kid J.Deere s vlečkou - zelený
2 741 Kč

2 199 Kč
+ doprava zdarma

Šlapací traktor Rolly Kid s vlečkou v zeleném provedení od známého výrobce techniky John Deere. Traktor je lehce ovladatelný a stabilní, má velká plastová kola a dopínatelný řetězový pohon. Velmi kvalitní provedení značky Rolly Toys.


Rolly Toys Šlapací traktor X-Trac John Deere - zelený
5 710 Kč

4 699 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Šlapací traktor X-Trac od známého výrobce John Deere v klasické zelené barvě. Traktor má velká plastová kola a dopínatelný řetězový pohon. Je vybaven vyklápěcí kapotou a posuvným sedátkem. Velmi kvalitní plastové provedení značky Rolly Toys.


Rolly Toys Šlapací traktor Farmtrac John Deere s vlečkou
5 399 Kč

4 699 Kč
+ doprava zdarma

Šlapací traktor Farmtrac John Deere s nakladačem a vlečkou je vhodný pro děti od 3 let. Žluto-zelené provedení je vhodné pro dívky i chlapce. Děti ocení funkční přední nakladač a prostornou vlečku na převoz nákladu. Hračka kopíruje design opravdového zemědělského stroje. Traktor má nastavitelnou sedačku, zcela zakrytý pohon na řetěz s nastavitelnou klikou šlapky, tichá kola, řiditelnou přední nápravu.


Berg Buzzy Jeep
4 490 Kč
+ doprava zdarma

Nechte své dítě snít, jezdit a objevovat v opravdovém Jeepu! V BERG Buzzy Jeepu Rubicon zažijete skutečný off-roadový pocit. Krásné provedení, terénní pneumatiky, kulatý volat s klikou. Oficiální design Jeepu. Děti se rychle a snadno naučí šlapat díky jedinečné ergonomii Jeepu. Volant a pedály mohou být ovládány nezávisle na sobě. Čtyři kola a otočná náprava udrží Jeep pevně a bezpečně na zemi. Tichá kola. Super pružné a lehké šlapání díky kuličkovým ložiskům.


Buddy Toys BPT 2002  Ferrari Go Kart
2 599 Kč
2 503 Kč
+ doprava zdarma

Šlapací Ferrari Go Kart je lehce ovladatelný. Díky své stabilitě, nemusíte mít strach o bezpečnost dítěte. Možnost šlapání vpřed i vzad, licence Ferrari, nosnost 30 kg, vhodné pro děti od 3 let.


Peg Perego Mini Tony Tigre
3 839 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Šlapací traktor pro děti s návěsem. Dětský trakrot s řetězovým převodem je vhodný pro malé zemědělce již od 2 let. Vozítko je určeno pro hladké zpevněné povrchy.


Rolly Toys Vlečka s kládami "Timber Trailer" 2-osá-zelená
2 527 Kč

2 099 Kč
+ doprava zdarma

Jedinečná dětská vlečka 2-osá Timber Trailer v zeleném provedení. Součástí balení je také 5 plastových klád a vlečku je možné vyklápět. Vhodné pro děti od 3 let. Velmi kvalitní provedení značky Rolly Toys.


Rolly Toys Rolly tanker 2osý-stříbrný
2 455 Kč

1 999 Kč
+ doprava zdarma

Krásný dětský tanker 2 osý ve stříbrnném provedení lze připojit k vozítkům Rolly Toys. Vhodné pro děti od 3 let. Velmi kvalitní a odolné provedení.