Počet nalezených produktů: 100

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Hasbro Monopoly Cheaters edition
773 Kč

599 Kč
+ doprava zdarma

Novinka! Monopoly, které ohýbají pravidla! Co ti projde? Zažijte kultovní momenty, ve kterých jsou pravidla „ohnutá„, peníze „vypůjčené“ a vtipné podnikání je vítáno.


Hasbro Monopoly Gamer-35%
1 089 Kč

699 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Oblíbená společenská hra Monopoly nově v kabátku Gamer zaměřená na oblíbené hrdiny z dětských počítačových her. Která postavička z video her zvítězí?


Hasbro Monopoly Junior Frozen-23%
779 Kč

599 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Celosvětově oblíbená rodinná hra Monopoly v novém ještě zábavnějším kabátě Disney Frozen. Rychlá hra na obchodování s mocí sněhu a ledu. Děti se připojí k Anně, Else a Olafovi na dobrodružné cestě přes Arendelle. Bavte se s celou rodinou v zábavné verzi Monopoly Junior Frozen!


Hasbro Monopoly E-banking-34%

Hasbro Monopoly E-banking

Hodnocení: 4,5
1 279 Kč

839 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Nová verze oblíbené hry Monopoly elektronické bankovnictví přichází s úplně novou bezkontaktní platební kartou. Cestujte po herním plánu, nakupujte nemovitosti, na kterých se zastavíte. Své miliony si můžete uložit na osobní elektronické kartě.


Hasbro Monopoly nové CZ-27%

Hasbro Monopoly nové CZ

Hodnocení: 4
849 Kč

619 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Oblíbená hra Monopoly, nyní v novém obalu a s novými figurkami. Přiveď své soupeře na mizinu a vyhraj! Je to hra na obchodování ve velkém a na rychlé zbohatnutí. Váš úspěch záleží na vašich spekulacích, rozumných investicích a chytrých obchodech.


Bonaparte Šachy Dáma Mlýn - limitovaná edice-36%
299 Kč

189 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Soubor oblíbených her pro malé i velké Šachy, Dáma a Mlýn. Zahrajte si s dětmi, rodiči nebo kamarády tyto známé hry. Soubor obsahuje plastové šachové kameny, plastovou dámu a oboustranný herní plán.


Albi Catan - Big Box-27%

Albi Catan - Big Box

Hodnocení: 5
1 799 Kč

1 299 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Catan Big Box obsahuje více her v jednom balení: Catan – Osadníci z Katanu, rozšíření pro 5–6 hráčů, oboustranný herní plán s mapami a čtyři rozmanité nové scénáře.


Albi Catan - Duel-18%

Albi Catan - Duel

Hodnocení: 5
599 Kč

489 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Duel je samostatná hra pouze pro 2 hráče, ale na stále stejném principu ostrova Katan, tedy s obchodováním, budováním a plánováním.


Albi Catan - Osadníci z Katanu (základní hra)-31%
999 Kč

685 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Strategická stolní hra Osadníci z Katanu patří mezi nejoblíbenější moderní deskovou hru na trhu. Základní hra, ke které lze dokoupit rozšíření. Přenesli jste se do doby objevitelských cest.


Albi Osadníci z Katanu - Junior-21%
699 Kč

549 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Desková hra pro děti Osadníci z Katanu z prostředí ostrova Katan, kde budete stavět pirátská doupata a kolem se budou prohánět vaše rychlé lodě. Ke stavbě lodí a skrýší budete potřebovat cenné zásoby, které lze na ostrovech získat. Zvítězí ten pirát, který jako první postaví na ostrovech sedm svých doupat.


Albi Quoridor-28%

Albi Quoridor

Hodnocení: 5
799 Kč

569 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Quoridor je dřevěná rodinná hra pro 2 nebo 4 hráče. Vyhrává ten hráč, který svého pěšáka dostane jako prvního na protilehlou stranu hrací desky. Cesta nebude však jednoduchá!


Albi Šachy - dřevěné-25%

Albi Šachy - dřevěné

Hodnocení: 4,5
399 Kč

299 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Klasická hra šachy v luxusním provedení. Dřevěné šachy od Albi jsou určeny pro 2 hráče a doporučený věk hráčů je od 5 let. Skládací hrací deska slouží zároveň jako praktická krabička na hru!


Dino Dostihy a sázky - Rychlá dráha-36%
699 Kč

444 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Speciální edice klasické stolní hry s dynamickými pravidly, která dávají hře nové možnosti. Vítězem hry se stává hráč, který dokáže nejlépe odhadnout situaci, zvážit rizika a správně investovat svěřené prostředky.


Dino Kamionem po Česku a Slovensku
399 Kč

329 Kč
+ doprava zdarma

V rodinné deskové hře Kamionem po Česku a Slovenku se stanete autodopravcem, jehož úkolem je obstát v ostrém souboji s konkurencí, získat nejvíce zakázek a maximalizovat svůj zisk.


Teddies Český svaz biatlonu Biatlománie-16%
589 Kč

489 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Nová Biatlonmánie je tady! A s ní do vašich domovů přichází atmosféra a napětí jako při opravdovém biatlonu. Zahrajte si 2. rozšířené vydání a bavte se jako Michal Šlesingr nebo Veronika Vítková. Házejte kostkou a žeňte svého biatlonistu vpřed po tratích Světového poháru v Novém Městě na Moravě.


ADC Blackfire Doom: desková hra
1 899 Kč

1 799 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Hra Doom vysílá do boje čtyři po zuby vyzbrojené mariňáky, aby bránili lidstvo před zlem z nejtemnějších koutů pekla. UAC mariňáci využijí svůj arzenál, aby zvládli zrádné mise, odrazili nájezdy hord běsnících démonů a splnili téměř nemožné úkoly.


Albi Catan - Říše Inků-16%
1 199 Kč

999 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Říše Inků je samostatně hratelnou hrou postavenou na mechanismech populárního Catanu, která tentokrát zavede své hráče do And v předkolumbovské době. Oproti klasickému Catanu představuje nový prvek, kdy se již postavené cesty a vesnice mohou odstraňovat z herního plánu.


Dino Kamionem po Evropě

Dino Kamionem po Evropě

Hodnocení: 5
549 Kč

399 Kč
+ doprava zdarma

Legendární kamiony už čekají, až zavelíte k odjezdu. Nemusíte ani nikam cestovat, Kamionem po Evropě se projedete v pohodlí svého obýváku. Oblíbená deskovka s dlouholetou tradicí se nyní vrací v nové grafické úpravě a absolutně stylovém obalu.


ADC Blackfire Hra o trůny: Železný trůn-21%
1 099 Kč

868 Kč
+ doprava zdarma

Akce

V této hře na motivy populárního seriálu Hra o trůny se v roli vůdců Velkých rodů a válečných velitelů snažíte porazit své nepřátelé. Využijte všechny dostupné prostředky. Vyjednávejte, blafujte, zastrašujte!


Piatnik Inkognito

Piatnik Inkognito

Hodnocení: 5
799 Kč

679 Kč
+ doprava zdarma

Karneval v Benátkách. Vklouzneš do role tajného agenta či Ambasadora a maskován se ponoříš do pestrého karnevalového dění v Benátkách. Posbírej informace o svých spoluhráčích, vypozoruj, kdo je tvůj skutečný partner.


ADC Blackfire 7 Divů světa - DUEL
799 Kč

739 Kč
+ doprava zdarma

7 divů světa je fantastická, dynamická a zábavná karetní budovatelská hra ze starověku. Staňte se vládcem starověkého města a jako stavitel jednoho ze sedmi divů světa rozdrťte svého oponenta!


ADC Blackfire 7 Divů světa DUEL - Pantheon
599 Kč

549 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Rozšíření pro hru 7 Divů světa – Duel. Získejte si přízeň božstev, nebo pocítíte jejich hněv! Díky božským mocnostem panteonu budete moci využít zvláštní schopnosti a tím zcela změnit rytmus celé hry.


ADC Blackfire Arkham Horror - česká verze
800 Kč
+ doprava zdarma

Klasická desková hra ve stylu příběhů mistra hororu H. P. Lovecrafta se vrací po téměř dvaceti letech v nové luxusní edici! Celá hra vychází z díla tohoto autora, ve hře vystupuje velké množství postav, míst, událostí a předmětů známých z jeho povídek. Celé grafické provedení, obrázky i rozsáhlé doprovodné texty na kartách odpovídají stylu povídek a vytvářejí tak hru s jedinečnou atmosférou a nábojem. Konec je blízko!


ADC Blackfire Civilizace: Nový úsvit
1 299 Kč

1 199 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Úspěšná videoherní série v podobě strategické deskové hry! Odehrát jedno kolo je stejně snadné, jako vyložit jednu kartu, ale zvolit vhodnou kartu z pěti dostupných je záležitost promyšlené strategie. S náhodnými úkoly a nádherně zpracovanou variabilní mapou nejsou žádné dvě hry stejné!


ADC Blackfire Descent 2nd Ed: Labyrint zkázy
1 299 Kč

1 186 Kč
+ doprava zdarma

Nová kampaň pro druhé vydání vynikající výpravné deskové hry Descent – vydejte se do Labyrintu zkázy a pokuste se zastavit mocného vládce zla. Kulisy zapomenutého města dodají hře tu správnou atmosféru.


ADC Blackfire Descent: Výpravy do temnot - druhá edice
2 199 Kč

1 899 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Druhé vydání vynikající výpravné deskové hry, ve které se jeden hráč stává mocným arcilotrem a až 4 hráči přebírají role odvážných hrdinů. Při každé hře se hrdinové vydávají do ruin, kobek a lesů, aby svého úhlavního nepřítele porazili a v neposlední řadě zbohatli.


ADC Blackfire Eldritch Horror
1 299 Kč

1 199 Kč
+ doprava zdarma

Kooperativní napínavá hra ze stejného světa jako Arkham Horror. Hráči se v rolích dobrodruhů vydávají tomuto zlu čelit. Eldritch Horror přebírá a vylepšuje vše dobré z Arkham Horroru a navíc přináší silnější příběhový zážitek. Hra klade důraz na spolupráci mezi hráči.


ADC Blackfire Eldritch Horror - Ztracené vědění
799 Kč

659 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Temné síly jsou teď mocnější! Jedná se o rozšíření k Eldritch Horror. Rozšíření Ztracené vědění přináší nového Prastarého, spolu s novými kartami mystérií pro stávající Prastaré a spoustou nových příběhů k objevení. Pro boj s Prastarými se vyšetřovatelům dostává nových artefaktů, karet výhod a kouzel.


ADC Blackfire Fallout
1 499 Kč

1 357 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Hráči postupně prozkoumávají zakrytou mapu, bojují proti nelítostným nepřátelům a zlepšují dovednosti svého hrdiny. Zároveň se snaží splnit úkoly a nastolit rovnováhu mezi vládnoucími frakcemi.


ADC Blackfire Hra o trůny: Pobočník krále
349 Kč

319 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Pobočník krále je malá karetní hra ze světa Hry o trůny. Úkolem hráče je posbírat co nejvíce z 36 karet spojenců, aby byl králem jmenován za svého pobočníka. Varys, vrchní našeptávač a špión, se pohybuje okolo vyložených karet a umožňuje hráčům karty spojenců sbírat.


ADC Blackfire Hypergrid
749 Kč

689 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Hra Hypergrid má 3 základní pravidla vedoucí k vytvoření linie stejné barvy. Jeden ze dvou hráčů, který je právě na tahu, pokládá na mřížku 3×3 body dva žetony různé barvy. Takto se na tazích střídají, dokud se nezbaví všech svých žetonů v pěti barvách.


ADC Blackfire Mysterium
1 199 Kč

1 049 Kč
+ doprava zdarma

Zdi mysteriózního panství skrývají tajemství. Skupině vyšetřujících práci usnadňuje duch zabitého, který však nemůže mluvit. Všichni hráči sdílí společný cíl – rozkrýt podivné události kolem vraždy a umožnit duchovi věčný klid.


ADC Blackfire Pán Prstenů - karetní hra
999 Kč

919 Kč
+ doprava zdarma

Netradiční karetní hra z atraktivního prostředí románu Pán prstenů kompletně v češtině. V karetní hře hráči svolají skupinu dobrodruhů, kteří se pokoušejí plnit nebezpečné úkoly při výpravách po Středozemi.


ADC Blackfire Panství hrůzy 2.edice
2 599 Kč

2 399 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Panství hrůzy je hra plná strachu a vyšetřování. Hráči se střídavě v roli vyšetřovatelů pouští do zkoumání potemnělých pokojů strašidelného panství a okolí Arkhamu a snaží se odhalit podivná tajemství, řešit hlavolamy a odrážet běsy z jiného světa.


ADC Blackfire Rising Sun
2 299 Kč

2 099 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Desková hra Rising Sun se odehrává v legendárním feudálním Japonsku. Hráči ovládají velké klany shromážděné mocnými bohy, aby obrodily zemi a navrátily jí slávu a duchovní tradice. Každý klan využívá své unikátní schopnosti, aby ukázal svou sílu napříč provinciemi.


ADC Blackfire Steam Park CZ
1 099 Kč

632 Kč
+ doprava zdarma

Staň se vlastníkem fantastického zábavního parku. Bude ti přidělena ohromná oblast, na které vybuduješ obří atrakce, abys přilákal tolik návštěvníků, kolik dokážeš! Steam park je hra, kterou se snadno naučíš, se dvěma stupni obtížnosti: lehčí úroveň pro méně zkušené hráče a strategičtější úroveň pro ty, kteří chtějí od výzev trochu více vzrušení.


ADC Blackfire Temné znamení
799 Kč

656 Kč
+ doprava zdarma

Svižná kooperativní hra Temné znamení pro jednoho až osm hráčů od autorů hry Arkham Horror. Každý z hráčů se vžije do role jednoho z šestnácti vyšetřovatelů, kteří svádějí zoufalou bitvu s časem, aby zabránili příchodu hrůzného Prastarého.


ADC Blackfire Temné znamení: Brány Arkhamu
699 Kč

649 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Svižná kooperativní hra Temné znamení pro jednoho až osm hráčů od autorů hry Arkham Horror. Každý z hráčů se vžije do role jednoho z šestnácti vyšetřovatelů, kteří svádějí zoufalou bitvu s časem, aby zabránili příchodu hrůzného Prastarého.


ADC Blackfire Temné znamení: Neviděné síly
699 Kč

659 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Výpravná kostková kooperativní hra, ve které budete v Arkhamském muzeu pátrat po starobylém symbolu. Přináší nové Prastaré, vyšetřovatele, monstra a také přepracovanou kartu muzea. Je zde také nová mechanika požehnání a prokletí, bílé a černé kostky.


ADC Blackfire Zombicide: Černý mor
2 399 Kč

2 259 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Vytvořte s přáteli sehraný tým a využijte všechny dovednosti přeživších v boji proti hordám nakažených! Zombie jsou pomocí jednoduchých pravidel a balíčku karet ovládány samotnou hrou. Splňte úkoly v 10 scénářích na 10 různých mapách nebo si sestavte mapy vlastní z modulárních dílků. Najděte zbraně. Zabijte zombie.


ADC Blackfire Zombicide: Wulfsburg
1 599 Kč

1 449 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Zombicide Wulfsburg je rozšíření pro kooperativní deskovou hru Zombicide: Černý mor, díky němuž objevíte nové možnosti při lovu zombií se 4 novými přeživšími a 18 novými kartami vybavení, včetně magických zbraní a mocných kouzel!


Albi Bang kostky rozšíření - Old Saloon-20%
299 Kč

239 Kč
+ doprava zdarma

Akce

S rozšířením Old Saloon Kostkový Bang pořádně ožije! Role dostávají nový rozměr, protože přidávají každé roli speciální akci, která může hrou pořádně zamíchat.


Albi Cacao

Albi Cacao

Hodnocení: 3,5
649 Kč

519 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Jako správný náčelník máte za úkol přivézt svůj kmen k prosperitě a bohatství. Abyste dosáhli svého cíle musíte obratně obchodovat s kakaem, budovat chrámy nebo ovládat zdroje vody a zlata. Rodinná strategická hra s jednoduchými pravidly, u které si užijete hodně zábavy.


Albi Catan - Hra o trůny-30%
1 999 Kč

1 399 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Toto rozšíření hry Catan – Osadníci z Katanu obsahuje dvě herní varianty. Zatímco první se hraje docela jako klasický Catan, zážitek z hraní druhé varianty, kdy se Divocí snaží pronikat přes zeď, je dost odlišný.


Albi Catan - Města a rytíři-32%
999 Kč

679 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Tato sada je rozšířením veleúspěšné hry Osadníci z Katanu. Samostatně je nehratelná, potřebujete základní sadu. K základní hře přibyli rytíři a města. Hráči získávají volba budovat další modely staveb a takéstavět vojsko, které jim pomáhá k ochraně před nájezdy barbarů. Toto rozšíření je patrně nejoblíbenější a nejpovedenější rozšíření pro hru Osadníci z Katanu.


Albi Dominion - Dark Ages
999 Kč

778 Kč
+ doprava zdarma

Již šesté rozšíření oceňované karetní hry Dominion. Vaše panství čeká nelehká doba, plná zmaru a barbarství. Temné časy přináší do hry 35 nových karet království a nové karty s negativním účinkem. Ústředním mechanismem, na které se rozšíření soustředí, je zahazování karet na smetiště.


Albi Dominion - Roh hojnosti-23%
599 Kč

459 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Dominion Roh hojnosti je menší rozšíření populární karetní hry Dominion. Toto rozšíření je zaměřeno především na různorodost karet ve vašem balíčku, ze které můžete pořádně těžit a za různé karty získávat více peněz či bodů.


Albi Lords of Hellas
2 199 Kč

1 854 Kč
+ doprava zdarma

Strategická desková hra Lords of Hellas kombinuje prvky dobývání území a her na hrdiny. Zavede vás do řecké mytologie, kde s prvky science-fiction dává vzniknout unikátnímu zasazení a nenapodobitelnému výtvarnému zpracování.Strategické hry

Napětí, hádky, ale i dobrá zábava. To všechno přináší široká nabídka strategických her, které nabízí MALL.CZ.

Móda strategických deskových her se zdá být na vrcholu. Ke hře budete potřebovat dobrou partu, trochu strategického myšlení a spoustu času. Chcete se předhánět, kdo bude úspěšnějším zemědělcem, bookmakerem nebo kdo rychleji ovládne ostrov? Stačí si vybrat jednu z nepřeberného množství strategických či budovatelských her.

Každá hra má své unikum, každá je zajímavá z jiného důvodu. Jedno mají však společné, správná taktika je klíčem k úspěchu, dominanci a obdivu spoluhráčů. Speciálně upravené strategické hry pro děti lze hrát i s 6letými ratolestmi.

Vybírejte strategické hry od známých značek, jako je Albi, Hasbro nebo Mindok, filtrujte podle věku dětí, podle počtu hráčů nebo přibližné doby hraní. Zavzpomínejte u legendárních her, jako jsou Monopoly, Dostihy a sázky nebo Osadíci z Katanu a přiberte ke stolu i nejnovější hity.

_____

^ Zpátky nahoru