Dino Zázraky přírody

Dino Zázraky přírody

Hodnocení: 4,8
499 Kč 399 Kč

Zázraky přírody jsou dynamická rodinná hra, která v sobě kombinuje prvky vzdělávací a párty hry. Hra je inspirována stejnojmenným pořadem České televize. Cílem hry je správně odpovědět na 12 otázek, které jsou rozděleny do 5 kategorií. Předveďte, co všechno znáte!

ADC Blackfire FanZóna - fotbal kvíz-18%
799 Kč 649 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Fanzóna není testem vašich míčových dovedností, o ty tu nejde. Tady jde o test vašeho fotbalového IQ. Komentátor vám předloží několik fotbalových zajímavostí a je na vás uhodnout, jestli jsou pravdivé nebo smyšlené. Co myslíte, zvládnete správně zodpovědět všech 500 otázek?

Dino AZ Kvíz hra

Dino AZ Kvíz hra

Hodnocení: 4,7
399 Kč 379 Kč

Společenská hra AZ Kvíz tak jak ji znáte z TV. Oblíbenou hru můžete hrát kdykoliv a porovnat si své znalosti se svými přáteli. Cílem hry je propojit tři strany herního plánu žetony své barvy.

Granna Planeta zvířat

Granna Planeta zvířat

Hodnocení: 3
349 Kč 279 Kč

Je sova rychlejší než srna? Žije plameňák déle než jelen? Znáš odpovědi na tyto otázky? Výborně, ale jedna vlaštovka jaro nedělá. Zkus určit jejich hlavní znaky a uhodnout, na kterém kontinentu žijí. Potkáš-li ekologa, získáš více bodů. Musíš se ale vyhýbat lovci!

Albi Tipni si! Známe se?

Albi Tipni si! Známe se?

Hodnocení: 3,2
799 Kč 669 Kč

Párty hra, ve které poznáte, jak dobře znáte své spoluhráče. Víte, kdo u stolu s sebou nosí talisman pro štěstí? Kdo má nejradši modrou barvu? 900 informací ze šesti okruhů (Cestování, Jídlo a vaření, Oblékání, Hobby, Domácnost a Mazlíčci) zaručí, že se o svých spoluhráčích dozvíte první poslední!

ADC Blackfire Brainbox - Česká republika
399 Kč 369 Kč

Tento originální BrainBox, speciálně navržený pro zapojení celé rodiny do hry, pomáhá procvičovat paměť, zlepšovat pozorovací schopnosti a přináší mnoho zajímavých skutečností a znalostí o zemi, ve které žijeme. Hra nabízí spoustu zábavných informací o České republice v kvalitním zpracování.

Albi Znáte Česko?

Albi Znáte Česko?

Hodnocení: 4,7
699 Kč 529 Kč

Kvízová hra o Česku nahrazující původní koncept Česko Otázky a odpovědi. Hráči si mohou zvolit nejen kategorii otázek, ale i náročnost otázky, na kterou budou odpovídat. Za správné odpovědi budou vyhrávat české koruny. Vyhrává ten, který se obohatí o co největší množství znalostí.

Albi Tipni si Junior

Albi Tipni si Junior

Hodnocení: 4,8
799 Kč 559 Kč

Variace původní hry Tipni si, jejíž otázky se přibližují mladšímu publiku. Jde jak o školní látky, tak zajímavosti ze světa šoubyznysu či internetu. Zároveň obsahuje zjednodušený systém sázení na protihráče, díky kterému si hru užijí i mladší hráči.

Mindok Desítka Junior

Mindok Desítka Junior

Hodnocení: 4,8
729 Kč 569 Kč

Oblíbili jste si hru Desítka? Tentokrát se k vám dostává ve verzi speciálně určené pro hraní s mladšími hráči. Hra vychází z důvěrně známých principů a lze ji hrát zcela samostatně. Čekají na vás nové otázky, nové výzvy a další zábava zejména pro rodiny s dětmi.

Albi Zoom

Albi Zoom

Hodnocení: 4,7
799 Kč 639 Kč

Zoom je vědomostní hra s atraktivním grafickým zpracováním, která otestuje znalosti hráčů ve čtyřech různých kategoriích – příroda, zajímavá místa, věda a technika, historie. Herní karty obsahují množství zajímavých fotografií a tři různé typy otázek.

PEXI Evoluce - O původu druhů
419 Kč 349 Kč

Společenská hra Evoluce O původu druhů vyhrála anketu Hračka roku 2014 v kategorii hry, puzzle. Evoluce je hra založená principu přirozeného výběru druhů. Změň se nebo vymřeš! Kombinuj vlastnosti živočichů a sbírej potravu, tak aby jsi přežil jako poslední. Na začátku jste živočichem, který je rád, že existuje.

Albi Tajemství těla

Albi Tajemství těla

Hodnocení: 4,6
499 Kč 409 Kč

Kvízová hra o lidském těle vznikla na základě oblíbeného pořadu České televize. Ve hře najdete téměř 900 otázek týkajících se lidského těla. Otázky jsou rozdělené do 3 úrovní obtížnosti.

Albi Tipni si! Známe se?
799 Kč 599 Kč

Párty hra, ve které poznáte, jak dobře znáte své spoluhráče. Víte, kdo ze spoluhráčů chodí na nudapláž? Kdo si o sobě myslí, že umí pořádně rozproudit zábavu? 900 informací ze šesti okruhů (Sex, Párty, Vztahy, Trapasy, Zlozvyky a Hříchy) zaručí, že se o svých spoluhráčích dozvíte první poslední – možná i to, co byste raději nevěděli.

Albi iKnow Hit List

Albi iKnow Hit List

Hodnocení: 4,8
599 Kč 469 Kč

V této vědomostní hře je úkolem vyjmenovat co nejvíce pojmů z dané kategorie. Kolik zvládnete vyjmenovat evropských fotbalistů nebo třeba asijských hlavních měst? Stejně jako v ostatních hrách ze série iKnow můžete též získávat body sázením na své soupeře.

Albi Znáte Evropu?

Albi Znáte Evropu?

Hodnocení: 4,4
699 Kč 589 Kč

Kvízová hra o Evropě nahrazující původní koncept Evropa Otázky a odpovědi. Hráči si mohou zvolit nejen kategorii otázek, ale i náročnost otázky, na kterou budou odpovídat. Za správné odpovědi budou vyhrávat české koruny. Vyhrává ten, který se obohatí o co největší množství znalostí.

Albi Tipni si! Pravda nebo lež
799 Kč 569 Kč

Dobyl Amundsen jako první severní nebo jižní pól? Nebo to snad byl Andersen? Dokážete oddělit pravdu od lži lépe než všichni protihráči, nebo Vás otázky v Tipni si! Pravda nebo lež nachytají na švestkách?

Albi V kostce! Povolání

Albi V kostce! Povolání

Hodnocení: 4,9
449 Kč 399 Kč

Další díl populární edice her v kostce se věnuje jednotlivým povoláním. Herní systém se nemění, hráči mají deset vteřin, aby si zapamatovali co nejvíce na dané kartě a poté odpovídají na zadané otázky.

Dino Kris Kros pro děti

Dino Kris Kros pro děti

Hodnocení: 5
279 Kč

Dětský Kris Kros je křížovka pro malé i starší děti. Hra obsahuje dvě podoby oblíbené hry uzpůsobené dětem různých věkových skupin. Pro ty, kteří se písmenka teprve učí a pro ty, kteří už čtení a psaní zvládají.

ADC Blackfire TimeLine - Klasik
249 Kč 229 Kč

Vědomostní karetní hra v praktické plechové krabičce! Mohl si někdo dopřávat šampaňské, když Darwin formuloval svoji teorii evoluce? Byla elektrická žehlička vynalezena předtím, než první člověk vzlétl do vesmíru?

PEXI Evoluce Trilogie: O původu druhů + Čas létat + Kontinenty
861 Kč 679 Kč

Série 3 her o vývoji živočišných druhů je kompletní. Létejte, migrujte a hlavně přežijte! Sada her Evoluce obsahuje: Evoluce – O původu druhů, rozšíření Čas létat a rozšíření Kontinenty. Základní hra Evoluce – O původu druhů získala také ocenění Hračka roku 2014 a Nejlepší Novinka roku 2014.

Albi Cortex challenge

Albi Cortex challenge

Hodnocení: 4,6
399 Kč 329 Kč

Se vzdělávací hrou Cortex si procvičíte logické myšlení, paměť, postřeh, ale také, jak jste schopni rozpoznávat předměty podle hmatu nebo schopni řešit úkoly pod časovým tlakem. To vše v 8 různých typech úkolů, které zaměstnají celý váš mozek.

ADC Blackfire TimeLine - Česko
249 Kč 229 Kč

Vědomostní karetní hra v praktické plechové krabičce s motivy Česka! Mohl si dát Bedřich Smetana na oslavu dokončení cyklu Má vlast plzeňský ležák? A dokončil tento cyklus ještě před požárem Národního divadla nebo až potom? Byla Katedrála sv. Víta dokončena ještě před vznikem 1. československého státu?

Albi V kostce! Doprava

Albi V kostce! Doprava

Hodnocení: 5
449 Kč 349 Kč

10 minutová hra na procvičení paměti, aneb kolik si toho zapamatuješ za 10 vteřin? Při hře si děti procvičí paměť a postřeh.

Albi V kostce Abeceda

Albi V kostce Abeceda

Hodnocení: 4,8
449 Kč 329 Kč

S hrou V kostce Abeceda naučíte děti abecedu zábavnou formou – pomocí veselých obrázků od jednotlivých písmenek. Obsahuje 71 karet s obrázky od jednotlivých písmenek abecedy.

Mindok Desítka 1. rozšíření
449 Kč 349 Kč

Oblíbili jste si hru Desítka? V tomto rozšíření najdete kompletní novou sadu karet! 200 nových okruhů, 2000 nových otázek a odpovědí. Ty můžete se základní hrou promíchat, nebo okruhy ze základní hry kompletně vyměnit. Nelze hrát bez základní hry Desítka.

Albi Kvído - Chytré pexeso - čísla
149 Kč

Chytrá pexesa, která spojují 2 významově společné věci – rozvíjí u dětí pozornost, paměť a logické uvažování.

Albi Cortex+
699 Kč 569 Kč

Cortex vás prověří v 9 různých aktivitách, které vyžadují postřeh, rychlost a logiku. Herní princip je stejný jako v základní hře Cortex – otočí se jedna karta, který obsahuje některý z 9 rébusů a úkolem hráčů je vyřešit rébus jako první, kartu zakrýt rukou a prozradit správné řešení. Pak hráč získá část mozku – a kdo poskládá mozek celý, stává se vítězem.

Albi BrainBox Pod Lupou - Divočina
349 Kč 319 Kč

Pod Lupou je nová série chytrých postřehových her o tvůrců her V kostce! Cílem hráčů je si v časovém limitu zapamatovat tolik rozdílů, kolik určí hod kostkou. Na kartičkách naleznete zvířata obývající nejrůznější místa světa od deštných pralesů přes korálové útesy až po Antarktidu.

Albi V kostce! Podmořský svět
449 Kč 329 Kč

Další díl populární edice her v kostce se věnuje životu pod hladinou moří. Dozvíte se například o korálech, krakaticích nebo žralocích. Herní systém se nemění, hráči mají deset vteřin, aby si zapamatovali co nejvíce na dané kartě a poté odpovídají na zadané otázky.

Mindok Fauna

Mindok Fauna

Hodnocení: 5
999 Kč 839 Kč

Fauna je naučná hra, ve které najdete téměř všechno o zvířatech. 360 zvířat čeká na to, abyste správně určili nebo odhadli jejich váhu, délku, délku jejich ocasu a výskyt na mapě světa.

Albi Zpátky do lavic-25%

Albi Zpátky do lavic

Hodnocení: 4,6
699 Kč 519 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Vědomostní hra, která prověří vaše znalosti školní látky v 6 ti předmětech: Český jazyk, Matematika, Dějepis, Zeměpis, Přírodopis a Občanská výchova. Všichni hráči hrají najednou a musí v časovém limitu zodpovědět pět otázek z daného předmětu. Neudělají-li chybu, dostanou na vysvědčení jedničku, za jednu chybu dvojku atd. Možná na ně bude čekat i reparát!

Albi V kostce! Města

Albi V kostce! Města

Hodnocení: 5
449 Kč 349 Kč

Dětská hra na procvičení paměti, se kterou poznáte 70 měst po celé Zemi. Zajímavé informace vás zavedou do tajů každého města. Cílem je nasbírat co nejvíce karet s obrázky měst. S touto společenskou hrou se zabaví děti již od 8 let.

Mindok 50 báječných experimentů
229 Kč

Skvělá zábava pro všechny malé experimentátory! Nech pod vodou vybuchnout barevnou sopku, vyrob si neviditelný inkoust, tančícího hada nebo déšť v kuchyni. Překvap své kamarády či sourozence zábavnými pokusy, které na první pohled vypadají jako kouzla.

Teddies Souboj mozků společenská hra
339 Kč 299 Kč

Souboj mozků je kvízová, vědomostní hra pro 2–8 hráčů. Myslíte si, že jste nejchytřejší? Nebo se naopak zbytečně podceňujete? Je tu nová společenská hra, která vás a vaše spoluhráče tak trochu prověří.

Albi Kvído - Hravá čeština
349 Kč 289 Kč

Interaktivní hra na vyjmenovaná slova. Učit se nemusí být vždy složité. Tato hra vám pomůže poznávat a zapamatovat si vyjmenovaná slova zábavným způsobem.

Granna Můj první kvíz

Granna Můj první kvíz

Hodnocení: 4,8
299 Kč

Originální vzdělávací kvíz umožňuje dětem řešit úkoly a ověřovat si správnost odpovědí, aniž by musely umět číst. Náměty otázek se týkají každodenního života, hra tak nenásilným způsobem rozvíjí slovní zásobu.

Albi Jídlo s.r.o.

Albi Jídlo s.r.o.

Hodnocení: 4,5
499 Kč 399 Kč

Také milujete skvělé jídlo, dobrou zábavu a spoustu legrace? S vašimi přáteli si nyní můžete užít vše najednou díky společenské hře Jídlo s.r.o. Hra je určená opravdu každému, nezáleží, zda jste mistr vařečky nebo jídlu fandíte jen jako strávník.

Dino AZ Kvíz Junior

Dino AZ Kvíz Junior

Hodnocení: 4,7
349 Kč 309 Kč

Dětská hra AZ Kvíz Junior je určená všem zvídavým a bystrým dětem. Princip hry vychází z oblíbené soutěže pro dospělé. Hra tak jak ji znáte z TV děti naučí spoustu nového a zajímavého.

Albi Česko Junior

Albi Česko Junior

Hodnocení: 4,7
599 Kč 499 Kč

Česko Junior je hra, která navazuje na velký úspěch hry Česko: Otázky a odpovědi, kterou si mnozí z vás velmi oblíbili. Hru jsme upravili a vytvořili 1 200 nových zajímavých otázek, které umožní hru hrát celým rodinám, včetně dětí již od deseti let.

Alexander Bezpečně na kole: řidičský průkaz
359 Kč 299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Naučte děti základní pravidla silničního provozu zábavnou formou! Bezpečně na kole – Řidičský průkaz je hra s dopravní tématikou založená na vzrušující rivalitě, kde v průběhu hry sbíráte pokuty nebo odměny a přitom se učíte pravidla provozu.

Albi iKNOW ALL IN

Albi iKNOW ALL IN

Hodnocení: 4,8
599 Kč 469 Kč

Oblíbená kvízová hra iKNOW přináší novou verzi, ve které máte na výběr ze čtyř možností. Všichni hráči odpovídají najednou. Cílem je jako první projít s vlastní hrací figurkou celé kolo na hrací desce.

VISTA Mrňousku! Ukaž!, co víš?
879 Kč 759 Kč

Budeš chytřejší než moudrá sova? Tato vědomostní hra obsahuje celkem 128 obrázkových otázek ze 16 okruhů. Pokud nebudeš znát správnou odpověď, moudrá sova ti ji zodpoví.

Albi V kostce! Praha

Albi V kostce! Praha

Hodnocení: 4,7
449 Kč 349 Kč

Seznamte se s naším hlavním městem pomocí hry Praha V kostce! obsahuje 71 karet s obrázky nejznámějších pražských památek, osobností či zajímavostí z Prahy.

Alexander Povím Ti, mami didaktická hra
199 Kč

Společenská hra Povím ti mami je didaktická hra pro děti od tří let. Princip hry spočívá ve správném sestavení karet tak, aby vznikl logický příběh.

ADC Blackfire TimeLine - Vynálezy
249 Kč 239 Kč

Vědomostní karetní hra v praktické plechové krabičce! Mohl někdo nosit džíny, když byla poprvé vydána Encyklopedie? Používal se už v té době kartáček na zuby? Hydroplán sestrojili před nebo až po těchto vynálezech?

Albi V kostce! mini První čísla
219 Kč

Zábavná hra podporující rozvoj předškoláků. Je určena pro děti od 3 let a obsahuje 24 oboustranných karet, na kterých se děti hravou formou seznámí se základními čísly. Rub a líc karet je lehce odlišný a děti si tak trénují své kognitivní funkce.

Trefl Hra 5 Sekund

Trefl Hra 5 Sekund

Hodnocení: 4,7
779 Kč 529 Kč

Dokážeš odpovědět rychle na otázku? Máš na to pouze 5 sekund a ostatní hráči čekají na tvé zaváhání! Během rychlé časomíry budeš říkat zábavné odpovědi. Pokud budeš mít štěstí, můžeš otázku posunout dalšímu hráči.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Vzdělávací a logické hry.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Vzdělávací a logické hry výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Vzdělávací a logické hry akce.