Počet nalezených produktů: 89

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Bigjigs Rail Dopravní dvouúrovňová vláčkodráha 130 dílů
3 209 Kč

2 999 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěná dopravní dvouúrovňová vláčkodráha nadchne všechny malé mašinfíry. Sada obsahuje dohromady 130 dílů, mezi které patří také několik mostů, tunel, depo, točna, překladiště a samozřejmě mašinka se třemi vagónky.


Brio 33277 Cestovatelská sada
2 949 Kč

2 599 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Postavte koleje vedoucí přes hory, les a přes most. Díky dálkovému ovladači máte plnou kontrolu nad vlakem. Jako skutečný vlak odjíždí z různých měst. Stiskněte tlačítko na střeše stanice a změňte název města. Zajistěte, aby všichni cestující nastoupili do vlaku.


Woody Vláčkodráha "Super Train" v dřevěné krabici, 170 dílů-35%
4 499 Kč

2 899 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Super Train je dřevěná vláčkodráha, ze které postavíte již skutečně obrovské město. Tento set obsahuje velké množství příslušenství, jako jsou mosty, točny, depo, tunely, značky, automobily, vlaky, nadjezdy, a další příslušenství.


Woody Vláčkodráha se skluzavkou a jeřábem-34%
1 699 Kč

1 111 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Vláčkodráha s plastovými prvky nás přenese do kamenného dolu, kde nákladní jeřáb v horní části nakládá kámen, který se po plastovém sjezdu bleskově transportuje dál. Dřevěné kolejiště lze variabilně poskládat.


Hape Vláčkodráha velká "Horský důl"-26%
4 866 Kč

3 599 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Jeďte vlakem z vrcholu hory do tmavého tunelu! Tato multifunkční dřevěná hrací sada poskytuje maximální zážitek. Obsahuje vodopád, překážkový most, jeřáb, dopravní pás a servisní stanici.


Brio WORLD 33513 Vláčkodráha se soupravou metra a nástupištěm
1 669 Kč

1 359 Kč
+ doprava zdarma

Souprava metra s nástupištěm a kolejemi potěší každého příznivce Brio vláčkodráh. Tato sada obsahuje kruhové koleje, tunel, nástupiště, metro s třemi vozy, automat na jízdenky, plánek metra a 2 figurky cestujících. Metro jezdí velmi rychle a nechybí mu zvukový a světelný doprovod.


Woody Vláčkodráha "Mašinka", 45ks-36%
1 099 Kč

699 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Tato vláčkodráha z knížky „O mašince“ obsahuje kromě vesele barevné mašinky a dvou nákladních vagónků i most, železniční přejezd a k tomu ještě stromy a domácí zvířátka. Sada je vhodná jako první vláčkodráha, ke které lze dokupovat další koleje a příslušenství.


Brio WORLD 33773 Vláčkodráha startovací sada
1 289 Kč

999 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěná vláčkodráha s osobním vlakem, tunelem a postavičkami. Součástí sady je i lavička a semafor. Tato souprava je kompatibilní s ostatními dřevěnými vláčkodráhami Brio. Části jsou vyrobeny ze dřeva s certifikátem FSC.


Bigjigs Rail Dřevěná vláčkodráha s venkovskou cestou - 80 dílů
1 629 Kč

1 499 Kč
+ doprava zdarma

Tento velký hrací set je ideálním propojením dřevěné vláčkodráhy a autodráhy Bigjigs. Vláčkodráha přirozeně navazuje na cesty pomocí mostu a přejezdu jako v našem běžném dopravním světě. Okolí doplňuje a zkrášluje místní farma, budovy, stromy a autíčka. Vláčkodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs je možno kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu.


Bino Vláčkodráha s Krtkem-42%
799 Kč

459 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Dřevěná vláčkodráha s motivem Krtečka a jeho kamarádky Myšky. Vláčkodráha lze postavit do uvavženého kruhu. Balení obsahuje podložku z folie imitující trávu, koleje, mašinku, vagónky, postavičky a další. Krásné malované motivy, tak jak je děti znají z oblíbené pohádky.


Brio WORLD 33873 Chytrý vlak s aktivními tunely SMART TECH
2 699 Kč

2 299 Kč
+ doprava zdarma

Kam vlak zamíří? A co se bude dít? To záleží jen na tobě Uspořádej tunely a nádraží a sleduj, jak tvé vlakové dobrodružství dopadne. Díky interaktivní chytré technologii vlak zastaví, zahouká, couvá, nebo zabliká. Je to na jen na tobě!


Woody Vláčkodráha osmička s elektrickou mašinkou-31%
869 Kč

599 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Dřevěná vláčkodráha ve tvaru osmičky je základní set pro malé mašinfíry. Tento set obsahuje elektrickou mašinku se zpátečkou, vagónky, stromy, domečky, auta a další příslušenství.


Brio WORLD 33512 Cestovní sada s výhybkou
3 099 Kč

2 084 Kč
+ doprava zdarma

Vláčkodráha Metro city set se zvuky a světly od firmy Brio. Tato velká vláčkodráha s výhybkami, mostem, nástupištěm, obsahuje díly pro sestavení dlouhé dráhy kolejí, kterou můžete sestavit i s vyvýšenými úseky. Součástí sady jsou vagónky, nástupiště s výtahem, semafor, značka, 2 postavičky a parádní most, přes který může vláček projíždět.


Brio Adventní kalendář 2017
949 Kč

599 Kč
+ doprava zdarma

Adventní kalendář pro malé i velké fanoušky známé skandinávské značky BRIO. Díky tomuto dárku mohou děti krátit čekání na Ježíška a každý den si obohatit sbírku své vláčkodráhy o unikátní kousky.


Brio 33424 Vláčkodráha klasická luxusní sada
2 299 Kč

1 599 Kč
+ doprava zdarma

Stejně jako skutečný vlak, tento klasický dřevěný model žene do kopce a zastaví se na stanici. A není to kouzelné, jak jsou vozy navzájem připojeny? Objevte okouzlující vláčková dobrodružství, která nikdy nekončí!


Brio WORLD 33061 Nákladní přístav, sada
1 339 Kč

999 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěná vláčkodráha od značky Brio. Sada vláčkodráhy s přístavištěm a nákladní lodí dále obsahuje jeřáb na nakládání zboží a padací most. Pozor v přístavu je vždy rušno. V sadě naleznete také mašinku s vagónkem.


Woody Vláčkodráha  "Osmička", 40 dílů
699 Kč

569 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěná vláčkodráha „Osmička“ 40 dílů je vhodná koupě jako první vláčkodráha pro ratolest. Hračka má za úkol rozvíjet dětskou motoriku a má být jednou z prvních hraček, se kterou by dítě mělo při svém vývoji přijít do styku.


Woody Vláčkodráha - Průmyslová zóna
2 669 Kč

2 299 Kč
+ doprava zdarma

Vláčkodráha s elektronickou mašinkou obsahuje celkem 200 dílů. Z této vláčkodráhy postavíte velkou průmyslovou zónu s překladištěm, dvěma jeřáby a čerpací stanicí. Tento set obsahuje velké množství příslušenství jako jsou plastové nájezdy, točna, depo, tunely, značky, automobily, vlaky, pouliční osvětlení atd.


Bino Vláčkodráha - venkov
1 199 Kč

719 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vláčkodráha dřevěná doplňky imitující venkov. Projeďte se vláčkem po kolejích okolo statku, kde se pořád něco děje. Ať už jste ze samoty, kde lišky dávají dobrou noc anebo ostřílený rodák z města, čeká vaší mašinku pozoruhodná cesta!


Bigjigs Rail Dinosauří vláčkodráha, 49 dílů
1 399 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěná dinosauří vláčkodráha značky Bigjigs Rail obsahuje 49 dílků. Skvělý set, ve kterém se železnice a dinosauři spojili v barevnou pravěkou krajinu. Set obsahuje dinosauří vlak, sopku s tunelem a skupinu dřevěných dinosaurů.


Bigjigs Rail Doprava 124 dílů
2 629 Kč

2 199 Kč
+ doprava zdarma

Vláčkodráha Doprava obsahuje 124 kusů. Jak chcete cestovat právě dnes? Tato sada poskytuje spoustu možností. Na nádraží můžete nastoupit buď do rychlovlaku nebo do místního vláčku. Nebo můžete jet autem na letiště a sledovat přistávací letadla a vrtulníky.


Bigjigs Rail Horská cesta 112 dílů
2 319 Kč

2 199 Kč
+ doprava zdarma

Vláčkodráha Horská cesta obsahuje 112 kusů. Na této vláčkodráze je spousta věcí k hraní a vidění. Vláček už od nádraží postupně stoupá přes mosty a visuté koleje do vysokých hor, z kterých pak sviští do průsmyku kolem vesnice, stromů, ovocného sadu, aut a mnoho veselých lidí.


Bigjigs Rail Město a vesnice 101 dílů
1 669 Kč

1 379 Kč
+ doprava zdarma

Vláčkodráha Město a vesnice obsahuje 101 kusů. Vláček jezdí přes město, přes most a ven do přírody, projíždí mezi stromy, domy a kolem kostela. Mezitím musí auta trpělivě čekat na vlakovém přejezdu, aby stihl vláček dorazit na nádraží přesně na čas.


Bigjigs Rail Vláčkodráha farma, 49 dílů
984 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěná vláčkodráha farma značky Bigjigs Rail obsahuje 49 dílků. Děti se díky příslušenství mohou seznámit s životem na farmě a pohrát si nejen s mašinkou ale i se zvířátky.


Bigjigs Rail Vláčkodráha - Osmička 40 dílů
819 Kč

668 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěná vláčkodráha Osmička 40 dílů je skvělá startovací sada vašeho malého mašinfíry. Sada obsahuje kleje, mašinku se třemi vagónky, autíčka, domy, panáčky a další příslušenství pro dlouhé hraní.


Bigjigs Rail Vláčkodráha s cestami
3 059 Kč

2 889 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Vláčkodráha s cestami přirozeně navazuje na cesty pomocí mostu a přejezdu jako v našem běžném dopravním světě. Neuvěřitelný dřevěný hrací set nabízí obrovský prostor pro delší nápadité hry, protože obsahuje široké spektrum vlakových a silničních dílů, vozidel, budov a doplňků.


Bigjigs Rail Vláčkodráha se stolem Město 61 dílů
3 499 Kč

3 319 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Dřevěná vláčkodráha se stolem Město obsahuje nejen cesty pro vláčky, ale také silnice pro autíčka. Hra tak nabízí mnohem více možností. Sada obsahuje dohromady 61 dílů, mezi které patří také několik mostů, tunel, domy, přistávací dráha pro vrtulník, malý trajekt a samozřejmě také obyvatelé města a další příslušenství.


Bigjigs Rail Vysutá vláčkodráha se stavebními stroji - 116 dílů
3 419 Kč

3 209 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Vysutá vláčkodráha se stavebními stroji. Jak vysoký asi tento mrakodrap bude? Dva vlaky vyvážejí materiál na stavbu celé dny, aby vynesly veškeré potřebné vybavení budovy. Mnohem větší zábava je však čeká při sjezdu dolů. K urychlení stavby může pomoci i obrovský věžový jeřáb.


Bino Vláčkodráha 70ks, na baterie-41%
1 299 Kč

759 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Postavte si velkou vláčkodráhu s množstvím příslušenství jako jsou výhybky, zatáčky, most, závory a nezbytnými doplňky pro okolí. Balení obsahuje 70 dílků. Lokomotiva je na baterie 1×1,5V AA. Baterie není součástí balení.


Bino Vláčkodráha ovál
499 Kč

330 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěný vláček s barevnými vagonky může vyrazit na cestu. Oválná vláčkodráha, jejíž části dokáže spojit snadno i malé dítě, je zábavnou hračkou pro kluky i holčičky. Součástí vláčkodráhy jsou domečky a stromky.


Brio 33010 Vláčkodráha okruh
999 Kč

649 Kč
+ doprava zdarma

Vláčkodráha vedoucí okolo lesa s vláčkem, který může přepravovat právě pokácené stromy. Touto dráhou určitě oživíte vší stávající vláčkodráhu a potěšíte malé strojvedoucí a výpravčí. Dráha je kombinovatelná se všemi vlaky BRIO a dřevěnými kolejemi BRIO.


Brio 33028 Vláčkodráha osmička
1 249 Kč

871 Kč
+ doprava zdarma

Vláčkodráha ve tvaru osmičky obsahuje lokomotivu s vagonky, stanici a stromečky. Díly jsou vyrobené z kvalitního dřeva a mají plastové doplňky. Tato souprava je kompatibilní s ostatními dřevěnými vláčkodráhami Brio.


Brio 33042 Vláčkodráha s lesem
579 Kč

464 Kč
+ doprava zdarma

Malá dřevěná vláčkodráha s mašinou a vágonkem s kládami potěší každémo malého mašinfíru. Klády můžete odvézt na pilu ke zpracování, aby si mašinka na chvíli odpočinula. Součástí setu jsou také dva stomy.


Brio 33710 Moje první elektrická vláčkodráha
1 539 Kč

1 199 Kč
+ doprava zdarma

Tato dřevěná vláčkodráha pro nejmenší je vhodná pro děti od 18 měsíců. Souprava je kompatibilní s ostatními dřevěnými vláčkodráhami Brio. Části jsou vyrobeny ze dřeva s certifikátem FSC.


Brio Vláčkodráha s parní lokomotivou
1 249 Kč

1 039 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Vláčkodráha Brio s parní lokomotivou. Pokud budete někam cestovat, nebude to tak snadné, lokomotiva je starodávná a kolenice se opravuje, proto ji budete muset opravit, aby cestující dorazili s co nejmenším spožděním!


Brio WORLD 33097 Nákladní železniční luxusní sada
4 349 Kč

2 899 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Tato velká sada vláčkodráhy s mostem obsahuje díly pro sestavení dlouhé dráhy kolejí, kterou můžete sestavit i s vyvýšenými úseky. Součástí sady je překladište s jeřábem a mechanický jeřáb, který odvede svojí práci a naloží a vyloží jakýkoliv náklad. Nákladní vlak na baterie pak náklad odveze do městečka a nákladní auta ho rozvezou kam je potřeba.


Brio WORLD 33209 Železniční a silniční cestovní sada
1 799 Kč

1 199 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěná vláčkodráha s osobním vlakem a se silnicí s autíčky. Součástí sady je i autobusová stanice a závory. Tato souprava je kompatibilní s ostatními dřevěnými vláčkodráhami Brio.


Brio WORLD 33210 Železniční a silniční nákladní sada
2 049 Kč

1 442 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěná vláčkodráha s nákladním vlakem, silnicí a autíčky. Pomocí magnetu lze náklad překládat mezi vagonem a nákladním autem. Součástí sady je podjezd a závory. Tato souprava je kompatibilní s ostatními dřevěnými vláčkodráhami Brio.


Brio WORLD 33719 Farma železnice, sada
1 149 Kč

948 Kč
+ doprava zdarma

Vláčkodráha u farmy vám umožní opustit město a vydat se na venkov. Přepravujte zvířátka do stájí na farmu. Tato sada je pěkným rozšířením kterékoliv dřevěné vláčkodráhy Brio. Sada obsahuje traktor, vagonek na přepravu zvířat, lokomotivu, stodolu s jeřábem.


Brio WORLD 33720 Safari železnice
799 Kč

591 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Vydejte se na dobrodružnou cestu po safari s vláčkodráhou BRIO. Přepravujte pasažéry, nebo zvířátka z okolí. Tato sada je pěkným rozšířením kterékoliv dřevěné vláčkodráhy BRIO. Sada obsahuje tažný vůz, vagonek, průvodce divočinou, dvě zvířátka – opice, žirafa a strom na kterém se může místní opička houpat.


Brio WORLD 33789 Stavební nákladní sada
1 388 Kč

1 199 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Dřevěná vláčkodráha patří do lesnické série. Zahrnuje lesníka s pilou a čtyřkolkou a nákladní vlak s magnetickým ramenem. Tato souprava je kompatibilní s ostatními dřevěnými vláčkodráhami Brio. Části jsou vyrobeny z dřeva s certifikátem FSC.


Brio WORLD 33790 Sada venkov s koněm
1 529 Kč

716 Kč
+ doprava zdarma

Vláčkodráha s mostem a koněm značky Brio. Vlak jezdí i na venkov. A zvláště užitečný je na přepravu koní z blízké farmy. Pro vaše dítě může tato sada sloužit jako základní řada nebo jako rozšíření již postavené trasy.


Brio WORLD 33815 Vláčkodráha s hasičskou stanicí
1 339 Kč

1 017 Kč
+ doprava zdarma

Vláčkodráha s hasičskou stanicí, vláčkem, požárním autem, které vydává zvukové a světelné efekty a doplňky. Nyní si můžeš vybrat jak uhasit plastový oheň. Dráha je kombinovatelná se všemi vlaky a dřevěnými kolejemi Brio.


Brio WORLD 33878 Vláčkodráha startovací sada nákladní vlak
1 099 Kč

750 Kč
+ doprava zdarma

Nastupovat! Postav si svůj první Svět BRIO pomocí základní sady zdvihacích a nakládacích zařízení. Plánek je přiložen u strojů. Součástí balení je jeřáb s drapákem, nákladní vůz, lokomotiva s otevírací kapotou, a vagón s nákladem.


Fisher-Price Set Lanový most
1 899 Kč

1 119 Kč
+ doprava zdarma

Cestou ze Sodoru najde Tomášek na pevnině speciální vrakoviště. Se setem TrackMaster™ Útěk z vrakoviště od Fisher-Price děti pošlou motorizovaného Tomáška nahoru na mechem pokrytou římsu. Když se zdá, že dál už jet nemůže, lanový most se sesune a on v pořádku projede!


Hape Koleje - rozšířený set
811 Kč

664 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Nechte pracovat svou fantazii a postavte si svou železnici snů. Součástí balení jsou čtyřcestné křižovatky, T-křižovatky a mnoho dalších. Doplňte svůj rozšířený set o další doplňky k vláčkodráhám a vytvořte tak dechberoucí trať.


Hape Vláček housenka - set
487 Kč

425 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Udělej místo na trati hladové housence, která už přijíždí a hledá něco chutného k jídlu! Vhodná pro hru na trati i mimo koleje. Tento housenkový vláček přináší radost, pohyb a poučení o světě v přírodě.


Hape Vláčkodráha Busy City
2 119 Kč

1 699 Kč
+ doprava zdarma

Na trati se stále něco děje! Tato kompletní sada městské železnice obsahuje osobní a nákladní vlak, stanici, automatické brány, most, signalizační zařízení, figurky a mnoho dalšího!