Bigjigs Rail Dopravní dvouúrovňová vláčkodráha 130 dílů
3 464 Kč

3 317 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěná dopravní dvouúrovňová vláčkodráha nadchne všechny malé mašinfíry. Sada obsahuje dohromady 130 dílů, mezi které patří také několik mostů, tunel, depo, točna, překladiště a samozřejmě mašinka se třemi vagónky.


Woody Vláčkodráha se skluzavkou a jeřábem
1 699 Kč

1 322 Kč
+ doprava zdarma

Vláčkodráha s plastovými prvky nás přenese do kamenného dolu, kde nákladní jeřáb v horní části nakládá kámen, který se po plastovém sjezdu bleskově transportuje dál. Dřevěné kolejiště lze variabilně poskládat.


Brio WORLD 33513 Vláčkodráha se soupravou metra a nástupištěm
1 588 Kč

1 169 Kč
+ doprava zdarma

Souprava metra s nástupištěm a kolejemi potěší každého příznivce Brio vláčkodráh. Tato sada obsahuje kruhové koleje, tunel, nástupiště, metro s třemi vozy, automat na jízdenky, plánek metra a 2 figurky cestujících. Metro jezdí velmi rychle a nechybí mu zvukový a světelný doprovod.


Woody Vláčkodráha "Mašinka", 45ks
1 099 Kč

819 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Tato vláčkodráha z knížky „O mašince“ obsahuje kromě vesele barevné mašinky a dvou nákladních vagónků i most, železniční přejezd a k tomu ještě stromy a domácí zvířátka. Sada je vhodná jako první vláčkodráha, ke které lze dokupovat další koleje a příslušenství.


Brio WORLD 33773 Vláčkodráha startovací sada
1 229 Kč

933 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěná vláčkodráha s osobním vlakem, tunelem a postavičkami. Součástí sady je i lavička a semafor. Tato souprava je kompatibilní s ostatními dřevěnými vláčkodráhami Brio. Části jsou vyrobeny ze dřeva s certifikátem FSC.


Bigjigs Rail Dřevěná vláčkodráha s venkovskou cestou - 80 dílů
1 683 Kč

1 583 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tento velký hrací set je ideálním propojením dřevěné vláčkodráhy a autodráhy Bigjigs. Vláčkodráha přirozeně navazuje na cesty pomocí mostu a přejezdu jako v našem běžném dopravním světě. Okolí doplňuje a zkrášluje místní farma, budovy, stromy a autíčka. Vláčkodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs je možno kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu.


Bino Vláčkodráha s Krtkem-58%
799 Kč

329 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Dřevěná vláčkodráha s motivem Krtečka a jeho kamarádky Myšky. Vláčkodráha lze postavit do uvavženého kruhu. Balení obsahuje podložku z folie imitující trávu, koleje, mašinku, vagónky, postavičky a další. Krásné malované motivy, tak jak je děti znají z oblíbené pohádky.


Brio WORLD 33873 Chytrý vlak s aktivními tunely SMART TECH-70%
2 679 Kč

799 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Kam vlak zamíří? A co se bude dít? To záleží jen na tobě Uspořádej tunely a nádraží a sleduj, jak tvé vlakové dobrodružství dopadne. Díky interaktivní chytré technologii vlak zastaví, zahouká, couvá, nebo zabliká. Je to na jen na tobě!


Brio WORLD 33512 Cestovní sada s výhybkou
2 935 Kč

1 999 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Vláčkodráha Metro city set se zvuky a světly od firmy Brio. Tato velká vláčkodráha s výhybkami, mostem, nástupištěm, obsahuje díly pro sestavení dlouhé dráhy kolejí, kterou můžete sestavit i s vyvýšenými úseky. Součástí sady jsou vagónky, nástupiště s výtahem, semafor, značka, 2 postavičky a parádní most, přes který může vláček projíždět.


Brio Adventní kalendář 2017
949 Kč

599 Kč
+ doprava zdarma

Adventní kalendář pro malé i velké fanoušky známé skandinávské značky BRIO. Díky tomuto dárku mohou děti krátit čekání na Ježíška a každý den si obohatit sbírku své vláčkodráhy o unikátní kousky.


Brio WORLD 33061 Nákladní přístav, sada
1 359 Kč

1 000 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Dřevěná vláčkodráha od značky Brio. Sada vláčkodráhy s přístavištěm a nákladní lodí dále obsahuje jeřáb na nakládání zboží a padací most. Pozor v přístavu je vždy rušno. V sadě naleznete také mašinku s vagónkem.


Bigjigs Rail Vláčkodráha pro holky - princezny
1 491 Kč

1 359 Kč
+ doprava zdarma

Že jsou vláčkodráhy jen pro kluky? Tato originální vláčkodráha pro malé slečny vás přesvědčí o opaku. Je dodávána s veškerým příslušenstvím v dívčích princeznovských barvách.


Rappa Vlak České dráhy se zvukem a světlem
429 Kč

399 Kč
+ doprava zdarma

Sada s originálním vlakem od Českých drah obsahuje lokomotivu se dvěma vagóny i vláčkodráhu skládající se z 12ti zahnutých a 8mi rovných kolejí. Vlak vydává zvuk a svítí.


Brio WORLD 33210 Železniční a silniční nákladní sada
1 839 Kč

1 459 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěná vláčkodráha s nákladním vlakem, silnicí a autíčky. Pomocí magnetu lze náklad překládat mezi vagonem a nákladním autem. Součástí sady je podjezd a závory. Tato souprava je kompatibilní s ostatními dřevěnými vláčkodráhami Brio.


Woody Vláčkodráha ZOO s vláčkem a zvířaty
999 Kč

782 Kč
+ doprava zdarma

Vláčkodráha tvoří komplet zoologickou zahradu i s vláčkem pro přepravu zvířat, s parkovištěm a vstupem do ZOO. Sada je vhodná jako první vláčkodráha, ke které lze dokupovat další koleje a příslušenství.


Rappa Vlak žlutý RegioJet se zvukem a světlem
374 Kč
362 Kč
+ doprava zdarma

Originální žlutý vlak RegioJet od Student Agency. Sada obsahuje žlutou lokomotivu a žlutý vagón a koleje, ze kterých lze vytvořit kolejiště. Vlak vydává zvuk a svítí.


Hape Vláčkodráha Busy City
2 115 Kč

1 599 Kč
+ doprava zdarma

Na trati se stále něco děje! Tato kompletní sada městské železnice obsahuje osobní a nákladní vlak, stanici, automatické brány, most, signalizační zařízení, figurky a mnoho dalšího!


Bigjigs Rail Vláčkodráha se stolem Město 61 dílů
3 688 Kč

3 179 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Dřevěná vláčkodráha se stolem Město obsahuje nejen cesty pro vláčky, ale také silnice pro autíčka. Hra tak nabízí mnohem více možností. Sada obsahuje dohromady 61 dílů, mezi které patří také několik mostů, tunel, domy, přistávací dráha pro vrtulník, malý trajekt a samozřejmě také obyvatelé města a další příslušenství.


Hape Vláčkodráha Důlní set
1 850 Kč

1 609 Kč
+ doprava zdarma

Tato realistická železniční souprava obsahuje pracovní magnetický jeřáb s otočným ramenem. Použijte jej a zajistěte, aby byl provoz na kolejích plynulý. Zvedněte náklad ze zadní části vagónu a přeložte jej do jiného nákladního vlaku.


Fisher-Price V dračích spárech
1 199 Kč

999 Kč
+ doprava zdarma

Tomáš profičí zatáčkou a vyjede drakovi po hřbetu až do tlamy. Jak Tomáš vyjede drakovi z čelistí, drak se nakloní a Tomáš sjede po ohnivých kolejích, roztočí ohnivou kouli a způsobí zřícení úbočí hory. Za další zatáčkou uvidí, že zhroucená část hory vyplnila mezeru v trati a odhalila skrytý tunel, kterým se Tomáš může vrátit zpět na hlavní trať a zdolat draka znovu.


Hape Vláčkodráha Grand City
2 643 Kč

2 133 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Vláčkodráha Grand City představuje velké dvouúrovňové vlakové nádraží s výtahem. Přes jízdenky je možné rozsvítit projekci pěti měst. Dále je možné mikrofonem nahrát vzkaz pro cestující či rozsvítit světlo v horním patře.


Brio WORLD 33052 Luxusní železniční sada
7 599 Kč

5 776 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Velká sada vláčkodráhy se zvuky a světly obsahuje díly pro sestavení dlouhé dráhy kolejí s vyvýšenými úseky. Součástí sady jsou velké mosty, tunely, stanice s výtahem, nákladní vlak, osobní vlak, jeřáb v přístavišti nebo nákladní loď.


Teddies Vlak a 4 vagóny s kolejemi
299 Kč

219 Kč
+ doprava zdarma

Součástí této krásné vláčkodráhy se světelnými efekty je detailně propracovaná parní lokomotiva s jedním nákladním a dvěma pasažérskými vozy a také sada kolejnic.


Bino Vláčkodráha ovál-74%
499 Kč

129 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Dřevěný vláček s barevnými vagonky může vyrazit na cestu. Oválná vláčkodráha, jejíž části dokáže spojit snadno i malé dítě, je zábavnou hračkou pro kluky i holčičky. Součástí vláčkodráhy jsou domečky a stromky.


Bigjigs Rail Vláčkodráha - Osmička 40 dílů
815 Kč

699 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dřevěná vláčkodráha Osmička 40 dílů je skvělá startovací sada vašeho malého mašinfíry. Sada obsahuje kleje, mašinku se třemi vagónky, autíčka, domy, panáčky a další příslušenství pro dlouhé hraní.


Brio 33916 Venkovská sada
1 939 Kč

1 499 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Venkovská sada obsahuje kromě žlutého farmářského vlaku s kravičkou i klasický osobní vlak s cestujícími. Ti mohou z vlaku vystoupit, procházet se přírodou a obdivovat krásy venkova.


Fisher-Price Základní dráha s mašinkou
999 Kč

849 Kč
+ doprava zdarma

Je tu nový set s vodojemem! Bez vody není pára a lokomotiva Percy se už nemůže dočkat doplnění. Vodojemy jsou nejen důležitou součástí ostrova Sodor, ale také hlavním kouskem tohoto úžasného herního setu.


Bigjigs Rail Vláčkodráha farma, 49 dílů
1 039 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěná vláčkodráha farma značky Bigjigs Rail obsahuje 49 dílků. Děti se díky příslušenství mohou seznámit s životem na farmě a pohrát si nejen s mašinkou ale i se zvířátky.


Little Tikes Bláznivý vláček
859 Kč

759 Kč
+ doprava zdarma

Pronásledujte a chyťte tu nejbláznivější nejdivočejší a nejchytřejší hračku ve městě! Ke spuštění vlaku stačí jen stisknout tlačítko. Tak jak se vlak pohybuje po kolejích, koleje se hýbou a přetáčí všude kolem, což děti nabádá k pohybu a pronásledování hračky! Vlak občas náhodně změní směr, což způsobí, že se bude pohybovat v nepředvídatelných směrech a udrží tak pozornost dětí!


Teddies Vlak/Vláček s vagónky a zvířátky
459 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

S pestrobarevným vláčkem s vagónky potěší všechny malé děti. Ve vláčku se vezou sloník a kravička, při jízdě hračka vydává světelné a zvukové efekty, které zpestří každou hru.


Marionette Vláčkodráha 19 dílů, dřevěná
399 Kč

341 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Vláčkodráha je velmi oblíbenou hračkou, představující neodmyslitelnou součást života mnoha dětí. Hraní s vláčkodráhou rozvíjí motorické schopnosti dítěte. Všechny díly jsou vyrobeny z kvalitního dřeva.


Eddy Toys Vláček hrací set 11 dílů + 8 kolejnic, žlutá
338 Kč
329 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Každého malého strojvůdce zaujme hrací sada obsahující lokomotivu, vagón, doplňky a koleje. Lokomotiva je napájena bateriemi. Všechny části sady jsou vyrobeny z pevného plastu.


Lamps Dráha s mašinkou 708 cm
499 Kč

429 Kč
+ doprava zdarma

Připravte se na divokou jízdu s touto jedinečnou vláčkodráhou, která se skládá ze 114 dílků. Celková délka trati je 708 cm a lze na ní stavět také otáčky o 360 stupňů. Vláček při jízdě svítí.


Brio WORLD 33720 Safari železnice
799 Kč

589 Kč
+ doprava zdarma

Vydejte se na dobrodružnou cestu po safari s vláčkodráhou BRIO. Přepravujte pasažéry, nebo zvířátka z okolí. Tato sada je pěkným rozšířením kterékoliv dřevěné vláčkodráhy BRIO. Sada obsahuje tažný vůz, vagonek, průvodce divočinou, dvě zvířátka – opice, žirafa a strom na kterém se může místní opička houpat.


Maxim Vláčkodráha - 60 kusů
1 319 Kč

999 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tahle stavebnice nabízí začínajícím stavitelům železnice postavit kompletní malé město s několika důležitými budovami, tunely a mosty. Figurky symbolizují život na malém městě. Vysoký visutý most je opravdovou dominantou tohoto města, ve kterém se toho dá spoustu zažít.


Brio 33042 Vláčkodráha s lesem
579 Kč

429 Kč
+ doprava zdarma

Malá dřevěná vláčkodráha s mašinou a vágonkem s kládami potěší každémo malého mašinfíru. Klády můžete odvézt na pilu ke zpracování, aby si mašinka na chvíli odpočinula. Součástí setu jsou také dva stomy.


Brio WORLD 33209 Železniční a silniční cestovní sada
1 749 Kč

1 289 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Dřevěná vláčkodráha s osobním vlakem a se silnicí s autíčky. Součástí sady je i autobusová stanice a závory. Tato souprava je kompatibilní s ostatními dřevěnými vláčkodráhami Brio.


Unico Plus Motorový vláček se zvuky, elektrický
1 129 Kč
1 099 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Elektrická vláčkodráha ve tvaru „kruhu“ je nově vybavena zvukovým efektem. Vláčkodráha obsahuje všechno zobrazené příslušenství. Vydej se na cestu se svým novým vláčkem a staň se opravdovým mašinfírou.


Teddies Vlak 18cm + 3 vagóny s kolejemi 16ks
529 Kč

340 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Každý malý průvodčí potřebuje svou vláčkodráhu. Sada vláčku s vagónky a kolejnicemi ze kterých se dá složit dráha ve tvaru kruhu. Mašinka je na baterie a vydává zvukové a světelné efekty.


Lamps Vlaková souprava baterie
329 Kč

299 Kč
+ doprava zdarma

Vlaková sada plastová pro malé mašinfíry se skvěle hodí do menšího pokojíku. Plastová sada obsahuje krásnou parní lokomotivu, který vydává zvuky a svítí na cestu, cisternu a otevřený vagón.


Brio WORLD 33097 Nákladní železniční luxusní sada
3 922 Kč

2 975 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tato velká sada vláčkodráhy s mostem obsahuje díly pro sestavení dlouhé dráhy kolejí, kterou můžete sestavit i s vyvýšenými úseky. Součástí sady je překladište s jeřábem a mechanický jeřáb, který odvede svojí práci a naloží a vyloží jakýkoliv náklad. Nákladní vlak na baterie pak náklad odveze do městečka a nákladní auta ho rozvezou kam je potřeba.


Hape Koleje - rozšířený set
811 Kč

609 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Nechte pracovat svou fantazii a postavte si svou železnici snů. Součástí balení jsou čtyřcestné křižovatky, T-křižovatky a mnoho dalších. Doplňte svůj rozšířený set o další doplňky k vláčkodráhám a vytvořte tak dechberoucí trať.


Brio WORLD 33208 Železniční a silniční sada s jeřábem
1 749 Kč

1 529 Kč
+ doprava zdarma

Velká vláčkodráha má silný mechanický jeřáb, který vždy odvede svou práci na jedničku. Vyzvedne náklad z dorazivších vlaků a naloží jej na náklaďáky. Vlaky náklad do městečka přivezou a náklaďáky rozvezou kam je třeba.


Bigjigs Rail Doprava 124 dílů
2 665 Kč

2 545 Kč
+ doprava zdarma

Vláčkodráha Doprava obsahuje 124 kusů. Jak chcete cestovat právě dnes? Tato sada poskytuje spoustu možností. Na nádraží můžete nastoupit buď do rychlovlaku nebo do místního vláčku. Nebo můžete jet autem na letiště a sledovat přistávací letadla a vrtulníky.


Hape Vláčkodráha - Horský důl střední
3 965 Kč

3 267 Kč
+ doprava zdarma

Odvezte vlak z povrchového prostředí hluboko do dolu. Tato víceúrovňová hrací plocha poskytuje kompletní dřevěnou dráhu a obsahuje jeřáb,dva vlaky, lanový most, varovný zvon, závěsné dveře a bezpečnostní vrata. Ulehči práci horníkům a zapřáhni všechny vagónky.


Maxim Vláčkodráha - Přímořské město - 80 ks
1 599 Kč

1 218 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tento velký set obsahuje celkem 80 dílů . Dominantou vláčkodráhy je visutý most nad přímořským městečkem. Součástí je spousta zajímavých doplňků včetně domů, aut či postaviček.