Woody Vláčkodráha se skluzavkou a jeřábem
1 699 Kč 1 259 Kč

Vláčkodráha s plastovými prvky nás přenese do kamenného dolu, kde nákladní jeřáb v horní části nakládá kámen, který se po plastovém sjezdu bleskově transportuje dál. Dřevěné kolejiště lze variabilně poskládat.

Fisher-Price Základní dráha s mašinkou-42%
999 Kč 579 Kč

Akce

Je tu nový set s vodojemem! Bez vody není pára a lokomotiva Percy se už nemůže dočkat doplnění. Vodojemy jsou nejen důležitou součástí ostrova Sodor, ale také hlavním kouskem tohoto úžasného herního setu.

Hape Vláčkodráha Grand City
2 643 Kč 1 559 Kč

Vláčkodráha Grand City představuje velké dvouúrovňové vlakové nádraží s výtahem. Přes jízdenky je možné rozsvítit projekci pěti měst. Dále je možné mikrofonem nahrát vzkaz pro cestující či rozsvítit světlo v horním patře.

Woody Vláčkodráha MAXI, 120 dílů
1 699 Kč 1 259 Kč

Vláčkodráha Maxi obsahuje 120 dílů dřevěných kolejí, vláčků a dalšího příslušenství. Dráhu lze postavit pokaždé jinak. Můžete kombinovat s jinou vláčkodráhou nebo stavebnicí, například se silnicí.

Rappa Vlak České dráhy se zvukem a světlem
599 Kč 509 Kč

Sada s originálním vlakem od Českých drah obsahuje lokomotivu se dvěma vagóny i vláčkodráhu skládající se z 12ti zahnutých a 8mi rovných kolejí. Vlak vydává zvuk a svítí.

Bigjigs Rail Vláčkodráha se stolem Město 59 dílů
3 688 Kč 3 399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dřevěná vláčkodráha se stolem Město obsahuje nejen cesty pro vláčky, ale také silnice pro autíčka. Hra tak nabízí mnohem více možností. Sada obsahuje dohromady 59 dílů, mezi které patří také několik mostů, tunel, domy, přistávací dráha pro vrtulník, malý trajekt a samozřejmě také obyvatelé města a další příslušenství.

Brio WORLD 33513 Vláčkodráha se soupravou metra a nástupištěm
1 588 Kč 1 379 Kč

Souprava metra s nástupištěm a kolejemi potěší každého příznivce Brio vláčkodráh. Tato sada obsahuje kruhové koleje, tunel, nástupiště, metro s třemi vozy, automat na jízdenky, plánek metra a 2 figurky cestujících. Metro jezdí velmi rychle a nechybí mu zvukový a světelný doprovod.

Fisher-Price V dračích spárech-41%
1 199 Kč 699 Kč

Akce

Tomáš profičí zatáčkou a vyjede drakovi po hřbetu až do tlamy. Jak Tomáš vyjede drakovi z čelistí, drak se nakloní a Tomáš sjede po ohnivých kolejích, roztočí ohnivou kouli a způsobí zřícení úbočí hory. Za další zatáčkou uvidí, že zhroucená část hory vyplnila mezeru v trati a odhalila skrytý tunel, kterým se Tomáš může vrátit zpět na hlavní trať a zdolat draka znovu.

Woody Vláčkodráha s hlavním nádražím, 130 dílů
2 799 Kč 2 449 Kč

Velká vláčkodráha s originálním příslušenstvím navrženým českým designérem. Balení obsahuje 130 dílů. Dráhu lze postavit pokaždé jinak a jednotlivé díly je možné kombinovat i s ostatními vláčkodráhami dostupnými na našem trhu. Součástí balení jsou koleje, vláčky, ale i nádraží, tunel, most a další příslušenství jako například stromy, značky či domy.

Bigjigs Rail Horská cesta 112 dílů
2 490 Kč 2 199 Kč

Vláčkodráha Horská cesta obsahuje 112 kusů. Na této vláčkodráze je spousta věcí k hraní a vidění. Vláček už od nádraží postupně stoupá přes mosty a visuté koleje do vysokých hor, z kterých pak sviští do průsmyku kolem vesnice, stromů, ovocného sadu, aut a mnoho veselých lidí.

Wiky Vláčkodráha se zvířátky
539 Kč 399 Kč

Vláčkodráha se zvířátky potěší každého malého milovníka mašinek. Roztomilá zvířátka při jízdě poskakují do rytmu veselé melodie vláčku.

Bino Vláčkodráha 80 ks na baterie
1 779 Kč 899 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Postavte si vláčkodráhu s mnoha doplňky zcela podle vašich představ. Jednotlivé dílky lze libovolně přestavovat. Součástí je příslušenství jako helikoptéra s přistávacím portem, výhybky, železniční most, různé zatáčky, závory, figurky či stromky.

Fisher-Price Zřícení jeskyně
1 699 Kč 1 299 Kč

Užijte si spoustu zábavy s tímto herním setem, který ukrývá celou řadu parádních vychytávek. Socha v nadživotní velikosti ukrývá drahokam. Zatímco mašinka Tomáš jede výtahem nahoru, odhalí tento vzácný drahokam. Vyjměte ho a použijte jej jako jeden z padajících balvanů.

Fisher-Price Dráha s dinosaurem-55%
899 Kč 399 Kč

Akce

Tomáš sní o vzrušujících dobrodružstvích s dinosaury! Napínavá dinosauří dráha, na které zažije Tomáš svá další neuvěřitelná dobrodružství. Stihne Tomáš ujet, nebo ho zavalí balvan? Součástí balení je i lokomotiva Tomáš a jeden vagónek.

Bigjigs Rail Město a vesnice 101 dílů
1 683 Kč 1 599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vláčkodráha Město a vesnice obsahuje 101 kusů. Vláček jezdí přes město, přes most a ven do přírody, projíždí mezi stromy, domy a kolem kostela. Mezitím musí auta trpělivě čekat na vlakovém přejezdu, aby stihl vláček dorazit na nádraží přesně na čas.

Fisher-Price Super transportér-41%
1 699 Kč 999 Kč

Akce

Senzační transportér! Další skvělá zábava od Mašinky Tomáše. V herním setu najdete koleje, které jsou kompatibilní se všemi sestavami. Je zde i přistávací plocha pro vrtulníky a odnímatelná pohyblivá postavička. Součástí je také jedna kovová mašinka a dvě minimašinky.

Bigjigs Rail Dřevěná vláčkodráha s venkovskou cestou - 80 dílů
1 683 Kč 1 539 Kč

Tento velký hrací set je ideálním propojením dřevěné vláčkodráhy a autodráhy Bigjigs. Vláčkodráha přirozeně navazuje na cesty pomocí mostu a přejezdu jako v našem běžném dopravním světě. Okolí doplňuje a zkrášluje místní farma, budovy, stromy a autíčka. Vláčkodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs je možno kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu.

Brio WORLD 33719 Farma železnice, sada
1 299 Kč 969 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vláčkodráha u farmy vám umožní opustit město a vydat se na venkov. Přepravujte zvířátka do stájí na farmu. Tato sada je pěkným rozšířením kterékoliv dřevěné vláčkodráhy Brio. Sada obsahuje traktor, vagonek na přepravu zvířat, lokomotivu, stodolu s jeřábem.

Fisher-Price Jeřáb Cassia
1 199 Kč 999 Kč

Novinka

Jeřáb Cassia je jedinečná hračka, která ožívá až v rukou dětí. Tomáš totiž musí dopravit speciální zásilku plnou avokád a jen Jeřáb Cassia mu s tím může pomoci! Set obsahuje také Tomáše s motorovým pohonem, který zaručí, že zásilku doveze neúnavně až do cíle.

Brio WORLD 33773 Vláčkodráha startovací sada
1 229 Kč 829 Kč

Dřevěná vláčkodráha s osobním vlakem, tunelem a postavičkami. Součástí sady je i lavička a semafor. Tato souprava je kompatibilní s ostatními dřevěnými vláčkodráhami Brio. Části jsou vyrobeny ze dřeva s certifikátem FSC.

Brio WORLD 33815 Vláčkodráha s hasičskou stanicí
1 273 Kč 929 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vláčkodráha s hasičskou stanicí, vláčkem, požárním autem, které vydává zvukové a světelné efekty a doplňky. Nyní si můžeš vybrat jak uhasit plastový oheň. Dráha je kombinovatelná se všemi vlaky a dřevěnými kolejemi Brio.

Bino Vláčkodráha ovál

Bino Vláčkodráha ovál

Hodnocení: 4,9
499 Kč 359 Kč

Dřevěný vláček s barevnými vagonky může vyrazit na cestu. Oválná vláčkodráha, jejíž části dokáže spojit snadno i malé dítě, je zábavnou hračkou pro kluky i holčičky. Součástí vláčkodráhy jsou domečky a stromky.

Fisher-Price Diesel a výbuch tunelu - Herní set
899 Kč 799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Předškoláci si zamilují posílání rošťácké mašinky Diesela z kopce dolů a to, jak dokáže prorazit zablokovaný tunel. To vše zažijí s tímto hracím setem Mašinky Tomáše a jeho přátel od Fisher-Price. Obsahuje 137 cm dlouhou vyvýšenou dráhu a tunel s kameny blokujícími koleje.

Maxim Vláčkodráha Kris Kros 40 ks
659 Kč 489 Kč

Stavebnice, která nastartuje zábavu spojenou se zážitky na železnici. S vláčkodráhou se dá vaše mini město průběžně obohacovat celou řadou doplňků, které z vás udělají velké stavitele železnic, strojvedoucí, záchranáře, policisty a starosty měst.

Lamps Vlaková sada
719 Kč 529 Kč

Připravte se na divokou jízdu s touto jedinečnou vlakovou soupravou a s rychlovlakem. Tato dráha potěší každého malého strojvůdce. U dětí se rozvíjí jemná motorika.

Little Tikes Bláznivý vláček
859 Kč

Pronásledujte a chyťte tu nejbláznivější nejdivočejší a nejchytřejší hračku ve městě! Ke spuštění vlaku stačí jen stisknout tlačítko. Tak jak se vlak pohybuje po kolejích, koleje se hýbou a přetáčí všude kolem, což děti nabádá k pohybu a pronásledování hračky! Vlak občas náhodně změní směr, což způsobí, že se bude pohybovat v nepředvídatelných směrech a udrží tak pozornost dětí!

Eddy Toys Vláček hrací set 11 dílů + 8 kolejnic, černá
338 Kč 329 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Každého malého strojvůdce zaujme hrací sada obsahující lokomotivu, vagón, doplňky a koleje. Lokomotiva je napájena bateriemi. Všechny části sady jsou vyrobeny z pevného plastu.

Bigjigs Rail Vláčkodráha - Osmička 25 dílů
815 Kč 689 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dřevěná vláčkodráha Osmička 25 dílů je skvělá startovací sada vašeho malého mašinfíry. Sada obsahuje koleje, mašinku s vagónky, panáčky a další příslušenství pro dlouhé hraní.

Fisher-Price Postav si dráhu-33%
1 499 Kč 999 Kč

Akce

Koleje jsou důležitou součástí ostrova Sodor, ale také hlavním kouskem tohoto úžasného herního setu. Mnoho zábavy zažijete s tímto novým setem v plastové bedýnce.

Lamps Dráha s mašinkou 708 cm
499 Kč 369 Kč

Připravte se na divokou jízdu s touto jedinečnou vláčkodráhou, která se skládá ze 114 dílků. Celková délka trati je 708 cm a lze na ní stavět také otáčky o 360 stupňů. Vláček při jízdě svítí.

Little Dutch Vláček s dráhou - růžová
519 Kč 509 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tento set vláčkodráhy zabaví dítě na dlouhé hodiny. Mašinka a vagóny se dají variabilně spojit díky magnetu. Stačí spojit kolejnice a jízda může začít. Vhodné pro všechny malé začínající strojvůdce.

Brio WORLD 33097 Nákladní železniční luxusní sada
3 922 Kč 3 049 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tato velká sada vláčkodráhy s mostem obsahuje díly pro sestavení dlouhé dráhy kolejí, kterou můžete sestavit i s vyvýšenými úseky. Součástí sady je překladište s jeřábem a mechanický jeřáb, který odvede svojí práci a naloží a vyloží jakýkoliv náklad. Nákladní vlak na baterie pak náklad odveze do městečka a nákladní auta ho rozvezou kam je potřeba.

Bigjigs Rail Vláčkodráha s cestami
3 099 Kč 2 899 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vláčkodráha s cestami přirozeně navazuje na cesty pomocí mostu a přejezdu jako v našem běžném dopravním světě. Neuvěřitelný dřevěný hrací set nabízí obrovský prostor pro delší nápadité hry, protože obsahuje široké spektrum vlakových a silničních dílů, vozidel, budov a doplňků.

Pequetren Articulated train - Talgo - historický osobní vlak
1 389 Kč 1 299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kovový osobní vlak na baterie se skládá z lokomotivy a tří vagonů a jezdí po trati dlouhé 5,8 metrů. Součástí sady jsou i dvě výhybky a nakolejovač – pomůcka pro snazší nasazení vlaku na trať. Talgo je lehký článkový vlak s pasivním naklápěním provozovaný dráhami Renfe.

Pequetren Cercanías Renfe - osobní vlak
1 249 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Cercanías je španělský osobní vlak provozovaný španělskou železniční společností Renfe. Kovový osobní vlak na baterie se světly, 3 vagóny a železniční stanicí. Vlak jezdí po trati dlouhé 3,9 metrů.

Maxim Vláčkodráha - Přímořské město - 80 ks
1 599 Kč 1 099 Kč

Tento velký set obsahuje celkem 80 dílů . Dominantou vláčkodráhy je visutý most nad přímořským městečkem. Součástí je spousta zajímavých doplňků včetně domů, aut či postaviček.

Pequetren Alvia S-130 - osobní vlak
1 999 Kč 1 799 Kč

Osobní vlak na baterie, který má dvě lokomotivy, tunel, přejezd, kolejnice, dopravní provoz. Vlak jezdí po trati dlouhé 6,6 metrů. Alvia S je vlak provozovaný španělskými dráhami Renfe.

Woody Adventní kalendář

Woody Adventní kalendář

Hodnocení: 4,3
799 Kč 499 Kč

V tomto kalendáři naleznete exkluzivní díly k dřevěným vláčkodráhám, které sami o sobě po otevření posledního okénka tvoří herní set. Součástí tohoto setu je i obal, který se stává herní plochou. Za 24 okénky se totiž skrývá kompletní hrací scéna s mašinkou, zvířátky, postavičkami, vláčky a dalším.

Hape Vláčkodráha - Horský důl střední
3 965 Kč 3 267 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Odvezte vlak z povrchového prostředí hluboko do dolu. Tato víceúrovňová hrací plocha poskytuje kompletní dřevěnou dráhu a obsahuje jeřáb,dva vlaky, lanový most, varovný zvon, závěsné dveře a bezpečnostní vrata. Ulehči práci horníkům a zapřáhni všechny vagónky.

Mattel Opičí palác

Mattel Opičí palác

Hodnocení: 5
1 199 Kč 1 029 Kč

S tímto setem ožívají Tomášova dobrodružství z 22. série, ve které prozkoumává tajemný Opičí palác. Když Tomáš s nákladem projede pod liánami, z paláce vyskočí opička a začne se na nich houpat.

Bino Vláčkodráha s Krtkem
799 Kč 499 Kč

Dřevěná vláčkodráha s motivem Krtečka a jeho kamarádky Myšky. Vláčkodráha lze postavit do uvavženého kruhu. Balení obsahuje podložku z folie imitující trávu, koleje, mašinku, vagónky, postavičky a další. Krásné malované motivy, tak jak je děti znají z oblíbené pohádky.

Brio 33906 Přeprava zvířat
989 Kč 599 Kč

Díky tomuto setu můžete přepravit zvířata na pastvu, kam jen bude třeba. Červená mašina naloží do speciálně upraveného žlutého vagónu kravičku a po dřevěných kolejích vedoucích skrz i přes tunel ji doveze tam, kde je tráva nejčerstvější.

Brio 33916 Venkovská sada
1 939 Kč 1 403 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Venkovská sada obsahuje kromě žlutého farmářského vlaku s kravičkou i klasický osobní vlak s cestujícími. Ti mohou z vlaku vystoupit, procházet se přírodou a obdivovat krásy venkova.

Brio World 33960 Safari sada
1 659 Kč 1 179 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

26-dílná safari sada, která se skládá z vlaků, tratí, zvířat, hlídače a krajiny. Postavte si dráhu skrz safari, použijte jezírko s jeskyní, horu i stromeček. Můžete pozorovat zvířata a natáčet je na kameru. Lev, žirafa a hroch se potulují kolem projíždějícího vlaku – jejich tělo je vyrobeno z masivního dřeva a hlava je z kvalitního výrazně barevného plastu. Sada je kompatibilní s vláčkodráhou BRIO World.

Hape Vláčkodráha - Horský důl menší
2 643 Kč 2 009 Kč

Odvezte vlak z povrchového prostředí hluboko do dolu. Tato víceúrovňová hrací plocha poskytuje kompletní dřevěnou dráhu a obsahuje jeřáb, lanový most, houpací dveře a varovný zvonek. Ulehči práci horníkům a zapřáhni všechny vagónky.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Vláčkodráhy.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Vláčkodráhy výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Vláčkodráhy akce.