Rappa Vlak České dráhy se zvukem a světlem-25%
599 Kč 449 Kč

Akce

Sada s originálním vlakem od Českých drah obsahuje lokomotivu se dvěma vagóny i vláčkodráhu skládající se z 12ti zahnutých a 8mi rovných kolejí. Vlak vydává zvuk a svítí.

Hape Vláčkodráha Grand City-24%
2 643 Kč 1 999 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Vláčkodráha Grand City představuje velké dvouúrovňové vlakové nádraží s výtahem. Přes jízdenky je možné rozsvítit projekci pěti měst. Dále je možné mikrofonem nahrát vzkaz pro cestující či rozsvítit světlo v horním patře.

Woody Vláčkodráha se skluzavkou a jeřábem
1 699 Kč 1 322 Kč
+ doprava zdarma

Vláčkodráha s plastovými prvky nás přenese do kamenného dolu, kde nákladní jeřáb v horní části nakládá kámen, který se po plastovém sjezdu bleskově transportuje dál. Dřevěné kolejiště lze variabilně poskládat.

Bino Vláčkodráha 70ks, na baterie-30%
1 299 Kč 899 Kč

Akce

Postavte si velkou vláčkodráhu s množstvím příslušenství jako jsou výhybky, zatáčky, most, závory a nezbytnými doplňky pro okolí. Balení obsahuje 70 dílků. Lokomotiva je na baterie 1×1,5V AA. Baterie není součástí balení.

Bigjigs Rail Město a vesnice 101 dílů
1 697 Kč
+ doprava zdarma

Vláčkodráha Město a vesnice obsahuje 101 kusů. Vláček jezdí přes město, přes most a ven do přírody, projíždí mezi stromy, domy a kolem kostela. Mezitím musí auta trpělivě čekat na vlakovém přejezdu, aby stihl vláček dorazit na nádraží přesně na čas.

Hape Vláčkodráha velká "Horský důl"
4 866 Kč 4 229 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Jeďte vlakem z vrcholu hory do tmavého tunelu! Tato multifunkční dřevěná hrací sada poskytuje maximální zážitek. Obsahuje vodopád, překážkový most, jeřáb, dopravní pás a servisní stanici.

Woody Vláčkodráha osmička s elektrickou mašinkou
869 Kč 759 Kč

Dřevěná vláčkodráha ve tvaru osmičky je základní set pro malé mašinfíry. Tento set obsahuje elektrickou mašinku se zpátečkou, vagónky, stromy, domečky, auta a další příslušenství.

Hape Vláčkodráha - Horský důl menší-31%
2 643 Kč 1 799 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Odvezte vlak z povrchového prostředí hluboko do dolu. Tato víceúrovňová hrací plocha poskytuje kompletní dřevěnou dráhu a obsahuje jeřáb, lanový most, houpací dveře a varovný zvonek. Ulehči práci horníkům a zapřáhni všechny vagónky.

Bigjigs Rail Vláčkodráha farma, 49 dílů
1 039 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěná vláčkodráha farma značky Bigjigs Rail obsahuje 49 dílků. Děti se díky příslušenství mohou seznámit s životem na farmě a pohrát si nejen s mašinkou ale i se zvířátky.

Rappa Vlak žlutý RegioJet se zvukem a světlem
374 Kč 362 Kč

Originální žlutý vlak RegioJet od Student Agency. Sada obsahuje žlutou lokomotivu a žlutý vagón a koleje, ze kterých lze vytvořit kolejiště. Vlak vydává zvuk a svítí.

Fisher-Price Zřícení jeskyně
1 699 Kč 1 499 Kč
+ doprava zdarma

Užijte si spoustu zábavy s tímto herním setem, který ukrývá celou řadu parádních vychytávek. Socha v nadživotní velikosti ukrývá drahokam. Zatímco mašinka Tomáš jede výtahem nahoru, odhalí tento vzácný drahokam. Vyjměte ho a použijte jej jako jeden z padajících balvanů.

Bino Vláčkodráha 80 ks na baterie-40%
1 650 Kč 989 Kč

Akce

Postavte si vláčkodráhu s mnoha doplňky zcela podle vašich představ. Jednotlivé dílky lze libovolně přestavovat. Součástí je příslušenství jako helikoptéra s přistávacím portem, výhybky, železniční most, různé zatáčky, závory, figurky či stromky.

Brio WORLD 33097 Nákladní železniční luxusní sada
3 922 Kč 3 269 Kč
+ doprava zdarma

Tato velká sada vláčkodráhy s mostem obsahuje díly pro sestavení dlouhé dráhy kolejí, kterou můžete sestavit i s vyvýšenými úseky. Součástí sady je překladište s jeřábem a mechanický jeřáb, který odvede svojí práci a naloží a vyloží jakýkoliv náklad. Nákladní vlak na baterie pak náklad odveze do městečka a nákladní auta ho rozvezou kam je potřeba.

Bigjigs Rail Dopravní dvouúrovňová vláčkodráha 130 dílů
3 464 Kč 3 317 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěná dopravní dvouúrovňová vláčkodráha nadchne všechny malé mašinfíry. Sada obsahuje dohromady 130 dílů, mezi které patří také několik mostů, tunel, depo, točna, překladiště a samozřejmě mašinka se třemi vagónky.

Brio WORLD 33208 Železniční a silniční sada s jeřábem
1 749 Kč 1 529 Kč
+ doprava zdarma

Velká vláčkodráha má silný mechanický jeřáb, který vždy odvede svou práci na jedničku. Vyzvedne náklad z dorazivších vlaků a naloží jej na náklaďáky. Vlaky náklad do městečka přivezou a náklaďáky rozvezou kam je třeba.

Bino Vláčkodráha s Krtkem
799 Kč 499 Kč

Dřevěná vláčkodráha s motivem Krtečka a jeho kamarádky Myšky. Vláčkodráha lze postavit do uvavženého kruhu. Balení obsahuje podložku z folie imitující trávu, koleje, mašinku, vagónky, postavičky a další. Krásné malované motivy, tak jak je děti znají z oblíbené pohádky.

Brio WORLD 33512 Cestovní sada s výhybkou
2 935 Kč 1 999 Kč
+ doprava zdarma

Vláčkodráha Metro city set se zvuky a světly od firmy Brio. Tato velká vláčkodráha s výhybkami, mostem, nástupištěm, obsahuje díly pro sestavení dlouhé dráhy kolejí, kterou můžete sestavit i s vyvýšenými úseky. Součástí sady jsou vagónky, nástupiště s výtahem, semafor, značka, 2 postavičky a parádní most, přes který může vláček projíždět.

Brio WORLD 33513 Vláčkodráha se soupravou metra a nástupištěm
1 588 Kč 1 379 Kč
+ doprava zdarma

Souprava metra s nástupištěm a kolejemi potěší každého příznivce Brio vláčkodráh. Tato sada obsahuje kruhové koleje, tunel, nástupiště, metro s třemi vozy, automat na jízdenky, plánek metra a 2 figurky cestujících. Metro jezdí velmi rychle a nechybí mu zvukový a světelný doprovod.

Maxim Vláčkodráha - 60 kusů
1 319 Kč 999 Kč

Tahle stavebnice nabízí začínajícím stavitelům železnice postavit kompletní malé město s několika důležitými budovami, tunely a mosty. Figurky symbolizují život na malém městě. Vysoký visutý most je opravdovou dominantou tohoto města, ve kterém se toho dá spoustu zažít.

Brio WORLD 33773 Vláčkodráha startovací sada
1 229 Kč 1 069 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěná vláčkodráha s osobním vlakem, tunelem a postavičkami. Součástí sady je i lavička a semafor. Tato souprava je kompatibilní s ostatními dřevěnými vláčkodráhami Brio. Části jsou vyrobeny ze dřeva s certifikátem FSC.

Brio WORLD 33209 Železniční a silniční cestovní sada
1 749 Kč 1 519 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěná vláčkodráha s osobním vlakem a se silnicí s autíčky. Součástí sady je i autobusová stanice a závory. Tato souprava je kompatibilní s ostatními dřevěnými vláčkodráhami Brio.

Fisher-Price Super transportér
1 699 Kč 1 519 Kč
+ doprava zdarma

Senzační transportér! Další skvělá zábava od Mašinky Tomáše. V herním setu najdete koleje, které jsou kompatibilní se všemi sestavami. Je zde i přistávací plocha pro vrtulníky a odnímatelná pohyblivá postavička. Součástí je také jedna kovová mašinka a dvě minimašinky.

Brio WORLD 33719 Farma železnice, sada
1 299 Kč 849 Kč

Vláčkodráha u farmy vám umožní opustit město a vydat se na venkov. Přepravujte zvířátka do stájí na farmu. Tato sada je pěkným rozšířením kterékoliv dřevěné vláčkodráhy Brio. Sada obsahuje traktor, vagonek na přepravu zvířat, lokomotivu, stodolu s jeřábem.

Bigjigs Rail Doprava 124 dílů
2 665 Kč 2 545 Kč
+ doprava zdarma

Vláčkodráha Doprava obsahuje 124 kusů. Jak chcete cestovat právě dnes? Tato sada poskytuje spoustu možností. Na nádraží můžete nastoupit buď do rychlovlaku nebo do místního vláčku. Nebo můžete jet autem na letiště a sledovat přistávací letadla a vrtulníky.

Maxim Dětská dráha s jeřábem
699 Kč 589 Kč

Novinka

Vhodné jako ideální začátek rozvoje vlastní železniční sítě, která se v budoucnu může stát dokonale propracovaným dílem, které bude vaše děti naplňovat, a vám může napovědět o jejich schopnostech. Kombinace barev jistě zaujme každé dítě.

Hape Vláčkodráha Důlní set
1 850 Kč 1 559 Kč
+ doprava zdarma

Tato realistická železniční souprava obsahuje pracovní magnetický jeřáb s otočným ramenem. Použijte jej a zajistěte, aby byl provoz na kolejích plynulý. Zvedněte náklad ze zadní části vagónu a přeložte jej do jiného nákladního vlaku.

Brio Adventní kalendář 2017
949 Kč 599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Adventní kalendář pro malé i velké fanoušky známé skandinávské značky BRIO. Díky tomuto dárku mohou děti krátit čekání na Ježíška a každý den si obohatit sbírku své vláčkodráhy o unikátní kousky.

Brio WORLD 33061 Nákladní přístav, sada
1 359 Kč 1 179 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěná vláčkodráha od značky Brio. Sada vláčkodráhy s přístavištěm a nákladní lodí dále obsahuje jeřáb na nakládání zboží a padací most. Pozor v přístavu je vždy rušno. V sadě naleznete také mašinku s vagónkem.

Bigjigs Rail Vláčkodráha pro holky - princezny
1 491 Kč 1 359 Kč
+ doprava zdarma

Že jsou vláčkodráhy jen pro kluky? Tato originální vláčkodráha pro malé slečny vás přesvědčí o opaku. Je dodávána s veškerým příslušenstvím v dívčích princeznovských barvách.

Woody Vláčkodráha ZOO s vláčkem a zvířaty
999 Kč 782 Kč

Vláčkodráha tvoří komplet zoologickou zahradu i s vláčkem pro přepravu zvířat, s parkovištěm a vstupem do ZOO. Sada je vhodná jako první vláčkodráha, ke které lze dokupovat další koleje a příslušenství.

Bigjigs Rail Horská cesta 112 dílů
2 490 Kč 2 369 Kč
+ doprava zdarma

Vláčkodráha Horská cesta obsahuje 112 kusů. Na této vláčkodráze je spousta věcí k hraní a vidění. Vláček už od nádraží postupně stoupá přes mosty a visuté koleje do vysokých hor, z kterých pak sviští do průsmyku kolem vesnice, stromů, ovocného sadu, aut a mnoho veselých lidí.

Brio WORLD 33210 Železniční a silniční nákladní sada
1 839 Kč 1 489 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěná vláčkodráha s nákladním vlakem, silnicí a autíčky. Pomocí magnetu lze náklad překládat mezi vagonem a nákladním autem. Součástí sady je podjezd a závory. Tato souprava je kompatibilní s ostatními dřevěnými vláčkodráhami Brio.

Bino Vláčkodráha ovál
499 Kč 289 Kč

Dřevěný vláček s barevnými vagonky může vyrazit na cestu. Oválná vláčkodráha, jejíž části dokáže spojit snadno i malé dítě, je zábavnou hračkou pro kluky i holčičky. Součástí vláčkodráhy jsou domečky a stromky.

Hape Vláčkodráha - Horský důl střední-42%
3 965 Kč 2 299 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Odvezte vlak z povrchového prostředí hluboko do dolu. Tato víceúrovňová hrací plocha poskytuje kompletní dřevěnou dráhu a obsahuje jeřáb,dva vlaky, lanový most, varovný zvon, závěsné dveře a bezpečnostní vrata. Ulehči práci horníkům a zapřáhni všechny vagónky.

Brio WORLD 33878 Vláčkodráha startovací sada nákladní vlak
1 099 Kč 959 Kč

Nastupovat! Postav si svůj první Svět BRIO pomocí základní sady zdvihacích a nakládacích zařízení. Plánek je přiložen u strojů. Součástí balení je jeřáb s drapákem, nákladní vůz, lokomotiva s otevírací kapotou, a vagón s nákladem.

Maxim Vláčkodráha Kris Kros 40 ks
659 Kč 549 Kč

Novinka

Stavebnice, která nastartuje zábavu spojenou se zážitky na železnici. S vláčkodráhou se dá vaše mini město průběžně obohacovat celou řadou doplňků, které z vás udělají velké stavitele železnic, strojvedoucí, záchranáře, policisty a starosty měst.

Fisher-Price Dráha s dinosaurem-55%
899 Kč 399 Kč

Akce

Tomáš sní o vzrušujících dobrodružstvích s dinosaury! Napínavá dinosauří dráha, na které zažije Tomáš svá další neuvěřitelná dobrodružství. Stihne Tomáš ujet, nebo ho zavalí balvan? Součástí balení je i lokomotiva Tomáš a jeden vagónek.

Bigjigs Rail Vláčkodráha se stolem Město 61 dílů
3 688 Kč 3 399 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěná vláčkodráha se stolem Město obsahuje nejen cesty pro vláčky, ale také silnice pro autíčka. Hra tak nabízí mnohem více možností. Sada obsahuje dohromady 61 dílů, mezi které patří také několik mostů, tunel, domy, přistávací dráha pro vrtulník, malý trajekt a samozřejmě také obyvatelé města a další příslušenství.

Little Tikes Bláznivý vláček
859 Kč 739 Kč

Pronásledujte a chyťte tu nejbláznivější nejdivočejší a nejchytřejší hračku ve městě! Ke spuštění vlaku stačí jen stisknout tlačítko. Tak jak se vlak pohybuje po kolejích, koleje se hýbou a přetáčí všude kolem, což děti nabádá k pohybu a pronásledování hračky! Vlak občas náhodně změní směr, což způsobí, že se bude pohybovat v nepředvídatelných směrech a udrží tak pozornost dětí!

Fisher-Price V dračích spárech
1 199 Kč 999 Kč

Tomáš profičí zatáčkou a vyjede drakovi po hřbetu až do tlamy. Jak Tomáš vyjede drakovi z čelistí, drak se nakloní a Tomáš sjede po ohnivých kolejích, roztočí ohnivou kouli a způsobí zřícení úbočí hory. Za další zatáčkou uvidí, že zhroucená část hory vyplnila mezeru v trati a odhalila skrytý tunel, kterým se Tomáš může vrátit zpět na hlavní trať a zdolat draka znovu.

Brio 33906 Přeprava zvířat
989 Kč 699 Kč

Díky tomuto setu můžete přepravit zvířata na pastvu, kam jen bude třeba. Červená mašina naloží do speciálně upraveného žlutého vagónu kravičku a po dřevěných kolejích vedoucích skrz i přes tunel ji doveze tam, kde je tráva nejčerstvější.

Brio 33710 Moje první elektrická vláčkodráha
1 429 Kč 1 239 Kč
+ doprava zdarma

Tato dřevěná vláčkodráha pro nejmenší je vhodná pro děti od 18 měsíců. Souprava je kompatibilní s ostatními dřevěnými vláčkodráhami Brio. Části jsou vyrobeny ze dřeva s certifikátem FSC.

Fisher-Price Postav si dráhu
1 499 Kč 1 119 Kč
+ doprava zdarma

Koleje jsou důležitou součástí ostrova Sodor, ale také hlavním kouskem tohoto úžasného herního setu. Mnoho zábavy zažijete s tímto novým setem v plastové bedýnce.

Unico Plus Motorový vláček se zvuky, elektrický
1 129 Kč 1 099 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Elektrická vláčkodráha ve tvaru „kruhu“ je nově vybavena zvukovým efektem. Vláčkodráha obsahuje všechno zobrazené příslušenství. Vydej se na cestu se svým novým vláčkem a staň se opravdovým mašinfírou.

Teddies Vlak a 4 vagóny s kolejemi
299 Kč 259 Kč

Součástí této krásné vláčkodráhy se světelnými efekty je detailně propracovaná parní lokomotiva s jedním nákladním a dvěma pasažérskými vozy a také sada kolejnic.

Bigjigs Rail Vláčkodráha - Osmička 40 dílů
815 Kč 689 Kč

Dřevěná vláčkodráha Osmička 40 dílů je skvělá startovací sada vašeho malého mašinfíry. Sada obsahuje kleje, mašinku se třemi vagónky, autíčka, domy, panáčky a další příslušenství pro dlouhé hraní.

Fisher-Price Základní dráha s mašinkou
999 Kč 829 Kč

Je tu nový set s vodojemem! Bez vody není pára a lokomotiva Percy se už nemůže dočkat doplnění. Vodojemy jsou nejen důležitou součástí ostrova Sodor, ale také hlavním kouskem tohoto úžasného herního setu.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: