Nerf Super Soaker Raptor Surge
1x

Nerf Super Soaker Raptor Surge

279 Kč

Rozbalte to s vodními blástry Nerf Super Soaker! Tyhle venkovní hračky nejsou jen pro děti, skvěle se s nimi vyřádí i dospělí. Na co ještě čekáte? Honem je běžte naplnit a hurá do akce! Vodní blástr Nerf DinoSquad Raptor-Surge zachycuje vzhled Velociraptora a je příslibem opravdu divoké letní zábavy. Proud vody tryská přímo z dinosauří tlamy.

Od prodejce MALL
-28%
Nerf Super Soaker Hydro Frenzy

Nerf Super Soaker Hydro Frenzy

559 Kč
399 Kč

Rozbalte to s vodními blástry Nerf Super Soaker! Tyhle venkovní hračky nejsou jen pro děti, skvěle se s nimi vyřádí i dospělí. Na co ještě čekáte? Honem je běžte naplnit a hurá do akce! Vodní blástr Nerf Super Super Hydro Frenzy má v hlavni 2 trubice. Trubice se při výstřelu otáčí a vypouští proudy vody do všech směrů.

Od prodejce MALL
Kraftika Pistole na vodu 16 cm

Kraftika Pistole na vodu 16 cm

99 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Pistole na vodu je 16 cm dlouhá. V nabídce je ve třech barvách. Rozměr: 16 × 10 cm.

Partner: KRAFTIKA
Kraftika Vodní pistole

Kraftika Vodní pistole

237 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

velikosti 55 cm zaručí spoustu zábavy během letních dnů! Rozměr: 55 cm.

Partner: KRAFTIKA
Kraftika Vodní pumpa

Kraftika Vodní pumpa

439 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

, 6 ks v display boxu. Plastová vodní pumpa vhodná na letní osvěžení. Assort: 2 barvy (pro kluky i pro holky). Rozměr: 46 cm. Vhodné pro: 3+. Rozměr: 46 cm.

Partner: KRAFTIKA
Little Tikes Mighty Blasters Vodní pistole

Little Tikes Mighty Blasters Vodní pistole

699 Kč
649 Kč

Další nabídka za 449 Kč

Řada Mighty Blasters je navržena speciálně pro děti ve věku od tří do pěti let, podporuje nápadité hraní rolí a dává jim hračky, které jsou bezpečné a snadno použitelné a pomáhají rozvíjet představivost! Tady si děti vyhrají hlavně v létě u vody, protože tento Spray Blaster stříká i vodu!

Od prodejce MALL

Vodní pistole

Vodní pistole je skvělou hračkou k vodě nebo zahradnímu bazénu. Ponoříte ji do vody a pístem natáhnete potřebný objem. Následně stisknete spoušť a zábava může začít! Pistole vystřelí vodu až několik metrů. Nejoblíbenějšími vodními pistolemi jsou jednoznačně pistole Nerf Fortnite.

Vodní pistole Nerf

Největší vodní pistole Nerf má obouruční blaster a dvě nádrže. Vodní pistole Nerf pojme až 1 litr vody a stříká dva proudy vody najednou, proto je nejoblíbenější ze všech vodních pistolí.

→ Nerf vyrábí také speciální edice vodních pistolí Fortnite.

Pěnová vodní pistole

Pěnová vodní pistole není tvarovaná do zbraně, ale do válce, pístu. Připomíná spíše pumpu či injekční stříkačku. Je lehká a snadno se ovládá. Je perfektní hračkou do vody pro kluky i holky.

Velká vodní pistole

Velké vodní pistole mají obvykle 2 zásobníky na vodu a jejich délka je i půl metru! Objem se pohybuje okolo 1,5 l vody a pistole se hodí hlavně k moři nebo do velkých bazénů. Kvůli velikosti a vyšší hmotnosti jsou obvykle určené dětem od 7 let.

Nejlepší vodní pistole

Nejlepší vodní pistole mají dostřel větší než 10 m. Jsou vybaveny zásobníkem na vodu s velkým objemem, který mnohdy přesahuje i 1 l. Díky tomu jsou těžší, a nehodí se tak pro menší děti, které by je neunesly.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Vodní pistole.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Vodní pistole výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Vodní pistole akce.