10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Hračky pro zábavu a učení - do 1 roku

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Kinderkraft lehátko MIMI Clementoni Interaktivní medvídek BETTA se zvuky
Kinderkraft lehátko MIMI

Lehátko MIMI značky Kinderkraft je útulné místo k odpočinku pro vaše miminko. Vaše miminko uklidní během několika málo okmažiků. Lehká konstrukce se snadným skládáním vám umožní lehátko vzít sebou kamkoliv.

můžete mít 15.7.

Od MALL
Clementoni Interaktivní medvídek LELE se zvuky Clementoni Interaktivní medvídek BETTA se zvuky
Clementoni Interaktivní medvídek LELE se zvuky

Měkký, plyšový medvídek LELE5 interaktivními tlačítky pro učení prvních číslic, tvarů a písmen. Přítulný medvídek děti naučí mnoho nových slov pomocí zábavných písní a říkanek. Srdíčko na hrudi svítí. Výška cca 23 cm.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Clementoni Interaktivní medvídek BETTA se zvuky Clementoni Interaktivní medvídek BETTA se zvuky
Clementoni Interaktivní medvídek BETTA se zvuky

Měkká, plyšová medvědí slečna BETTA5 interaktivními tlačítky pro učení prvních číslic, tvarů a písmen. Přítulný medvídek děti naučí mnoho nových slov pomocí zábavných písní a říkanek. Srdíčko na hrudi svítí. Výška cca 23 cm.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Fisher-Price Mluvící robot 4 v 1 Fisher-Price Mluvící robot 4 v 1
Fisher-Price Mluvící robot 4 v 1

Mluvící robot 4 v 1 od společnosti Fisher-Price® je přestavitelný kamarád na hraní pro miminka se 4 nastaveními a spoustou zábavných melodií, světýlek a praktických aktivit. S každým robotem se vaši nejmenší mohou pustit do nového zábavného objevování, ať už díky koulícím se očím, postrkování či zábavnému lezení.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Babybjörn Lehátko BLISS cotton Fisher-Price Mluvící robot 4 v 1
Babybjörn Lehátko BLISS cotton

BabyBjörn Lehátko BLISS cotton je ergonomické lehátko s přirozeným houpáním. Pro děti od narození do cca 2 let věku. Lehké (2,3 kg), s pratelným potahem, varianta cotton – tkaná bavlna. Bezpečné, testované, polohovatelné.

můžete mít 15.7.

Od MALL
MoMi Elektrická houpačka KENANI Fisher-Price Mluvící robot 4 v 1
MoMi Elektrická houpačka KENANI

Houpátko MoMi KENANI představuje nejvyšší pohodlí pro maminku i dítě. Přinese vám spoustu výhod a skvělou zábavu díky automatickému houpání a 10 melodiím. Má stabilní hliníkovou a ocelovou konstrukci, která je přitom lehká, takže si můžete houpátko podle potřeby přenést, kam jen budete chtít.

můžete mít 15.7.

Od MALL
Fisher-Price Pejskův stoleček Smart Stages CZ/EN Fisher-Price Pejskův stoleček Smart Stages CZ/EN
Fisher-Price Pejskův stoleček Smart Stages CZ/EN

S tímto naučným stolečkem čeká na vaše děťátko mnoho zábavných aktivit a úžasných míst k prozkoumání! Na každé straně stolku čeká jiné dobrodružství: v ZOO, na farmě a v pejskově domečku.

můžete mít 15.7.

Od MALL
Fisher-Price Mluvící pejskova sestřička CZ Fisher-Price Pejskův stoleček Smart Stages CZ/EN
Fisher-Price Mluvící pejskova sestřička CZ

Tato měkoučká, mazlivá pejskova sestřička se postará o to, že učení bude jedna velká legrace. Když se dítě své čtyřnohé kamarádky dotkne, plyšák zareaguje tak, že hned spustí veselé písničky a fráze, které vaše maličké naučí víc než 100 základních slov, části těla, barvy, tvary a mnoho dalšího!

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Novinka
JOJOY® Senzorická hračka | JOFUN. Fisher-Price Pejskův stoleček Smart Stages CZ/EN
JOJOY® Senzorická hračka | JOFUN.

Novorozenci mají po narození nedostatečně vyvinuté smyslové orgány, proto je nezbytné nabízet dítěti hračky a předměty, které podporují rozvoj těchto smyslů. Kdykoli vaše dítě zatáhne za šňůrku, která vydává zvuk, stiskne tlačítko nebo kousne do silikonového povrchu, věnujte mu plnou pozornost

můžete mít 18.7. - 19.7.

Fisher-Price Učíme se říkanky CZ ZAZU SUZY - přenosný uspávací modul
Fisher-Price Učíme se říkanky CZ

Otevřete svému děťátku svět zábavy a učení s touto hudební knížkou. Pouhým otočením stránky spustíte oblíbené dětské písničky a zároveň si můžete prohlížet barevné obrázky pejska a jeho sestřičky.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Fisher-Price Mluvící pejsek CZ ZAZU SUZY - přenosný uspávací modul
Fisher-Price Mluvící pejsek CZ

Tento měkoučký, mazlivý pejsek se postará o to, že učení bude jedna velká legrace. Když se dítě svého čtyřnohého kamaráda dotkne, zareaguje pejsek tak, že hned spustí veselé písničky a fráze, které vaše maličké naučí víc než 100 základních slov, části těla, barvy, tvary a mnoho dalšího!

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
ZAZU SUZY - přenosný uspávací modul ZAZU SUZY - přenosný uspávací modul
ZAZU SUZY - přenosný uspávací modul

Přenosný uspávací modul od značky ZAZU nabízí 6 tišších melodií na uklidnění miminka. Zvolená melodie se začne přehrávat automaticky, pokud dítě začne plakat. Je možné ji spustit také manuálně.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL