Miliony produktů za nejlepší ceny
10x více produktů a lepší ceny než na kterémkoliv e-shopu v Česku

Hračky pro zábavu a učení - do 1 roku

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Pecka cena
Clementoni Interaktivní pejsek Fisher-Price Linkimals Mluvící lenochod
Clementoni Interaktivní pejsek

Pejsek KUK je velmi roztomilý. Mluví, zpívá a pohybuje se dopředu a dozadu. Stiskem tlačítek učí děti číslice, barvy a zvířecí zvuky. Když ouška zakryjí oči, začíná hra na schovávanou. Stiskem kostičky na obojku se ouška opět otevřou.

můžete mít 31.5.

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Fisher-Price Linkimals Mluvící lenochod Fisher-Price Linkimals Mluvící lenochod
Fisher-Price Linkimals Mluvící lenochod

Mluvící lenochod Linkimals od Fisher-Price® rozhýbe vaše děťátko a naučí ho spoustu věcí pomocí senzačních světel, hudby, písniček a nápaditých tanečních pohybů. Zmáčkněte tlačítko na lenochodově tlapičce a poslechněte si vše o číslech, barvách a mnohém dalším, zatímco lenochod tleská tlapkami a kývá hlavičkou.

můžete mít 31.5.

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 999 Kč
Kinderkraft 5IN1 UNIMO UP Fisher-Price Linkimals Mluvící lenochod
Kinderkraft 5IN1 UNIMO UP

Lehátko 5 v1 UNIMO UP značky Kinderkraft kombinuje hned 5 funkcí a poroste s vaším dítětem. Lze jej využít jako postýlku, kolébku, léhátko, houpačku a židličku. Praktická hrazdička upoutá pozornost dítěte, které se na chvíli zabaví.

můžete mít 31.5.

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 1 681 Kč
ZLEVŇUJEME ZLEVNĚNÉ
Kinderkraft FLO Bright Starts skákadlo do dveří Playful Parade 6m+, do 12kg, 2019
Kinderkraft FLO

Dokonalé lehátko FLO které v okamžiku uklidní každého lumpa i rebelku od 0 do 9 kg. Bezvadně se zabaví s interaktivní hrazdičkou a nebojte o houpání je už postaráno. A to dokonce i tak jak si řeknete. Prostě dokonalé lehátko pro náročné rodiče.

můžete mít 31.5.

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 1 673 Kč
Pecka cena
Petite&Mars Podložka na hraní skládací Campy Elephant&City Bright Starts skákadlo do dveří Playful Parade 6m+, do 12kg, 2019
Petite&Mars Podložka na hraní skládací Campy Elephant&City

Podložka na hraní Campy Elephant&City značky Petite&Mars je měkká a snadno se složí do přiložené tašky, takže ji můžete vzít sebou kamkoliv. Protiskluzová úprava a skvělá izolace zajistí bezpečný prostor pro vaše nejmenší při hraní. Oboustranný potisk s veselými motivy vzbudí u dětí zvídavost.

můžete mít 31.5.

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Bright Starts skákadlo do dveří Playful Parade 6m+, do 12kg, 2019 Bright Starts skákadlo do dveří Playful Parade 6m+, do 12kg, 2019
Bright Starts skákadlo do dveří Playful Parade 6m+, do 12kg, 2019

v>

Dětské skákadlo do dveří od značky Bright Starts zajistí vašemu dítku nekonečnou zábavu u vás doma. Univerzální skákadlo lze bezpečně upevnit do většiny dveří díky pevné zárubňové svorce. Nastavitelné pásy, sekundární bezpečnostní popruh pak poskytuje podporu. Sedací část lze prát v pračce. Skákadlo je vhodné pro děti od 6 měsíců do 12 kg.

můžete mít 31.5.

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 951 Kč
Infantino Hudební kolotoč s projekcí 3v1 Infantino Hudební kolotoč s projekcí 3v1
Infantino Hudební kolotoč s projekcí 3v1

Hudební kolotoč pro snadné usínání i zabavení dítěte nabízí 3 možnosti použití. Světelný projektor promítá na stěnu či strop hvězdičky a jemně tak osvítí dětský pokoj. Spolu s uklidňující melodií pomůže vašemu dítěti v klidu usínat. Nabízí na výběr z deseti uklidňujících melodií a zvuků přírody.

můžete mít 31.5.

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Fisher-Price Mluvící pejsek CZ Infantino Hudební kolotoč s projekcí 3v1
Fisher-Price Mluvící pejsek CZ

Tento měkoučký, mazlivý pejsek se postará o to, že učení bude jedna velká legrace. Když se dítě svého čtyřnohého kamaráda dotkne, zareaguje pejsek tak, že hned spustí veselé písničky a fráze, které vaše maličké naučí víc než 100 základních slov, části těla, barvy, tvary a mnoho dalšího!

můžete mít 31.5.

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 787 Kč
Lamaze Všetečná chobotnice Infantino Hudební kolotoč s projekcí 3v1
Lamaze Všetečná chobotnice

Krásná barevná plyšová chobotnice se zrcátkem pro ty nejmenší děti. Pestrobarevná chobotnice upoutá dítě širokou škálou kontrastních vzorů, legračních zvuků a zářivých barev.

můžete mít 31.5.

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 398 Kč
Pecka cena
Babybjörn Lehátko BLISS cotton Petite&Mars Podložka na hraní skládací Campy
Babybjörn Lehátko BLISS cotton

BabyBjörn Lehátko BLISS cotton je ergonomické lehátko s přirozeným houpáním. Pro děti od narození do cca 2 let věku. Lehké (2,3 kg), s pratelným potahem, varianta cotton – tkaná bavlna. Bezpečné, testované, polohovatelné.

můžete mít 31.5.

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 4 391 Kč
Pecka cena
Petite&Mars Podložka na hraní skládací Campy Petite&Mars Podložka na hraní skládací Campy
Petite&Mars Podložka na hraní skládací Campy

Skládací podložka na hraní Campy značky PETITE&MARS je měkká a bezpečná pro hraní vašich dětí. Podložka je vhodná již od narození. Oboustranný veselý potisk se dětem zalíbí již při batolení. Voděodolný, protiskluzový povrch skvěle izoluje, takže vaše dítě si bude hrát na podložce, aniž by mu byla zima od země. 

můžete mít 31.5.

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Fisher-Price Mluvící pejskova sestřička CZ Petite&Mars Podložka na hraní skládací Campy
Fisher-Price Mluvící pejskova sestřička CZ

Tato měkoučká, mazlivá pejskova sestřička se postará o to, že učení bude jedna velká legrace. Když se dítě své čtyřnohé kamarádky dotkne, plyšák zareaguje tak, že hned spustí veselé písničky a fráze, které vaše maličké naučí víc než 100 základních slov, části těla, barvy, tvary a mnoho dalšího!

můžete mít 31.5.

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro