10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Lamps Medvěd velký 100 cm plyš BabyDan Hrací podložka puzzle Geometrické tvary, blue 90x90 cm
Lamps Medvěd velký 100 cm plyš

Úžasný plyšový medvěd je velmi příjemný na dotyk a je vhodný pro děti od narození. Je vyroben z měkkého a jemného plyše. Slouží jako mazlík, hračka a nebo jako krásný a typický doplněk do dětského pokoje.

můžete mít 23.7.

Od MALL
Akce
BabyDan Hrací podložka puzzle Geometrické tvary, blue 90x90 cm BabyDan Hrací podložka puzzle Geometrické tvary, blue 90x90 cm
BabyDan Hrací podložka puzzle Geometrické tvary, blue 90x90 cm

Vynikající pěnová puzzle hrací podlaha od Baby Danu v příjemné modro šedé barvě, která ozdobí dětský pokojíček. Balení obsahuje celkem 9 kusů dlaždic, každá 30 × 30 cm. Velmi vhodné přes dlažbu nebo plovoucí podlahu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Akce
BabyDan Hrací podložka puzzle Geometrické tvary, rose 90x90 cm BabyDan Hrací podložka puzzle Geometrické tvary, blue 90x90 cm
BabyDan Hrací podložka puzzle Geometrické tvary, rose 90x90 cm

Vynikající pěnová puzzle hrací podlaha od Baby Danu v příjemné ružovo šedé barvě, která ozdobí dětský pokojíček. Balení obsahuje celkem 9 kusů dlaždic, každá 30 × 30 cm. Velmi vhodné přes dlažbu nebo plovoucí podlahu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Vtech Lezoucí medvídek CZ Freds swim academy Swimtrainer classic červený 6-18kg
Vtech Lezoucí medvídek CZ

Rozkošný medvídek povzbuzuje děti k pohybu. Pokyny např.: „Polez za mnou“ vyzývá dítě k lezení. Stiskem barevných tlačítek také učí tvary, barvy i čísla. Medvídek celkem zná více než 50 roztomilých frází, zvuků i písniček.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Freds swim academy Swimtrainer classic červený 6-18kg Freds swim academy Swimtrainer classic červený 6-18kg
Freds swim academy Swimtrainer classic červený 6-18kg

Červený Swimtrainer „Classic“ se používá k seznámení dítěte s vodou a k výuce správných pohybů nohou při plavání – žabí reflex. Tento skvělý kruh je koncipován pro děti s váhou cca 6 kg až 18 kg (od 3 měsíců do 4 let). Je určen pro začátečníky.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Bestway 51116 Nafukovací cestovní vanička Freds swim academy Swimtrainer classic červený 6-18kg
Bestway 51116 Nafukovací cestovní vanička

Nafukovací cestovní vanička může zároveň sloužit jako dětské brouzdaliště v horkých letních dnech. Vanička se skládá ze dvou samostatně nafukovacích kruhů, kdy každý z nich je opatřen bezpečnostním ventilem. Tvarovaná podlážka vaničky zabraňuje nekontrolovatelnému klouzání dítěte.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Novinka
JOJOY® Interaktivní hračky, Interaktivní krab, který se plazí | CRABBIE JOJOY® Interaktivní hračky, Interaktivní krab, který se plazí | CRABBIE
JOJOY® Interaktivní hračky, Interaktivní krab, který se plazí | CRABBIE

Interaktivní hračky CRABBIE po zapnutí přehrává hudbu. Zažijte zábavu pro své děti a domácí mazlíčky!

můžete mít 25.7. - 26.7.

Babymoov Skládací stan Anti-UV Mariniere JOJOY® Interaktivní hračky, Interaktivní krab, který se plazí | CRABBIE
Babymoov Skládací stan Anti-UV Mariniere

Skládací stan Anti-UV Marinere značky Babymoov je skvělou volbou jako ochrana před sluníčkem na pláž, zahradu i do parku. Nechte své děti si hrát venku a vytvořte jim stín a účinnou ochranu před slunečními paprsky i hmyzem.

můžete mít 23.7.

Od MALL
Fisher-Price Pejskův stoleček Smart Stages CZ/EN JOJOY® Interaktivní hračky, Interaktivní krab, který se plazí | CRABBIE
Fisher-Price Pejskův stoleček Smart Stages CZ/EN

S tímto naučným stolečkem čeká na vaše děťátko mnoho zábavných aktivit a úžasných míst k prozkoumání! Na každé straně stolku čeká jiné dobrodružství: v ZOO, na farmě a v pejskově domečku.

můžete mít 23.7.

Od MALL
Fisher-Price Mluvící pejskova sestřička CZ BabyDan Hrací podložka puzzle Dusty Rose 9 ks
Fisher-Price Mluvící pejskova sestřička CZ

Tato měkoučká, mazlivá pejskova sestřička se postará o to, že učení bude jedna velká legrace. Když se dítě své čtyřnohé kamarádky dotkne, plyšák zareaguje tak, že hned spustí veselé písničky a fráze, které vaše maličké naučí víc než 100 základních slov, části těla, barvy, tvary a mnoho dalšího!

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
BabyDan Hrací podložka puzzle Dusty Rose 9 ks BabyDan Hrací podložka puzzle Dusty Rose 9 ks
BabyDan Hrací podložka puzzle Dusty Rose 9 ks

Vynikající pěnová puzzle hrací podlaha od Baby Danu v jemně šedorůžové barvě, která ozdobí dětský pokojíček. Balení obsahuje celkem 9 kusů dlaždic, každá 30 × 30 cm. Velmi vhodné přes dlažbu nebo plovoucí podlahu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Novinka
JOJOY® Senzorická hračka | JOFUN. BabyDan Hrací podložka puzzle Dusty Rose 9 ks
JOJOY® Senzorická hračka | JOFUN.

Novorozenci mají po narození nedostatečně vyvinuté smyslové orgány, proto je nezbytné nabízet dítěti hračky a předměty, které podporují rozvoj těchto smyslů. Kdykoli vaše dítě zatáhne za šňůrku, která vydává zvuk, stiskne tlačítko nebo kousne do silikonového povrchu, věnujte mu plnou pozornost

můžete mít 25.7. - 26.7.