Dickie Policejní auto VW Tiguan R-Line, česká verze
399 Kč 309 Kč

Novinka

Policejní auto VW Tiguan R-Line zaujme každého malého snílka o policejní kariéře na první pohled. Nápisy na autě jsou totiž v českém jazyce. Splňte tak sen každému malému zájemci o toto povolání s tímto úžasným autem, které má také zvukové a světelné efekty!

Dickie AS Popelářské auto 39 cm
899 Kč 689 Kč

Novinka

Oranžové popelářské auto zvládne vyklopit žlutou popelnici do svého odpadového prostoru velice snadno. Kdo z nás nechtěl být popelářem, když byl malý? Splňte tak sen každému malému zájemci o toto povolání s tímto úžasným autem, které má také zvukové a světelné efekty!

Dickie AS Hasičské auto 36 cm, světlo, zvuk, ruční pumpa
839 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hasičské auto se žebříkem na volnoběh se stane perfektní zábavou pro každého dobrovolného hasiče. Na první pohled se zamiluje do zvukových a světelných efektů, které auto vydává. S funkční stříkačkou na manuální ovládání si pak bude připadat jako opravdový hasič.

Dickie AS Ambulance Auto 30cm-28%
499 Kč 359 Kč

Akce

Auto ambulance na volnoběh se zvukovými a světelnými efekty zaujme všechny děti, které mají rádi záchranáře. Auto má otevírací zadní dveře. Součástí jsou i nosítka na pacienty.

Alltoys Super zvukové přepravní autíčko
549 Kč 379 Kč

Novinka

Hudební přepravní autíčko se zvukem a světlem nabízí 15 různých tónů a udělá radost všem malým řidičům. Obsahuje dvě menší autíčka, která se ráda vozí na tom větším. Stane se snadno nejlepší kamarádem pro nejmenší.

Wiky Šroubovací vláček
599 Kč 469 Kč

Šroubovací lokomotiva patří mezi nejoblíbenější hračky malých chlapců. Šroubovák lze použít jako motor! Vloží-li se do mašinky ze spodní strany, jakmile je sešroubovaná, mašinka se rozjede!

Dickie AS Policie Auto SUV 30cm-30%
499 Kč 349 Kč

Akce

Auto policie SUV na volnoběh se světelnými a zvukovými efekty. Postarej se o pořádek mezi hračkami ve svém pokojíčku a braň zákon. Zapni maják a buď i ty tím správným policistou.

Rappa Auto hasičské rozložitelné na základnu, zvuk, světlo
649 Kč 569 Kč

Hasičské auto a základna 2V1! Auto má 3 varianty zvuku – abeceda, číslovky a realistické zvuky autíčka. Dítě si může hrát a zároveň se vzdělávat v anglickém jazyce. Součástí balení jsou také dvě malá autíčka a helikoptéra svou velikostí tak akorát do základny.

Vtech Tut Tut Nákladní letadlo CZ-16%
899 Kč 749 Kč

Akce

Oblíbená Interaktivní hračka s jedním Tut Tut mluvícím autíčkem – letadlem. Děti si ho zkrátka zamilují. Je na čase rozvíjet jemnou motoriku a díky tomuto letadlu to bude hračka.

Vtech Tut Tut Záchranářský vrtulník CZ
299 Kč 279 Kč

Mluvící záchranářský vrtulník od Vtech z oblíbené série Autíčka Tut-Tut. Komunikuje s dětmi a lze si s ním hrát samostatně nebo i s dráhami Tut-Tut. Při hře s dráhami pro autíčka Tut-Tut komunikuje pomocí chytrých bodů Smartpoint, které jsou umístěné na různých místech dráhy.

Vtech Tut-Tut autíčka - sada 3 CZ
849 Kč 759 Kč

Sada Mluvících autíček od Vtech z oblíbené série Tut Tut, které komunikují s dětmi. Můžete se rozhodnout, zda chcete auta používat na drahách Tut Tut a komunikovat se Smartpointy nebo samostatně.

Vtech Tut Tut Monster Truck CZ
299 Kč 279 Kč

Mluvící autíčko od Vtech z oblíbené série Autíčka Tut-Tut. Komunikuje s dětmi a lze si s ním hrát samostatně nebo i s dráhami Tut-Tut. Při hře s dráhami pro autíčka Tut-Tut komunikuje pomocí chytrých bodů Smartpoint, které jsou umístěné na různých místech dráhy.

Vtech Tut Tut Traktor CZ

Vtech Tut Tut Traktor CZ

Hodnocení: 5
299 Kč 279 Kč

Mluvící autíčko od Vtech z oblíbené série Tut Tut, které komunikuje s dětmi. Můžete se rozhodnout, zda chcete traktor používat na drahách Tut Tut a komunikovat se Smartpointy nebo samostatně.

Dickie Auto Happy transportér 42 cm
949 Kč 669 Kč

Kamion pro přepravu aut z řady Happy, na volnoběh. Skvělý dárek pro každého malého kluka, který si přeje vlastní kolekci autíček. Jednoduché ovládání doplněno o zvukové a světelné efekty. Zábava může začít.

Dickie Auto SOS česká verze, policie
299 Kč

Auto složek záchranných sborů na setrvačník se světelným a zvukovým efektem. Vydej se k případu, zapni maják a sirénu, ať tě cestou nikdo nepřehlédne. Buď připraven!

Vtech Tut Tut Ambulance CZ

Vtech Tut Tut Ambulance CZ

Hodnocení: 2,5
299 Kč 279 Kč

Mluvící autíčko od Vtech z oblíbené série Tut Tut, které komunikuje s dětmi. Můžete se rozhodnout, zda chcete ambulanci používat na drahách Tut Tut a komunikovat se Smartpointy nebo samostatně.

Dickie Auto SOS česká verze, hasiči
299 Kč

Auto složek záchranných sborů na setrvačník se světelným a zvukovým efektem. Vydej se k případu, zapni maják a sirénu, ať tě cestou nikdo nepřehlédne. Buď připraven!

Lamps Auto policie s doplňky na baterie
439 Kč 409 Kč

Novinka

Staň se strážcem zákona s touto policejní sadou. Balení obsahuje auto, které vydává zvuky, pouta, pistoli, odznak a další doplňky. Teď už žádný zločinec nemá šanci utéci.

Lamps Doktorská sada na baterie v autě
439 Kč 399 Kč

Novinka

Tato doktorská sada potěší malého řidiče i lékaře. Doktorská sada je v kufříku, které je naloženo na autě. Tato sada obsahuje stetoskop, stříkačku, teploměr a další doplňky.

Lamps Auto nářadí s doplňky na baterie
479 Kč 349 Kč

Novinka

S touto opravárenskou sadou potěšíte všechny malé automechaniky. Sada obsahuje: auto, které vydává zvuky, kleště, hasák, kladivo, šroubovák a další doplňky.

Vtech Tut Tut Buldozer CZ
299 Kč 279 Kč

Mluvící autíčko od Vtech z oblíbené série Tut Tut, které komunikuje s dětmi. Můžete se rozhodnout, zda chcete buldozer používat na drahách Tut Tut a komunikovat se Smartpointy nebo samostatně.

Alltoys Autíčko požární se zvuky
699 Kč 349 Kč

Novinka

Požární autíčko se zvuky se zalíbí každému malému požárníkovi. Po stranách autíčka jsou tlačítka, která po stisknutí vydají autentický zvuk. Vyraz na záchranou aukci, vezmi s sebou 3 záchranáře na pomoc a najdi nejbližší hydrant! Požár pak nemá nejmenší šanci.

Lamps Auto požární s doplňky na baterie
439 Kč 329 Kč

Novinka

S touto hasičskou sadou potěšíte všechny malé automechaniky a hasiče. Hasičská sada obsahuje auto, které vydává zvuky, sekeru, palici, hasičák a další doplňky. Všechny tyto věci budete mít na jednom místě.

Auta pro děti

Páni, kluci! Vzpomenete si na ten nejúžasnější dárek, který jste dostali pod stromeček, k narozeninám, nebo jenom proto, že jste výjimečně nezlobili? Dáme ruku na to, že to bylo autíčko. Malé jen tak na ježdění na koberci, nebo legendární oranžová Tatrovka, do které se ti méně otylí z nás i celí vešli. To bylo poškrábaných kolen! Dopřejte i svému prckovi tu radost z aut a autíček pro děti.

Na MALL.CZ pro vás máme přichystány nejenom Tatrovky, ale i osobáky, autobusy, bagry, jeřáby, sanitky nakladače nebo popelářská auta. Rolba, kombajn, vrtulník, letadlo, motorka, teréňák nebo dokonce tramvaj - no to za našich mladých let nebylo. Máme i garáže, kam autíčka a vozítka pro děti můžete zaparkovat a další příslušenství, aby si vaše děti mohly vytvořit motosvět podle vlastní fantazie.

Á váš mladý si potrpí na značky? Máte pro něj i licenční modely známých značek, jako je Alfa Romeo, CAT, Chevrolet, Ferrari, John Deere nebo Mercedes-Benz.

Pokud si nejste jistí, zda je to či ono autíčko pro děti vhodné úměrně věku vašeho caparta, můžete filtrovat podle doporučeného věku. Auta máme rozdělená i podle pohlaví na klučičí, holčičí nebo unisex. Sběratelé modelů zase ocení možnost filtrovat podle měřítka autíčka.

Které dětské auto vykouzlí úsměv na tváři malého motoristy?

_____

^ Zpátky nahoru