Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
MaDe Dětská čtyřstrunná kytara Aga Elektrická rocková kytara s mikrofonem Fialová
MaDe Dětská čtyřstrunná kytara

Probuďte v sobě umělce již v raném věku díky této skvělé kytaře. Spolehlivě poslouží k naučení základů hraní na kytaru a jiné strunné nástroje. Povrch kytary je tvořen působivou imitací dřeva.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Lamps Kytara baterie + mikrofon Aga Elektrická rocková kytara s mikrofonem Fialová
Lamps Kytara baterie + mikrofon

Staň se rockovou hvězdou. Skvělá zábava pro malé muzikanty. Tento úžasný hudební nástroj s mikrofonem dovolí vašim malým muzikantům uspořádat vlastní koncert.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Aga Elektrická rocková kytara s mikrofonem Fialová Aga Elektrická rocková kytara s mikrofonem Fialová
Aga Elektrická rocková kytara s mikrofonem Fialová

Skvělá rocková kytara s mikrofonem. Ideální dárek pro každého malého hudebníka. Hra pozitivně ovlivňuje koordinaci a smysl pro rytmus dítěte. Materiál: plast. Barva: fialová. Napájení: 3× baterie AA (nejsou součástí dodávky). Rozměry. kytara: 53,5×20×4cm.

můžete mít 4.4. - 6.4.

MaDe Dětská kytara 54cm meloun Timeless Tools Akustická kytara s příslušenstvím pro začátečníky s ladičkou jako dárek, ve 2 barvách - hnědá
MaDe Dětská kytara 54cm meloun

Dětská kytara v designu melounu. Probuďte v sobě umělce již v raném věku díky této kytaře. Kytara poslouží k naučení základů hraní na kytaru a jiné strunné nástroje. Je vyrobena z plastu.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Viga Dřevěná kytara iMex Toys Dětská elektrická kytara bezdrátová + stojan, zesilovač a mikrofon
Viga Dřevěná kytara

Tato dřevěná kytara je o velikosti cca 53,5 × 18 × 5 cm. Je vhodná pro všechny malé hudebníky. Probuďte v dětech touhu hrát na hudební nástroj a vytvořit tak kladný vztah k hudbě.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Pecka cena
Little Dutch Kytara blue iMex Toys Dětská elektrická kytara bezdrátová + stojan, zesilovač a mikrofon
Little Dutch Kytara blue

Tato krásná kytara je skvělý nástroj, který doprovází děti na jejich cestě stát se písničkářem. Zpěv při hře na kytaru stimuluje jejich kreativitu a koordinační schopnosti. Hrajte správné akordy a rozvíjejte svůj hudební talent!

můžete mít ZÍTRA

MALL
iMex Toys Dětská elektrická kytara bezdrátová + stojan, zesilovač a mikrofon iMex Toys Dětská elektrická kytara bezdrátová + stojan, zesilovač a mikrofon
iMex Toys Dětská elektrická kytara bezdrátová + stojan, zesilovač a mikrofon

Po zapnutí zesilovače (POWER) se spustí uvítací melodie. Do zesilovače lze připojit jakýkoli audio vstup pomocí konektoru JACK, spuštění této funkce vyžaduje zapnutí tlačítka na zesilovači. Kytara má 6 kovových strun. Součástí kytary je mikrofon, který lze umístit na regulovatelný stativ.

můžete mít 30.3.

Bino Kytara 23" Timeless Tools Elektrická kytara s příslušenstvím pro začátečníky, a zesilovačem jako dárek - červená
Bino Kytara 23"

Kytara jako hračka pro malé hudebníky. Seznamujte děti s hudebními nástroji a probuďte v nich touhu po tom, učit se na ně hrát a zabavit se s nimi.

můžete mít ZÍTRA

MALL