Počet nalezených produktů: 14

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Plan Toys Panenky do domečku "Rodinka"
499 Kč

V žádném domečku pro panenky nesmí chybět jeho obyvatelé. Set panenek obsahuje 4 postavičky – mámu, tátu, holčičku a kluka. Postavičky mají ohebné nožičky, tak aby mohly mít přirozený pohyb.


Teddies Domeček škola s doplňky
899 Kč

Barevný herní set v podobě školy s doplňky obsahuje vybavení třídy a hřiště i tři figurky dětí. Sada se dá jednoduše složit do boxu s madlem, a tak si děti tuto hračku mohou užít doma i na cestách.


Teddies Patrový domeček Nemocnice
899 Kč

849 Kč

Krásný barevný domeček, který vyzývá ke hře! Pojďte do něj nastěhovat svou nemocnici a zachraňujte životy!


Teddies Patrový domeček s medvídky
799 Kč

749 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Krásný barevný domeček, který vyzývá ke hře! Pojďte do něj nastěhovat svou medvědí rodinku!


Woody Nábytek do domečku "Dětský pokoj"
349 Kč

297 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nábytek do domečku vybaví celý dětský pokoj. Sada obsahuje palandovou postel, jídelní židličku, dětskou postýlku a kočárek. Nábytek je kompletně vyroben z kvalitního lipového dřeva.


Woody Nábytek do domečku "Koupelna"
289 Kč

249 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nábytek do domečku vybaví celou koupelnu. Sada obsahuje umyvadlo, vanu, toaletu a stoličku. Nábytek je kompletně vyroben z kvalitního lipového dřeva a dobarven modrou barvou.


Woody Nábytek do domečku "Ložnice"
349 Kč

299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nábytek do domečku vybaví celou ložnici. Sada obsahuje skříň na oblečky, postel, toaletní stolek a noční stoleček s lampičkou. Nábytek je kompletně vyroben z kvalitního lipového dřeva.


Woody Nábytek do domečku "Kuchyň s jídelnou"
349 Kč

299 Kč

Nábytek do domečku vybaví celý kuchyňský kout. Sada obsahuje kulatý stůl se 4 židlemi, sporák s digestoří a skříňku na nádobí. Nábytek je kompletně vyroben z kvalitního lipového dřeva.


Woody Nábytek do domečku "Obývací pokoj"
349 Kč

299 Kč

Nábytek do domečku vybaví celý obývací pokoj. Sada obsahuje gauč, dvě křesla, stolek, lampu a konferenční stolek s televizí. Nábytek je kompletně vyroben z kvalitního lipového dřeva.


Woody Panenky do domečku, 4ks
249 Kč

219 Kč

Veselá rodinka dřevěných panenek v letním oblečení s pohyblivými končetinami k doplnění našich dřevěných domečků nebo farmy. Balení obsahuje celkem 4 postavičky rodiče a dvě děti.


Woody Panenky do domečku, 6 ks
349 Kč

299 Kč

Veselá rodinka dřevěných panenek s pohyblivými končetinami k doplnění našich dřevěných domečků nebo farmy. Balení obsahuje celkem 6 postaviček – máma, táta, 2 chlapci, dědeček, babička.


Woody Panenky do domečku - rodinka, 4ks
249 Kč

202 Kč

Veselá rodinka dřevěných panenek v zimním oblečení s pohyblivými končetinami k doplnění našich dřevěných domečků nebo farmy. Balení obsahuje celkem 4 postavičky rodiče a dvě děti.


Bigjigs Toys Set rodinky do domečku 8ks
319 Kč
315 Kč

V prodeji od 7. 2.

V každém domečku je potřeba mít dostatek panenek na hraní. Tato krásná sada obsahuje 6 postaviček a 2 domácí zvířátka. Domeček tak bude plný smíchu hrajících si dětí a hovorů dospělých.


Woody Domeček Britta s příslušenstvím
2 399 Kč

2 099 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Masivní domeček pro panenky je velmi vzdušný a prostorný. Má bytelnou konstrukci a je navržen tak, aby byl ve všech koutech snadno přístupný. Má velké množství designových prvků.