Teddies Panenka Terezka hadrová plyš 30cm
309 Kč

Mluvící „Hadrová panenka Terezka“, která umí české věty jako například: „Mám tě ráda. Budeme si spolu hrát?“ a další. Staň se její nejlepší kamarádkou.


Bigjigs Toys Látková panenka Poppy 25 cm
339 Kč

Seznamte se s Poppy veselou, barevnou a tradiční panenkou, s níž se vaše dítě rádo i pomazlí. Poppy nosí krásné a příjemné oblečení s hezkým květinovým designem a těší se na společné přátelství s vaším dítětem.


Bigjigs Toys Látková panenka Emily 35 cm
399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Seznamte se s panenkou Emily veselou, barevnou a tradiční panenkou, s níž se vaše dítě rádo i pomazlí. Emily nosí krásné a příjemné barevné oblečení a těší se na společné přátelství s vaším dítětem.


Little Dutch Panenka Rosa 35 cm
449 Kč

Milá hadrová panenka je velmi příjemná na dotek. Je dodávána v dárkové krabičce, která je i jejím domečkem.


Simba Máša a medvěd Panenka Máša 23 cm
479 Kč

369 Kč

Máša je hlavní postava oblíbeného ruského animovaného seriálu. Je známá svými krásnými a nepřehlédnutelnými oblečky. Každá malá parádnice si s Mášou užije spoustu zábavy a dobrodružství.


Rappa Panenka hadrová 50 cm Maruška
279 Kč

Novinka

Seznamte se s Maruškou – veselou, barevnou a tradiční panenkou, s níž se vaše dítě rádo i pomazlí. Rozkošná hadrová panenka s copy je vysoká 50 cm. Panenka má hnědé vlásky a krásné šatičky. A co ty? Už máš svou hadrovou panenku?


Rappa Hadrová panenka Terezka 50 cm
339 Kč

Novinka

Seznamte se s Terezkou – veselou, barevnou a tradiční panenkou, s níž se vaše dítě rádo i pomazlí. Rozkošná hadrová panenka s copánky je vysoká 50 cm. Panenka má růžové vlásky a krásné šatičky. A co ty? Už máš svou hadrovou panenku?


Rappa Panenka naučná Klára 46 cm
289 Kč

Rozkošná hadrová naučná panenka Klára je vysoká 46 cm. Panenka má na sobě zip a knoflíčky, na kterých se může dítě naučit zapínat oblečení. Je měkkoučká a příjemná na dotek.


Little Dutch Panenka Jim 35 cm
449 Kč

Milá hadrová panenka je velmi příjemná na dotek. Je dodávána v dárkové krabičce, která je i jejím domečkem.


Rappa Naučný panák Honza 46 cm
249 Kč
239 Kč

Rozkošný hadrový naučný panáček Honza je vysoký 46 cm. Panenka má na sobě zip a knoflíčky, na kterých se může dítě naučit zapínat oblečení. Na botě má panák tkaničku, tak si dítě může zkoušet zavazovaní bot.


Rappa Hadrová panenka mořská panna Šupinka 45 cm
269 Kč

239 Kč

Novinka

Krásná hadrová mořská panna je vysoká 45 cm. Panenka má blond dlouhé vlnité vlásky a růžovo-pestrobarevný obleček. Ploutev panenky je poseta flitry, které při změně směru změní barvu z pestrobarevné na stříbrnou. A co ty? Už máš ve své sbírce panenek i hadrovou mořskou pannu?


Bigjigs Toys Látková panenka Daisy 25 cm
299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Seznamte se s Daisy veselou, barevnou a tradiční panenkou, s níž se vaše dítě rádo i pomazlí. Daisy nosí kvalitní oblečení v hezkém žlutém provedení a těší se na společné přátelství s vaším dítětem.


Simba Panenka Cheeky látková 38 cm
379 Kč

299 Kč

Tato velká panenka v krásných barevných šatečkách je lehoučká a měkoučká, což z ní činí ideální hračku pro klidné usínání i pro každodenní dobrodružství. Vlásky má spletené do copánků a zajisté se rychle stane oblíbenou hračkou každé malé holčičky.


Bigjigs Toys Látková panenka Harry 25 cm
339 Kč

Seznamte se s Harrym veselou, barevnou a tradiční panenkou, s níž se vaše dítě rádo i pomazlí. Harry nosí krásné a příjemné oblečení s ležérním designem a těší se na společné přátelství s vaším dítětem.


Bigjigs Toys Látková panenka Susie 38 cm
449 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Seznamte se s panenkou Susie veselou, barevnou a tradiční panenkou, s níž se vaše dítě rádo i pomazlí. Susie nosí krásné a příjemné barevné oblečení a těší se na společné přátelství s vaším dítětem.


Simba Panenka látková 33 cm
229 Kč

199 Kč

Tato panenka v krásných barevných šatečkách je lehoučká a měkoučká, což z ní činí ideální hračku pro klidné usínání i pro každodenní dobrodružství. Vlásky má spletené do copánků a zajisté se rychle stane oblíbenou hračkou každé malé holčičky.


Simba Panenka látková 45 cm
299 Kč

269 Kč

Tato velká panenka v krásných barevných šatečkách je lehoučká a měkoučká, což z ní činí ideální hračku pro klidné usínání i pro každodenní dobrodružství. Vlásky má spletené do copánků a zajisté se rychle stane oblíbenou hračkou každé malé holčičky.


Hape Šťastná kavkazská rodina
541 Kč

499 Kč

Podpořte dětskou fantazii a kreativitu a zahrajte si své vlastní příběhy s touto šťastnou šestičlennou rodinkou. Panenky mají pohyblivé končetiny a jsou oblečeny do pestrobarevného oblečení.


Mamas&Papas Panenka Bella
649 Kč

459 Kč

Textilní panenka s elegantním copánkem je ideální na hraní i do postýlky pro příjemné usínání. Pro vaši princeznu bude nejlepší kamarádka.


Mac Toys Panenka Anička růžová
299 Kč

249 Kč

Krásná hadrová panenka Anička v růžovém provedení. Anička umí zpívat a mluvit. Tato na dotek příjemná panenka se stane společnicí dítěte od nejútlejšího věku. Panenka má krásné šatičky a klobouček.


Mac Toys Panenka Anička fialová
299 Kč

249 Kč

Krásná hadrová panenka Anička ve fialovém provedení. Anička umí zpívat a mluvit. Tato na dotek příjemná panenka se stane společnicí dítěte od nejútlejšího věku. Panenka má krásné šatičky a klobouček.


Mac Toys Panenka Anička žlutá
299 Kč

249 Kč

Krásná hadrová panenka Anička ve žlutém provedení. Anička umí zpívat a mluvit. Tato na dotek příjemná panenka se stane společnicí dítěte od nejútlejšího věku. Panenka má krásné šatičky a klobouček.


Rappa Panenka hadrová Alenka 30 cm na kartě
209 Kč

Novinka

Seznamte se s Alenkou – veselou, barevnou a tradiční panenkou, s níž se vaše dítě rádo i pomazlí. Rozkošná hadrová panenka s copánky je vysoká 30 cm. Panenka má blond vlásky a krásné šatičky. A co ty? Už máš svou hadrovou panenku?


Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: